Grāmatvedības pakalpojumi

Drukāt
1

"MG Alliance", SIA, Autsorsinga kompānija

Krasta 105a, Rīga, LV-1019
Piedāvātie ārpakalpojumi:
  ✓ Nodokļu un finanšu konsultācijas ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Iekšējais audits un kontrole ✓ Starptautiskais audits ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Bilances nodošana ✓ Grāmatvedības un nodokļu uzskaites atjaunošana ✓ Nodokļu optimizācija ✓ Pirmdokumentu sagatavošana
2

"FinServices", SIA

Strādājam attalināti!
Riepnieku 4, Rīga, LV-1050
Grāmatvedības ārpakalpojumu priekšrocības::
  ✓ Uzņēmums ietaupīs uz grāmatveža algas izmaksām ✓ Grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums veic pilnu grāmatvedības uzskaiti, kā arī specializējas nodokļu konsultācijās un juridiskos jautājumos ✓ Nav nepieciešams iekārtot grāmatveža darba vietu ✓ Nav nepieciešams grāmatvedim nodrošināt patstāvīgas apmācības un izaugsmi ✓ Grāmatvedības apkalpojošam uzņēmumam ir lielāka informācijas aprite un plašākas zināšanas dažāda veida uzņēmējdarbības sfērās
3

"Jurveda", SIA

Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi
Blaumaņa 6-12, 3.st., Rīga, LV-1011
Jurveda piedāvā:
  ✓ Juridiskie pakalpojumi ✓ Grāmatvedības pakalpojumi ✓ Tulkošana ✓ Namu apsaimniekošana
Juridiskie, grāmatvedības pakalpojumi un tulkošanas darbi vienuviet! Īpaša klientu apkalpošana!

"Mercredi", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi

Lizuma 1 k.3, Rīga, LV-1006
Grāmatvedības pakalpojumi::
  ✓ konsultācijas nodokļu un grāmatvedības jautājumos ✓ visu veidu atskaites ✓ nodokļu optimizācija ✓ klienta pārstāvēšana VID un citās iestādēs ✓ operatīvā bilance ✓ gada pārskats ✓ un citi
Juridiskie pakalpojumi:
  ✓ dažādu veidu līgumu sagatavošana ✓ pretenziju, atbilžu un citu dokumentu sagatavošana ✓ prasības pieteikumu sagatavošana ✓ klienta interešu pārstāvēšana tiesās un citās iestādēs ✓ dokumenti jauna uzņēmuma reģistrācijai vai izmaiņu reģistrācijai Uzņēmuma reģistrā ✓ un citi
ZL.LV iesaka

"PB Finanses", SIA, pilna servisa finanšu kompānija

Turpinām strādāt klātienē!
Katrīnas 3, Ventspils, LV-3601
Par uzņēmumu: Mūsu galvenais darbības rezultāts - pārskatāma un korekta grāmatvedības uzskaite un saskaņā ar starptautiskajiem standartiem (IFRS) sastādīti finanšu pārskati, kam ir svarīga loma uzņēmuma saimnieciskās darbības efektivitātes paaugstināšanā un prestiža veidošanā. Cenas:
  ✓ Grāmatvedības metodikas izstrāde no 200 EUR ✓ Ikdienas grāmatvedība no 100 EUR ✓ Grāmatvedība neaktīviem uzņēmumiem 50 EUR ✓ Uzņēmēja starta komplekts 60 EUR ✓ Konsultācijas 50 EUR/h
Pakalpojumu apmaksa tiek aprēķināta, ņemot vērā vidējo transakciju skaitu mēnesī un ir atkarīga no:
  ✓ uzņēmuma darbības virzieniem un specifikas ✓ dokumentu skaita atskaites periodā ✓ darbinieku skaita ✓ pamatlīdzekļu daudzuma
Grāmatvedības pakalpojumu cenu nosaka bāzes pakalpojumu cena un Jūsu pasūtītie papildus pakalpojumi. Iespējama fiksēta maksa vai mainīga maksa, atbilstoši katra mēneša faktiskajām transakcijām.

"Biznesa konsaltinga grupa", SIA, Grāmatvedības pakalpojumi Rīgā

Turpinām strādāt klātienē!
Dzirnavu 87, Rīga, LV-1011
Apraksts: Grāmatvedība, grāmatvedības pakalpojumi, metodiskie materiāli, semināri Rīgā, Rīgas rajonā. Grāmatas aizņemta cilvēka vaļaspriekam.
ZL.LV iesaka

"VDS audits un grāmatvedība", SIA

Klaipēdas 78-30, Liepāja, LV-3416
Apraksts: Grāmatvedības pakalpojumus veic sertificēts grāmatvedis–auditors. Profesionāla civiltiesiskā apdrošināšana. Grāmatvedības pakalpojumus sniedzam arī attālināti. Juridiskās un biznesa konsultācijas.

"VK Birojs", SIA

Draudzības aleja 24-72, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Grāmatvedības pakalpojumi, Uzņēmumu reģistrācija, Nodokļu konsultācijas, Semināri grāmatvežiem

"Hella 2", SIA, grāmatvedības pakalpojumi Pārdaugavā

Turpinām strādāt klātienē!
Mārupes 2-8, Rīga, LV-1002
Pakalpojumi:
  ✓ Grāmatvedība, grāmatvedis, grāmatvedības pakalpojumi ✓ Audits ✓ Gada pārskati, likumi
Apraksts: Grāmatvedība Rīgā, Pārdaugavā, Āgenskalnā, Torņakalnā, grāmatvedības pakalpojumi, audits, gada pakalpojumi. Grāmatvedības likums, atskaišu sagatavošana Rīgā, Pārdaugavā, Āgenskalnā, Torņakalnā, Āgenskalna priedes, Vecrīga.
ZL.LV iesaka

"TANIA grāmatvedība", SIA

Ludviķa 4-2.st., Liepāja, LV-3401
Apraksts: Biznesa neatņemama sastāvdaļa ir grāmatvedība. Tās darbības organizācija un speciālistu izvēle ir tik nopietns darbs, ka kļūdainas izvēles rezultātā var ievērojami ciest visa uzņēmuma darbība. Profesionāls grāmatvedis ir uzticams partneris, kurš palīdz plānot darbību un kontrolēt uzņēmumā notiekošo procesu pareizu norisi, viņš seko līdzi uzņēmuma stratēģijai, mērķiem un uzdevumiem, ļauj efektīvāk un racionālāk izmantot resursus un kontrolēt tos. Mūsu galvenais darbības rezultāts - pārskatāma un korekta grāmatvedības uzskaite un saskaņā ar standartiem sastādīti finanšu pārskati, kuriem ir svarīga loma uzņēmuma prestiža veidošanā.

"Grāmatvedība & projekti", SIA

Celtnieku 23, Talsi, Talsu n., LV-3201
Apraksts: Grāmatvedība, grāmatvedis, grāmatveži, grāmatvedības pakalpojumi Talsi, Talsos.
ZL.LV iesaka

"AGC birojs", SIA, grāmatvedības pakalpojumi

Pils 13-9, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Apraksts: „AGC Birojs” veic grāmatvedības pakalpojumus, sākot ar uzņēmuma dibināšanu un beidzot ar gada pārskatiem, visiem uzņēmējdarbības veidiem.

"Account-Line Company", SIA, Filiāle

Ausekļa 5, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Apraksts: SIA Account-Line Company"- tā ir pieredze un atbildība. Grāmatvedības pakalpojumi juridiskām un fiziskām personām. Grāmatvedības kārtošana, nodokļu pārskata sagatavošana. Gada deklarāciju sagatavošana. Pakalpojumu kvalitāte atbilst gan Latvijā, gan ārvalstīs pieņemtiem standartiem. Mēs nodrošinām pilnu grāmatvedības pakalpojumu spektru, pilnībā ievērojot Latvijas Republikas normatīvos aktus. Tiek izmantotas licencētas programmas - Tildes Jumis, 1C, Zalktis.

"HUBILIS", SIA

Kalmju 16, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Saimnieciskās darbības veicējiem un radošajām personībām piedāvājam grāmatvedības pakalpojumus::
  ✓ Standarta attālinātā grāmatvedība ✓ Darbinieku hostings - tas nozīmē, ka lai veiktu saimniecisko darbību, Tev nav pašam nav jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam – mēs esam aģents attiecībās ar Taviem klientiem, pārstāvam Tavas intereses un nodrošinām pilnu grāmatvedības uzskaiti. Tu strādā pie mums uz darba, uzņēmuma vai autoratlīdzības līguma pamata.

Augmentum, grāmatvedības pakalpojumi

L.Paegles 3-3.st., Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Apraksts: "Augmentum" piedāvā grāmatvedības pakalpojumus, konsultācijas grāmatvedībā un finansēs. Gada pārskati.

"Grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums BILANCE", SIA

K.Barona 12-18, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Grāmatvedības pakalpojumi , grāmatvedības ārpakalpojumi, grāmatvedības pakalpojumi Siguldā, grāmatvedības pakalpojumi Siguldas apkārtnē, grāmatvedības pakalpojumi Rīgā, grāmatvedības firmas, uzskaite.

"Vestra", SIA

Gāles 27, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Grāmatvedības pakalpojumi , grāmatvedības pakalpojumi Siguldā un apkārtnē, grāmatvedības pakalpojumi Rīgā , grāmatvedības konsultācijas, fizisko personu deklarācija, saimnieciskās darbības veicēja deklarācija

"Prominent", SIA

Egļu 11, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Grāmatvedības pakalpojumi

"Trīne", SIA

J.Čakstes 16, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Grāmatvedības pakalpojumi

"GP Rēķinvedis", SIA

Pils 13, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Grāmatvedības pakalpojumi
Tiek piedāvāti grāmatvedības pakalpojumi: mēneša un gada atskaites, finanšu pārskati, bilances, algu grāmatvedība un auditēšana. Uzņēmumi sniedz finanšu konsultācijas, veic nodokļu deklarāciju sastādīšanu vai pilna cikla grāmatvedības apkalpošanu atbilstoši vietējiem un starptautiskiem standartam. Grāmatvedības outsorsings sniedz iespēju rūpes par finansēm pilnībā nodot kvalificētiem ekonomistiem, grāmatvežiem, finansistiem un auditoriem.