Audiologopēda nodarbības, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80

Zeltābele, logopēdijas un attīstības centrs

Murjāņu 1a, Rīga, LV-1024
Piedāvājam pakalpojumus::

1. Individuālās logopēda nodarbības pie:

✓ logopēda – skolotāja, ✓ audiologopēda nodarbības

2. Grupu logoritmikas nodarbības

3. Nodarbības lasīt un rakstīt prasmju uzlabošanai

4. Vispārēju sagatavošanu skolai

5. Nodarbības siltajos “Laimes bļodas” graudos (siltie graudi)

6. Audiologopēda nodarbības

LOR klīnika, SIA

Vienības gatve 51, Rīga, LV-1004
Apraksts: LOR Klīnika - ausu, kakla un deguna slimību diagnostika un ārstēšana gan pieaugušajiem, gan bērniem. Klīnikā strādā arī pediatrs, alergologs, gastroenterologs, neirologs, logopēds. Profesionālu ārstu un māsu darba pieredze, kas gūta strādājot universitātes slimnīcās, ir apvienota ar mūsdienīgu aprūpi un attieksmi. LOR Klīnikas speciālisti konsultē un ārstē pacientus ar deguna, rīkles, aizdegunes un ausu saslimšanām, reiboni un koordinācijas, kā arī valodas un dzirdes traucējumiem. Jaunākās un progresīvākās diagnostikas metodes: deguna dobuma un aizdegunes endoskopija, audiometrija un citas metodes ļauj iespējami īsā laikā diagnosticēt LOR saslimšanas. Individuāla pieeja un uzticības pilnas attiecības starp pacientu un ārstu, nodrošinot otorinolaringologa, otoneirologa, pediatra, neirologa, alergologa, logopēda u.c. konsultācijas, kā arī veicot LOR operācijas, mazinvazīvas manipulācijas un pārsiešanas. Piedāvājam arī dzirdes aparātus un dzirdes aparātu akustiķa konsultācijas.

ARS Veselības centrs

Blaumaņa 11/13, Rīga, LV-1011
Apraksts: Klīnika "Medicīnas centrs ARS" dibināta 1988. gadā un ir viena no lielākajām un novērtētākajām medicīnas klīnikām Latvijā, kas pulcē valsts vadošos medicīnas speciālistus un izmanto jaunākās tehnoloģijas, inovācijas un aktuālākos zinātnes atklājumus gan pašā Rīgas centrā, gan filiālēs.

Dzirdes sistēmas, SIA

A.Čaka 78, Rīga, LV-1011
Apraksts:

Mūsu Dzirdes Centrs 2018. gadā nosvinēja 10 gadu jubileju. Esam sertificēta ārstniecības iestāde, kur strādā ārstniecības personas - dzirdes speciālisti-audiologopēdi! Dzirdes Centra ”Dzirdes Sistēmas” darbinieki jau vairāk nekā 29 gadus strādā šajā medicīnas jomā. Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, piedāvājam klientiem funkcionālus un modernus dzirdes aparātus no Kanādas un Vācijas, kas atrodas pasaules TOP trijniekā. Pirms dzirdes aparātu iegādes - atvēliet laiku un atnāciet uz mūsu Dzirdes Centru ciemos, lai varētu piedāvāt jums pašus labākos dzirdes aparātus. Savu izvēli izdarīsiet jūs, mūsu uzdevums - palīdzēt izdarīt pareizo izvēli. Jūsu labsajūta būs atkarīga no dzirdes speciālista prasmēm un kompetences, tāpēc labāk salīdziniet, pirms izdariet galīgo lēmumu. Esiet laipni aicināti!

Dzirdes sistēmas, SIA, dzirdes aparāti

Stacijas 11, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Apraksts: Mūsu Dzirdes Centrs 2018.gadā nosvinēja 10 gadu jubileju. Esam sertificēta ārstniecības iestāde, kur strādā ārstniecības personas- dzirdes speciālisti - audiologopēdi! Dzirdes Centra ”Dzirdes Sistēmas” darbinieki jau vairāk nekā 29 gadus strādā šajā medicīnas jomā. Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, piedāvājam klientiem funkcionālus un modernus dzirdes aparātus no Kanādas un Vācijas, kas atrodas pasaules TOP trijniekā. Pirms dzirdes aparātu iegādes - atvēliet laiku un atnāciet uz mūsu Dzirdes Centru ciemos, lai varētu piedāvāt Jums pašus labākos dzirdes aparātus. Savu izvēli izdarīsiet Jūs, mūsu uzdevums palīdzēt izdarīt pareizo izvēli. Jūsu labsajūta būs atkarīga no dzirdes speciālista prasmēm un kompetences- tāpēc labāk salīdziniet, pirms izdariet galīgo lēmumu. Esiet laipni aicināti!
ZL.LV iesaka

Fitosan Plus, SIA

Pērnavas 4-4F, Jelgava, LV-3004
Pakalpojumi:: ✓ Rehabilitācija ✓ Fizioterapija ✓ Fizikālā terapija ✓ Audiologopēdija ✓ Uztura speciālists ✓ Ergoterapija Medicīnas centrs:

Medicīnas centrs Jelgavā "Fitosan Plus" dibināts 1995. gadā. Laika gaitā esam izveidojuši dienas stacionāru un rehabilitācijas centru, kur fizioterapeiti, ergoterapeiti, uztura speciālists un masieri veic dažādas ārstnieciskās procedūras un profilakses pasākumus bērniem un pieaugušajiem. Labākie speciālisti Jelgavā piedāvā mākslas un mūzikas terapiju, lai mazinātu autisma radītos traucējumus, hiperaktivitāti, uzvedības traucējumus, veicinātu runas attīstību un atmiņas uzlabošanu. Piedāvājam arī audiologopēdu un mākslas terapeitu. Zīdaiņiem izveidotas terapijas zāles, kur kvalificēti fizioterapeiti veic zīdaiņu masāžu un bobata terapiju. Veselības centrs ērti pieejams pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem un invalīdiem. Sertificēti ārsti un speciālisti sniegs rehabilitācijas pakalpojumus visiem, kas vēlas uzlabot un saglabāt savu veselību. Ārstniecības iestādes kods 090065207.

Labie Logopēdi, SIA

Kuģu 11, Rīga, LV-1048
Logopēdu prakse Pārdaugavā, konsultācijas un nodarbības , logopēdi Pārdaugava.

Jaunķemeri, kūrorta poliklīnika

Kolkas 20, Jūrmala, LV-2012
sonoskopijs, rentgenoloģiskie izmeklējumi, bioimpedances metode, fizioterapeita konsultācija, fizioterapeita nodarbības Slinga terapija, baseins ar kaskādes masāžu, akvabaiku nodarbības , nūjošana gar jūru, psihologa konsultācijas