Audiologopēda nodarbības, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80

Zeltābele, logopēdijas un attīstības centrs

Murjāņu 1a, Rīga, LV-1024
Piedāvājam pakalpojumus::

1. Individuālās logopēda nodarbības pie:

✓ logopēda – skolotāja, ✓ audiologopēda nodarbības

2. Grupu logoritmikas nodarbības

3. Nodarbības lasīt un rakstīt prasmju uzlabošanai

4. Vispārēju sagatavošanu skolai

5. Nodarbības SILTAJOS GRAUDOS (siltie graudi)

6. Audiologopēda nodarbības

ZL.LV iesaka

LOR klīnika, SIA

Vienības gatve 51, Rīga, LV-1004
Apraksts:

"LOR Klīnika" - ausu, kakla un deguna slimību diagnostika un ārstēšana gan pieaugušajiem, gan bērniem. Klīnikā strādā arī pediatrs, alergologs, gastroenterologs, neirologs, logopēds. Profesionālu ārstu un māsu darba pieredze, kas gūta strādājot universitātes slimnīcās, ir apvienota ar mūsdienīgu aprūpi un attieksmi. "LOR Klīnikas" speciālisti konsultē un ārstē pacientus ar deguna, rīkles, aizdegunes un ausu saslimšanām, reiboni un koordinācijas, kā arī valodas un dzirdes traucējumiem. Jaunākās un progresīvākās diagnostikas metodes: deguna dobuma un aizdegunes endoskopija, audiometrija un citas metodes ļauj iespējami īsā laikā diagnosticēt LOR saslimšanas. Individuāla pieeja un uzticības pilnas attiecības starp pacientu un ārstu, nodrošinot otorinolaringologa, otoneirologa, pediatra, neirologa, alergologa, logopēda u.c. konsultācijas, kā arī veicot LOR operācijas, mazinvazīvas manipulācijas un pārsiešanas. Piedāvājam arī dzirdes aparātus un dzirdes aparātu akustiķa konsultācijas.

ZL.LV iesaka

LOR klīnika, SIA, Filiāle

Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024
aizdegunes endoskopija, LOR endoskopija, logopēds, audiologopēds, logopēda konsultācijas, logopēda terapijas nodarbības

ARS Veselības centrs

Blaumaņa 11/13, Rīga, LV-1011
Apraksts: Klīnika "Medicīnas centrs ARS" dibināta 1988. gadā un ir viena no lielākajām un novērtētākajām medicīnas klīnikām Latvijā, kas pulcē valsts vadošos medicīnas speciālistus un izmanto jaunākās tehnoloģijas, inovācijas un aktuālākos zinātnes atklājumus gan pašā Rīgas centrā, gan filiālēs.

Fitosan Plus, SIA

Pērnavas 4-4F, Jelgava, LV-3004
Pakalpojumi:: ✓ Rehabilitācija ✓ Fizioterapija ✓ Fizikālā terapija ✓ Audiologopēdija ✓ Uztura speciālists ✓ Ergoterapija Medicīnas centrs:

Medicīnas centrs Jelgavā "Fitosan Plus" dibināts 1995. gadā. Laika gaitā esam izveidojuši dienas stacionāru un rehabilitācijas centru, kur fizioterapeiti, ergoterapeiti, uztura speciālists un masieri veic dažādas ārstnieciskās procedūras un profilakses pasākumus bērniem un pieaugušajiem. Labākie speciālisti Jelgavā piedāvā mākslas un mūzikas terapiju, lai mazinātu autisma radītos traucējumus, hiperaktivitāti, uzvedības traucējumus, veicinātu runas attīstību un atmiņas uzlabošanu. Piedāvājam arī audiologopēdu un mākslas terapeitu. Zīdaiņiem izveidotas terapijas zāles, kur kvalificēti fizioterapeiti veic zīdaiņu masāžu un bobata terapiju. Veselības centrs ērti pieejams pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem un invalīdiem. Sertificēti ārsti un speciālisti sniegs rehabilitācijas pakalpojumus visiem, kas vēlas uzlabot un saglabāt savu veselību. Ārstniecības iestādes kods 090065207.

Zeltābele SILTIE GRAUDI

Murjāņu 1a, Rīga, LV-1024
Nodarbības siltajos graudos::

Relaksējošas un attīstošas nodarbības bērniem un jauniešiem, mērķis - mazināt stresu un veicināt attīstību. Graudi rada impulsus uz receptoriem un pa nervu ceļiem nonāk smadzenēs, mazinot stresa radītos hormonus, uzlabojot ādas asins apgādi, vielmaiņas procesus un līdzsvarojot smadzeņu darbību. Nodarbības satur emocionālās audzināšanas, jeb savu un citu cilvēku emocionālo stāvokļu atpazīšanas iemaņu veidošanu. Nodarbības iesakām bērniem, kuriem nepieciešama: • Trauksmes mazināšana adaptācijas laikā bērnudārzā, skolā u.c. pārejas posmos; • Bērniem ar emocionāla rakstura grūtībām; • Atpūta un relaksācija, iekšējās harmonijas atgūšana kādā trauksmainā dzīves posmā

Pieteikties: +371 29349149

Zeltābele.lv, SIA

Miera 56, Rīga, LV-1013
Apraksts:

Privātais bērnudārzs "Zeltābele" - laimīgai, radošai un drošai bērnībai. Miera ielas bērnudārza "Zeltābele" spēks ir gan pašiem savās, gan tautas tradīcijās. Ar lielu aizrautību izzinām un mācāmies latviešu tautas folkloru, dziedam tautasdziesmas, izzinām gadskārtu svētku būtību un tradīcijas. Tādēļ arī mūsu mīļākie svētki, ko svinam, ir saistīti ar saules ciklu, kas mūsu senčiem vienmēr ir bijis svarīgs un nozīmīgs.

Labie Logopēdi, SIA

Kuģu 11, Rīga, LV-1048
Logopēdu prakse Pārdaugavā, konsultācijas un nodarbības , logopēdi Pārdaugava.

Dzirdes sistēmas, SIA

A.Čaka 78, Rīga, LV-1011
aizauss dzirdes aparāti, iekšauss dzirdes aparāti, atvērtās auss tipa dzirdes aparāti, audiologopēds, audiologopēda , nodarbības .

Dzirdes sistēmas, SIA, Dzirdes centrs - apmeklētāju pieņemšanas vieta

Stacijas 11, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
aizauss dzirdes aparāti, iekšauss dzirdes aparāti, atvērtās auss tipa dzirdes aparātim audiologopēds, audiologopēda , nodarbības .

Jaunķemeri, kūrorta poliklīnika

Kolkas 20, Jūrmala, LV-2012
sonoskopijs, rentgenoloģiskie izmeklējumi, bioimpedances metode, fizioterapeita konsultācija, fizioterapeita nodarbības , Slinga terapija, baseins ar kaskādes masāžu, akvabaiku nodarbības , nūjošana gar jūru, psihologa konsultācijas