Sociālā aprūpe, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
ZL.LV iesaka
1

Latvijas Samariešu apvienība

Katoļu 22, Rīga, LV-1003
Dienas centrs cilvēkiem ar demenci, sociālā aprūpe cilvēkiem ar demenci, sociālā aprūpe cilvēkiem ratiņkrēslā , sociālā aprūpe cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ģimenes tipa aprūpes centrs, asistenti uz mājām, pavadonis Apraksts:

"Latvijas Samariešu apvienība" ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem. Samarieši īsteno vai līdzdarbojas daudzos labdarības un sociālā atbalsta projektos, kā arī nodrošina izglītības, sociālos un medicīnas aprūpes pakalpojumus Latvijā.

2

Med Transports, SIA

A.Deglava 126-108, Rīga, LV-1082
Gulošu cilvēku nešana, uznešana. Transportēšanas pakalpojumi kopā ar palīgiem un medicīnas darbiniekiem, Medicīniskā palīdzība transportēšanas laikā. Klienta pacelšana, nocelšana pa stāviem līdz dzīvoklim.Pārvadāšana pacientiem ar kustību traucējumiem. Komfortabls transports sēdošu un gulošu cilvēku pārvešanai:
  • 2 Sociālā aprūpe
3

Kaļķukalns G., individuālā darba veicējs

Dolomīta 2-47, Rīga, LV-1016
Invalīdu pavadonis, pavadoņa asistenta pakalpojumi, pavadoņa asistenta serviss ar specializētu transportu. Invalīdu asistenta pavadoņa pakalpojumi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Rīgā, Pierīgā un Latvijas teritorijā. Ja klientam nepieciešams nokļūt uz/no medicīnas iestādi, (slimnīca, poliklīnika, pansionāts) mācību iestādi,
  • 3 Sociālā aprūpe

Dzintara Melodija, SIA Senior Baltic rezidence ar veselības aprūpi

Jaunpils 20, Rīga, LV-1002
Aprūpe pēc insulta. Gulošo slimnieku aprūpe . Ilgstoša sociālā aprūpe . Sociālā rehabilitācija pensijas vecuma cilvēkiem, invalīdiem. Dienas, senioru, veselības aprūpe . „Dzintara Melodija” - mājvieta senioriem: ✓ Atbalsts un kopšana ikdienā ar veselības aprūpi ✓ Alcheimera demences pacientu aprūpe ✓ Īstermiņa aprūpe ✓ Ilgtermiņa aprūpe ✓ Moderna ēka, kas pielāgota senioru ikdienai ✓ Tikai vienvietīgas un divvietīgas istabas ar savu vannasistabu ✓ Iknedēļas kultūras pasākumi inteliģentā sabiedrībā ✓ Rīgas domes Sociālā dienesta līdzfinansējums
ZL.LV iesaka

Svētā Jāņa palīdzība, aprūpe mājās

Cēsu 8, Rīga, LV-1012
Aprūpe mājās, sociālā palīdzība, sociālā aprūpe mājās, vecu cilvēku, (ļaužu) aprūpe , invalīdu, slimu, Dienas aprūpes centrs personām ar garīga un psihiska rakstura traucējumiem "Saulessvece", (saules svece) sociālā Pakalpojumi:: ✓ personīgā higiēna ✓ rūpes par izskatu ✓ palīdzība nomazgāties ✓ ēdināšana ✓ pārtikas, medikamentu un pirmās nepieciešamības preču iegāde ar piegādi uz mājām ✓ maksājumu veikšana ✓ telpu uzkopšana

Rūjienas Senioru māja

Valdemāra 26, Rūjiena, Valmieras nov., LV-4240
PAKALPOJUMI:: ✓ Īstermiņa aprūpe ✓ Ilgtermiņa aprūpe ✓ Fizioterapija ✓ Dienas centrs Apraksts:

"Rūjienas senioru māja" - sociālais aprūpes un rehabilitācijas centrs. Pieejama kvalitatīva medicīniskā aprūpe un konsultācija. Par visām jūsu un jūsu tuvinieku rūpēm pārūpēsies nozares profesionāļi.

Piedāvājam saviem klientiem, vecumam un veselības stāvoklim atbilstošas nodarbības un interešu pulciņus. Iesaistoties piedāvātajās aktivitātēs, klienti vairāk saglabā savas prasmes, dzīvesprieku un veselību. Sociālā aprūpes un rehabilitācijas centrs spēj nodrošināt aprūpi 100 klientiem.

ZL.LV iesaka

Svētā Jāņa palīdzība, dienas aprūpes centrs Mazā Saulessvece

Cēsu 8, Rīga, LV-1012
Pakalpojumi:: ✓ bērnu aprūpe ✓ asistēšanu pašaprūpē ✓ izzinoša brīvā laika pavadīšana ✓ Dažādu speciālistu konsultācijas ✓ fiziskās aktivitātes ✓ radošās un interešu nodarbības Dienas aprūpes centrs:

Pakalpojumu nodrošinām vasaras periodā, no 1. jūnija līdz 31.augustam, darba dienās no plkst.: 9:00 – 17:00.

Piedāvājam sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar funkcionāliem un/vai psihiskiem traucējumiem, vecumā no 7-18 gadiem.

Paliatīvā aprūpe, SIA

Višķu 11-52, Rīga, LV-1057
Apraksts:

Paliatīvā aprūpe ir aktīva, profesionāla klientu mājas sociālā aprūpe, kad radikālas terapijas iespējas ir izsmeltas. Tā ietver un apvieno fizisko, sociālo, psiholoģisko un garīgo aprūpi, kuras būtība ir kompetents un kreatīvs komandas darbs kopā ar aprūpējamo un tā ģimeni. 

Mērķis - piedāvāt klientam un viņa ģimenei iespējamo labāko dzīves kvalitāti.

Rēzeknes Sociālais dienests

Zemnieku 16a, Rēzekne, LV-4601
Sociālā aprūpe , pansionāts Rēzeknē, pabalsti Rēzeknē, pabalstu nodaļa Rēzeknē, sociālās palīdzības nodaļa

Mentamed, SIA - Veselības, sociālā, paliatīvā aprūpe mājās, zobārstniecība

Stirnu 8, Rīga, LV-1082
Apraksts:

SIA "MENTAMED" ir profesionāls veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs Latvijā kopš 2006. gada. Uzņēmums nodrošina smagi slimo pacientu, senioru, invalīdu aprūpi, rehabilitāciju un kopšanu viņu mājās. Uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus pacienta dzīvesvietā nodrošina īpaši apmācīta profesionāla speciālistu komanda: ārsti, ārstu palīgi, medmāsas, fizioterapeiti, ergoterapeiti, logopēdi, aprūpētāji, sociālais darbinieks, kā arī psiholoģiskā atbalsta sniedzēji – psihologs vai kapelāns. Tuvāka informācija pa tālruņiem: 67 34 22 94 vai 29 24 83 68

Uzticība, IK, Aprūpētāju birojs

Lūgums zvanīt!
Zemnieku 16a, Rēzekne, LV-4601
Vecu cilvēku aprūpe mājas apstākļos, pensionāri, pensionāru aprūpe , pieaugušo aprūpe , palīdzība, pensionārs Sociālā aprūpe .

Atramed, SIA, slimnieku pārvadāšana speciālā transportā

Smilšu 98-10, Daugavpils, LV-5410
Apraksts: Gulošo un sēdošo pacientu pārvadājumi Daugavpilī, Latgalē, visā Latvijā un Eiropā: gulošo slimnieku un invalīdu nogādāšana mājās (ar pacelšanos uz vajadzīgo stāvu); gulošo slimnieku pārvadāšana ārstniecības iestādēs ārsta apmeklējumam; transportēšana par pilsētu, vasarnīcu, sanatoriju; starppilsētu slimnieku pārvadājumi visā Latvijā, nogādāšana stacijā, lidostā utt. Klientu transportēšana notiek specializētajā transportā ar pavadoņiem. Klienta drošai pārvadāšanai automašīnas aprīkotas ar nestuvēm, pretizgulējumu matračiem, speciālām drošības jostām.

Amalja, SIA

Tallinas 95, Rīga, LV-1009
Pakalpojumi: ✓ Fizioterapeita pakalpojumi mājās; ✓ Mājkalpotāju pakalpojumi; ✓ Masāža pakalpojumi mājās; ✓ Ārstnieciska pedikīra pakalpojumi jūsu mājās Aprūpe: Mēs piedāvājam dažāda veida pakalpojumus cilvēkiem, kuri ir gados un izjūt funkcionālus traucējumus (invaliditāte vai slimības) un pilnībā vai daļēji nevar pildīt sadzīves mājas darbus, uzturēt savu personīgo higiēnu un risināt dzīves problēmas. Katru gadījumu mēs izskatam individuāli, tādā veidā garantējot katram aizbilstamajam tam nepieciešamo aprūpi. Pateicoties milzīgai mūsu darbinieku darba pieredzei, mēs zinām, kā izveidot visērtākos apstākļus vecam vai slimam cilvēkam, lai viņš varētu justies maksimāli ērti.
ZL.LV iesaka

Svētā Jāņa palīdzības, mācību centrs Socio

Cēsu 8, Rīga, LV-1012
Mācību centrs:

Mācību centrs "Socio" nodrošina izglītības programmu īstenošanu sociālās palīdzības un veselības aprūpes jomā strādājošajiem. Tiek organizēti dažādi tematiskie semināri un konferences.

ZL.LV iesaka

Saulessvece, dienas aprūpes centrs personām ar garīga rakstura traucējumiem

Cēsu 8, Rīga, LV-1012
Pakalpojumi:: ✓ Speciālistu atbalsts ✓ Uzraudzība ✓ Atbalsts pašaprūpē ✓ Brīvā laika pavadīšanas iespējas ✓ Ēdināšana ✓ Pastaigas un fiziskas aktivitātes ✓ Sociālā darbinieka un citu speciālistu konsultācijas ✓ Informatīvi izglītojoši pasākumi
ZL.LV iesaka

Ozolaine, dienas aprūpes centrs personām ar demenci

Zandartu 2a, Rīga, LV-1015
Pakalpojumi:: ✓ Uzraudzība ✓ Atbalsts pašaprūpē ✓ Ēdināšana ✓ Svētku svinēšana ✓ Soc. darbinieka konsultācijas ✓ Vingrošana ✓ Grupas nodarbības ✓ Mūzikas terapija ✓ Kultūras pasākumu apmeklēšana ar pavadoni Dienas aprūpes centrs:

Biedrības "Svētā Jāņa Palīdzība" dienas aprūpes centrā personām ar demenci "Ozolaine" ir iespēja saņemt profesionālus sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus, būt sabiedrībā un saturīgi pavadīt savu brīvo laiku.

Personām ar demenci nodrošināt darba dienās dienas laikā sociālā darba, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, veicinot sociālo prasmju (iemaņu) uzturēšanu un saglabāšanu, kā arī veikt klientu izglītošanu par sabiedriski nozīmīgiem procesiem, piedāvāt lietderīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī nodrošināt psihosociālo atbalstu.

ZL.LV iesaka

Svētā Jāņa palīdzība, Specializētās darbnīcas

Cēsu 8, Rīga, LV-1012
Pakalpojumi:: ✓ Speciālistu atbalsts personām darbspējīgā vecumā darba prasmju un iemaņu attīstīšanā ✓ Ēdināšana ✓ Darba prasmju attīstīšana personām ar garīga rakstura traucējumiem ✓ Soc. darbinieka un speciālistu konsultācijas ✓ Brīvā laika pasākumi ✓ Grupu nodarbības ✓ Informēšanas un izglītošanas pasākumi ✓ Sociālo prasmju attīstīšana, uzturēšana un pilnveidošana
ZL.LV iesaka

Svētā Jāņa palīdzība, Specializētā transporta dienests cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Zandartu 2a, Rīga, LV-1015
Specializētā transporta pakalpojumi:

Piedāvājam specializētā transporta pakalpojumus personām ar īpašām vajadzībām, kustību traucējumiem, kā arī gulošiem pacientiem Rīgā, Latvijā un ārpus tās robežām

Specializētais transports – mikroautobusi ir aprīkoti ar liftiem/pacēlājiem vai uzbrauktuvēm, ir speciālas drošības jostas ratiņkrēslu un sēdošu klientu nostiprināšanai un pielāgoti stiprinājumi nestuvēm gulošu pacientu transportēšanai.

ZL.LV iesaka

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Sociālās aprūpes centrs Pārdaugava

Garozes 15, Rīga, LV-1004
Apraksts:

"Latvijas Samariešu apvienība" ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem. Samarieši īsteno vai līdzdarbojas daudzos labdarības un sociālā atbalsta projektos, kā arī nodrošina izglītības, sociālos un medicīnas aprūpes pakalpojumus Latvijā.

ZL.LV iesaka

Latvijas Samariešu apvienība, biedrība, Mājas neatliekamā izsaukuma un aprūpes dienests

E.Smiļģa 46, Rīga, LV-1002
Apraksts:

"Latvijas Samariešu apvienība" ir neatkarīga un brīvprātīga sabiedriskā labuma organizācija, kuras misija ir palīdzēt cilvēkiem. Samarieši īsteno vai līdzdarbojas daudzos labdarības un sociālā atbalsta projektos, kā arī nodrošina izglītības, sociālos un medicīnas aprūpes pakalpojumus Latvijā.