Pašvaldība, visā Latvijā

Drukāt

Salacgrīvas novada pašvaldība

Smilšu 9, Salacgrīva, Limbažu nov., LV-4033
Salacgrīva, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas novada dome, Salacgrīvas novada pašvaldība , pašvaldība , pašvaldības

Vaboles pagasta pārvalde

Attālinātas konsultācijas!
Vabole, "Saieta nams" , Vaboles pagasts, Augšdaugavas nov., LV-5477
Pašvaldības, bāriņtiesa, zemes lietas, pārvalde, konsultācijas, izziņas, nodokļi, pagasta pasākumi, tūrisms, izglītība, sports, kultūra.

Augšdaugavas novada pašvaldība, Tabores pagasta pakalpojumu centrs

Turpinām strādāt klātienē!
Tabore, Oktobra 2a, Tabores pagasts, Augšdaugavas nov., LV-5465
Konsultācijas, izziņas, nodokļi, pagasta pasākumi, tūrisms. Lilijanas Žondas dekoratīvo stādu audzētava. Stārķi - viesu māja. Tabores pagasta Sabiedriskais centrs - muižas, kultūra, sports, vēsturiskie apskates objekti. Lasenbergas pilsdrupas - vēsturiskie apskates objekti. Tabores ciema estrāde – kultūra. Elernes Kunga Jēzus

Madonas novada pašvaldība

Saieta laukums 1, Madona, Madonas nov., LV-4801
Par Madonas novada pašvaldību:

Madonas novada pašvaldība rūpējas par Madonas novada un pilsētas sociālo un ekonomisko labklājību šīs Latvijas daļas iedzīvotājiem un aizstāv novada iemītnieku intereses. Madonas novads sastāv no Madonas pilsētas un 14 citiem pagastiem, kuros novada dome veic dažādus projektus un pārvalda visas pašvaldības iestādes, kas ir daļa no Madonas novada - izglītības iestādes, novada būvvalde, izpildvaras iestādes, jauniešu centri un citas iestādes.

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības

Atbrīvošanas aleja 93, Rēzekne, LV-4601
Apraksts: Pašvaldības svarīgākie uzdevumi ir komunālo pakalpojumu organizēšana, administratīvās teritorijas labiekārtošana un sanitārā tīrība. Rūpēties par kultūru un sekmēt tradicionālo kultūru vērtību saglabāšanu un attīstību.

Ropažu novada pašvaldība, Garkalnes pārvalde

Brīvības gatve 455, Rīga, LV-1024
Apraksts: Iedzīvotāju pieņemšana tikai pēc iepriekšēja pieraksta: pirmdienās 11:00-13:00 un 14:00-19:00, ceturtdienās 9:00-13:00 un 14:00-17:00. Ja vēlaties satikt konkrētu pašvaldības speciālistu, tad nepieciešams sazināties ar konkrēto speciālistu (sk. zemāk) un pieteikt tikšanos. Aktuālo informāciju, lūdzu, skatīt https://www.garkalne.lv/kontakti.
ZL.LV iesaka

Augšdaugavas novada pašvaldība , Ambeļu pagasta pārvalde

Ambeļi, Parka 6, Ambeļu pagasts, Augšdaugavas nov., LV-5438
konsultācijas, izziņas, nodokļi, bibliotēka, pagasta pasākumi, kultūra, tūrisms

Skrundas novada pašvaldība

Raiņa 11, Skrunda, Kuldīgas nov., LV-3326
Apraksts:

Skrundas novada pašvaldība izveidota 2009. gada 1. jūlijā, apvienojot Skrundas pilsētu ar lauku teritoriju, Nīkrāces, Raņķu un Rudbāržu pagastiem. Novada administratīvais centrs atrodas Skrundā – jaunākajā Latvijas pilsētā. Lai arī pilsētas tiesības Skrunda ieguva 1996. gada 23. janvārī, tā vēstures avotos pirmo reizi minēta jau 1253. gadā. Skrundas pilskalna estrādē izvietotajos pirmo Skrundas kuršu ķoniņu krēslos sēžot un vērojot Ventas rāmo plūdumu, ir viegli aizdomāties par to, kā dzīve te ritējusi pirms 750 gadiem. Novadā, kur sākās Latvijas atbrīvošana pulkveža Oskara Kalpaka vadībā, var arī baudīt muižu eleganci, komfortu un lauku mieru, doties pastaigā pa Ventas taku, kā arī sastapt Baltijā vienīgo runājošo gotiņu un dzirdēt aizraujošo stāstu par to, kā rodas piens. Skrundas novads visos laikos ir bijis atvērts cilvēkiem un jaunām idejām, lai virzītos uz priekšu, un aicina iepazīt novada bagātīgo kultūrvēsturisko mantojumu un viesmīlību!

Valkas novada pašvaldība

Beverīnas 3, Valka, Valkas nov., LV-4701
Valka, Valkas novada dome, pašvaldība , pagastu pārvaldes.

Līvānu novada pašvaldība

Rīgas 77, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316
Apraksts:

Līvāni - atslēga Latgales vārtos!

Madonas novada pašvaldība, Liezēres pagasta pārvalde

Liezēre, "Ozolkalns" , Liezēres pagasts, Madonas nov., LV-4884
Apraksts: Apceļojiet Liezēres āres un laukus! Liezēres pagasts ir viena no Madonas novada administratīvajām teritorijām tā ziemeļos. Pagasts atrodas Vidzemes centrālajā augstienē, pagasta teritorija ir ļoti pauguraina ar skaistu ainavu. Teritorija bagāta mežiem un nelielām upītēm. Liezēres pagasta teritorija, kā konstatēts arheoloģijas izrakumos, bija apdzīvota jau ļoti sen. Par to liecina 1915. gadā Liezēres ezera ziemeļu daļā atrastā akmens laikmeta ezera mītne. Valodnieki ir noskaidrojuši, ka daudzi vietu nosaukumi Liezēres pusē ir cēlušies no igauņu valodas. Liezēres pagastā 2012. gadā reģistrēti 1423 iedzīvotāji. Lai gan pašreizējā pagasta teritorija ir liela, iedzīvotāju blīvums ir mazs. Lielākās apdzīvotās vietas pagasta teritorijā ir Liezēres ciems un Ozolu ciems.

Madonas novada pašvaldība, Praulienas pagasta pārvalde

Prauliena, Kalna 2, Praulienas pagasts, Madonas nov., LV-4825
Par uzņēmējdarbību:

Ar uzņēmējdarbību Praulienas pagastā nodarbojas vairāki kokapstrādes uzņēmumi: SIA "NORTE-KOKAPSTRĀDE", SIA "Medene", zemnieku saimniecības "Silieši", "levlīči". Zemnieku saimniecības "Līdumnieki" un "Ataugas" nodarbojas ar ogulāju audzēšanu. Zemnieku saimniecība "Lejnieki" - ar biškopību, Z/s "Auziņas" darbojas graudu kalte, kur tiek sniegti pakalpojumi iedzīvotājiem graudu kaltēšanā un lopbarības sagatavošanā. Šautuve medniekiem "Palejas". Pašreiz ar tūristu uzņemšanu nodarbojas trīs viesu mājas - "Madaras", "Apiņu kalte" un "Palejas". "Palejas" ir izveidojušas šautuvi, kur tiek rīkotas sacensības dažādās šaušanas disciplīnās. Pašvaldības sniegto pakalpojumu pieejamību pašvaldības teritoriālajās vienībās nodrošina šādas pagasta pārvaldes pārraudzībā esošās iestādes: Praulienas pamatskola, pirmsskolas izglītības iestāde "Pasaciņa", Praulienas bibliotēka, Saikavas bibliotēka, Saikavas tautas nams, Sociālās aprūpes centrs "Vecsaikava".

Madonas novada pašvaldība, Sarkaņu pagasta pārvalde

Biksēre, "Biksēre" , Sarkaņu pagasts, Madonas nov., LV-4870
Apraksts: Sarkaņu pagasts ir viena no Madonas novada administratīvajām teritorijām tā vidienē. Robežojas ar sava novada Madonas pilsētu un Dzelzavas, Aronas un Praulienas pagastiem, Lubānas novada Indrānu pagastu un Cesvaines novada Cesvaines pagastu. "Īvānu Velnakmens" – dižakmens. Etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu krātuve Sarkaņos. Sarkaņu novadā pieejamas dažādas atrakcijas un apskates vietas, kā piemēram Senlietu muzejs "Biksēres klēts", parks ar brīvdabas skulptūrām, skatu panorāma, iespējamas arī ekskursijas ar gidu, dažādu muzeju apskate, un brīvdabas vietas atpūtai svaigā gaisā.

Madonas novada pašvaldība, Kalsnavas pagasta pārvalde

Jaunkalsnava, Pārupes 2, Kalsnavas pagasts, Madonas nov., LV-4860
Apraksts: Kalsnavas pagasts atrodas Madonas novadā, Latgalē. Kalsnavas pagasta liela daļa atrodas Vidzemes augstienes gleznainajā Vestienas paugurainē, DA stūris iesniedzas Austrumlatvijas zemienes Aronas paugurlīdzenumā. Populāri apskates objekti Kalsnavā ir Aiviekstes HES, Aizsprosts uz Aiviekstes upes, Ozolsala, zivju ceļš. Dabas liegums “Vesetas palienes purvs” 427,1 hektāra platībā. Tūrisma pakalpojumus sniedz LVM., čiekurkalte, modernākā Latvijā. Pie mums atrodama arī Kalsnavas kokaudzētava „Kalsnava” - Latvijā vienīgā meristēmu laboratorija, kur tiek audzētas noteiktas šķirnes apses, kas gatavību pārstrādei sasniedz 30 gados, tā ir viena no lielākajām dekoratīvo krūmu un koku audzētavām. Kalsnavas arborētums. Lielākā dekoratīvo koku un krūmu kolekcija Latvijas austrumdaļā - kopējā platība 143, 96 ha, koku un krūmu stādījumi 98 ha. Kalsnavas arboretums veic ilglaicīgus novērojumus par koku attīstību, piemērotību noteiktam klimatam, sēklu ražošanu un pavairošanu.

Madonas novada pašvaldība, Mētrienas pagasta pārvalde

Mētriena, Mētru 1, Mētrienas pagasts, Madonas nov., LV-4865
Mētrienas apkaime:

Apceļojiet Mētrienas apkaimi! Mētrienas pagasts ir viena no Madonas novada administratīvajām teritorijām tā dienvidos. Robežojas ar sava novada Ļaudonas, Praulienas un Barkavas pagastiem, Varakļānu novada Murmastienes pagastu, kā arī Krustpils novada Atašienes un Mežāres pagastiem. Mētrienas pagasta kopējā platība ir 14025,2 ha, pagasta centrs ir Mētrienas ciems.

Madonas novada pašvaldība, Aronas pagasta pārvalde

Kusa, Melioratoru 3, Aronas pagasts, Madonas nov., LV-4847
Apraksts: Aronas pagasts atrodas Vidzemes augstienes centrālajā daļā – Madonas rajona teritorijā. Aronas pagasta kopējā platība ir 149 km2, un tajā ir reģistrēti 1587 iedzīvotāji. Pagasta teritorijā atrodas īpaši aizsargājamās dabas teritorijas, kas iekļautas Eiropas nozīmes aizsargājamo „Natura 2000” objektu tīklā: dabas liegums „Nesaules kalns”, dabas parks „Gaiziņkalns”, Vestienas Aizsargājamo ainavu apvidus. Lielākās apdzīvotās vietas pagasta teritorijā ir Kusa – 686 iedzīvotāji un Lautere – 160 iedzīvotāji.

Madonas novada pašvaldība, Barkavas pagasta pārvalde

Barkava, Brīvības 9, Barkavas pagasts, Madonas nov., LV-4834
Apraksts: Barkava (latgaliešu Borkova) ir ciems Latgalē, Madonas novada austrumos, Barkavas pagasta centrs. Cauri Barkavai iet reģionālais autoceļš Madona—Varakļāni (P84). Attālums līdz Madonai — 30 km, līdz Rīgai — 186 km. Barkava atrodas Austrumlatvijas zemienes Lubāna līdzenumā, mazāk nekā 10 km attālumā no Lubāna ezera rietumu krasta. Apvidus reljefs izteikti līdzens. Barkavas centrā atrodas Svētā Staņislava Romas katoļu baznīca (celta 1822. gadā koka baznīcas vietā, prāvests — Rolands Abrickis). Barkavas centra kapsēta un piemineklis kritušajiem padomju karavīriem. Barkavā atrodas arī Barkavas pagasta pārvalde, Barkavas pamatskola, Barkavas arodvidusskola (tās dienesta viesnīcā iespējams pārnakšņot arī tūristiem) kultūras nams, pasta nodaļa, degvielas uzpildes stacija. Barkavas bibliotēka. Barkavas pašvaldība.

Madonas novada pašvaldība, Lazdonas pagasta pārvalde

Lazdona, Meža 2, Lazdonas pagasts, Madonas nov., LV-4824
Apraksts: Lazdonas pagasts ir viena no Madonas novada administratīvajām teritorijām tā centrālajā daļā. Robežojas ar sava novada Madonas pilsētu un Praulienas, Mārcienas un Aronas pagastiem. Lazdonas pareizticīgo baznīca, Lazdonas luterāņu baznīca, Lazdonas ezers, Lazdona. Rāceņu ezers, Uzņēmējdarbība Lazdonā. “Lazdonas piensaimnieks” pie sevis ciemos gaida arī tūristus. Piedāvājumā: ekskursija uz ražotni, piena pārstrādes procesa vērošana, ”piena meistara” stāsts par piena ceļu līdz gardajiem produktiem, produkcijas degustācija un iegāde. Maksa par ekskursiju ar degustāciju ir 3 EUR skolēniem un 4 EUR pieaugušajiem. Minimālais grupas lielums - 5 personas. Adrese: Klēts, Lazdonas pagasts, Madonas novads, tālrunis pieteikumiem 26467187, uzzini vairāk par uzņēmumu: "Smeceres sils" - distanču slēpošana, piedzīvojumu parks, BMX, naktsmītnes, mototrase, biatlona šautuve, rolerslēpošana, velosipēdu noma.

Madonas novada pašvaldība, Mārcienas pagasta pārvalde

Mārciena, Jaunā 1, Mārcienas pagasts, Madonas nov., LV-4852
Apraksts: Mārcienas pagasts ir viena no Madonas novada administratīvajām teritorijām tā centrālajā daļā. Robežojas ar Aronas, Bērzaunes, Kalsnavas, Lazdonas, Ļaudonas un Praulienas pagastiem. Daļa pagasta zemju atrodas Krustkalnu valsts rezervātā. Mārcienas teritorijā atrodas dažas no Daugavas baseina upēm - Arona, Austrona, Vēžanunīca un Bērzaune. Lielākā no tām ir Arona. SPA Kūrorts Mārcienas muiža. Viesu nams Pudulu pie Pudulu ezera. Netālu no Madonas, Smeceres sila ielejā, lielceļa malā, autoceļa Pļaviņas-Gulbene 37. kilometrā jūs vienmēr laipni gaidīs „Smeceres krogs”. Pagasta kopējā platība 8974,5 ha tai skaitā 4859.3 ha meži. Mārcienas pagasts atrodas Madonas rajonā Vidzemes centrālās augstienes dienvidu nogāzē.Robežojas ar Lazdonas, Aronas, Bērzaunes, Kalsnavas, Ļaudonas un Praulienas pagastiem. Mārcienas pagasts ir bagāts ar nozīmīgiem arheoloģiskiem pieminekļiem – dažāda nozīmīguma pilskalniem un senkapiem, kuri atrodas valsts aizsargājamo pieminekļu sarakstā.

Madonas novada pašvaldība, Ļaudonas pagasta pārvalde

Ļaudona, Dzirnavu 2, Ļaudonas pagasts, Madonas nov., LV-4862
Apraksts: Ļaudonas pagasts atrodas Austrumlatvijas zemienes ZR malā. Teritorijas lielāko daļu aizņem Aronas paugurlīdzenums, austrumdaļu Jersikas līdzenums. Robeža starp tiem stiepjas gar Aivieksti līdz Ļaudonai, turpinās gar Drikšņa ezeru uz dienvidiem. Aronas paugurlīdzenuma reljefu veido pārsvarā paugurlīdzenumi un paugurgrēdas, kas ieplakās un gar upēm pāriet viļņotajos un plakanajos līdzenumos. Virsasnotece – apgrūtināta. Pagasta ziemeļos iesniedzas Praulienas pauguraine. Pagasta teritorijas vidusdaļā Z-D virzienā stiepjas Madonas–Trepes valnis, kam raksturīgs saposmots reljefs – augsti pauguri mijas ar dziļām ieplakām, kurās izveidojušies ezeriņi vai purviņi. Vaļņa pakājē daudzviet izplūst karbonātiem bagātie avoti. Madonas–Trepes valni no Praulienas pauguraines atdala plaša pārpurvota ieplaka Dūku-Svētes ieplaka, kurā izgulsnējušies saldūdens kaļķi. Lielākie ezeri pagasta vidusdaļā Driksnis un Savienas ezers, Kruskalnu rezervāta teritorijā – Lielais Plencis un Mazais Plencis.