Pašvaldība, adresē Maskavas forštate

Drukāt

Apbedīšanas nams - Krematorija, SIA, atvadu zāle Rīgā

Jēkabpils 28, Rīga LV-1003
Krematorija, licencētā krematorija, kremācijas centrs, Valmieras kremācijas centrs, Kocēnu kremācijas centrs, Rīgas krematorija, kremācija Rīgā, krematorijas atvadu zāle, Vidzemes kremācijas centrs, kremācija, kremēšana, kremācijas atļauja, kremēšanas atļauja, kremācijas cena, kremēšanas cena, kremācijas pakalpojumu izmaksas, pirmā

SenRīga, 4. paaudzes ģimenes tipa sociālās aprūpes centrs

Katoļu 22-24, Rīga LV-1003
Apraksts: Ģimenes tipa aprūpes centrā cilvēki varēs dzīvot kā mājās un vienlaikus uz vietas saņemt visus nepieciešamos ikdienas un veselības aprūpes pakalpojumus. SAC “SenRīga” durvis vēra 2021. gada jūlijā un atrodas Rīgas centrā. Piedāvājam vienvietīgas un divvietīgas istabas ar labierīcībām un dušu un ar TV katrā istabā. Katrā stāvā ir divas koplietošanas telpas, tai skaitā ziemas dārzs. SAC pieejama fizioterapija, frizieris, podologs, masieris, sālsistaba, sauna, medmāsa, ģimenes ārsts, sociālie darbinieki. 2. stāvs ir paredzēts personām ar demenci. Paredzēts Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums, ja persona  atbilst nosacījumiem ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas pakalpojuma saņemšanai. Rīdzinieki jau Rīgas Sociālajā dienestā var interesēties par šī pakalpojuma saņemšanu, var doties iepazīties ar telpām. Lai apskatītu telpas vai slēgtu līgumu, sazinieties: SAC “SenRīga” vadītāja Ilze Ragozina, tālr. 26346653, e-pasts: ilze.ragozina@samariesi.lv.

ZL.LV iesaka

Viatek 1, SIA

F.Sadovņikova 39-3.st., Rīga LV-1003
Produkti:: ✓ Tehniskā sāls ✓ Kalcija hlorīds ✓ Regenit tabletes ✓ Laizāmais sāls lopiem ✓ Atkritumu smalcināšana Par mums::

SIA VIATEK 1 nodarbojas ar tehniskās sāls piegādēm ceļu uzturētājiem un pašvaldībām jau kopš 1995. gada 28. novembra, kad tas bija vienīgais uzņēmums Latvijā, kas nodrošināja šādu pakalpojumu. Jau kopš uzņēmuma darbības pirmsākumiem SIA VIATEK 1 uztur ciešu sadarbību ar valsts akciju sabiedrību „Latvijas autoceļu uzturētājs”, VSIA „Latvijas valsts ceļi” un Latvijas Republikas pašvaldību uzņēmumiem, ziemas sezonā piegādājot augstas kvalitātes tehnisko sāli autoceļu apstrādei pret apledojuma veidošanos.

VAF Capital, SIA

Grēdu 4a, Rīga, LV-1019
Holdinga kompānijas

LNĪPA, biedrība

Kojusalas 25-24, Rīga, LV-1019
Pārvaldīšana, apsaimniekošana. Dzīvojamo ēku pārvaldīšana un apsaimniekošana. Dzīvojamo ēku pārvaldnieku konsultēšana. Dzīvojamo ēku pārvaldnieku sertificēšana. Juridiskās konsultācijas dzīvojamo ēku pārvaldīšanas un apsaimniekošanas, mazās uzņēmējdarbības, finanšu un grāmatvedības, juridiskos, plānošanas, psiholoģijas un