Auto ķīmija, adresē Liepāja

Drukāt

"Autoserviss 4U"

Spīķeru 19/23, Liepāja, LV-3401
Auto krāsošana, virsbūves remonts, virsbūves krāsošana, auto remonts Liepājā, kondicionieru uzpilde Liepājā piekare, lēts autoremonts, autodetaļas, lukturu pulēšana, auto detaļas, auto daļas, auto rezerves daļas

"ZA Meistars", auto virsbūvju remonts un krāsošana

Aldaru 2, Liepāja, LV-3401
Auto krāsošana, auto remonts, virsbūves ģeometrija, auto pulēšana, auto metināšana, auto remonts Liepāja Auto ķīmija , Auto krāsas, aksesuāri, līdzekļi. Virsbūves un lukturu pulēšana.

"Jureckis un Ko", SIA, Autoserviss un veikals

Kapsētas 9/15, Liepāja, LV-3401
Auto rezerves daļas, bremžu daļas, auto ķīmija , riepas, eļļa, akumulatori, stikli, spoguļi. Auto detaļas, auto rezerves daļu tirdzniecība, auto detaļu tirdzniecība, auto detaļu veikals, autodetaļas

"BK Auto", SIA

Rožu 1, Grobiņa, Dienvidkurzemes n., LV-3430
BK Auto , spuldzes, lukturi, LED, auto rezerves daļas, kameras, akumulatori, riepas, eļļas, smērvielas , auto kosmētika, auto ķīmija , videoreģistratori, magnēti, līmes, darba lukturi, tālās gaismas lukturi

"Ripo DL", auto rezerves daļu veikals

Zemnieku 60, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Veikalā bagātīgs preču klāsts - auto rezerves daļas, eļļas un smērvielas, auto ķīmija, elektrodaļas, akumulatori, instrumenti, kniedes, piederumi un citas vajadzīgas un labas lietas auto saimniekiem, braucējiem un skrūvētājiem. Velosipēdu īpašniekiem – velo daļas, riepas, kameras un piederumi. Tiem, kas grib nopirkt jaunu velosipēdu - laba velo izvēle no dažādiem ražotājiem. Lauksaimniekiem – agro eļļas un smērvielas, gultņi lauksaimniecības tehnikai. Uz vietas motorzāģu un pļaušanas tehnikas piederumi, rezerves daļas, eļļas. Zinoši pārdevēji! Ērta piebraukšana - stāvlaukums pie pašām veikala durvīm!

"Ripo DL", SIA, Veikals

Vītolu 12, Grobiņa, Dienvidkurzemes n., LV-3430
Apraksts: Veikalā bagātīgs auto un velo preču klāsts - auto rezerves daļas, eļļas un smērvielas, auto ķīmija, elektrodaļas, akumulatori, instrumenti, kniedes, piederumi un citas vajadzīgas un labas lietas auto saimniekiem, braucējiem un skrūvētājiem. Lauksaimniekiem – agro eļļas un smērvielas, gultņi lauksaimniecības tehnikai. Velosipēdu īpašniekiem – velo daļas, riepas, kameras un piederumi. Uz vietas motorzāģu un pļaušanas tehnikas piederumi, rezerves daļas, eļļas. Zinoši pārdevēji! Ērta piebraukšana - stāvlaukums pie pašām veikala durvīm!

"2R Auto", SIA

Ezermalas 3, Liepāja, LV-3401
Apraksts: SIA "2R Auto" veic auto krāsošanu, auto stiklu maiņu, auto ritošās daļas remontu, virsbūves ģeometrijas atjaunošanu un pulēšanu. Sadarbība ar apdrošinātājiem. Krāsošanas darbus mašīnai var veikt ne tikai pēc avārijām, negadījumiem vai citiem redzamiem defektiem, bet arī vienkārši - ja gribas atjaunot auto krāsu, lai tā spīd un nerūsē! Mums ir milzīga pieredze auto krāsošanas darbos. Veicam to ātri, kvalitatīvi un ar atbildību! Autoserviss ir aprīkots ar krāsošanas kameru un visiem nepieciešamajiem materiāliem. Mēs strādājam tikai ar pārbaudītiem krāsošanas materiāliem, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un klientiem - izdevīgas cenas. Veicam pilnu vai daļēju auto krāsošanu, kā arī atsevišķu virsbūves detaļu krāsošanu. Laipni gaidīti!

"JS autoserviss", SIA

Ozolu 14, Liepāja, LV-3411
Apraksts: "JS autoserviss" - auto remonts uz vietas servisā, kā arī izbraukumā pie klienta. Datordiagnostika, piekares, bremžu u.c. darbi. Eļļas maiņas, lukturu pulēšana, metināšanas darbi, krāsošanas darbi, pretrūsas apstrāde u.c. Metināšanas pakalpojumi, visa veida, arī pie klienta objektā. Kravas auto remonts pie klienta. Komerctransporta remonts. Auto riepu tirdzniecība.
ZL.LV iesaka

"Tehnicolor", auto krāsas

Jaunā Ostmala 1, Liepāja, LV-3401
Apraksts: TEHNICOLOR - modernākais auto krāsu, virsbūves materiālu un instrumentu veikals Liepājā. Vienuviet piedāvājam visplašāko populārāko ražotāju produktu klāstu. Auto krāsas. Auto krāsu tonēšana. Industriālās krāsas. Auto virsbūves remonta materiāli. Auto krāsošanas instrumenti un iekārtas. Auto špaktele. Auto pulēšanas materiāli. Izdevīgas cenas noslēdzot līgumu. Laipni gaidīti!

"Aveks", SIA, Dīzeļa servisa centrs

Turpinām strādāt klātienē!
Flotes 16, Liepāja, LV-3405
Apraksts: Auto, automašīnu, dīzeļauto, dīzeļa remonts, diagnostika, sprauslu remonts, virsbūves krāsošana, riepas, riepu serviss Liepājā, Kurzemē.

"AUTOCENTRS SALINIEKI", SIA, Bosch Car Service

Turpinām strādāt klātienē!
Liepājas 44, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Par servisu: Autocentrs Salinieki ir autoserviss un automazgātuve Preiļos. Piedāvājam plašu klāstu ar auto apkopes un auto remonta pakalpojumiem- viss no virsbūves remonta līdz dzinēja un ritošās daļas remontam. Nodarbojamies arī ar riepu servisu un uzglabāšanu un rezerves daļu tirdzniecību. Mūsu automazgātuvē piedāvājam pilnu auto ārpuses mazgāšanas pakalpojumus, kā arī salona tīrīšanu. Jaunums Latgalē- automātiskās kārbas eļļas maiņa ar specializētu iekārtu
ZL.LV iesaka

"Arito Latvia", SIA, Metālapstrādes iekārtas un instrumenti

Zemnieku 57, Liepāja, LV-3401
Apraksts: INOVATĪVI TEHNISKIE RISINĀJUMI! IEKĀRTAS, APRĪKOJUMS, SERVISS, PROJEKTĒŠANA! ARITO darbojas visās iespējamajās ražošanas industrijās, automatizējot, robotizējot, palīdzot rast tehniskos risinājumus. Pilna servisa kompānija – profesionālu metālapstrādes iekārtu un instrumentu tirdzniecība, iekārtu mehānikas, programmatūras, elektronikas serviss, nestandarta ražošanas iekārtu projektēšana, CAD zīmēšana, izgatavošana un uzstādīšana. Nestandarta metāla konstrukciju izgatavošana. Darbība, izbraukumi visā Latvijā un Baltijā. Metālapstrādes iekārtas un instrumenti Kurzemē un visā Latvijā. Spējam rast inovatīvus tehniskos risinājumus atbilstoši Jūsu mērķiem.

"Zummers plus", SIA

Pasta 22, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Zummers Plus nodarbojās ar mūzikas instrumentu tirdzniecību, skaņas aparatūras piegādi un antenu uzstādīšanu. Piedāvājam arī dažādus vadus un kabeļus audio un citu veidu tehnikai, baterejas, tālvadības pultis, transformatorus, mikrafonus un citu veidu tehniku Jūsu audiostudijai. Mūsu veikalā atradīsiet arī citu veidu tehniku, kā piemēram SAT televīzijas dekoderus un antenas, lādētājus un powerbankas. Piedāvājam mūzikas instrumentus, pārsvarā akustiskās ģitāras, un akustiski elektriskās ģitāras. Pieejams plašs skaļruņu sortiments.

"WURTH", SIA, Veikals

Zemnieku 32, Liepāja, LV-3401
Ķīmijas preces: būvķīmija, sadzīves ķīmija un dezinfekcijas līdzekļi, smērvielas un ķīmija pārtikas rūpniecības Elektropreces: vadu un kabeļu savilces, auto kabeļi, termoizolācijas caurules, vadu uzgaļi, kontaktspailes

"Autolietas Pro", SIA

Ganību 107, Liepāja, LV-3411
Apraksts: Auto rezerves daļas, daļu tirdzniecība. 21 gada pieredze auto remontā un auto rezerves daļu tirdzniecībā, riepas, riepu serviss, maiņa Liepājā.

"Autolietas PRO"

Ganību 107, Liepāja, LV-3411
Apraksts: "Autolietas PRO" - vairāk kā 27 gadu pieredze auto remontā un auto rezerves daļu tirdzniecībā.

"Autolietas PRO"

Ventspils 4, Grobiņa, Dienvidkurzemes n., LV-3430
Apraksts: "Autolietas PRO" - vairāk kā 27 gadu pieredze auto remontā un auto rezerves daļu tirdzniecībā.

"Serviss-E", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Bārtas 22, Grobiņa, Dienvidkurzemes n., LV-3430
Apraksts: Lauksaimniecības tehnika, traktori. Traktortehnikas, lopbarības tehnikas tirdzniecība, rezerves daļas Liepājā, Grobiņā, Kurzemē.
ZL.LV iesaka

"Lats", veikals

"Meldri", Virgas p., Dienvidkurzemes n., LV-3433
Apraksts:

Veikalā LATS plašā sortimentā viss ikdienai nepieciešamais - pārtika, dzērieni, saimniecības un mīļdzīvnieku preces. Laipni gaidīti!

ZL.LV iesaka

"Lats", veikals

Bunka, "Laimas", Bunkas p., Dienvidkurzemes n., LV-3446
Apraksts:

Veikalā LATS plašā sortimentā viss ikdienai nepieciešamais - pārtika, dzērieni, saimniecības un mīļdzīvnieku preces. Laipni gaidīti!