Auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa, adresē Rīga

Drukāt
1

"JIK autoevakuators", IK, auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa 00-24

Tilderi, Silmaļu 21, Salaspils, Salaspils n., LV-2121
Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa . ceļā, tehniskā palīdzība uz ceļa , evakuators pārvadājumi auto , diennakts SOS serviss, autoevakuācija
 • 1 Auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa
2

"Rogenta Plus", SIA, autoevakuators, tehniskā palīdzība uz ceļa, 4x4 bezceļa evakuators, off-road

Stabu 58, Rīga, LV-1011
pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa , auto palīdzība uz ielas, auto palīdzība uz šosejas, auto tehniskā SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa , SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa , SOS palīdzība avārijas
 • 2 Auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa
ZL.LV iesaka
3

"Tehpark-D", SIA, Kravas autoevakuators

Mazjumpravas 78, Rīga, LV-1063
KRAVAS evakuatora specifikācija::
  ✓ 2 galvenās vinčas ar 40 t celtspēju katra; ✓ 2 sānu vinčas ar 20 t celtspēju katra; ✓ 1 priekšējā vinča ar 15 t celtspēju; ✓ Ceļamkrāns ar efektivitātes diapazonu 6 m no evakuatora
Uzņēmuma apraksts: KRAVAS AUTOTRANSPORTA DIENNAKTS EVAKUĀCIJA. Kravas EVAKUĀCIJAS pakalpojumi. Kravas auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa 24h diennaktī, 00-24. Tehniskā palīdzība uz ceļa 24/7. Kravas EVAKUĀCIJAS pakalpojumi tiek sniegti Latvijā, Lietuvā, Igaunijā (Baltijas valstīs), gan Skandināvijā, Krievijā, Baltkrievijā un citās Eiropas valstīs.
 • 3 Auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa

"Autodok.lv"

Apraksts: Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa vai pie jūsu mājām. Bieži gadās, ka no rīta nevar piedarbināt auto, neuztraucieties - zvaniet!

"VL Kravas", pārvākšanās serviss un autoevakuators

Rīga
Par mums:
  ✓ Diennakts auto palīdzība, autoevakuators, tehniskā palīdzība uz ceļa, bojātu, avarējušu transporta līdzekļu evakuēšana, automašīnu transportēšana Latvijas teritorijas robežās, Baltijas valstīs un Eiropā. ✓ Palīdzēsim pārvākšanās procesā nogādāt visu, sākot ar mēbelēm, sadzīves tehniku, beidzot ar smalkām un trauslām mājokļa lietām. Piedāvājam sadzīves tehnikas uzstādīšanu, mantu iepakošanu. ✓ Parūpēsimies par lielgabarīta sadzīves priekšmetu, būvgružu, mēbeļu un citu nevajadzīgo mantu izvešanu. ✓ Transporta pakalpojumi Latvijā un ārpus tās robežām, preču transportēšana no veikala, mēbeļu, tehnikas vai lielizmēra objekta nogādāšana no adreses līdz adresei jums ērtā un vēlamā diennakts laikā. ✓ Kurjera pakalpojumi Latvijā un ārpus tās robežām, preču transportēšana, mēbeļu, tehnikas vai lielizmēra objekta nogādāšana no adreses līdz adresei jums ērtā un vēlamā diennakts laikā.

IK "Maksis"

Tume, Ievu 1 k.1, Tumes p., Tukuma n., LV-3139
Apraksts: Auto, automašīnu evakuators, evakuatora pakalpojumi, tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS, diennakts transportēšana, autoevakuators, auto evakuācija, aizvilkšana, nogādāšana Tukumā, Tukuma novadā, rajonā, Kurzemē, Zemgalē, Baltijas valstīs, Rīgā, Igaunijā, Latvijā. Evakuators ar manipulatoru, manipulatora pakalpojumi.

"VRV Motors", autoserviss, VOLVO rezerves daļu serviss

Tīraine, Vecozolu 101, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Apraksts: Jau 15 gadu pieredze! Volvo automašīnu serviss. Volvo automašīnu pēcgarantijas serviss. Volvo automašīnu rezerves daļas. No 1993. līdz 2017. g. Sadarbībā ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām.

"Kurbads un Ko", SIA, Auto transportēšana, pārvadāšana

Mazjumpravas 24, Rīga, LV-1063
Papildus pakalpojumi:
  ✓ automašīnu, auto novērtēšana un inspekcija ✓ jaunu automašīnu, auto prezentēšana un sagatavošana izstādei ✓ uzņēmuma autoparka pārvaldīšana ✓ automašīnu, auto mazgāšana, tīrīšana ✓ stiklu, sēdekļu remonts, mehāniskie un virsbūves darbi ✓ komerctransporta pārbūves darbi ✓ auto apkopes un garantijas darbi

"Heders", SIA, kravu pārvadājumi, horizontālā urbšana, tahogrāfi

Ganību dambis 26, Rīga, LV-1005
  ✓ Tahogrāfi. ✓ Horizontālā urbšana. ✓ Kravu pārvadājumi Eiropa, Krievija. ✓ Starptautiskie kravu pārvadājumi. ✓ Kravas auto evakuācija. ✓ Smagās tehnikas, traktoru, kombainu evakuācija. ✓ Auto treilera,auto vedēja pakalpojumi. ✓ Tahogrāfu tirdzniecība, uzstādīšana, remonts, pārbaude, sertifikācija.
ZL.LV iesaka

"AE24", autoevakuators, tehniskā palīdzība uz ceļa

Rīga
Cenas: Rīgas robežās
  ✓ Vieglie auto 30.00 - 35.00 EUR ✓ Džipi 35.00 - 40.00 EUR ✓ Busi 40.00 - 50.00 EUR ✓ Traktortehnika no 50.00 EUR
Evakuācija nakts laikā (Rīga)
  ✓ Visiem auto veidiem no 50.00 EUR
Ārpus Rīgas robežām
  ✓ Visiem auto veidiem no 30.00 EUR ✓ 100km no Rīgas 0.50 - 1.00 EUR/km + no 30.00 EUR ATKARĪBĀ NO SITUĀCIJAS (JO TĀLĀK, JO LĒTĀK)
Evakuācija nakts laikā (ārpus Rīgas)
  ✓ Visiem auto veidiem 0.50 - 1.00 €/km + no 50.00 €
  ✓ Pakalpojumu cenās nav iekļauts PVN 21%. ✓ Neparedzētu apstākļu dēļ cenas var mainīties. ✓ Precīzas cenas var uzzināt, konsultējoties pa tālruni. Individuāla pieeja katram klientam. ✓ Ja klienta vainas dēļ evakuatoram ir jāgaida, papildus tiek pieskaitīti 20.00 EUR/h.

"Autokompleks", auto uzpirkšana, auto tirdzniecība Rīgā

Maskavas 450m, Rīga, LV-1063
Apraksts:

Lietoti un mazlietoti auto Rīgā. Piedāvājam vairāk nekā 300 dažādas populārākās automašīnas, tādas kā - Audi, BMW, VW, Volvo, Nissan, Opel un citas. Atbrauc pie mums un izvēlies auto savai gaumei - Rīgā, Maskavas ielā 450M, vai zvani pa tel. 28 28 28 20.

ZL.LV iesaka

"Vladilena", SIA, Autoserviss un autodetaļu veikals

Ūnijas 6, Rīga, LV-1084
Autoevakuators, auto evakuācija . Mikroautobusu, džipu, vieglo automobiļu pārvešana. Jauni un lietoti auto no Vācijas. Dokumentu noformēšana, automašīnu tehniskā apskate.

"AV & K", SIA

Uzvaras prospekts 23, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Apraksts: Autoevakuatora pakalpojumi Rīgā, Rīgas rajonā un visā Latvijā. Ķekava, Rīga, Vidzeme, Latvija, Rīgas rajons, Kurzeme, Zemgale, Latgale.

"Markuss Auto", SIA, Autoserviss Jūrmalā

Turpinam strādāt! Ievērojam piesardzību!
Fabrikas 11, Jūrmala, LV-2011
Apraksts: Auto remonts, diagnostika, serviss, autoserviss Jūrmalā.

"Debeta", SIA, Autoserviss, auto datordiagnostika

Sesku 10 k.2, Rīga, LV-1035
Apraksts: Autoserviss specializējas auto datordiagnostikas pakalpojumu sniegšanā. Izbraukums tieši pie Jums. Diganostika tiek veikta ar specializētajām programmām no DELPHI un LOUNCH.
ZL.LV iesaka

"Car Point", SIA

Viskaļu 20, Rīga, LV-1026
Apraksts: Autoserviss Automeistars.lv. Rīgā, Viskaļu ielā 20. Vieglo automašīnu, mikroautobusu serviss, kā arī autoevakuatora pakalpojumi. Automeistars.lv sniedz plašu remonta pakalpojumu klāstu vieglajām automašīnām un mikroautobusiem. Mūsu autoservisā ir daudzveidīgs darba un speciālo instrumentu aprīkojums, kurš visu laiku tiek papildināts, tādējādi paplašinot pakalpojumu sortimentu un uzlabojot darba kvalitāti.

"Linkerr", SIA

D.Brantkalna 7, Rīga, LV-1082
Apraksts: Vēlaties evakuēt auto, piegādāt būvmateriālus vai transportēt lauksaimniecības tehniku? Netērējiet jūsu laiku uz liekiem zvaniem - Linkerr platforma dod iespēju atrast evakuatoru tiešsaistē.

"Autovilma", autoserviss

Krustpils 71, Rīga, LV-1057
Par uzņēmumu: "Autovilma" ir autoserviss Rīgā, Krustpils ielā 71, kas nodarbojas ar automašīnu remontu un sagatavošanu tehniskajai apskatei. Klientiem tiek piedāvāts dzinēju remonts, metināšana un savirzes regulēšana, kā arī auto elektriķa pakalpojumi, bremžu stends un citi pakalpojumi. Nepieciešamības gadījumā, klienti tiek bez maksas aizvesti no mūsu autoservisa, bet pēc remonta – atvesti uz servisu. Cenas pieņemamas visiem.

"Autovilma", autoserviss

Valdeķu 15a, Rīga, LV-1004
Apraksts: Autoserviss Ziepniekkalnā. Auto metināšanas darbi, savirzes regulēšana.

"Tehpark-D", SIA

Mazjumpravas 78, Rīga, LV-1063
Auto remonts, apkope