Auto līmplēves, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

Karlsberg, SIA, reklāmas un poligrāfijas pakalpojumi

Kvalitatīvs reklāmas iepakojums
Rūpnīcas 2, Brocēni LV-3851
kompozītmateriāli) foto izdruka, reklāma, pildspalvu apdruka, lietussargi ar apdruku, iepakojuma dizains, auto dizains, krūzes ar apdruku, reklāmas dizains, reklāmas suvenīri, reklāmas plakāti, auduma apdruka, līmplēves
 • 1 Reklāma

PrintPack Service, SIA, kartona kastes, BIG BAG maisi

Piedrujas 7A, Rīga LV-1073
Par uzņēmumu: SIA "PrintPack Service" ir starptautisks uzņēmums, kas uzsāka savu darbību Latvijā 2002.gadā. Nodarbojas ar digitālās drukas iekārtu un materiālu, poligrāfijas drukas materiālu un pakalpojumu sniegšanu tipogrāfijām, iepakojuma materiālu un spec. papīra tirdzniecību. Tehniskā plastmasa.:

Piedāvājam plašu tehnisko plastikātu sortimentu, kā arī uz saviem CNC darbagaldiem pēc jūsu rasējumiem izgatavosim augstas precizitātes detaļas.

No plastmasas un plastmasas pusfabrikātiem izgatavojam dažādus plastmasas profilus, vadotnes, ķēžu veida celiņus, zobratus, ritentiņus, ielikņus, slīdgultņus, vārstus, atlokus un citas detaļas.

Konsultējam par plastmasas izvēles jautājumiem. Sniedzam griešanas, virpošanas, frēzēšanas, urbšanas, liekšanas un pulēšanas pakalpojumus.

Varam ierasties klienta norādītajā vietā, identificēt problēmu un piedāvāt savu risinājumu, dalīties daudzu gadu pieredzē.

 

Reklāmas Stils, SIA

Mūkusalas 72, Rīga LV-1004
vizītkartes, flyeri, flaieri, flajeri, piloni, vides reklāma, PVC baneri, PVC siets, (mesh) līmplēve, ( līmplēves pakalpojumi, darbs augstumā, reklāmas stendu montāža, PVC baneru montāža, skatlogi, skatlogu aplīmēšana, auto

Abi 2, SIA

Matīsa 8, Rīga, LV-1001
druka uz papīra, druka uz auduma, sublimācija, solventdruka, solvent druka, druka uz plēves, druka uz līmplēves , auto aplīmēšana, automašīnu, aplīmēšana, uzlīmes uz auto , automašīnu noformējums, auto plēves, atstarojošās

aplīmēšana.lv, vizuālā reklāma

Hospitāļu 5a, Rīga, LV-1013
Reklāma uz auto , auto uzlīmes, auto reklāmdizains, automašīna ar reklāmu, auto ar reklāmām. Druka uz līmplēves . Pašlīmējošās plēves. Smilšu strūklas plēves. Reklāmas uzlīmju izgatavošana.

LG marketing, SIA, auto aplīmēšana

Dārzaugļu 6-3, Rīga, LV-1012
Auto apdruka, auto reklāma, reklāma uz auto , uzlīmes uz automašīnas, uzlīmju izgatavošana, reklāma uz Dizains, auto dizains. Uzlīmes uz auto . Auto plēves.

Artifex plus, SIA, reklāmas un apdrukas risinājumi, uzņēmums Valmierā

Valmiermuiža, Alejas 12, Valmieras p., Burtnieku n., LV-4219
Auto noformēšana. Reklāma uz automašīnas. Līmplēves . Līmplēves apdruka. Līmplēves burti uz skatlogiem. Banera druka. Uzlīmju izgatavošana. Etiķetes druka. Canva.

Zeta GD, SIA

Lielformāta druka, izkārtnes, auto aplīmešana!
J.Asara 6, Rīga LV-1009
Baltā druka, drukāšana ar balto krāsu uz caurspīdīgas līmplēves ,  uzlīmju, krāsainā, reklāmas,

WMT Baltic, SIA

A.Deglava 166b, Rīga, LV-1021
, Pašlīmējošās plēves, Organiskais stikls, Auto līmplēves , Krāsainās līmplēves , Atstarojošās līmplēves , logu līmplēves , automašīnu plēves, auto uzlīmes, kvalitatīvas līmplēves , auto plēves tirdzniecība,

Kobalts, reklāmas aģentūra Cēsis

Valmieras 17a, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Auto dizains. Skatlogu dizains, logo izstrāde, firmas stils. noformējums, auto aplīmēšana, auto līmplēves , līmplēves , krāsainas līmplēves , līmplēves apdruka, līmplēves

Artifex plus, SIA, Etiķetes un reklāmu izgatavošanas ražotne

Valmiermuiža, Alejas 12, Valmieras p., Burtnieku n., LV-4219
Auto aplīmēšana Valmierā. Maketēšana. Skatlogu uzlīme. Firmas stils. Uzņēmumiem. Plakāti. Baneri. Auto noformēšana. Reklāma uz automašīnas. Līmplēves . Līmplēves apdruka.
ZL.LV iesaka

Mara Print

Turpinām strādāt klātienē!
Ganību dambis 22, Rīga, LV-1045
, metāla burti, nozīmītes, neona reklāma, LED gaismas, diodes, lielformāta druka, uzlīmes, druka uz līmplēves Mara Print, auto aplīmēšana.

Uhh Design, SIA

Biķernieku 23, Rīga LV-1039
Reklāma uz auto . Auto aplīmēšana, automašīnu aplīmēšana, uzlīmes uz auto , automašīnu noformējums, auto plēves, atstarojošās

ProHid, SIA

Dobeles šoseja 45, Jelgava, LV-3007
Produkcija:
  ✓ LED Spuldzes;
  ✓ LED Augu Spuldzes;
  ✓ Mājām;
  ✓ LED Lentas;
  ✓ Spectehnikai;
  ✓ WAS Lukturi 12-24V;
  ✓ Auto;
  ✓ Aksesuāri;
Par mums: Uzņēmums SIA „ProHid” dibināts 2009. gadā, taču pieredze uzkrāta jau kopš 2005. gada. Savu darbību uzņēmums sāka ar veikala izveidi Jelgavā, Dobeles šosejā 24, (ieeja no Satiksmes ielas). Darbības pamatā ir auto apgaismošanas sistēmas, to individualizēšana un remonts. Aktīvi strādājot tiek uzkrāta pieredze remontdarbos, tiek ieviesti dažādi jauninājumi. Jau savas darbības otrajā gadā, uzņēmums izveido mājas lapu, kurā interesentiem tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar produktu klāstu un regulāriem jauninājumiem produktu klāstā. Turklāt papildus SIA “ProHid” piedāvā saviem klientiem preces iegādāties internetveikalā. 2009. gadā jau esošais produkcijas klāsts tiek papildināts ar auto signalizācijas sistēmām, auto LED gaismām un auto stroboskopiem. SIA “ProHid” nodrošina arī visu šo sistēmu uzstādīšanu. Kopš 2010. gada uzņēmums sāk saviem klietiem piedāvāt iegādāties auto līmplēves. Aktīvi apgūstot jaunas zināšanas un pieredzi līmplēves apstrādē.

Amco Inc., SIA, Stiklu Tonēšanas Centrs

Dārzaugļu 1b, Rīga, LV-1012
stikli, plēves noņemšana, automobiļu plēves, logu tonēšana, līmplēves , ugunsdrošās plēves. Auto aplīmēšana Grīziņkalns, Auto stiklu tonēšana Grīziņkalns, Tonēšana Grīziņkalns, tonēšana cents,

AB Wrapping, SIA, logu tonēšana

Tērvetes 63, Jelgava, LV-3008
Auto logu tonēšana, auto stiklu tonēšana, tonētās plēves, logu plēves, aizsargplēves pret sauli, aizturošas plēves, aizsargplēves stikliem, auto līmplēve, līmplēves , matētās plēves, autoplēves, lukturu tonēšana

SIA Aj-Gun Riga, reklāmas suvenīri, T-kreklu un krūzīšu apdruka

A.Saharova 27, Rīga LV-1082
Priekšrocības: Uzņēmuma profesionālie darbinieki nodrošina klientiem laipnu apkalpošanu biroja mājīgajās telpās. Uzņēmums piedāvā savai produkcijai demokrātiskas cenas, kā arī visus pakalpojumus saviem klientiem nodrošina katru dienu neatkarīgi no svētkiem. Par uzņēmumu: SIA "Aj-Gun" dibināts 1995.gadā. Mūsu darbības veidi:
  ✓ T-kreklu, krūzīšu un citu suvenīru apdruka; ✓ solāriju saloni; ✓ interneta klubs; ✓ kopēšanas un drukas pakalpojumi; ✓ parfimērijas tirdzniecība.

MK tonēšana

Rūpniecības 7, Jelgava, LV-3001
Apraksts:

"MK Tonēšana" ir auto apkopes uzņēmums, kas specializējas profesionālajā auto Logu Tonēšanā, taču piedāvājam arī citus darbiņus ap Jūsu automobīli.

ZL.LV iesaka

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Maskavas 257, TC ''Akropole'', Rīga, LV-1019
Apraksts:

Interneta veikals 220.lv piedāvā ikvienam plašu izvēli mēbelēm, mājas un remonta precēm, dārza piederumiem. Kvalitatīvas bildes, detalizēti apraksti un klientu atstātās atsauksmes palīdzēs pieņemt lēmumu. Nodrošinām ērtu pasūtījumu piegādi visā Latvijas teritorijā. Uzticami ražotāji, izdevīgas cenas un 24/7 palīdzība pa telefonu.

Afax, SIA

Stadiona 3b, Daugavpils, LV-5401
Auto stiklu serviss, auto stikli, mobilais auto stiklu serviss, auto stiklu tonēšana, auto virsmu aizsardzība Pretmiglas plēve, neaizsvīstošās līmplēves , dizaina līmplēves , dizaina energo efektīvas līmplēves , karstumatstarojošas