Sēklas un stādi, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

Sabiles rozes, SIA

"Smiltiņi" , Abavas pagasts, Talsu nov., LV-3294
Stādi Kurzemē, rožu stādu tirdzniecība, rožu stādu pārdošana, rožu stādi , stādaudzētava, sēklas un stādi , audzēti stādi , rožu stādi , Stādi ar piegādi.
  • 1 Sēklas un stādi
2

Robežnieki, kokaudzētava

Turpinām strādāt klātienē!
"Dzirnavas" , Strazdes pagasts, Talsu nov., LV-3291
, puķu stādi , dekoratīvie stādi , 130 dažādu skujkoku, skuju koki, 250 dažādu lapu koku, ziemciešu puķu, , rododendri, lapu koku stādi , krūmu stādi , dekoratīvo koku stādi , stādu audzēšana, tirdzniecība, kokaudzētava
  • 2 Sēklas un stādi
3

Gatis Kužums - vīnogu stādi Bauskā

Jaunākās un pārbaudītas šķirnes piemērotas Latvijas apstākļiem!
Mūsa, Robežu 5, Bauska, Bauskas nov., LV-3901
Vīnogu stādi , vīna oga, vīna ogas, vīnogu stādu tirdzniecība, vīnogu stādi Bauskā, vīnogu stādu tirdzniecība
  • 3 Sēklas un stādi
4

Mucenieki, ZS

"Mucenieki" , Jaunlutriņu pagasts, Saldus nov., LV-3876
Stādi , augļi, ogas, ābolu sula, ābeļu stādi , ērkšķogu stādi , zemeņu stādi , āboli, smiltsērkšķi, upenes, Augļu un ogu vairumtirdzniecība, augļu, ogu sulas, nektāri. Ražošana, pārstrāde, konsultācijas.
  • 4 Sēklas un stādi
5

Taurkalni, kokaudzētava

"Taurkalni" , Kurmāles pagasts, Kuldīgas nov., LV-3301
Kuldīga, Kurmāle, Vilgāle, Rita Korme, Guntis Kormis, augļu koku stādi , augļu krūmu stādi , vietējais, Augļu koku un krūmu audzēšana, tirdzniecība, vairumtirdzniecība. Audzēts Latvijā!
  • 5 Sēklas un stādi
6

7 rozes, stādaudzētava

Austrumu 8a, Valmiera, Valmieras nov., LV-4202
Apraksts: Apzaļumošana, Krūmmellenes, Labiekārtošana, Dārzu projektēšana, zālienu ierīkošana, apstādījumu ierīkošana, zālienu kopšana, apstādījumu kopšana, hidrosēšana, bīstamo koku zāģēšana, koku zāģēšana, koku vainagu veidošana, Valmiera, Cēsis, Limbaži, Valka, Smiltene, Sigulda, Rīga, Gulbene, Madona, Balvi, Rēzekne, Ogre, Vidzeme. Esam stādaudzētava Valmierā ar vairāk kā 40 gadu pieredzi stādu audzēšanā. Mūsu piedāvājumā ir Latvijā audzēti rožu stādi, mežvīteņu un sausseržu stādi, vīnogu stādi, dažādas eņģeļtaures un dekoratīvo skujkoku stādi. Sniedzam arī konsultācijas par augu audzēšanu un kopšanu.

Solinna, IK

Kurzemes 57, Tukums, Tukuma nov., LV-3101
Apraksts: ”Solinna” IK nodarbojas ar dekoratīvo un puķu stādu audzēšanu un tirgošanu. Dārzniecībā uz vietas plašā klāstā audzējam vasaras puķes, dekoratīvos stādus un ziemcietes. Sniedzam konsultācijas, veicam augu komplektācijas, stādam puķu podus un balkonu kastes.

Labklājības dārzi, SIA, dārzu centrs, konsultācijas kā sākt laimīgu dzīvi laukos

K.Ulmaņa gatve 124, Rīga, LV-1029
Konsultācijas kā sākt laimīgu dzīvi laukos:

Specializējamies dzīves vides izveidē un iekārtošanā laukos. Konsultējam lauku teritoriju labiekārtošanā un apzaļumošanā. Piedāvājam konsultācijas un tiešu līdzdalību procesā no idejas par dzīvi laukos līdz vides plānošanai, projektēšanai un sākšanai iekārtot. Palīdzam cilvēkiem (arī bez priekšzināšanām) izveidot secīgu plānu, kā veiksmīgi pārcelties no pilsētas uz laimīgu dzīvi laukos, un pēc tam šo plānu realizēt.

Viss Dārzam un Mājai, Veikals

Nākotnes 1, Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123
Apraksts: SIA "VIKRI K" ar dārzkopības preču tirdzniecību nodarbojas no 2001.gada. Piedāvājam plašā sortimentā sēklas, sīpolpuķes, sīksīpolus, minerālmēslus, dažādus mēslojumus un citus dārzkopībā nepieciešamus un noderīgus produktus, augu aizsardzības līdzekļus, repelentus, un citas preces, lai sekmīgi sētu, audzētu, vāktu ražu, priecātos par dārza skaistumu! Esam priecīgi, ka mūsu klientu vidū ir stādu audzētāji un apzaļumotāji, mazdārziņu īpašnieki, kuri atzinīgi novērtē mūsu piedāvāto sortimentu, preču kvalitāti un konkurētspējīgās cenas. Kā otrs mūsu darbības virziens ir ziedu tirdzniecība. Plašā piedāvājumā ir augi, grieztie ziedi. Pieņemam pasūtījumus pušķu un dekoru veidošanai dažādiem dzīves gadījumiem. Plašā sortimentā piedāvājam sveces, suvenīrus, dāvanas un veicam dāvanu saiņošanu. Tagad esam uzsākuši arī dziju tirdzniecību, aicināti visi rokdarbnieki.

Dārzkopības veikals Rīgas centrā, SIA Flavonija

Ģertrūdes 37, Rīga, LV-1011
Apraksts: Sēklas un stādi Rīga, Rīgas centrā!

Krastmaļi sēklas, SIA, Zālāju sēklu veikals - internetveikals

Dunalka, "Graudi" , Dunalkas pagasts, Dienvidkurzemes nov., LV-3452
Piedāvājam:: ✓ Zāliena sēklas apzaļumošanai ✓ Sēklu maisījumi pļaušanai un ganīšanai ✓ Puķu pļavas sēklas ✓ BIO un BIO-minerālie mēslojumi Par mums: ZS “KRASTMAĻI” ir sēklkopības uzņēmums, kas apsaimnieko ap 550 ha un audzē kviešus, miežus, rapsi un dzeltenos zirņus. Saimniecības specializācija ir zālāju sēklaudzēšana – vairāk nekā 100ha platībā tiek audzēts baltais un sarkanais āboliņš, timotiņš, pļavas auzene un sarkanā auzene. Zeme – mūsu spēks!

Sakstagals, stādaudzētava

Pedeļi, "Āboliņa" , Sakstagala pagasts, Rēzeknes nov., LV-4638
Apraksts: Stādaudzētavā apskatāmi un iegādājami Latgalē audzēti dekoratīvo koku un krūmu, ogulāju, augļu koku, ziemciešu, ūdensrožu un dažādu citu puķu stādi. Konsultācijas, ekskursijas.

ZIEDI, veikals, SIA Evis

Cēsu 23a, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001
Apraksts:

Ziedu izvēle dažādiem dzīves gadījumiem. Ziedu piegāde.

Stādu placis Valmiera

"Šalkas" , Kocēnu pagasts, Valmieras nov., LV-4220
Apraksts: Plašā klāstā piedāvājam dekoratīvo stādu un dārza dekoru tirdzniecību. Esiet laipni gaidīti ciemos!

Vīnogu stādaudzētava Skāduļi

"Skāduļi" , Siguldas pagasts, Siguldas nov., LV-2150
Apraksts:

Z/S "Skāduļi": augstvērtīgi, ražīgi un izturīgi Siguldā audzēti vīnogu stādi. Vīnogu stādi, vīnogu stādu audzēšana. Konsultācijas vīnogu stādu audzēšanā. Aktinīdiju stādi, konsultācijas aktinīdiju stādu audzēšanā. Vīnogu dārza izveides procesā, pareizi izvēloties stādus, Jūs balvā iegūsiet aromātiskas ogas. Kvalitatīvi stādi kļūs par veiksmes avotu šajā lietā un dos iespēju izaudzēt savas neatkārtojamās un garšīgās vīnogas. "Skāduļu" saimniecībā ar stādu audzēšanu nodarbojas īsti profesionāļi ar ievērojamu pieredzi.

Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija, AS

Turpinām strādāt klātienē!
Pūre, Abavas 2, Pūres pagasts, Tukuma nov., LV-3124
Par uzņēmumu:

A/S "Pūres dārzkopības stacija" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar augļu koku un ogulāju tirdzniecību. Stādus ir iespējams iegādāties Pūrē, Abavas ielā 2, kā arī izbraukuma tirdzniecībās Latvijas lielākajās pilsētās.

Plants4you.lv, Stādaudzētava

"Oši" , Auru pagasts, Dobeles nov., LV-3701
Stādi ar piegādi. Ērtība ir vērtība: ✓ Lavandu stādi un jaunstādi ✓ Rožu stādi un jaunstādi ✓ Lielaugļu lazdu stādi ✓ Zemeņu stādi ✓ Multiflora, lodveida krizantēmu stādi (stādi un jaunstādi) ✓ Pelargonijas (stādi un jaunstādi) ✓ Lilijas, peonijas, gladiolas, narcises, tulpes, hiacintes (sīpoli un gumi). Sīksīpoli ✓ Ogulāji – avenes, kazenes, krūmmellenes, ēdamie sausserži, upenes, jāņogas, ērķškogas, vīnogas, aktinīdijas ✓ Ziemcietes – hostas, īrisi, dienziedes, astilbes, flokši, krokosmijas ✓ Dekoratīvie krūmi – hortenzijas, ceriņi, filadelfi, bārbeles, fizokarpi, pūpolvītoli, grimoņi ✓ Ķirši, pīlādži, kizils ✓ Vīteņaugi – mežvīteņi, vīnogas, vīteņhortenzijas, līcijas, citronliānas ✓ Skuju koki – egles, priedes, kadiķi, tūjas

  Pašu audzēti stādi, Latvijas stādu audzētavu stādi, ārvalstu ražotāju stādi – viss vienā vietā ar pārbaudītu kvalitāti un piegādi.  

Stādaudzētava Heimanis, ZS Gulbji

Pūre , Pūres pagasts, Tukuma nov., LV-3124
Stādi:: ✓ Ābeles ✓ Bumbieres ✓ Plūmes ✓ Ķirši ✓ Mellenes ✓ Avenes ✓ Zemenes ✓ Jāņogas ✓ Upenes ✓ Persiki ✓ Aprikozes ✓ Vīnogas Par mums::

Saimniecība oficiāli dibināta 1998. gadā. Specializācija: augļu koku un ogulāju stādu audzēšana. Pirmajos darbības gados plašāk audzēja arī zemenes, ābolus. No 2002. gada sākta Latvijā maz audzētās kultūras - kazeņu - profesionāla stādījuma ierīkošana, Latvijas apstākļiem piemērotākās audzēšanas tehnoloģijas piemērošana, izmantojot ziemcietīgo šķirni Agawam. Pielāgojoties tirgus prasībām, pakāpeniski ir samazināta augļu un ogu ražošana, ar mērķi iegūt arvien kvalitatīvākus dažādu sugu stādus. Pašlaik audzē gan tradicionālo kultūru - ābeļu, bumbieru, plūmju, ķiršu, saldo ķiršu, upeņu, jāņogu, ērkšķogu, aveņu, zemeņu - stādus, gan retāk audzētās sugas: dārza pīlādžus, korintes, krūmmellenes, zelta jāņogas, irbenes, plūškokus, zemeņavenes, kazenes un to hibrīdus.

M Dārzi, SIA, Dārza centrs

"Upmalas" , Kandavas pagasts, Tukuma nov., LV-3120
Apraksts:

SIA ”M Dārzi” uzsākusi savu darbību 2005. gada pavasarī. Uzņēmuma dibinātājs un projektu vadītājs ir Ģirts Kreceris. Interese par vides labiekārtošanu dzimusi un darba pieredze veidojusies, strādājot Amerikā - Minesotas un Floridas štatā, un, atgriežoties dzimtenē, tika dibināts savs uzņēmums. Viņa aizrautīgā interese par vides pielāgošanas iespējām kvalitatīvākai un skaistākai dzīvei ļāvusi uzņēmuma komandai vienmēr būt soli priekšā klienta vēlmēm, ieviest jaunus pakalpojumus un kļūt par uzticamu partneri. Klientu vidū ir privātmāju īpašnieki, valsts un pašvaldību iestādes.

Taudejāņi, ZS, Kokaudzētava

Taudejāni, "Taudejāņi" , Lendžu pagasts, Rēzeknes nov., LV-4604
Apraksts: Pakalpojumu sniegšanas vieta - visa Latvija! Piedāvajam Austrumu izcelsmes egļu stādus (kailsakne).