Sēklas un stādi, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

7rozes, stādaudzētava

Austrumu 8a, Valmiera LV-4201
Stādaudzētava, stadaudzētava Valmierā, Latvijā audzēti stādi , kvalitatīvi stādi , rozes, vīteņaugi, ogulāji , hortenzijas, kamši, vistērijas, krūmmellenes, krūmmelleņu stādi Valmierā, ēdamie sausserži, godžī, Apraksts: Stādaudzētava "7rozes" ir ģimenes uzņēmums, kurā mēs audzējam rozes, vīteņaugus, ogulājus un dekoratīvos augus. Mūsu izaudzēto var iegādāties uz vietas stādaudzētavā, izbraukumu tirdzniecībā gadatirgos, Valmieras tirgū, pie sadarbības partneriem, ar kuriem sadarbojamies, un sūtot ar pakomāta starpniecību. Lai mūsu augu skaistums vairo jūsu prieku un izdaiļo mūsu Latviju!
2

Robežnieki, kokaudzētava

Turpinām strādāt klātienē!
"Dzirnavas", Strazdes p., Talsu n., LV-3291
Koku un puķu stādi . Dekoratīvie stādi . 130 dažādu skujkoku, skuju koki, 250 dažādu lapu koku un krūmu stādi .
  • 2 Sēklas un stādi
3

Gatis Kužums - vīnogu stādi Bauskā

Mūsa, Robežu 5, Bauska, Bauskas n., LV-3901
Vīnogu stādi , vīnogu stādu tirdzniecība, vīnogu stādi Bauskā, vīnogu stādu tirdzniecība Bauskā, bezsēklu
  • 3 Sēklas un stādi

Ērgļu nami, SIA

Egļu 2, Talsi, Talsu n., LV-3201
, puķu sēklas , sēklas un stādi , MAT TIEMPO konteineri, Lyoness, JANNY MT, stādi , ķirbju sēklas , zāliena sēklas , tomātu šķirnes, tomātu sēklas , puķu stādi , zemeņu stādi , dārza puķes, puķu sēklas internetā, Piedāvājums:
    ✓ Sēklas sīkfasējumā ✓ Sēklas profesionāliem audzētājiem ✓ Maura zālieni ✓ Lopbarības zālāji ✓ DCM mēslošanas līdzekļi

Solinna, IK

Kurzemes 57, Tukums, Tukuma n., LV-3101
Stādi , dekoratīvie stādi , skujeņi, tūjas, puķu stādi , puķu stādu kompozīcijas, balkona puķu kastes, nokarenās Dekoratīvo stādu un puķu tirgotava Tukumā. Apraksts: ”Solinna” IK nodarbojas ar dekoratīvo un puķu stādu audzēšanu un tirgošanu. Dārzniecībā uz vietas plašā klāstā audzējam vasaras puķes, dekoratīvos stādus un ziemcietes. Sniedzam konsultācijas, veicam augu komplektācijas, stādam puķu podus un balkonu kastes.

Labklājības dārzi, SIA, stādu internetveikals

K.Ulmaņa gatve 124, Rīga, LV-1029
Kvalitatīvi augļu koku stādi un krūmi. vislabākās augļu koku šķirnes - ābeles, kolonābeles, bumbieres Latvijā audzēti stādi - hortenzijas, magnolijas, rododendri, forsītijas, spirejas, veigelas. Apraksts: Skaisti un kvalitatīvi stādi ar piegādi Jūsu dārzam visā Latvijā. Stādi internetā – tūjas, košumkrūmi, augļu koki, ogulāji, ābeles, aprikozes, ķirši, krūmmellenes, sauserži, hortenzijas, magnolijas, spirejas, kadiķi. Rožu, zemeņu, aveņu, tomātu, egļu, ceriņu, vīnogu, sakuras, augļu koku stādi.

Ērgļu nami, SIA

Dunalka, "Graudi", Dunalkas p., Dienvidkurzemes n., LV-3452
Piedāvājam::
    ✓ Zāliena sēklas apzaļumošanai ✓ Sēklu maisījumi pļaušanai un ganīšanai ✓ Puķu pļavas sēklas ✓ BIO un BIO-minerālie mēslojumi
Par mums: ZS “KRASTMAĻI” ir sēklkopības uzņēmums, kas apsaimnieko ap 550 ha un audzē kviešus, miežus, rapsi un dzeltenos zirņus. Saimniecības specializācija ir zālāju sēklaudzēšana – vairāk nekā 100ha platībā tiek audzēts baltais un sarkanais āboliņš, timotiņš, pļavas auzene un sarkanā auzene. Zeme – mūsu spēks!

Sakstagals, stādaudzētava

Pedeļi, "Āboliņa", Sakstagala p., Rēzeknes n., LV-4638
Apraksts: Stādaudzētavā apskatāmi un iegādājami Latgalē audzēti dekoratīvo koku un krūmu, ogulāju, augļu koku, ziemciešu, ūdensrožu un dažādu citu puķu stādi. Konsultācijas, ekskursijas.

ZIEDI, veikals, SIA Evis

Cēsu 23a, Limbaži, Limbažu n., LV-4001
Apraksts:

Ziedu izvēle dažādiem dzīves gadījumiem. Ziedu piegāde.

ZL.LV iesaka

Stādu placis Valmiera

"Šalkas" , Kocēnu pagasts, Valmieras nov. LV-4220
Apraksts: Plašā klāstā piedāvājam dekoratīvo stādu un dārza dekoru tirdzniecību. Esiet laipni gaidīti ciemos!
ZL.LV iesaka

Stādaudzētava Heimanis, ZS Gulbji

Pūre, Pūres p., Tukuma n., LV-3124
Ābeles, bumbieris, ķirši, plūmes, krūmmellenes, upenes, jāņogas, zemenes, Pūre, stādi , avenes, kazenes

Blomi, individuālais darbs

"Blomi" , Inčukalna novads LV-2136
Apraksts:

Zemeņu audzēšanas saimniecība "Blomi" jau vairāk nekā 12 gadus piedāvā vasaras saulē audzētas zemenes. Augstas kvalitātes, saldas zemenes un zemeņu stādi. Zemenes tiek audzētas pēc jaunākajām mūsdienu tehnoloģijām un ar mīlestību. Katrs zemeņu cienītājs var salasīt pats sev zemeņu grozu un, protams, arī nogaršot saldās zemenes. Atrodamies Inčukalna pagastā, Vangažos. Būsiet laipni gaidīti!

Plants4you.lv, Stādaudzētava

"Oši" , Auru pagasts, Dobeles nov. LV-3701
Apraksts:

Mūsu misija ir nodrošināt kvalitatīvu stādu piegādi līdz jūsu dārzam. Mēs nodarbojamies ar stādu kolekciju uzturēšanu un tirdzniecību. Šobrīd kolekcijā 30 šķirņu lazdas , 50 šķirņu zemenes, 40 šķirnes multifloras (lodveida) krizantēmām un 20 aveņu šķirnes. Papildinām ar 1-2 kolekcijām gadā. Tuvākās gaidāmās kolekcijas ir sīpolpuķes un vīteņaugi.Tā kā cilvēkiem patīk sortiments un daudzveidība, kā arī lai samazinātu piegādes izmaksas, tad pārējos stādus ņemam no saviem sadarbības partneriem. Piegāde ar kurjeru visā Latvijā 1-2 darba dienu laikā. Cena par piegādi 6 eur. Vienā kastē atkarībā no podu izmēra var ielikt 6-24 konteinerstādus.

M Dārzi, SIA, Dārza centrs

"Upmalas", Kandavas p., Tukuma n., LV-3120
Apraksts:

SIA ”M Dārzi” uzsākusi savu darbību 2005. gada pavasarī. Uzņēmuma dibinātājs un projektu vadītājs ir Ģirts Kreceris. Interese par vides labiekārtošanu dzimusi un darba pieredze veidojusies, strādājot Amerikā - Minesotas un Floridas štatā, un, atgriežoties dzimtenē, tika dibināts savs uzņēmums. Viņa aizrautīgā interese par vides pielāgošanas iespējām kvalitatīvākai un skaistākai dzīvei ļāvusi uzņēmuma komandai vienmēr būt soli priekšā klienta vēlmēm, ieviest jaunus pakalpojumus un kļūt par uzticamu partneri. Klientu vidū ir privātmāju īpašnieki, valsts un pašvaldību iestādes.

Ērgļu nami, SIA

"Sprogas", Jaunalūksnes p., Alūksnes n., LV-4301
Apraksts:

ZS "Sprogas" ir dārzkopības uzņēmums ar vairāk nekā piecdesmit gadu pieredzi stādu audzēšanā un augļkopības jomā. Šobrīd esam viens no vadošajiem uzņēmumiem vasaras puķu stādu un augļu koku stādu audzēšanā. Stādaudzētavā audzētie puķu stādi rotā vairāku pilsētu apstādījumus, kā arī lielāko tirdzniecības centru puķu dobes Rīgā un privātdārzos gan Latvijā, gan Igaunijā.

Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija, AS

Turpinām strādāt klātienē!
Pūre, Abavas 2, Pūres p., Tukuma n., LV-3124
Apraksts: A/S “Pūres” dārzkopības stacija ir uzņēmums, kas nodarbojas ar augļu koku un ogulāju tirdzniecību. Stādus ir iespējams iegādāties - Pūrē, Abavas iela 2, kā arī izbraukuma tirdzniecībās Latvijas lielākajās pilsētās.

Taudejāņi, ZS, Kokaudzētava

Taudejāni, "Taudejāņi", Lendžu p., Rēzeknes n., LV-4604
Apraksts: Pakalpojumu sniegšanas vieta - visa Latvija! Piedāvajam Austrumu izcelsmes egļu stādus (kailsakne).

EI DĀRZI Olaines kokaudzētava

Turpinām strādāt klātienē!
Brankas , Cenu pagasts, Jelgavas nov. LV-3042
Apraksts:

Mūsu devīze: Tikai Latvijā audzēts!

Patlaban veiksmīgi izdodas apvienot dekoratīvo stādu audzēšanu, Ziemassvētku eglīšu audzēšanu un kārklu vicu audzēšanu dzīvo žogu veidošanai. Šobrīd sortimentā ir vairāk nekā 700 dažādas formas un krāsu gammas skuju un lapu koki, dekoratīvie krūmi, stādi dzīvžogiem un vienkārši priekam. Esam paplašinājuši darbības virzienus - veicam dārzu ierīkošanas, apzaļumošanas un kopšanas darbus.

Jānis Uzulnieks, rožu stādu audzētava Rīgā

Rudbāržu 10, Rīga, LV-1002
Apraksts: ROŽU STĀDI, pieredze rožu audzēšanā un potēšanā daudzu gadu garumā. Ārkārtīgi liela šķirņu daudzveidība, kas jau uzskatāma par nopietnu rožu kolekciju. Piedāvājumā arī augļkoki, ogulāji, vīnogas, pundurkoki kā arī iespējama ekskursija pa rožu kolekcijas dārzu. Katalogā nav iekļautas visas rozes, kas pieejamas nelielos daudzumos - lūgums interesēties personiski. Darba laiks: katru dienu, iepriekš zvanot. Laipni lūdzam!