Celtniecība un remonts

Drukāt
Banner 1050x80
1

MS Construction, SIA

Kadaga, Dvīņu 9, Ādažu pagasts, Ādažu nov. LV-2103
stabveida pamatus, pārsegumus, pilna cikla būvniecība no pamatiem līdz atslēgai, celtniecība, būvdarbi, remonta , demontāžas darbi , zemes darbi , mūrēšana.
  • 1 Celtniecības un remonta darbi

RL būves, SIA

Reiņi, "Prērija" , Kokneses pagasts, Aizkraukles nov. LV-5113
Visa veida celtniecības darbi no pamatiem līdz jumtam. Celtniecība, būvniecība, būvdarbi. Remonta darbi . Renovācija. Renovācijas darbi . Apraksts:

Piedāvājam visa veida celtniecības pakalpojumus no pamatiem līdz jumtam. Santehnikas, ūdensvada, kanalizācijas, apkures uzstādīšana un ierīkošana. Galdniecības pakalpojumi. Skārdnieku darbi. Dekoratīvie metāla žogi, vārti, margas. Strādājam gan ar juridiskām, gan fiziskām personām.

Ulre, SIA

Rīgas 98a, Ogre, Ogres n., LV-5001
Celtniecība, apdares darbi . Ēku celtniecība un rekonstrukcija. Bruģēšanas darbi , bruģis. Skārdnieku darbi . Bērnudārzu celtniecība, remonts. Apraksts: Veicam visa veida būvniecības pakalpojumus - būvniecību, demontāžu, renovāciju, iekšdarbus, āra darbus, zemes darbus. Piedāvājam transportu kravu pārvadāšanai , transportehnikas pakalpojumus un būvtehnikas nomu. Strādājam visā Latvijā!

VV Construction, SIA

Allažu 4-4, Rīga LV-1005
Iekšējie apdares darbi: ✓ Sienu un griestu apdare ✓ Grīdas seguma ieklāšana ✓ Ģipškartona darbi ✓ Piekaramo griestu uzstādīšana ✓ Durvju, palodžu, grīdlīstu uzstādīšana Dažādi ārējie darbi: ✓ Fasādes darbi (siltināšana, krāsošana) ✓ Jumtu rekonstrukcija ✓ Bruģēšana ✓ Mūrēšana

Darts Serviss, SIA, PVC, stikla, alumīnija konstrukcijas

PVC stikla alumīnija konstrukcijas
Stabu 56-604, Rīga LV-1011
Apraksts: SIA „Darts Serviss” daudzus gadus specializējas daudzveidīgu konstrukciju ražošanā un uzstādīšanā, izmantojot stiklu – gan kā paredzēts lietot, gan arī pa materiālu veidiem, ko izmanto kopā ar stiklu. Lielā pieredze, kas uzkrāta firmas „Darts Serviss” pastāvēšanas laikā, ļauj mūsu ražošanas iecirknim un speciālistiem, kas nodarbojas ar montāžas darbiem, risināt pasūtītāja uzstādītos uzdevumus ieplānotajos termiņos un augstā kvalitātē. Turklāt vienmēr tiek lietoti pazīstamu ražotāju droši sertificēti materiāli.

Pārklājums, SIA, LDE LINING

Krasta 103, Rīga LV-1019
Apraksts: Poliuretāna Hidroizolācijas membrānu un poliuretāna pārklājumu uzklāšana un poliuretāna, akrila, epoksīda grīdas pārklājumu materiālu uzklāšana, materiālu ieklāšana. Hidroizolācijas darbi, uzklāšanas, ieklāšanas serviss. Poliuretāna putu , Poliuretāna materiālu, poliuretāna elastomēra uzklāšana, ieklāšana, bezputekļu abrazīvā tīrīšana, metāla, metālizstrādājumu. Smilšu strūkla, slapjā smilšu strūkla, bezputekļu smilšu strūkla. Smilšu strūklas tīrīšana, notīrīšana. Tiešais LDE LINING oficiālais GRACO dīleris. Latvija.

EXTRA saimnieks SIA, nekustamā īpašuma apkalpošana, pārvaldīšana

Maskavas 322, Rīga LV-1063
Galvenie pakalpojumi:: ✓ Nekustamā īpašuma, pārvaldīšana - personīgais pārvaldnieks ✓ Dzīvojamo māju  ēku apkalpošana, uzturēšana, sakopšana ✓ Telpu, teritoriju ikdienas uzkopšana, mazgāšanas darbi ✓ Inženiertehniskais serviss un remontdarbi ✓ Ikdienas uzkopšanas darbi ✓ Zāles pļaušana ✓ Lapu savākšana ✓ Apzaļumošana un labiekārtošana ✓ Jumtu, notekreņu tīrīšana ✓ Logu un fasādes mazgāšana ✓ Teritoriju, apbūves gabalu, ēku teritorijas sakopšana ✓ Būvlaukumu zemes darbi, pēc remonta uzkopšana ✓ Sniega tīrīšana un izvešana ✓ Santehniķis, elektriķis 24/7, santehniķa pakalpojumi, elektriķa pakalpojumi ✓ Avārijas dienests 24/7 ✓ Dezinfekcija ✓ Energoefektivitātes risinājumi, ieteikumi
ZL.LV iesaka

GGBK, SIA

Rīgas 78, Saulkrasti LV-2160
Apraksts:

Celtniecības un remonta darbi. Fasādes. Jumtu darbi, materiāli, segumi.

Santeh RK, SIA

Skolas 7, Ogre LV-5001
Apraksts:

Uzņēmuma galvenie darbības veidi - inženiertīklu izbūve, serviss un apkope, nekustamā īpašuma, ēku tehniskā uzturēšana, pārvaldīšana - ūdensvads, kanalizācija, apkure, siltummezgls, elektrība. Avārijas dienesta pakalpojumi /ūdens, kanalizācija un apkure/. Santehnisko darbu veikšana, santehnikas montāža, remonts. Ēku būvniecība, renovācija, telpu remontdarbi.

 

OMRA, SIA

Lauku 3c, Lielvārde, Ogres n., LV-5070
Celtniecības un remonta darbi

S plus, SIA, gāzes vadu ierīkošana, ūdensapgādes un kanalizācijas nodrošināšana

Skolas 15, Ikšķile LV-5052
Pakalpojumi:: ✓ Gāzes apgādes ierīkošana ✓ Ūdensapgādes un kanalizācijas ierīkošana ✓ Iekšējo, ārējo inženiertīklu montāža ✓ Notekūdeņu rekuperācija Par uzņēmumu: SIA "S PLUS" kopš 2008.gada nodarbojas ar gāzes vadu izbūvi, gāzes apgādes ierīkošanu, ūdensapgādes ierīkošanu, kā arī kanalizācijas ierīkošanu. Operativitāte – mūsu prioritāte! Ir izstrādāta un patentēta tehnoloģija, kas ļauj izmantot latento notekūdeņu siltuma potenci sabiedrisku ēku, industriālu objektu, ieslodzījumu vietu, bērnudārzu u.c. karstā ūdens apgādei un apkurei, kā arī gājēju ietvju, stāvlaukumu apsildei.

Korčagins K., individuālā darba veicējs, ēku siltināšana

Mārtiņa 13, Ikšķile LV-5052
Termogrāfija un materiālu iestrāde: ✓ Termogrāfija ir infrasarkanā starojuma vizualizācija. To veic ar termālo attēlu veidošanas kameru, ko izmanto, lai noteiktu siltuma noplūdes vietas ēkas siltumizolācijā. Iegūtos rezultātus var izmantot, lai uzlabotu siltumnoturību, apkures un ventilācijas sistēmu efektivitāti, kā arī pēc būvdarbiem noteiktu to kvalitāti. Pasūtot termogrāfiju, jūs iegūsiet detalizētu pārskatu par katru ēkas vai iekārtas posmu. Termogrāfiju ēkās var veikt, kad ēkas iekšējā temperatūra no temperatūras ārā atšķiras vismaz par 10 grādiem.

 

✓ Sausā iestrāde tiek izmantota horizontālās un slīpās konstrukcijās, piemēram, uz grīdām vai jumta slīpnē. Sausais izolācijas materiāls tiek izpūsts spraugās un aizpilda pat vissīkākās konstrukcijas šķirbas. Ar sausās iestrādes metodi ir iespējams aizpildīt dažādus “tukšumus” ēku sienās (piemēram, starp ģipškartona konstrukcijām), padarot defektus par lietderīgiem un pats galvenais siltiem efektiem.

EG Industry, SIA

Rīgas 13, Ogre LV-5001
EG Industry::

Esam tirgū jau vairāk nekā desmit gadus, nodarbojamies ar visa veida iekšējiem un ārējiem elektromontāžas darbiem. Strādājām ar visa veida automatizētām iekārtām, to būvniecību, projektēšanu un servisu. EG Industry pakalpojumu klāsts:

✓ Elektromontāža ✓ Zibens aizsardzība ✓ Zemējuma kontūras ✓ Pārsprieguma aizsardzība ✓ Sadalnes (sadales) skapju projektēšana un būvniecība ✓ Automātika, iekārtu automatizācija ✓ PLC un Robotu tehnoloģijas ✓ Projektēšana, uzstādīšana, apkalpošana

DN Sistēmas, SIA, nožogojumu sistēmas

Ikšķiles 2-3, Ogre, Ogres n., LV-5001
sieti, celtniecības žogi, metāla vārti, koka žogi, PVC žogi, plastmasas žogi, metāla žogi, sporta žogi , elektrības kabeļiem TENAX, tīkli augļu dārziem, termopārsegs betonēšanai, lauksaimniecības plēves un

Ēku projekti & pārvaldīšana, SIA

Skolas 19-1, Ogre LV-5001
Darbības veidi:: ✓ dzīvojamo māju pārvaldīšana un apsaimniekošana ( pilna servisa daudzdzīvokļu nama pārvaldība un apsaimniekošana, atsevišķu apsaimniekošanas darbību ārpakalpojumi) ✓ konsultācijas DZĪB, DZĪKS, dzīvokļu īpašnieku kopībām, māju pilnvarotām personām, māju vecākajiem un dzīvokļu īpašniekiem par māju apsaimniekošanu ( konsultācijas par nama pārvaldīšanas/apsaimniekošanas jautājumiem, dažādu nozares nepieciešamo dokumentu izstrāde, līgumu sastādīšana, klātienes un online konsultācijas) ✓ būvprojektu vadība ( energoefektivitātes paaugstināšanas būvprojektu vadība, renovācijas projektu vadība, ES būvprojektu vadība daudzdzīvokļu namiem) ✓ ēku un to pieguļošās teritorijas remontdarbu, būvdarbu organizēšana un izpilde
ZL.LV iesaka

Logi-durvis-vārti, SIA, Ogres birojs

Skolas 19a, Ogre LV-5001
paceļamie vārti, paceļamie garāžu vārti, vārtu automātika, automātiskie vārti, paneļu vārti, noliktavu un ar stiprības ribām, vārtu krāsu toņi pēc RAL krāsu kataloga, vārtu serviss, remonts, vārtu garantija un

Melderi V, vārti un žogi

Ciemupe , Ogresgala pagasts, Ogres nov. LV-5020
Vertikālai pacelšanai un paralēlai pacelšanai. Ar putām siltināti vārti.

Jumtu Eksperts, SIA

Mālkalnes prospekts 8-40, Ogre LV-5001
Jumiķu darbi Ogrē, Ogres rajonā. Skārdnieka darbi Ogrē, Ogres rajonā. Celtniecības plēves, skārds, skārda izstādājumi. Auto gāzes uzstādīšana (Itāļu un Poļu). Apkope.

GM Engineering, SIA, industriālās tehnikas dzinēju remonts, serviss

Akmeņu 41, Ogre LV-5001
GM Engineering SERVISA pakalpojumi :: ✓ Industriālās tehnikas apkopes ✓ Industriālās tehnikas kapitālais remonts ✓ Traktortehnikas remonts ✓ Ekskavatoru remonts ✓ Buldozeru remonts ✓ Frontālo iekrāvēju remonts ✓ Asfaltēšanas tehnikas remonts ✓ Hidraulisko sūkņu remonts (Bosch Rexroth hidrauliskie sūkņi un citi) ✓ Dīzeļdzinēju remonts ✓ Dzinēju diagnostikas, hidraulikas, elektroiekārtu un ritošās daļas diagnostika ✓ Rezerves daļu iegādi, tirdzniecību ✓ Mobilais izbraukuma serviss, remonts pie klienta visā Latvijā, Baltijā

UG Tech, SIA

Raiņa prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Būvniecība Ogrē, apdares darbi . Celtniecības un remonta darbi . Traktortehnikas pakalpojumi. Ēku apdares darbi Ogre, rakšanas darbi .
Sarakstā pieejami civilās un rūpnieciskās celtniecības pakalpojumu sniedzēji, kuri piedāvā veikt projektēšanas, dokumentu saskaņošanas, būvlaukuma sagatavošanas, celtniecības, siltināšanas, apdares un remonta darbus gan pēc individuālā, gan - organizācijas pasūtījuma.