Dūmvadu tīrīšana, visā Latvijā

Drukāt

"Siltumserviss", SIA, dūmvadu un skursteņu tīrīšana

Turpinām strādāt klātienē!
Elizabetes 14, Tukums, Tukuma n., LV-3101
Dūmvadi, skursteņi, Dūmvadu tīrīšana , Skursteņu tīrīšana , Dūmvada oderēšana, Apkures ierīču tīrīšana , tīrīšana Tukumā, Dūmvadu tīrīšana Jūrmalā.

Ainārs Holodņikovs - sertificēts skursteņslaucītājs

Turpinām strādāt kā parasti, bez izmaiņām.
Skolas 9-4, Auce, Dobeles n., LV-3708
Skursteņslauķis, dūmvadu tīrīšana , krāsnis un kamīni, krāsns tīrīšana , kamīna remonts, dūmeņu, skursteņu pakalpojumi, dūmvadu remonts, oderēšana, sanēšana, kamīnu remonts, ventilācijas tīrīšana , dūmvadu apsekošana Apraksts: Darbus veicu: Jelgavas, Dobeles, Saldus novados.

"Skursteņu serviss", SIA

J.Asara 6a, Rīga, LV-1009
Apraksts:

Skursteņslauķis Rīgā, Pierīgā , Rīgas rajonā. Augstas klases SKURSTEŅMEISTARI, Skursteņu meistari, SKURSTEŅSLAUĶI. Sniedz profesionālus dūmvadu tīrīšanas pakalpojumus. Izbrauc pie klienta 70 km rādiusā ap Rīgu.

"Vidzemes priekšpilsētas skursteņslauķis"

Cēsu 11, Rīga, LV-1012
Skursteņslauķis, skursteņu, (skursteņi) dūmvadu , (dūmvadi) tīrīšana , dūmvadu un ventilācijas kanālu tīrītājs, dūmvadu tīrītāji, dūmvadu tīrīšana , dūmvadi, dūmeņi, ventilācija, ventilācijas tīrīšana , dūmkanāla

"S. Florians", IK, skursteņslauķa pakalpojumi, zibensaizsardzība

Rīgas 38, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Skursteņslauķa pakalpojumi, skursteņslauķis Valmierā. Zibensaizsardzība, zibens novedēji. Dūmvadu ventilācijas tīrīšana Cēsis, Limbaži, Valka, Smiltene, Vidzeme.

"Ventclean", SIA, ventilācijas tīrīšana

Turaidas 2, Rīga, LV-1039
Apraksts: SIA „VENTCLEAN” speciālisti sniedz augstas kvalitātes ventilācijas tīrīšanas pakalpojumus ražošanas, sabiedriskajām telpām, pārtikas un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem. Veic atkritumvadu tīrīšanu un dezinfekciju, dūmvadu tīrīšanu un apsekošanu, inspekciju atbilstoši MK 238 noteikumiem.

Gatis Matisons, skursteņslauķis

Jaunsaurieši, Balto Ķiršu 28, Salaspils p., Salaspils n., LV-2118
Informācija par dūmvadu tīrīšanas pakalpojumiem un apkuri:
    ✓ Dūmvadu un ventilācijas kanālu tīrīšana, remonts. ✓ Dūmvadu oderēšana ar nerūsējošā tērauda čaulām. ✓ Konsultācijas, cik bieži jātīra dūmvads. ✓ Dūmvadu tīrīšanas akts (cietajam, šķidrajam kurināmajam). ✓ Skursteņa darvas tīrīšana. ✓ Aktu sastādīšana par dūmvadu un ventilācijas kanālu tehnisko stāvokli cietajam un šķidrajam kurināmajam.

"Skurstenis ABC", SIA

"Ērslakas", Jaunsvirlaukas p., Jelgavas n., LV-3031
Skursteņslauķis, Dūmvadu tīrīšana, Skursteņi, Dūmvadu tīrīšana Jelgava, Ventilācijas tīrīšana, Skursteņu remonts

"Rears", SIA

Dārza 8, Jelgava, LV-3001
Pakalpojumi:
    ✓ Ugunsdrošības inventāra tirdzniecība; ✓ Sertificēta skursteņslauķa pakalpojumi; ✓ Zibensaizsardzība; ✓ Drošības, vājstrāvas sistēmas; ✓ Ugunsdzēsības aparātu apkope; ✓ Darba aizsardzība un drošība
Serviss: Ugunsdrošības inventāra tirdzniecība, apkope un serviss. Zibensaizsardzība – projektēšana, montāža. Veicam sistēmu apkalpošanu un montāžu.

"US & L", SIA

Brīvības 72 k.2-10, Rīga, LV-1011
Par uzņēmumu: Uzņēmums SIA "US & L" ir viens no vadošajiem speciālistiem Latvijā, ugunsdrošības nozarē. Šobrīd kompānijai ir sadarbības partneri no Vācijas, Nīderlandes, Itālijas, Krievijas un ASV, kuru produkcija ir daudz drošāka un kvalitatīvāka. Serviss un garantija: Instalētām sistēmām ir divu gadu garantija gadījumā, ja sistēma tiek lietota pareizi un tiek veikta regulāra tehniska apkalpošana, kas atbilst LR normatīviem un tehniskiem ražotāju standartiem. Mēs piedāvājam tehniskas apkalpošanas pakalpojumus, katram objektam tiek izstradāts reglaments un visi darbi tiek veikti atbilstoši šiem reglamentiem.

"DS skursteņslauķis", SIA

Pļavu 89, Liepāja, LV-3411
Apraksts: Pakalpojumus sniedz diplomēts un sertificēts skursteņslaucītāja amata meistars Dainis Kreināts un skursteņslaucītāja amata zellis Roberts Vītoliņš.

Valmieras rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība

Stacijas 30, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Valmieras BUB Vidzemes reģionā sniedz visu veidu ugunsdrošības pakalpojumus iedzīvotājiem un juridiskām personām. Mēs strādājam ar mērķi – kvalitatīvi ugunsdrošības pakalpojumi, tā ir drošības garantija.

R. Zariņš, skursteņslauķis, "Krāsnis un skursteņi", SIA

"Stādzeni", Trapenes p., Apes n., LV-4348
ierīču tīrīšana , dūmvadu remonts, oderēšana, sanēšana, sertificēta skursteņslauķa pakalpojumi. , ventilācijas tīrīšana , sertificēts skursteņslauķis, skursteņa darvas tīrīšana , dūmvadu tīrīšanas pakalpojumi

"Produs", SIA, metāla jumtu segumi

60 gadu garantija!
Maskavas 443, Rīga, LV-1063
PRODUS JUMTU segumi::
    ✓ Lielākais JUMTA seguma profilu tirdzniecības piedāvājums ✓ JUMTA lietus noteksistēmu, tekņu ražošana, tirdzniecība ✓ Skārda locījumu ražošana, tirdzniecība ✓ JUMTA drošības elementu ražošana(sniega, cilvēka barjera, aiztures) ✓ JUMTA kāpnes, jumta laipas ražošana, tirdzniecība ✓ JUMTA klāšanas, JUMTA montāžas pakalpojumi Rīgā, visā Latvijā.
Kompānija „ PRODUS ” ir oficiālie pārstāvji BLACHOTRAPEZ metāla jumtu segumu tirgotāji Latvijā.

"Tehnisko Risinājumu Centrs", SIA, ugunsdrošības, ugunsdzēsības inventārs

Palejas 2b, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Ugunsdrošības inventārs Valmiera, ugunsdzēsības inventārs, ugunsdzēšamie aparāti, ugunsdrošības signalizācija, ugunsaizsardzības līdzekļi Cēsis, Limbaži, Valka, Smiltene, Sigulda, Rīga, Vidzeme, Gulbene, Alūksne

"Falkors Building Industry", SIA

Ropažu 140, Rīga, LV-1006
Apraksts: Uzņēmums SIA "Falkors Building Industry" darbojas kopš 1992. gada. Uzņēmuma pamatvirzieni ir industriālais alpīnisms, būvniecība, apmācība un sertifikācija darbam augstumā. Mācību centrā apmācam visa veida speciālistus darbam augstumā, augstkāpējus un industriālos alpīnistus. Uzņēmums specializējies specifisku būvdarbu veikšanā kā augstumā tā uz zemes: Graudu elevatoru renovāciju un apkalpošanu, Metāla konstrukciju un virsmu remontu un atjaunošanu, Montāžas un demontāžas darbiem, Ēku rekonstrukcijas darbiem. Jumtu izbūve, segumu ieklāšana, maiņa. Objektu aprīkošana ar kolektīvajām darba drošības sistēmām darbam augstumā, to apkalpošana un uzturēšana. Visa veida industriālā alpīnisma pakalpojumi. Lai gan specializējamies uz specifiskiem darbiem, tiek veikti arī klasiskie būvdarbi: būvniecība no nulles cikla līdz atslēgai.

"City Climber Latvia", SIA

Rīga
Apraksts:

Uzņēmums City Climber Latvia nodarbojas ar industriālo alpīnismu. Mūsdienas kāpšanas metodes tiek izmantotas veicot uzkopšanas, būvniecības un montāžas darbus augstceltnēm, torņiem, tiltiem, tā piekļūstot grūti sasniedzamām vietām. Izceļamies ar elastīgu darba laiku, jo pēc vajadzības strādājam arī naktīs un brīvdienās. Uzņēmums piedāvā plašu, ar industriālā alpīnisma metodēm veicamu, darbu klāstu.

ZL.LV iesaka

"Monier", SIA

Tīraines 1, Rīga, LV-1058
Apraksts: Ja jauns jumts, tad Monier jumts! Jumti, jumts, jumtu segumi, Monier. Māla un betona dakstiņi. Jumta aksesuāri funkcionāla jumta radīšanai. "Monier" veic pilnu klientu konsultēšanas ciklu : bezmaksas jumta konstrukciju apsekošana, nepieciešamo materiālu aprēķins, piegāde, konsultācijas būvobjektā, garantijas. Piedāvājam arī augstākās kvalitātes zemsegumus jebkura veida slīpajiem jumtiem. Jumiķu darbi, jumti, jumtu ieklāšana, uzlikšana, tirdzniecība, dakstiņi, dakstiņu jumti, skursteņi, dūmvadi Rīgā, Latvijā.

Skārdnieks, Lapa Gints

Peltes, Ganību 10, Siguldas p., Siguldas n., LV-2150
Apraksts: Sertificēta skārdnieka pakalpojumi visā Latvijā.

"Diavers", SIA

Robežu 2-8, Rīga, LV-1004
Pakalpojumi:
    ✓ Jumta remonts ✓ Jumta seguma maiņa un ieklāšana ✓ Jumta apkope un uzturēšana ✓ Jumta seguma krāsošana ✓ Ēku jumtu apsaimniekošana ✓ Materiālu pasūtīšana un piegādāšana jūsu jumtam ✓ Lietu ūdens noteku sistēmas montāža un remonts ✓ Skursteņa pieslēgumu montāža un remonts ✓ Skursteņa un ventilācijas izvada pieslēguma remonts ✓ Skursteņa cepurīšu uzstādīšana un nomaiņa ✓ Šuvju hidroizolācija, jumta logu un lūku montāža, iestrāde, izolācija ✓ Parapetu izgatavošana un uzstādīšana