Dūmvadu tīrīšana, visā Latvijā

Drukāt
1

DS skursteņslauķis, SIA

Pļavu 89, Liepāja LV-3411
Skursteņu/ dūmvadu un ventilācijas kanālu tīrīšana , skursteņu/ dūmvadu un ventilācijas kanālu tehniskā , krāsnis, kamīni, dūmenis, skurstenis, dūmeņi, skursteņu tīrīšana , dūmvadu tīrīšana , apkures ierīču
  • 1 Dūmvadu tīrīšana
2

Skursteņu serviss, SIA

J.Asara 6a, Rīga LV-1009
Pamatpakalpojumi: ✓ dūmvadu tīrīšana ✓ apkures ierīču remonts ✓ apkures ierīču tīrīšana ✓ dabīgās ventilācijas pārbaude ✓ gāzes ierīču pārbaude ✓ skursteņu oderēšana Apkalpo:

 70 km rādiusā ap Rīgu.

"Skursteņu serviss" Rīgas rajonā:

Sniedz profesionālus dūmvadu tīrīšanas pakalpojumus.

Ainārs Holodņikovs - sertificēts skursteņslaucītājs

Turpinām strādāt kā parasti, bez izmaiņām.
Skolas 9-4, Auce LV-3708
Apraksts: Darbus veicu: Jelgavas, Dobeles, Saldus novados.

Vidzemes priekšpilsētas skursteņslauķis

Cēsu 11, Rīga, LV-1012
Skursteņslauķis, skursteņu, (skursteņi) dūmvadu , (dūmvadi) tīrīšana , dūmvadu un ventilācijas kanālu tīrītājs, dūmvadu tīrītāji, dūmvadu tīrīšana , dūmvadi, dūmeņi, ventilācija, ventilācijas tīrīšana , dūmkanāla

Gatis Matisons, skursteņslauķis

Jaunsaurieši, Balto Ķiršu 28, Salaspils p., Salaspils n., LV-2118
Informācija par dūmvadu tīrīšanas pakalpojumiem un apkuri: ✓ Dūmvadu un ventilācijas kanālu tīrīšana, remonts. ✓ Dūmvadu oderēšana ar nerūsējošā tērauda čaulām. ✓ Konsultācijas, cik bieži jātīra dūmvads. ✓ Dūmvadu tīrīšanas akts (cietajam, šķidrajam kurināmajam). ✓ Skursteņa darvas tīrīšana. ✓ Aktu sastādīšana par dūmvadu un ventilācijas kanālu tehnisko stāvokli cietajam un šķidrajam kurināmajam.

Skurstenis ABC, SIA

"Ērslakas", Jaunsvirlaukas p., Jelgavas n., LV-3031
Skursteņslauķis, Dūmvadu tīrīšana, Skursteņi, Dūmvadu tīrīšana Jelgava, Ventilācijas tīrīšana, Skursteņu remonts

Rears, SIA

Dārza 8, Jelgava, LV-3001
Pakalpojumi: ✓ Ugunsdrošības inventāra tirdzniecība; ✓ Sertificēta skursteņslauķa pakalpojumi; ✓ Zibensaizsardzība; ✓ Drošības, vājstrāvas sistēmas; ✓ Ugunsdzēsības aparātu apkope; ✓ Darba aizsardzība un drošība Serviss: Ugunsdrošības inventāra tirdzniecība, apkope un serviss. Zibensaizsardzība – projektēšana, montāža. Veicam sistēmu apkalpošanu un montāžu.

US & L, SIA

Brīvības 72 k.2-10, Rīga, LV-1011
Par uzņēmumu: Uzņēmums SIA "US & L" ir viens no vadošajiem speciālistiem Latvijā, ugunsdrošības nozarē. Šobrīd kompānijai ir sadarbības partneri no Vācijas, Nīderlandes, Itālijas, Krievijas un ASV, kuru produkcija ir daudz drošāka un kvalitatīvāka. Serviss un garantija: Instalētām sistēmām ir divu gadu garantija gadījumā, ja sistēma tiek lietota pareizi un tiek veikta regulāra tehniska apkalpošana, kas atbilst LR normatīviem un tehniskiem ražotāju standartiem. Mēs piedāvājam tehniskas apkalpošanas pakalpojumus, katram objektam tiek izstradāts reglaments un visi darbi tiek veikti atbilstoši šiem reglamentiem.

Valmieras rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība

Stacijas 30, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Valmieras BUB Vidzemes reģionā sniedz visu veidu ugunsdrošības pakalpojumus iedzīvotājiem un juridiskām personām. Mēs strādājam ar mērķi – kvalitatīvi ugunsdrošības pakalpojumi, tā ir drošības garantija.

R. Zariņš, skursteņslauķis, Krāsnis un skursteņi, SIA

"Stādzeni" , Trapenes pagasts, Smiltenes nov. LV-4348
ierīču tīrīšana , dūmvadu remonts, oderēšana, sanēšana, sertificēta skursteņslauķa pakalpojumi. , ventilācijas tīrīšana , sertificēts skursteņslauķis, skursteņa darvas tīrīšana , dūmvadu tīrīšanas pakalpojumi

Tehnisko Risinājumu Centrs, SIA, ugunsdrošības, ugunsdzēsības inventārs

Palejas 2b, Valmiera, Valmieras nov. LV-4201
Mūsu pakalpojumi::

Objekta ugunsdrošības stāvokļa novērtējums:

✓ Objekta rīcībā esošās tehniskās projekta dokumentācijas izvērtēšana; ✓ Ugunsaizsardzības sistēmu darbības pārbaude to atbilstība normatīvajiem aktiem, ugunsdzēsības aprīkojuma atbilstības novērtējums; ✓ Objekta teritorijas novērtējumus; ✓ Objekta telpu novērtējums; ✓ Objekta ugunsdrošības dokumentācijas novērtējums.

OBJEKTU APSEKOŠANA:

✓ Novērtēt nepieciešamo ugunsdzēsības inventāru; ✓ Sagatavot rekomendācijas; ✓ Novērtēt ugunsaizsardzības sistēmas; ✓ Nepieciešamā ugunsdzēsības inventāra daudzuma aprēķināšana un to atrašanās vietu noteikšana. ✓ Iesniegt aprēķinu par nepieciešamajiem resursiem uzlabojumu veikšanai; ✓ Konsultācijas par ugunsdrošības normatīvajiem aktiem un standartiem. ✓ Ugunsaizsardzības sistēmu projektu caurskatīšana un rekomendāciju sagatavošana. ✓ Objektu ugunsdrošības audits un rekomendāciju sagatavošana. ✓ Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sagatavoto pārbaudes aktu izskatīšana un rekomendāciju sagatavošana.

Produs, SIA, metāla jumtu segumi

60 gadu garantija!
Maskavas 443, Rīga LV-1063
PRODUS JUMTU segumi:: ✓ Lielākais JUMTA seguma profilu tirdzniecības piedāvājums ✓ JUMTA lietus noteksistēmu, tekņu ražošana, tirdzniecība ✓ Skārda locījumu ražošana, tirdzniecība ✓ JUMTA drošības elementu ražošana(sniega, cilvēka barjera, aiztures) ✓ JUMTA kāpnes, jumta laipas ražošana, tirdzniecība ✓ JUMTA klāšanas, JUMTA montāžas pakalpojumi Rīgā, visā Latvijā.

Kompānija "PRODUS" ir oficiālie pārstāvji BLACHOTRAPEZ metāla jumtu segumu tirgotāji Latvijā.

City Climber Latvia, SIA

Sudrabu Edžus 2-54, Jelgava LV-3001
Pakalpojumi::

Uzkopšanas pakalpojumi

✓ Logu un stikla konstrukciju mazgāšanas darbi ✓ Fasādes tīrīšanas darbi ✓ Jumtu, karnīžu, noteksistēmu tīrīšanas darbi ✓ Jumtu, karnīžu tīrīšana no sniega un lāstekām

Industriālais alpīnisms būvniecībā

✓ Starppaneļu šuvju hermetizācija ✓ Ēku, angāru, torņu fasāžu krāsošana ✓ Fasādes apmešanas un siltināšanas darbi ✓ Jumtu un angāru seguma maiņa, labošanas darbi, noteksistēmas montāžas un demontāžas darbi ✓ Citi renovācijas un remonta darbi augstumā

Citi darbi augstumā

Falkors Building Industry, SIA

Ropažu 140, Rīga LV-1006
Apraksts: Uzņēmums SIA "Falkors Building Industry" darbojas kopš 1992. gada. Uzņēmuma pamatvirzieni ir industriālais alpīnisms, būvniecība, apmācība un sertifikācija darbam augstumā. Mācību centrā apmācam visa veida speciālistus darbam augstumā, augstkāpējus un industriālos alpīnistus. Uzņēmums specializējies specifisku būvdarbu veikšanā kā augstumā tā uz zemes: Graudu elevatoru renovāciju un apkalpošanu, Metāla konstrukciju un virsmu remontu un atjaunošanu, Montāžas un demontāžas darbiem, Ēku rekonstrukcijas darbiem. Jumtu izbūve, segumu ieklāšana, maiņa. Objektu aprīkošana ar kolektīvajām darba drošības sistēmām darbam augstumā, to apkalpošana un uzturēšana. Visa veida industriālā alpīnisma pakalpojumi. Lai gan specializējamies uz specifiskiem darbiem, tiek veikti arī klasiskie būvdarbi: būvniecība no nulles cikla līdz atslēgai.

Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība, SIA - ūdensapgāde, namu apsaimniekošana, atkritumu izvešana, celtniecības tehnikas noma Līvānos

Turpinām strādāt klātienē!
Rīgas 2b, Līvāni LV-5316
Pakalpojumi: ✓ Dzīvokļu saimniecība ✓ Atkritumu apsaimniekošana ✓ Ūdensapgāde un kanalizācija ✓ Labiekārtošana un apzaļumošana Par uzņēmumu:

SIA "Līvānu Dzīvokļu un komunālā saimniecība" ir Līvānu novada pašvaldības kapitālsabiedrība, kura nodibināta 2004. gadā. Tās mērķis ir nodrošināt Līvānu novada pašvaldības funkciju izpildi dzīvokļu apsaimniekošanas un komunālo pakalpojumu sfērā.

Monier, SIA

Tīraines 1, Rīga LV-1058
Apraksts: Ja jauns jumts, tad Monier jumts! Jumti, jumts, jumtu segumi, Monier. Māla un betona dakstiņi. Jumta aksesuāri funkcionāla jumta radīšanai. "Monier" veic pilnu klientu konsultēšanas ciklu : bezmaksas jumta konstrukciju apsekošana, nepieciešamo materiālu aprēķins, piegāde, konsultācijas būvobjektā, garantijas. Piedāvājam arī augstākās kvalitātes zemsegumus jebkura veida slīpajiem jumtiem. Jumiķu darbi, jumti, jumtu ieklāšana, uzlikšana, tirdzniecība, dakstiņi, dakstiņu jumti, skursteņi, dūmvadi Rīgā, Latvijā.

Diavers, SIA

Mazā Nometņu 59a, Rīga LV-1002
Pakalpojumi: ✓ Jumta remonts ✓ Jumta seguma maiņa un ieklāšana ✓ Jumta apkope un uzturēšana ✓ Jumta seguma krāsošana ✓ Ēku jumtu apsaimniekošana ✓ Materiālu pasūtīšana un piegādāšana jūsu jumtam ✓ Lietu ūdens noteku sistēmas montāža un remonts ✓ Skursteņa pieslēgumu montāža un remonts ✓ Skursteņa un ventilācijas izvada pieslēguma remonts ✓ Skursteņa cepurīšu uzstādīšana un nomaiņa ✓ Šuvju hidroizolācija, jumta logu un lūku montāža, iestrāde, izolācija ✓ Parapetu izgatavošana un uzstādīšana

Skārdnieks, Lapa Gints

Peltes, Ganību 10, Siguldas p., Siguldas n., LV-2150
Apraksts: Sertificēta skārdnieka pakalpojumi visā Latvijā.

malkaspiegade.eu, Malkas piegāde

Siltums Tavās mājās 🎇😊
Ganību dambis 27, Rīga LV-1005
Malkas cenas:: ✓ 5 beramkubi: 140–190 EUR ✓ 6 beramkubi: 170–220 EUR ✓ 7 beramkubi: 190–240 EUR Kas jāņem vērā, izvēloties malku:: Ar bērza malku kurina krāsnis mājās, pirtīs, saunās, kā arī kamīnus un grilus. Alkšņa malku biežāk pērk kamīnu krāšņu kurināšanai un ne tikai. Apses malka vienmēr ir augstu vērtēta un tiks novērtēta kā vienkāršs un efektīvs līdzeklis sodrēju un kvēpu patstāvīgai tīrīšanai dūmvadā.