Darba apavi, adresē Iļģuciems

Drukāt
ZL.LV iesaka

"Patrioti", armijas preču veikals Rīgā

Armijas preču veikals Latvijā Nr 1 !
Tallinas 94, Rīga, LV-1009
Apraksts: "Patrioti", armijas preču, darba apģērbu, apavu veikals Rīgā. Veikalā ir pieejamas gan armijas preces, gan civilās preces aktīvai atpūtai no Zviedrijas, ASV, Vācijas, Holandes, Anglijas, Francijas. Armijas veikals Rīgā. Identifikācijas žetons. Dog-tag. Formas tērpi. Darba apģērbi. Darba apavi. Armijas apavi. Strādājam pa visu Latviju. Piegāde visā Latvijā.

"Prāna Ko", SIA

Spilves 4, Rīga, LV-1055
Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 8000 dažādu preču: "Prāna-Ko" ekskluzīvs "KOI" izplatītājs Baltijas valstīs. KOI ir uzņēmums no ASV, kas ražo profesionālu, ar modernu dizainu medicīnas apģērbu. "Prāna-Ko" ir "Papernet" izplatītājs Latvijā, kas ir pasaules līderis higiēnas papīra ražošanā. "Prāna-Ko" ir "Abena" izplatītājs Latvijā, kas ir Dānijas uzņēmums, kas ražo inkontinences produkciju ar ECO-Label ekomarķējumu.

"Tvaikonis", SIA, Ķīmiskās tīrītavas pieņemšanas punkts Iļģuciemā

Vecā Buļļu 27, Rīga, LV-1055
Apraksts: Apģērbu tīrītava un veļas mazgātava, kas apvienojuši augstu izpildes un apkalpošanas servisu ar saprātīgām cenām. Iespēja izsaukt kurjeru uz mājām vai biroju. Nestandarta lietu tīrīšana. Aizkaru, pufu, žalūziju, paklāju ķīmiskā tīrīšana, veļas mazgāšana, ekspress 24 stundu laikā.

"Darba apģērbi un apavi", veikals

Spilves 4, Rīga, LV-1055
Darba aizsardzības līdzekļi, formastērpi, darba apģērbi un apavi; tirdzniecība

"Floriana", SIA

Spilves 4, Rīga, LV-1055
Darba aizsardzības līdzekļi, formastērpi, darba apģērbi un apavi; tirdzniecība

"Rigielta", SIA

Lidoņu 30, Rīga, LV-1055
kabeļi, furnitūra, skrūves, naglas, atslēgas, slēdzenes, trauki, sīkā sadzīves tehnika elektrotehnika, darba , apavi apģērbi vīriešiem sievietēm, čības, cepures, lietussargi, saulesbrilles, puķu podi, puķupodi,