Darba apavi, adresē Teika

Drukāt
1

"Viss Tavam Darbam", internetveikals, SIA "Tavam Darbam"

Mūkusalas 72b, Rīga, LV-1004
Mūsu produkcija::
    ✓ Darba apģērbi ✓ HI-VIS apģērbi ✓ Darba apavi ✓ Darba cimdi ✓ Darba drošība un higiēna ✓ Individuālie aizsarglīdzekļi ✓ Aksesuāri ✓ Izpārdošana
Par mums:: Viss Tavam Darbam - darba apģērbi, darba apavi, darba cimdi, darba drošības un higiēnas preces, individuālie aizsarglīdzekļi, dažādi aksesuāri un citas preces - liels sortiments - konkurētspējīgas cenas! Mazum un vairumtirdzniecība.
  • 1 Darba aizsardzības līdzekļi, formastērpi, darba apģērbi un apavi; tirdzniecība
ZL.LV iesaka

"Patrioti", armijas preču veikals Rīgā

Armijas preču veikals Latvijā Nr 1 !
Tallinas 94, Rīga, LV-1009
Apraksts: "Patrioti", armijas preču, darba apģērbu, apavu veikals Rīgā. Veikalā ir pieejamas gan armijas preces, gan civilās preces aktīvai atpūtai no Zviedrijas, ASV, Vācijas, Holandes, Anglijas, Francijas. Armijas veikals Rīgā. Identifikācijas žetons. Dog-tag. Formas tērpi. Darba apģērbi. Darba apavi. Armijas apavi. Strādājam pa visu Latviju. Piegāde visā Latvijā.

"PRO materiāli", SIA, būvmateriālu interneta veikals

Dzelzavas 120a, Rīga LV-1021
Būvmateriālu tirdzniecība un vairumtirdzniecība::
    ✓ Celtniecības bloki. ✓ Siltumizolācijas materiāli. ✓ Koksnes plāksnes. ✓ Cementa loksnes. ✓ Celtniecības plēves. ✓ Fasādes siltināšanas materiāli. ✓ Sausie maisījumi. ✓ Dūmvadi. ✓ Ģipškartons – profili. ✓ Armatūras, betonēšanas piederumi. ✓ Būvķīmija. ✓ Instrumenti. ✓ Darba aizsardzības preces. ✓ Skrūves, naglas, stiprinājumi. ✓ Jumta segumi. ✓ Griesti, kāpnes, logi.

"Priva COM", SIA, Darba Apģērbi

Ieriķu 7c, Rīga, LV-1084
Apraksts: Darba apģērbi, darba apavi, darba cimdi, darba aizsardzības līdzekļi, pretkritiena sistēmas, darba apģērbu tirdzniecība, darba apģērbu vairumtirdzniecība, darba apģērbu ražošana.

"Marpro", SIA

Brīvības gatve 224, Rīga, LV-1039
Apraksts: Darba apģērbi un darba apavi no vadošajiem nozares zīmoliem mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā. Individuāls darba apģērbs ar Jūsu logo izšuvumu vai druku un piegādi līdz durvīm visā Latvijā.

"WURTH", SIA, Veikals

Brīvības gatve 323, Rīga, LV-1006
Darba drošības līdzekļi. Darba apģērbi, darba apavi , metināšanas apģērbi.

"Altas IT", SIA

Brīvības gatve 221, Rīga, LV-1039
Apraksts: SIA ALTAS IT ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Baltijā sāka piedāvāt inovatīvas tehnoloģijas transporta un IP videonovērošanai. Šobrīd kopā ar Lietuvas kolēģiem esam uzkrājuši lielu pieredzi šajā jomā un ieguvuši izcilu reputāciju. Pateicoties mūsu prasmīgajiem darbiniekiem, uzticamajiem partneriem un piedāvātajiem inovatīvajiem risinājumiem, mēs turpinām ieņemt vadošo pozīciju tirgū. ALTAS IT ietilpst ALTAS uzņēmumu grupā, kas ir vadošā transportlīdzekļu aprīkojuma un drošības risinājumu nozarē, ar uzņēmējdarbības pieredzi kopš 1992. gada. Savukārt ALTAS IT Latvija savu darbību uzsāka 2011. gadā. Esam vadošo videonovērošanas un drošības risinājumu ražotāju, piemēram, “Mobotix”, “Digifort”, “Emitlight”, “Kentix ”, “Vanderbilt”, “Genetec” u.c. oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs. Pateicoties mūsu prasmīgajiem darbiniekiem, uzticamajiem partneriem un inovatīvajiem risinājumiem, palīdzam rast unikālus tehnoloģiskos risinājumus, kas pielāgoti klienta vajadzībām.

Solvitas Martinas ārstnieciskās pēdu aprūpes privātprakse

Raiskuma 1, Rīga, LV-1006
Apraksts: Sertificēts podologs ar maģistra grādu Veselības zinātnē, medicīnisko izglītību un pieredzi veic ārstniecisko pēdu un nagu aprūpi, ārstēšanu, ārstniecisko pedikīru, apavu dezinfekciju. Droši zvaniet un jautājiet! Sniegšu atbildes un risinājumus jūsu problēmām. Ir iespēja veikt apavu dezinfekciju ar ierīci KLENZ.

"Solus Industry", SIA

Lizuma 1, Rīga, LV-1006
Darba aizsardzības līdzekļi, formastērpi, darba apģērbi un apavi; tirdzniecība

"Īriss", veikals

Brīvības gatve 202, Rīga, LV-1039
Darba aizsardzības līdzekļi, formastērpi, darba apģērbi un apavi; tirdzniecība

"MPE 21", SIA

Brīvības gatve 202, Rīga, LV-1039
Darba aizsardzības līdzekļi, formastērpi, darba apģērbi un apavi; tirdzniecība

"Miro Latvija", SIA

Palmu 11-2, Rīga, LV-1006
Darba aizsardzības līdzekļi, formastērpi, darba apģērbi un apavi; tirdzniecība

"UNI Projects", SIA

Dzērbenes 27, Rīga, LV-1006
Darba aizsardzības līdzekļi, darba apģērbi; vairumtirdzniecība

"Nota Bene-Latvija", AS filiāle

Dzērbenes 27-328, Rīga, LV-1006
Darba aizsardzības līdzekļi, darba apģērbi; vairumtirdzniecība

"Gars S", SIA

Ieriķu 67, Rīga, LV-1084
Apavu remontdarbnīca Purvciemā, Ieriķu ielā. Apavu remonts Purvciemā, Mežciemā, Pļavniekos, Teikā. Apavu labošana. Apavu izgatavošana pēc pasūtījuma privātpersonām un juridiskajām personām. sieviešu, vīriešu, bērnu apavu izgatavošana. Augstas kvalitātes apavu izgatavošana. Sieviešu un vīriešu apģērbu šūšana. Apģērbu remonts. Apģērbu