Grāmatu tirdzniecība, adresē Cēsis

Drukāt
ZL.LV iesaka

Projekcijas dizains, SIA, mēbeļu un dizaina salons

Cēsu 20, Rīga LV-1012
Mēbeles, Mēbeļu tirdzniecība , Virtuves, Projekti, mēbeļu dizains, interjers uz individuālu pasūtījumu Kabineti, grāmatu plaukti.
ZL.LV iesaka

Sava grāmata, izdevniecība

Lielā Skolas 6, Cēsis LV-4101

Kā izdot grāmatu? Ja esat saskārušies ar jautājumi - kā izdot savu grāmatu, neieguldot šajā darbā nesamērīgi lielus līdzekļus, tad mēģināsim pastāstīt, kā to izdarīt profesionāli, interesanti un neieguldot šajā darā nesamērīgi lielus līdzekļus. Lai cik dīvaini neliktos, pats galvenais un lielākais darbs ir – pašas grāmatas sarakstīšana. Tātad, kas būtu jāzina autoram, kurš vēlas savu darbu izdot grāmatas veidā? Vislabāk būtu, ja Jūsu sarakstītais darbs būtu jau elektroniskā veidā - kādā no teksta programmām. Piemēram – Word. Esam pārrakstījuši arī grāmatas no rokraksta, tomēr šajā gadījumā jārēķinās ar papildus izmaksām – teksta ievadīšana datorā. Pēc tam vajadzētu sazināties ar izdevniecību (vilabāk nosūtot e-pastu – info@savagramata.lv) un vienoties par dažām tehnsikajām niansēm. Šeit būs dažas lietas, kuras ir vērts izsvērt attiecībā uz grāmatas izdošanu:

Vai grāmatu taisīt cietajos vākos vai mīkstajos? Cieto vāku sējums izmaksā dārgāk, bet ne ļoti. Klāt jāskaita aptuveni 2-3 eur uz grāmatu, atkarībā no formāta un tirāžas. Cieto vāku grāmatām iekšlapas tiek šūtas un tās ir vieglāk šķirstīt. Kompromiss starp līmētu mīksto vāku grāmatu un grāmatu cietajos vākos, var būt mīksto vaku grāmata ar šūtām iekšlapām.

Kādā formātā Jūs vēlaties savu grāmatu? Mūsu ieteikums ir izvēlēties kādu no standarta formātiem, kas ļaus ietaupīt uz papīra atgrizumiem un tehniskajiem procesiem ražošanā. Šie daži standarta formāti būtu:

A6 (105 x 148 mm)

A5 (148 x 210 mm)

B5 (170 x 240 mm)

A4 (210 x 297 mm), vai cieto vāku sējumiem 200 x 280 mm

Ņemot vērā Jūsu vēlmes un konkrētā darba specifiku, ieteiksim Jums piemērotako grāmatas formātu.

Vai iekšlapās būs tikai teksts, vai vēlaties ievietot arī krāsainus attēlus un bildes?

Tas ir svarīgi pie cenas aprēķināšas, jo grāmatas ar krāsainām bildēm ir būtiski dārgākas par melnbaltas druku. Cenas aprēķinā svarīgi arī zināt, vai visas lappuses būs krāsainas, vai tikai dažas. Ja gramatā iekļausiet tikai dažas krāsainas lappuses, tas noteikti būs lētak, kā drukāt visu krāsainu.

Kāda būs grāmatas tirāža? Šis ir ļoti svarīgs jautājums, jo no tā atkarīga grāmatas cena. Mēs varam nodrukāt mazas tirāžas - 20 vai 50 grāmatas, vai arī lielākas tirāžas – 300 un 500 grāmatas. Jāatceras, ka pēc pirmās tirāžas, vienmēr ir iepsējama piedruka un grāmatas atkārtota druka. Ja grāmata domāta tikai Jūsu draugiem un radiem, kā dāvana vai piemiņa, tad, iespējams, pietiks ar 50 eksemplāriem. Bet, ja vēlaties grāmatu arī izplatīt veikalos, tad jāplāno vismaz 100 eksemplāru druka.

Vai vēlaties grāmatu paturēt sev, vai gribēsiet, lai mēs to arī izplatām grāmatu tirdzniecības vietās? Mūsu izdevniecība piedāvā pakalpojumu, kas ļauj Jūsu izdoto darbu izplatīt Latvijas grāmatu veikalos. Mums ir noslēgti sadarbības līgumi ar lielākajiem grāmatu tirgotājiem Latvijā (gan mazumtirdzniecībā gan vairumtirdzniecībā). Vienojoties par grāmatas izplatīšanu, jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums un ka apmaksa par pārdoto tiek veikta tikai pēc grāmatu realizācijas veikalos. Ja ir saņemta autora atļauja, tad mēs veicam grāmatas pārdošanu arī savā mājas lapā: www.savagramata.lv. Šis ir bezmaksas pakalpojums. Izdevniecība palīdzēs Jums tikt galā arī ar grāmatas iekšlapu maketu un vāka dizaina noformējumu. Grāmatai tiks piešķirs ISBN kods), kas ļaus Jūsu grāmatu atrast arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas katalogā.

Globuss, grāmatnīca

Raiņa 26/28, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Grāmatu tirdzniecība

Smērīte, SIA

Saules 21a-27, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Grāmatu tirdzniecība

Cēsu Sprīdītis, SIA

Rīgas 5, Cēsis LV-4101
Grāmatu tirdzniecība

Sprīdītis, grāmatnīca

Rīgas 5, Cēsis LV-4101
Grāmatu tirdzniecība

Irvara, SIA

Cēsu 10, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Grāmatu tirdzniecība

Sprīdītis, grāmatnīca

Liepa, Rūpnīcas 4, Liepas p., Priekuļu n., LV-4128
Grāmatu tirdzniecība

4 istabas, salons-veikals

"Piebalgas 85", Vaives p., Cēsu n., LV-4136
Mēbeļu tirdzniecība , mēbeles, koka mēbeles, masīvkoka mēbeles, mēbeles no koka. Mēbeļu tirdzniecība , ražošana: Valmiera, Limbaži, Cēsis, Valka, Smiltene, Gulbene, Madona, Alūksne, Vidzeme