Koka durvis

Drukāt
1

"Kompānija Avotiņi", SIA, celtniecības būvmateriālu ražošana un tirdzniecība

Lielākais būvmateriālu tirgotājs Latvijā N.1
Rustēnu 1, Rīga, LV-1073
, stikla starpsienas, plastikāta durvis , PVC durvis , pakešu logi, logu furnitūra, mansarda logi, mansards Vārti, žogi, vārtu serviss, metāla žogi, koka žogi, betona stabi, vārti, automātika, barjeras, nojumes
  • 1 Durvis, logi
2

Stamars Iekšdurvju-ārdurvju tirdzniecības noliktava

Pakalniešu 7, Rīga, LV-1024
rokturi, durvis Sepmra lētas metāla durvis , lētas koka durvis , durvis logi, durvis cena, koka durvis koka ārdurvis cena, koka iekšdurvis, blīvgumijas, bīdāmās durvis , Iekšdurvis cena, cik maksā koka durvis
  • 2 Durvis, logi

"Voldemārs Brokāns", IK, kokapstrādes restaurācijas darbnīca - galdniecība

Vējstūru 28, Rīga, LV-1063
Apraksts: Koka durvis, virtuves mēbeles no masīvkoka, kāpņu izgatavošana, Kokapstrādes, koka izstrādājumu restaurācijas darbnīca, galdniecība, galdnieka darbi, koka mēbeles, koka kāpnes, koka durvis, virtuves mēbeles. Mēbeles pēc pasūtījuma. Mēbeļu ražošana, izgatavošana. Koka, koka dizaina elementi, kokgriezumu restaurācija.

"Ardeks MD", SIA, metāla durvis Jēkabpilī

Pils rajons 59, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5202
Metāla durvis , vārti, žogi, logu restu izgatavošana, uzstādīšana, metāla durvis - komplektā 2 slēdzenes , siltuma izolācija, koka imitācijas apdare.

"Montāžnieks DE", SIA, Jēkabpils struktūrvienība

Brīvības 113, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Plastmasas un koka logu, durvju izgatavošana pēc pasūtījuma, ekonomiski logi, logu un durvju projektēšana Metāla ārdurvis un iekšdurvis, Ārdurvis koka . Logi durvis Jēkabpils, Aizkraukle, Preiļi, Līvāni.

"DL konstrukcijas", SIA, logu ražošana, durvju ražošana

Brīvības 2b, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Apraksts:

Mūsu uzņēmuma vērtības ir kvalitatīvs produkts, ātra un pretimnākoša apkalpošana, kā arī kvalitatīvi sniegts pakalpojums, ievērojot tīrību klienta telpās un cieņpilni izturoties pret klienta laiku un finanšu resursiem. Citiem vārdiem sakot – fokuss uz klientu – ir tas, kas mūs atšķir no konkurējošiem uzņēmumiem. Vācu materiālu kvalitāte, ražotāju atbildīgums un mūsu, „DL Konstrukcijas”, augstie servisa standarti – šis savienojums lai kļūst par stabilu pamatu ilglaicīgai un produktīvai sadarbībai! Jaunu logu vai durvju iegāde ir tikai pirmais posms ceļā uz vizuāli pievilcīgām un komfortablām telpām. „DL Konstrukcijas” piedāvā arī to uzstādīšanu un servisu (ja ir tāda nepieciešamība), tādejādi uzņemoties pilnu atbildību par logu un durvju funkcionēšanu atbilstoši mūsu kvalitātes standartiem.

ZL.LV iesaka

"Baltic Doors Systems"

Stacijas laukums 16, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5202
Apraksts: PVC logi, jumta logi, durvis, metāla, koka, pvc, nestandarta durvis, divviru durvis, montāža, apdare. Pilns serviss.

"TEDS Logi", filiāle

Viestura 5, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Logi, PVC logi, koka logi, alumīnija logi, palodzes, durvis , PVC durvis , koka durvis , alumīnija durvis , metāla durvis , ugunsdrošas durvis , ārdurvis, iekšdurvis, finierētas durvis , laminētas durvis , vārti

"Atspulgs Logiem", SIA, Dress-House.lv

Turpinām strādāt klātienē!
Rīgas 185, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5202
Žalūzijas - vertikālas, horizontālas, rullo, koka , bruņu rullveida, romiešu, pilsētas, dienas - nakts
ZL.LV iesaka

"Skabarga", zāģmateriāli Jēkabpils, koka dārza mēbeles, kokmateriāli Jēkabpils, koka šūpoles Jēkabpils, gateris Jēkabpilī

Turpinām strādāt klātienē!
Spuņģēni, Krustpils p., Jēkabpils n., LV-5202
Koka mēbeles, dārza mēbeles, koka kāpnes, logi, durvis , cirsmu pirkšana, malka, malkas tirdzniecība Jēkabpilī

"Albi Group", SIA

A.Pormaļa 57, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Koka , laminētas un finierētas iekšdurvis, metāla ārdurvis, pVC logi Jēkabpilī, siltumnīcas Jēkabpilī, , kapu soliņi Jēkabpilī, koka žogi Jēkabpilī, metāla durvis Jēkabpilī, metāla ārdurvis Jēkabpilī.

"Sedumi", SIA, Tirdzniecības centrs

Brīvības 301a, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
siltumsūkņi, ūdens, kanalizācijas attīrīšanas iekārtas, kondicionieri, filtri. jumta segumi, logi, durvis
Koka durvju izgatavošanā parasti tiek izmantoti vietējās izcelsmes kokmateriāli - priede, ozols, bērzs, osis. Jaunās tehnoloģijas ļauj izgatavot arī kombinētās koka durvis ar siltumizolējošu paneļu pildījumu. Durvju apdarei var tikt izmantots cēlkoka finierējums, kas pieejams plašā toņu gammā. Veramās un bīdāmās koka durvis iespējams papildināt ar dažādiem stiklojuma elementiem, bet silikona blīvējošas sistēmas nodrošina labu koka durvju piedurlīstes noblīvēšanu - hermētiskumu un klusu to aizvēršanu.