Kokapstrāde

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

PalWood, SIA, palešu rāmju ražošana, izgatavošana

Palešu rāmju ražošana,palešu apmales, koka paletes
Krogsils, Vīteņu 1, Ķekavas pagasts, Ķekavas nov. LV-2111
Apraksts:

SIA "PALWOOD" tika reģistrēta 2010. gadā kā kokapstrādes uzņēmums, kas nodarbojas ar koka iepakojuma ražošanu. Mēs ražojam gan standarta palešu apmaļu izmēra paletes, gan arī nestandarta izmēra palešu bortus pēc individuāla pasūtījumā. Ir iespējams ielikt klienta logotipu uz produkcijas.

Kida, SIA

"Mūri", Stalbes p., Cēsu n., LV-4151
Apraksts:

SIA KIDA uzņēmuma nodarbošanās - kokapstrāde, zāģmateriāli, grants, smilts, melnzeme un to tirdzniecība Valmierā, Limbažos, Cēsīs, Umurgā, Stalbē, Straupē.

Latvia Timber International, SIA

Meža 2, Limbaži LV-4001
Pakalpojumi:
    ✓ Krāsošana ✓ Ēvelēšana ✓ Žāvēšana ✓ Impregnēšana
Apraksts:

LATVIA TIMBER INTERNATIONAL ražo visa veida kokmateriālus no priedes, egles un lapegles, kuru pielietojums ir sākot no iepakojuma materiāla līdz pat smalkām būvdetaļām celtniecībai. Rūpējamies, lai Jūsu gaisa pilīm nepietrūktu kokmateriālu. Zāģmateriālu pārstrāde, ēvelētu un profilētu kokmateriālu piegāde Eiropas tirgiem.

ZL.LV iesaka

Vītols M, SIA

"Vīgantes" , Aronas pagasts, Madonas nov. LV-4847
Apraksts: Gulšņu ražošana, taras brusas, pazeminātas kvalitātes skujkoku zāģbaļķu iepirkšana.

Dubultkoks, SIA, Palešu ražošana, zāģmateriāli Cēsīs

"Dīķlejas", Priekuļu p., Cēsu n., LV-4154
Pakalpojumi: Palešu izgatavošana
    ✓ Izgatavojam paletes, lapu koku paletes, skuju koku paletes, savlaicīgos termiņos, ar ļoti labu kvalitāti, ātri veicam un izpildām pasūtījumu.
Palešu tirdzniecība
    ✓ Izgatavojam un tirgojam paletes Cēsīs, Cēsu novadā, Vidzemē, Latgalē, Kurzemē, Zemgalē, Latvijā.
Zāģmateriāli
    ✓ Zāģmateriāli, zāģējam dēļus, brusas, dēlīšus firmām, uzņēmējiem un privātpersonām.

Apsītes AG, SIA

Meirēni, Vecpiebalgas p., Cēsu n., LV-4122
Apraksts: SIA "Apsītes AG" ir pieredze bērza, apses un melnalkšņa koka detaļu ražošanā. Pēdējos gados uzņēmums nodarbojas ar apses un melnalkšņa mēbeļu un pirts apdares materiālu ražošanu. Paralēli tiek ražoti taras materiāli.

Okrašinskis un Beķeris, SIA, Kokapstrādes cehs, zāģmateriāli Cēsīs

Palmu 5a, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Zāģmateriāli. Apdares dēļi (vagonka). Kokmateriāli. Kokmateriālu tirdzniecība. Dēļi. Cēsis. Priekuļi. Rauna. Pārgauja. Straupe. Plācis. Valmiera. Grīdas dēļi, brusas, reikas, latas, spundēti dēļi, dēļi, pusspundes dēļi, zāģmateriālu iepirkšana Vidzeme.

KUBX, SIA

J. Poruka 47, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Uzņēmuma pamatdarbība ir kāpņu, virtuves mēbeļu ražošana. Kāpnes ir būtisks mājas interjera elements, tāpēc uzņēmuma darbība ir vērsta uz pieprasījumu pēc kvalitatīvām kāpnēm. To nodrošina augsti kvalificēti speciālisti un modernas ražošanas tehnoloģijas. Kāpnes un virtuves iekārtas tiek izgatavotas pēc klienta projekta vai uzņēmuma izstrādātā projekta. Kāpņu un virtuves mēbeļu izgatavošanai izmanto augstas kvalitātes materiālus, kopā ar prasmīgu meistaru pieredzi garantē izstrādājumu kvalitāti un ilgmūžību. Mēs strādājam arī eksportam, ja nepieciešams, veicam savu izstrādājumu montāžas darbus ārzemēs.

Elektro Vilks, SIA, Rūpniecisko iekārtu automatizācija

Priekuļi, Dārza 13, Priekuļu p., Cēsu n., LV-4126
Apraksts: SIA Elektro Vilks ir dibināts 2008. gadā. Mēs nodarbojamies ar dažādu industriālo iekārtu automatizāciju, programmēšanu, vadības un spēka sadalņu montāžu, zibensaizsardzības un elektroinstalāciju izbūvi. Mūsu klienti ir kokapstrādes uzņēmumi, lauksaimniecības produktu ražotāji, metālapstrādes uzņēmumi, dažādu iekārtu ražotāji un uzņēmumi, kuros izmanto padeves sistēmu, graudu žāvēšanas un glabāšanas iekārtu, atkritumu šķirošanas kompleksu, biokurināmā katlu, kā arī citi ražošanas iekārtu izmantotāji.

VRV Trading, SIA, cirsti vilkts, perforēts metāls

Pļavas 5, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Metāla izstrādājumi, metāla režģi, metāla siets, cirsti vilkts metāls, perforēts metāls, arhitektūras siets Cēsis, Rīga, Latvija, Valmiera, Vidzeme, Kurzeme, Latgale, Zemgale

J.EGLĪTIS, Kokapstrādes uzņēmums

Cēsu nov., Cēsis, Lenču iela 30, LV-4101
Juridiskā informācija

Zaķi, ZS

"Zaķi", Stalbes p., Cēsu n., LV-4151
zāģmateriāli Sigulda, zāģmateriāli Limbaži, zāģmateriāli Smiltene, kur nopirkt zāģmateriālus, Vidzeme, kokapstrāde , kokapstrāde Stalbe, kokapstrāde Cēsis, gateris Stalbe, gatera pakalpojumi Stalbe, apdares dēļi Stalbe

AJU, Cēsu pilsētas J.Bauera kokapstrādes uzņēmums

Cēsu nov., Cēsis, Andreja Pumpura iela 3, LV-4101
Juridiskā informācija

BŪVKOKS, Kalniņa kokapstrādes individuālais uzņēmums

"Noras", Nītaure, Nītaures pag., Cēsu nov., LV-4112
Juridiskā informācija

LANGA-2, E.Eniņa individuālais kokapstrādes uzņēmums

Cēsu nov., Priekuļu pag., Priekuļi, Izmēģinātāju iela 8 - 48, LV-4126
Juridiskā informācija

Medaga, SIA

Birzes 31, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Kokapstrāde

Tarmo, SIA

Kalna 10, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Kokapstrāde

Baltspan, SIA

A.Kronvalda 11, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Kokapstrāde

Stormwood, SIA

Dārzniecības 5, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Kokapstrāde

Duck Woodworks, SIA

Robežu 8, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Kokapstrāde
Zāģmateriālu sagatavošana, žāvēšana un koksnes aizsardzība (impregnēšana, piesūcināšana un lakošana) ir pakalpojumi, ko sniedz kokapstrādes uzņēmumi. Dēļus, brusas, latas un līstes, kā arī paletes un taras dēlīšus iespējams iegādāties gatavus daudzās tirdzniecībās vietās. Iespējams pasūtīt konkrēta izmēra un profila izstrādājumus. Tiek realizēti arī kokapstrādes blakusprodukti, kas izmantojami kā biokurināmais.