Kokapstrāde

Drukāt

Sveaskog Baltfor, SIA

Brīvības 40-23, Rīga, LV-1050
Apraksts: Sveaskog Baltfor SIA ir stabils meža nozares uzņēmums ar vairāk nekā divdesmit gadu pieredzi kokmateriālu tirdzniecībā. Uzņēmums ir sertificēts saskaņā ar ISO 9001, ISO 14001, kā arī saņēmis FSC® piegādes ķēdes sertifikātu (FSC®C023743). FSC sertificēta produkcija pieejama pēc pieprasījuma.

Superprodukti, veikals

Matīsa 40, Rīga LV-1009
Latvijā ražoti produkti- koka un plastmasas mēbeles, izstrādājumi no koka, dāvanas, suvenīri, mājsaimniecības preces, pārtikas produkti, garšvielas.

GA technology, SIA

A.Deglava 26d-5, Rīga, LV-1009
CNC frēzes. CNC frēzmašīnas. CNC virpas. Metālapstrādes instrumenti. Virpošanas darbagaldi. Frēzēšanas darbagaldi. Metālapstrādes darbagaldi. Apstrādes centri. Ražošanas tehnoloģijas. Metālapstrādes iekārtu tirdzniecība. Griezējinstrumenti. Automatizētas metālapstrādes iekārtas. Metālapstrādes iekārtu remonts, apkalpošana.
ZL.LV iesaka

Stilmann, SIA, Veikals

Matīsa 66, Rīga LV-1009
Akumulatora instrumenti, Lāzera instrumenti, Daudzfunkcionālais multi instruments, Urbšana ar triecienu un kalšana, Urbšana un skrūvēšana, Metāla apstrādes instrumenti, Kokapstrādes instrumenti, Pneimatiskie instrumenti / Kompresori, Putekļu sūcēji, Karstā gaisa fēni, Instrumenti darbam mežā un dārzā, Aksesuāri

Firmas.lv, SIA

Strādājam mājās!
Pērses 9/11, Rīga, LV-1011
LR Uzņēmuma Reģistra dati. Zemesgrāmatas izziņas, (zemesgrāmata) CSDD izziņas. Eiropas biznesa reģistrs. Adrešu reģistrs. Personu izziņa, (personu profils). Monitorings. Latvijas Biznesa Gada Pārskats. Uzņēmumu informācija. Rekvizīti: nosaukums, juridiskā adrese, reģistrācijas numurs, pamatkapitāls, amatpersonas, vēsturiskās

Imu, SIA, Kokzāģētava

Druviena, "Centrs", Druvienas p., Gulbenes n., LV-4426
Iepērk lapu koku zāģbaļķus, taras klučus. Lapu koku zāģbaļķi, taras kluči, taras zāģmateriāli, taras zāģmateriālu ražošana. Kokmateriāli; tirdzniecība, vairumtirdzniecība. Koksnes apstrāde, koksne.

Wonderwood, SIA

Brīvības 85-5, Rīga, LV-1001
Kokapstrāde

AirGol, SIA

Republikas laukums 3-602, Rīga, LV-1010
Kokapstrāde

S Pellets, SIA

Dzirnavu 41-3, Rīga, LV-1010
Kokapstrāde

Maileks, SIA

"Centra darbnīcas", Gramzdas p., Dienvidkurzemes n., LV-3486
Kokapstrāde

KM Firewood, SIA

Līgo, "Centra Stukmaņi", Līgo p., Gulbenes n., LV-4421
Kokapstrāde

Afleks.eu

Kurbada 4, Rīga, LV-1009
seron, silverline, teknamotor, triax, triton, walter, winter, zipper, zMM BULGARIA, gLOBUS, maktek, kokapstrāde

Rīgas Valsts tehnikums

K.Valdemāra 1c, Rīga, LV-1817
Profesionālā izglītība un tālākizglītība sekojošās jomās: Dzelzceļa transports: Lokomotīvju saimniecības tehniķis. Dzelzceļa transporta automātikas, telemehānikas un komunikāciju tehniķis. Dzelzceļa transporta pārvadājumu organizācijas un kustības drošības tehniķis. Enerģētika: elektrotehniķis. Ķīmijas tehnoloģija;
Zāģmateriālu sagatavošana, žāvēšana un koksnes aizsardzība (impregnēšana, piesūcināšana un lakošana) ir pakalpojumi, ko sniedz kokapstrādes uzņēmumi. Dēļus, brusas, latas un līstes, kā arī paletes un taras dēlīšus iespējams iegādāties gatavus daudzās tirdzniecībās vietās. Iespējams pasūtīt konkrēta izmēra un profila izstrādājumus. Tiek realizēti arī kokapstrādes blakusprodukti, kas izmantojami kā biokurināmais.