Mēbeļu ražošana un mēbeļu sagataves

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

Acrulat, SIA, mākslīgā akmens darba virsmu ražotne

Rāmuļu 1 k.1, Rīga, LV-1005
Piedāvājam:
    ✓ HANEX mākslīgais akmens; ✓ STARON mākslīgais akmens; ✓ HI-MACS mākslīgais akmens; ✓ AVONITE mākslīgais akmens
Mākslīgais akmens: Mākslīgā akmens izmantošanas spektrs ir ļoti plašs. Galvenokārt pircēji šo materiālu izvēlas virtuves galda virsmām, vannas istabas virsmām, palodzēm un sienas paneļiem. Virtuves galda virsmas var būt gan ar iebūvētu izlietni no tā paša materiāla, gan ar cita veida izlietni. Uz galda virsmas ir iespēja izgatavoti noteces, un citus noderīgus papildinājumus. No mākslīgā akmens darba virsmas viegli attīrās mērces, vīna, kafijas un tējas traipus.
ZL.LV iesaka

AKME-1, SIA

Flotes 16, Liepāja LV-3405
Mēbeles, mēbeļu ražošana , virtuves iekārtas, rakstāmgaldi, biroja mēbeles, iebūvējamas mēbeles, bīdāmās sistēmas, ražošana pēc individuāla pasūtījuma, ofisa mēbeles, guļamistabas iekārtas, gultas, bērnu mēbeles Ražojam un izgatavojam::
    ✓ Virtuves mēbeles; ✓ Iebūvējamās mēbeles; ✓ Mēbeles mājai un birojam; ✓ Stikla izstrādājumus.

Roja furnitura, SIA, Mēbeļu furnitūra

Ropažu 19a, Rīga LV-1039
Apraksts: Mūs interesē produkcijas kvalitāte un klientu prasības, mēs cenšamies piedāvāt preci ar optimāli samērotu cenu un kvalitāti. Tādējādi mūsu piedāvātās produkcijas plašais sortiments atbilst tirgus prasībām un kalpo mūsu klientu pašu pārdrošāko ideju realizācijai. Kvalitatīvai apkalpošanai mēs pievēršam tādu pašu uzmanību kā mūsu produkcijas kvalitātei. Mūsu uzņēmuma augsti kvalificētie speciālisti palīdzēs Jums orientēties vadošo ražotāju produkcijas plašajā sortimentā. Jūs vienmēr būsiet laipni gaidīti mūsu vairumtirdzniecības noliktavā - Rīgā, Maskavas iela 127a. Būsim ļoti priecīgi, ja arī turpmāk mums būs iespēja piegādāt Jūsu uzņēmumam mūsu produkciju.

Komforts M, SIA

Tēviņi, "Krištops" , Ozolaines pagasts, Rēzeknes nov. LV-4601
, mēbeļu ražošana Latgalē, mēbeļu ražošana Rēzeknē, mēbeles pēc pasūtījuma Rēzeknē, mēbeles pēc individuāla Mēbeļu sagataves . Mēbeļu ražošana pēc individuāla pasūtījuma.

Mebir S, SIA

Atbrīvošanas aleja 122, Rēzekne, LV-4601
Mēbeļu ražošana Rēzeknē, mēbeļu izgatavošana Rēzeknē, mēbeļu tirdzniecība Rēzeknē, mēbeles bērniem Rēzeknē Mēbeļu ražošana Latgalē. Mēbeļu tirdzniecība Latgalē, Latvijā.

Ērgļu nami, SIA

Jupatovkas 5, Rēzekne, LV-4601
Ofisa mēbeles, mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, mēbeļu ražotne Stils, mēbeļu dizains, mēbeļu projektēšana , mēbeļu uzstādīšana Rēzeknē, dzīvojamās istabas mēbeles, vannas istabas mēbeles.

Komforts Plus

Varoņu 23, Rēzekne, LV-4604
Mēbeļu izgatavošana, ražošana , projektēšana, remonts, sagataves , pārvilkšana. ražošana Rēzeknē, Latgalē, gultas, kumodes, bērnu gultas, Masīvkoka, mīkstās, jaunas, lētas mēbeles.

Ambersofa, SIA

Latgales 87, Rēzekne, LV-4601
Mēbeļu ražošana, mēbeļu sagataves

Kvadrāts, SIA

A.Upīša 11, Rēzekne, LV-4601
Mēbeļu ražošana, mēbeļu sagataves

Galdiņš DV, SIA

Liepu 58, Rēzekne, LV-4601
Mēbeļu ražošana, mēbeļu sagataves

Regius, SIA

Atbrīvošanas aleja 155a, Rēzekne, LV-4604
Mēbeļu ražošana, mēbeļu sagataves

Volf, SIA, Filiāle

Kuldīgas 9a, Rēzekne, LV-4601
Mēbeļu ražošana, mēbeļu sagataves

FDC Baltic, SIA

Atbrīvošanas aleja 119, Rēzekne, LV-4601
Mēbeļu ražošana, mēbeļu sagataves

Dominus P.A., IK

Atmodas 6-28, Rēzekne, LV-4604
Mēbeļu ražošana, mēbeļu sagataves

Armani M, SIA

Varoņu 23, Rēzekne, LV-4604
Mēbeļu ražošana, mēbeļu sagataves

Origina ražotne, SIA

Liepu 33a, Rēzekne, LV-4601
Mēbeļu ražošana, mēbeļu sagataves

Latgales galdnieks, SIA

Tūmuži, "Mārkalni", Vērēmu p., Rēzeknes n., LV-4647
Mēbeļu ražošana, mēbeļu sagataves
Galdus, krēslus, skapjus, vitruves mēbeles, plauktu sistēmas, gultas un dīvānus piedāvā vietējie un ārzemju ražotāji. Iespējams veikt individuālu pasūtījumu, izmantojot iespējas, ko sniedz plašā materiālu un apdares audumu izvēle. Mēbeļu sagataves un furnitūra būs noderīgi gan ražotājiem, gan tiem, kas nolēmuši mēbeles izgatavot pašu spēkiem.