Akmens apstrāde

Drukāt
Banner 1050x80
1

A A darbnīca, akmens apstrāde

Ezermalas 9, Liepāja LV-3401
Apraksts: Akmens apstrādes “AA Darbnīca” profesionāli akmeņkaļi Rihards un Armands nodrošina jebkura klienta vēlmei un gaumei dabīga akmens izstrādājumus mājai un dārzam. Akmens izstrādājumi kapu labiekārtošanai. Gravēšana.
2

Akmeņkaļu darbnīca. Kapakmeņi Rīgā par izdevīgām cenām

Sniķeres 14, Rīga LV-1067
Preces/ pakalpojumi:: ✓ granīta pieminekļu izgatavošana ✓ granīta pieminekļu uzstādīšana ✓ kapa vietas labiekārtošana ✓ kapu pieminekļu izgatavošana ✓ kapa apmalīšu izgatavošana ✓ kopējs kapu dizaina plānojums Par akmeņkali: Šajā nozarē veiksmīgi darbojos jau vairāk nekā 25 gadus. Strādājot savā arodā, uzticos savai pieredzei, gaumes izjūtai, mākslinieciskajai un individuālajai pieejai katram pasūtījumam. Akmens apstrādes darbnīca izgatavo pieminekļus, apmales, soliņus un citus produktus kapiem. Veicam kapu labiekārtošanu. Plašs sortiments, laba KVALITĀTE, GARANTIJA un IZDEVĪGAS CENAS. Slēdzam ar pasūtītāju līgumus un izpildām darbus termiņos. Atrodamies Rīgā, bet varam piegādāt izstrādājumus visā Latvijas teritorijā.
3

Valpor, SIA, Akmens apstrāde

Gulbītis, Jaungulbenes p., Gulbenes n., LV-4420
Materiāli - akmens no Skandināvijas, Krievijas un Latvijas dabas resursiem: ✓ Latvijas laukakmens ✓ Karēlijas granīts ✓ Swedish Black Brännhult ✓ Swedish Bårarp Hollandia ✓ Swedish Grey Flivik ✓ Swedish Red Vånga ✓ Aurora ✓ Swedish Black Gylsboda ✓ Kuru Grey ✓ Lundhs Pearl Blue
  • 3 Akmens apstrāde

Akmens apstrādes darbnīca, SIA Pirmā akmens studija

Jaunciema gatve 233, Rīga LV-1023
Produkcija:: ✓ grīdas ✓ kāpnes ✓ palodzes ✓ kolonnas ✓ kamīni ✓ terases u.c. Materiāli: Akmens, ko izmantojam, tiek iegūts Itālijā, Turcijā, Ēģiptē, Indijā, Āfrikā, Brazīlijā, Ķīnā u.c. Izmantojam tikai augstvērtīgus izejmateriālus. Apstrādes ķīmija ir tikai profesionāla, sertificēta, no vadošiem Eiropas ražotājiem. Strādājam ar jaunām modernām apstrādes iekārtām, pielietojam videi draudzīgas tehnoloģijas.

Erlanda Stone, SIA

Vestienas 2F, Rīga, LV-1035
Materiāla izmantošanas iespējas: Technistone tiek ražots presētās loksnēs, no kurām pēc tam tiek darināts viss nepieciešamais. Izmantošanas iespējas ir ļoti daudzveidīgas: gan iekštelpās, gan ārā, gan privātmājās, gan sabiedriskās ēkās. Galvenokārt: ✓ virtuves virsmas ✓ vannas istabas virsmas ✓ flīzes ✓ kāpnes, apdare, palodzes, galdi, letes, fasāžu apšuvums u.c.

Kvarcīts, SIA, kapu pieminekļi

18.novembra 223, Daugavpils LV-5417
Pakalpojumi:: ✓ pieminekļu, kapa apmaļu, iežogojumu un soliņu izgatavošana; ✓ kapu teritoriju labiekārtošana; ✓ izstrādājumu uzstādīšana kapsētā; ✓ granīta galdu, virtuves virsmu, palodžu, kamīna plauktu, pakāpienu izgatavošana; ✓ granīta suvenīri ar kvalitatīvu gravēšanu; ✓ nestandarta individuālie pasūtījumi.

Ivars Feldbergs, diplomēts amata meistars

Zantes 8, Rīga LV-1029
Akmens apstrāde , strūklakas, kapu pieminekļi. Akmens apstrāde Rīga, kapu pieminekļi Rīga

Acrulat, SIA, Mākslīgā akmens darba virsmu ražotne

Rāmuļu 1 k.1, Rīga LV-1005
Piedāvājam: ✓ HANEX mākslīgais akmens; ✓ STARON mākslīgais akmens; ✓ HI-MACS mākslīgais akmens; ✓ AVONITE mākslīgais akmens Mākslīgais akmens: Mākslīgā akmens izmantošanas spektrs ir ļoti plašs. Galvenokārt pircēji šo materiālu izvēlas virtuves galda virsmām, vannas istabas virsmām, palodzēm un sienas paneļiem. Virtuves galda virsmas var būt gan ar iebūvētu izlietni no tā paša materiāla, gan ar cita veida izlietni. Uz galda virsmas ir iespēja izgatavoti noteces, un citus noderīgus papildinājumus. No mākslīgā akmens darba virsmas viegli attīrās mērces, vīna, kafijas un tējas traipus.

Ulle, SIA, Akmens apstrāde Rīga

Lejupes 4, Rīga LV-1076
Projekti:: ✓ Akmens ēkas un to fasādes ✓ Akmens virtuves virsmas ✓ Akmens grīdas ✓ Akmens kāpnes ✓ Kamīna apdare no akmens ✓ Vides objekti no akmens Apraksts: Akmens apstrāde. Granīts. Granīta kāpnes. Dabīgā akmens fasādes. Akmens virsmas galdiem, virtuvēm. Darbojamies akmens apstrādes nozarē kopš 1998. gada.

Grandalmo, SIA

"Trani" , Rendas pagasts, Kuldīgas nov. LV-3319
Apraksts: Esam augoša kompānija ar 30 gadu pieredzi, kas nodarbojas ar dabīgā akmens kalšanu, apstrādi un mūrēšanu, radot augstas kvalitātes akmens iekšējos un ārējos elementus. Mūsu realizētie projekti redzami visā Latvijā un Eiropā. Mūsu vērtības: kvalitāte, pieredze, garantija. Mūsu vīzija: kļūt par vadošo akmens mūra uzņēmumu Eiropā.

Akmens IAB, IK, Kapu pieminekļi Jūrmalā

Jūrkalnes 6, Jūrmala LV-2011
Pakalpojumi:: ✓ Pieminekļu izgatavošana ✓ Portretu gravēšana uz pieminekļiem ✓ Granīta un betona apmales ✓ Iežogojumi ✓ Granīta un koka soliņi ✓ Pieminekļu restaurācija ✓ Kapavietu labiekārtošana ✓ Produktu piegāde un uzstādīšana

AGNI AKMENS APSTRĀDE, SIA

Krustabaznīcas 11, Rīga, LV-1006
Apraksts: Piedāvājumā dabīgais akmens no visas pasaules: granīts, marmors, marmora onikss, travertīns, smilšakmens, slāneklis, kaļķakmens, dolomīts, šūnakmens. Visiem akmens veidiem ir iespējami dažādi virsmas apstrādes veidi: pulēts, dedzināts, bučardēts, apstrādāts ar augstspiediena ūdens strūklu vai smilšu strūklu, birstēts vai slīpēts. Sadarbojamies ar lielākajiem dabīgā akmens apstrādes uzņēmumiem. Piegādājam dažāda akmens plāksnes, flīzes un dažādus interjera un eksterjera elementus. Izgatavojam un uzstādām visdažādākās akmens detaļas: virtuves darba virsmas, galdu virsmas, akmens palodzes, kamīnu apdares, āra un iekštelpu kāpnes, akmens grīdas un sienas.

Dabīgais akmens, SIA

Daugmale , Daugmales pagasts, Ķekavas nov. LV-2124
Apraksts: SIA "DABĪGAIS AKMENS" piedāvā mūsdienīgas akmens virsmas: vannas istabām, virtuvēm, akmens kāpnes un pakāpienus, sienu un grīdas plāksnes, dekoratīvos akmens apdares elementus, ekskluzīvus akmens dizaina risinājumus. Spēsim realizēt pašus pārdrošākos dizainiskos risinājumus no akmens.

ARVIS NAGLIŅŠ - Akmeņkalis Dobelē

Apbūviešu 2, Dobele, Dobeles n., LV-3701
Apraksts: Slikto raksti smiltīs, labo iekal akmenī.

SAND, SIA

Meža prospekts 37, Dobele, Dobeles n., LV-3701
Apraksts: ZEMES IZAUKLĒTAS VĒRTĪBAS TAVĀ PASAULĒ. Akmeņkaļu darbnīca izgatavo kapu pieminekļus, soliņus, apmales, betona un granīta futlārus. Veicam kapavietu labiekārtošanu un kapavietu apzaļumošanu. Akmeņkalis ar lielu darba pieredzi veic arī kapu pieminekļu restaurāciju. Granīta galda virsmas, palodzes, kāpnes un strūklakas Akmens apstrāde mājai, dārzam, kapiem. Individuāla pieeja katram klientam.

Graniti, IK

Iecava, Tirgus 7a, Iecavas p., Bauskas n., LV-3913
Apraksts: Izgatavojam pieminekļus, plāksnītes, apmalītes, soliņus, galda virsmas, trepes no augstvērtīga vietējā, Zviedrijas un Ukrainas granīta. Granīts apdarei. Gravēšana - ornamenti, ainavas, portreti u.c. Garantēta kvalitāte. Ir iespējams iegādāties dažāda veida betona apmalītes, sētiņas, koka soliņus. Strādājam, veicam uzstādīšanas darbus visā Latvijas teritorijā.

Bendzulis, akmeņkalis Balvos

Sporta 13a, Balvi, Balvu n., LV-4501
Apraksts: Bendzulis ir rūpīgs akmeņkalis Balvos. Piedāvājumā ir dažādu akmens izstrādājumu izgatavošana pēc Jūsu pasūtijuma. Izgatavojam kapakmeņus, pieminekļus, un citus objektus.

Tēlnieka Valta Barkāna darbnīca

Alberta iela 8, Rīga, LV-1010
Par mākslinieku: No skaistākajiem Latvijas laukakmeņiem veidoju skulpturālas kompozīcijas un strūklakas ar noskaņu, raksturu un unikalitāti. Strādājam visā Latvijā. Dabīgie granīta akmeņi ar faktūru, bronzas elementi un portreti. Ietilpīgas idejas, izteiksmīgas formas, personīgs vēstījums. Veidojam interesantu un pievilcīgu vidi, vienotu ar dārza un parka elementiem.

Agni, SIA

Brīvības 173, Rīga, LV-1012
Akmens apstrāde , akmens izstrādājumi, granīts, marmors, onikss, travertīns, akmens virsmas, akmens palodzes

Alda Apsīša akmeņkaļa darbnīca

Ziemeļu 10a, Saldus, Saldus n., LV-3801
Pakalpojumi:: ✓ Kapu pieminekļu sagataves ✓ Kapu pieminekļi gravēti ar smilšu strūklu ✓ Kapu pieminekļi gravēti ar roku ✓ Kapu kopiņu norobežojošās apmales un sētiņas Apraksts:: Akmens apstrāde, granīta zāģēšana, pulēšana, kalšana un plēšana - pieredze no 1988. gada. Pieminekļu, apmaļu, sētiņu izgatavošana no laukakmens un ārzemju granīta. Kvalitatīva gravēšana ar roku vai smilšu strūklu. Pēc pasūtījuma tiek izgatavotas apdares plāksnes (sākot no 2,5cm biezuma), virtuves galda virsmas, kamīna apdares plāksnes, palodzes u.c. apdares materiāli no granīta. Mājas nosaukumu gravēšana akmenī. Darbu veikšana visā Latvijas teritorijā par pieņemamām cenām. Prezentācijas vieta - Saldus, Kuldīgas iela 55b.
ZL.LV iesaka

Jānis Pelcbergs, akmeņkalis

Dzintara 36, Cēsis LV-4101
Par Jāni Pelcbergu: Jānis Pelcbergs nodarbojas ar dažāda veida akmens apstrādi, kā arī pieminekļu, plākšņu un apmalīšu izgatavošanu, akmens zāģēšanu, pulēšanu un gravēšanu.
Izskatīgi un ilgmūžīgi ir darinājumi no akmens. Marmors, granīts, onikss, travertīns, laukakmens - to zīmējums pēc pulēšanas atmirdz negaidītās toņu niansēs. Tiek piedāvātas akmens virsmas, grīdas, kāpnes un palodzes. Sabiedriskajās ēkās akmenī tiek apstrādātas fasādes, ēku kolonnas. Gan senatnīgas, gam mūsdienīgas akmens strūklakas tiek izvietotas skaistākajos parkos un dārzos, bet kapos akmens pieminekļi un skulptūras palēnina soli un aptur laiku.