Kapu pieminekļu izgatavošana

Drukāt
Banner 1050x80
1

Glasstone, Kapu pieminekļu izgatavošana

Ganību dambis 24a, Rīga, LV-1005
Kvalitāte: Lai arī dominē uzskats, ka stikls ir trausls materiāls, pateicoties mūsu pieminekļu izstrādes tehnikai, tie iegūst akmens cietībai pielīdzināmu, spēcīgu stāvu. Katra stikla loksne pati par sevi ir trausla, taču pareizi salīmētas vai sakausētas kopā, tās ieņem īpašu izturību (skatīt video, kurā stikla piemineklis tiek apmētāts ar akmeņiem). Katru darbu veidojot Glasstone vienmēr izmanto jaunus un augstvērtīgus stiklus, tādējādi nodrošinot visaugstāko kvalitāti un izturību. Glasstone, kopš 2010. gada, attīstījis un izstrādājis visizturīgāko piedāvājumu stikla memoriālo pieminekļu kontekstā. Oriģinālie kapakmeņi prasa pavisam nelielu apkopi, ir izturīgi gan laikapstākļu ietekmē, gan arī pret nelieliem bojājumiem.
2

Buļļu 46, Diennakts Apbedīšanas birojs

Buļļu 46, Rīga, LV-1055
Apraksts: "Buļļu46.lv" – nodrošinās atbalstu un palīdzību visu diennakti .Pilns rituālo pakal pojumu komplekss. Mums ir svarīgi, lai jūs pienācīgi atvadītos no sava mīļotā, bet mēs parūpēsimies par pārējo. Mūsu speciālisti jums palīdzēs 24h/7.
3

Akmens IAB, IK, Kapu pieminekļi Jūrmalā

Jūrkalnes 6, Jūrmala, LV-2011
Pakalpojumi:: ✓ Pieminekļu izgatavošana ✓ Portretu gravēšana uz pieminekļiem ✓ Granīta un betona apmales ✓ Iežogojumi ✓ Granīta un koka soliņi ✓ Pieminekļu restaurācija ✓ Kapavietu labiekārtošana ✓ Produktu piegāde un uzstādīšana

Aleksandra Ivanova akmens apstrāde, kapakmeņi, kapu pieminekļi Daugavpilī, visā Latvijā

Turpinām strādāt klātienē!
18.novembra 220, Daugavpils, LV-5417
Pakalpojumi:: ✓ Pieminekļu restaurācija ✓ Akmens apdares plāksnes ✓ Kapu apmales ✓ Pieminekļu un kapakmeņu izgatavošana ✓ Akmens vāzes ✓ Gravēšana akmenī Kapakmeņi un kapu pieminekļi:

Pieminekļu, kapakmeņu, granīta apmaļu projektēšana, kopēšana, izgatavošana. Kapakmeņi no Karēlijas, Zviedrijas, Indijas, vietējā laukakmens. Kapu pieminekļi Daugavpilī.

Ginta Neško pieminekļu darbnīca

Loka maģistrāle 8a, Jelgava, LV-3004
Apraksts:

Katram klientam pieejam individuāli, zvaniet un mēs atradīsim piemērotāko risinājumu tieši Jūsu vajadzībām! Ir iespēja arī tikties Jums ērtākā vietā. Piedāvājam gan mazus gaumīgus, gan lielus ekskluzīvus kapakmeņus. Ir iespēja pie mums Jelgavā atnākt un uz vietas izvēlēties kādu no vairāk kā 100 uz vietas piedāvājumā esošajiem akmeņiem, bet ir iespēja arī izgatavot tieši tādu akmeni, kādu vēlaties.

Valpor, SIA, Akmens apstrāde

Gulbītis , Jaungulbenes pagasts, Gulbenes nov., LV-4420
Materiāli - akmens no Skandināvijas, Krievijas un Latvijas dabas resursiem: ✓ Latvijas laukakmens ✓ Karēlijas granīts ✓ Swedish Black Brännhult ✓ Swedish Bårarp Hollandia ✓ Swedish Grey Flivik ✓ Swedish Red Vånga ✓ Aurora ✓ Swedish Black Gylsboda ✓ Kuru Grey ✓ Lundhs Pearl Blue

Akmeņkaļu darbnīca. Kapakmeņi Rīgā par izdevīgām cenām

Sniķeres 14, Rīga, LV-1067
Preces/ pakalpojumi:: ✓ granīta pieminekļu izgatavošana ✓ granīta pieminekļu uzstādīšana ✓ kapa vietas labiekārtošana ✓ kapu pieminekļu izgatavošana ✓ kapa apmalīšu izgatavošana ✓ kopējs kapu dizaina plānojums Par akmeņkali: Šajā nozarē veiksmīgi darbojos jau vairāk nekā 25 gadus. Strādājot savā arodā, uzticos savai pieredzei, gaumes izjūtai, mākslinieciskajai un individuālajai pieejai katram pasūtījumam. Akmens apstrādes darbnīca izgatavo pieminekļus, apmales, soliņus un citus produktus kapiem. Veicam kapu labiekārtošanu. Plašs sortiments, laba KVALITĀTE, GARANTIJA un IZDEVĪGAS CENAS. Slēdzam ar pasūtītāju līgumus un izpildām darbus termiņos. Atrodamies Rīgā, bet varam piegādāt izstrādājumus visā Latvijas teritorijā.

Kvarcīts, SIA, kapu pieminekļi

18.novembra 223, Daugavpils, LV-5417
Pakalpojumi:: ✓ pieminekļu, kapa apmaļu, iežogojumu un soliņu izgatavošana; ✓ kapu teritoriju labiekārtošana; ✓ izstrādājumu uzstādīšana kapsētā; ✓ granīta galdu, virtuves virsmu, palodžu, kamīna plauktu, pakāpienu izgatavošana; ✓ granīta suvenīri ar kvalitatīvu gravēšanu; ✓ nestandarta individuālie pasūtījumi.

Ivars Feldbergs, diplomēts amata meistars

Zantes 8, Rīga, LV-1029
Akmens apstrāde, strūklakas, kapu pieminekļi., Kapu pieminekļu izgatavošana . Akmens apstrāde Rīga, kapu pieminekļi Rīga

Bendzulis, akmeņkalis Balvos

Sporta 13a, Balvi, Balvu nov., LV-4501
Apraksts: Bendzulis ir rūpīgs akmeņkalis Balvos. Piedāvājumā ir dažādu akmens izstrādājumu izgatavošana pēc Jūsu pasūtijuma. Izgatavojam kapakmeņus, pieminekļus, un citus objektus.

Livo Art, SIA, Darbnīca

Brīvības gatve 445a, Rīga, LV-1024
Apraksts: Mūsu darbinieki ieguvuši ilggadēju pieredzi akmens apstrādē un ir sava aroda profesionāļi. Un, izmantojot mūsu tehniskās iespējas, varam piedāvāt daudzveidīgus akmens izstrādājumus. Kapu pieminekļi, apmales, kapakmeņi, pieminekļu, apmaļu, granīta kapakmeņu izgatavošana, tirdzniecība, pasūtīšana Rīgā, Siguldā.

Aivars, IK, granīta kapu pieminekļu izgatavošana

Turpinām strādāt klātienē!
Dārziņu 11. līnija 41, Rīga, LV-1063
Apraksts: Meistars Aivars ar 20 gadu pieredzi izgatavo un uzstāda granīta kapu pieminekļus, apmales. Izvēlē vairāk nekā 300 granīta kapu pieminekļu. Bezmaksas konsultācija un uzstādīšana.

Ervīns Siliņš, IK, Kapu pieminekļi

Alūksnes 2, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Apraksts:

CENU SADĀRDZINĀJUMS IR NELIELS!

Izgatavojam granīta kapu pieminekļus, apmales, granīta pamatus un soliņus. Pieminekļus izgatavojam pēc pasūtītāju izvēlētas formas un dekorējuma. Divdesmit kilometru rādiusā no Siguldas veikala, pieminekļa uzstādīšana 35 eiro. Esam elastīgi, zvaniet droši, par visu varam vienoties! Strādājam pa visu Latviju.

35 gadu darba pieredze ar kapu pieminekļiem.

Strādājam katru dienu, arī sestdienās un svētdienās, kā arī svētku dienās.

Veicam labiekārtošanas darbus, stādam puķes un krūmājus, kā arī piedāvājam kapu kopšanu ilgtermiņā!

Piedāvājam kapu kopšanu no Siguldas 30 km radiusā.

Ar Ķīnas akmeņiem nestrādājam!

Monumenti.lv, Kapu pieminekļi

18.novembra 225, Daugavpils, LV-5417
Pakalpojumi:: ✓ Pieminekļu izgatavošana ✓ Bronzas dekori ✓ Kapu apmales ✓ Apbedījumu vietu labiekārtošana Specializācija:: Plaša izvēle, daudzveidīgs produkcijas klāsts, pilns pakalpojumu spektrs mākslinieciskajā gravīrā, profesionāla kapu pieminekļu uzstādīšana, restaurācija, apbedījuma vietu labiekārtošana, mākslinieka – dizainera pakalpojumi, uzmanīgi konsultanti un, pats svarīgākais, augsta produktu kvalitāte – tie ir galvenie iemesli, lai izvēlētos mūsu kompānijas produkciju un pakalpojumus.

Monumenti.lv, Kapu pieminekļi

Lielā Dārza 61, Daugavpils, LV-5404
Pakalpojumi:: ✓ Pieminekļu izgatavošana Specializācija:: Plaša izvēle, daudzveidīgs produkcijas klāsts, pilns pakalpojumu spektrs mākslinieciskajā gravīrā, profesionāla kapu pieminekļu uzstādīšana, restaurācija, apbedījuma vietu labiekārtošana, mākslinieka – dizainera pakalpojumi, uzmanīgi konsultanti un, pats svarīgākais, augsta produktu kvalitāte – tie ir galvenie iemesli, lai izvēlētos mūsu kompānijas produkciju un pakalpojumus.

Valpor, SIA, Akmens apstrādes darbnīca

Miera 43, Alūksne, Alūksnes nov., LV-4301
Akmens apstrāde, granīta kapakmeņi, kapu pieminekļi, apmales, akmens būvelementi, bruģis, laukakmens, akmens darbi, akmeņkalis, akmens slīpēšana, restaurācijas darbi, remonts, uzstādīšana, restaurācija, kapu

Zimans, IK, veikals - darbnīca

Lubānas 82, Rīga, LV-1073
Produkti: ✓ Granīta pieminekļi ✓ Granīta kapu apmales ✓ Metāla sētiņas Par uzņēmumu: Mūsu uzņēmums nodarbojas ar kapakmeņu izgatavošanu un citu apbedīšanas pakalpojumu sniegšanu, kas saistīti ar mirušo cilvēku apbedīšanu.

Kovdors, IK

Mednieku 4, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601
Kapu pieminekļi Krāslavā, kapu pieminekļu izgatavošana , kapu pieminekļu uzstādīšana, kapu vietu labiekārtošana, , granīta pieminekļi Krāslavā, granīta pieminekļu izgatavošana Krāslavā, granīta pieminekļu tirdzniecība

Tēlnieka Valta Barkāna darbnīca

Alberta iela 8, Rīga, LV-1010
Par mākslinieku: No skaistākajiem Latvijas laukakmeņiem veidoju skulpturālas kompozīcijas un strūklakas ar noskaņu, raksturu un unikalitāti. Strādājam visā Latvijā. Dabīgie granīta akmeņi ar faktūru, bronzas elementi un portreti. Ietilpīgas idejas, izteiksmīgas formas, personīgs vēstījums. Veidojam interesantu un pievilcīgu vidi, vienotu ar dārza un parka elementiem.

Granīts O, SIA

Saksoni, "Granīts" , Ūdrīšu pagasts, Krāslavas nov., LV-5601
Apraksts: Kapu pieminekļi, kapu apmales, dārza skulptūras, akmens apstrāde, Krāslava, Dagda, Aglona, Daugavpils, Preiļi, Līvāni, Ludza, Rēzekne, Jēkabpils.

Aurakmens, IK

Babīte, "Mazāres" , Babītes pagasts, Mārupes nov., LV-2101
Uzņēmums nodarbojas ar kapu labiekārtošanu, pieminekļu un kapu norobežojuma tizdzniecību, apzaļumošanu, restaurācijas darbiem. Darbus veicam visā Latvijas teritorijā.Uzņēmumam ir ļoti liela pieredze Latvijas laukakmens un Skandināvijas granīta apstrādē. Kā arī uzņēmums piedāvā iegādāties itāļu marmora skulptūras gan kapiem, gan arī dārza interjeram.

Monumenti.lv, Kapu pieminekļi

Laimdotas 17, Lielvārde, Ogres nov., LV-5070
pieminekļu izgatavošana , granīta apstrāde, kapu apmaļu izgatavošana , Kapu pieminekļu izgatavošana Vidzeme, izgatavošana , vāzes, betona kapu apmales, kapu pieminekļu darbnīca, kapusvētki, kapi, piemineklis, kapu

Cigoriņš, IK, Darbnīca

Meža 75, Pļaviņas, Aizkraukles nov., LV-5120
Apraksts: Akmens apstrāde un pieminekļu izgatavošana un uzstādīšana visā Latvijā.

Straupes akmeņkaļu darbnīca

Straupe, "Dimantas" , Straupes pagasts, Cēsu nov., LV-4152
Par akmeņkali:

Strādāju pārsvarā ar Latvijas laukakmeni, izgatavoju pieminekļus, oriģinālus darbus no plēstā laukakmens - strūklakas, stabus, pakāpienus, palodzes, mūrīšus, pamatakmeņus, apmales, skulptūriņas, sporta balvas, soliņus. Strādāju arī ar zviedru melno granītu un somu pelēko un brūno granītu - gatavoju pieminekļus no zāģētām un pulētām plāksnēm, veidoju zīmējumus uz akmens - ainavas, portretus. Pēc vajadzības uzstādu pieminekļus kapos visā Latvijas teritorijā, kā arī sniedzu padomu, kā to paveikt pašu spēkiem.

Monumenti.lv, Kapu pieminekļi

Beverīnas 22, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
pieminekļu izgatavošana , granīta apstrāde, kapu apmales, kapu apmaļu izgatavošana , Kapu pieminekļu izgatavošana , Vidzeme, Kapu pieminekļu izgatavošana Valmierā.

Valpor, SIA, Granīta izstrādājumu tirdzniecības salons

Mazā Stacijas 2, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Akmens apstrāde, granīta kapakmeņi, kapu pieminekļi, apmales, akmens būvelementi, bruģis, laukakmens izstrādājumi, akmens virsmas, plāksnes, kamīni, kāpnes, akmens darbi, akmeņkalis, akmens slīpēšana, restaurācijas darbi, remonts, uzstādīšana, restaurācija, kapu portreti, vāzes, soli, soliņi, akmens apdares materiāli, gravēšana
ZL.LV iesaka

Pokrova kapi, Pokrova kapsētas pārvalde, SIA

Mēness 3, Rīga, LV-1013
Pokrova kapi, Kapsētas un kapu kopšana, Kapsēta Rīgā, Apbedīšanas vietas Rīgā, Kapu pieminekļu izgatavošana

Rekviēms LP, IK

Jaunceltnes 40a, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101
, kapu pieminekļi, apmales, soliņi., Kapu soliņi. Kapu labiekārtošana. Kapu apzaļumošana.
Aizgājēja piemiņai speciālisti piedāvā izgatavot gan atsevišķu kapu pieminekli ar gravējumu, gan - vienotu piemiņas ansambli, kuru veido piemiņas zīmei pieskaņotas kapu apmales, soliņi, ziedu trauki un kapa vietas norobežojums, kas visi tiek izgatavoti no granīta, marmora vai laukakmens. Ja nepieciešams, tiek veikta pieminekļa uzstādīšana un visas kapa vietas labiekārtošana, renovācija.