Kapu pieminekļu izgatavošana

Drukāt
1

Glasstone, Kapu pieminekļu izgatavošana

Ganību dambis 24a, Rīga LV-1005
Kapakmeņu izgatavošana no stikla un laukakmens. Skaistu kapu pieminekļu izgatavošana . Tēlniecisku kapu pieminekļu izgatavošana . Kapakmeņi cenas. Kapakmeņu cenas. Kapu pieminekļu cenas. Kvalitāte: Lai arī dominē uzskats, ka stikls ir trausls materiāls, pateicoties mūsu pieminekļu izstrādes tehnikai, tie iegūst akmens cietībai pielīdzināmu, spēcīgu stāvu. Katra stikla loksne pati par sevi ir trausla, taču pareizi salīmētas vai sakausētas kopā, tās ieņem īpašu izturību (skatīt video, kurā stikla piemineklis tiek apmētāts ar akmeņiem). Katru darbu veidojot Glasstone vienmēr izmanto jaunus un augstvērtīgus stiklus, tādējādi nodrošinot visaugstāko kvalitāti un izturību. Glasstone, kopš 2010. gada, attīstījis un izstrādājis visizturīgāko piedāvājumu stikla memoriālo pieminekļu kontekstā. Oriģinālie kapakmeņi prasa pavisam nelielu apkopi, ir izturīgi gan laikapstākļu ietekmē, gan arī pret nelieliem bojājumiem.
2

Buļļu 46, Diennakts Apbedīšanas birojs

Buļļu 46, Rīga, LV-1055
Kapu pieminekļi. Kapu pieminekļu izgatavošana . Bēres, bēru organizēšana. Kapa vietu labiekārtošana: kapu pieminekļu izgatavošana , vienkāršu un kompleksu kapa vietu iekārtošanu Apraksts: "Buļļu46.lv" – nodrošinās atbalstu un palīdzību visu diennakti .Pilns rituālo pakal pojumu komplekss. Mums ir svarīgi, lai jūs pienācīgi atvadītos no sava mīļotā, bet mēs parūpēsimies par pārējo. Mūsu speciālisti jums palīdzēs 24h/7.
ZL.LV iesaka
3

Akmens IAB, IK, Kapu pieminekļi Jūrmalā

Jūrkalnes 6, Jūrmala, LV-2011
Apraksts: Pieminekļu darbnīca "Akmens IAB" izgatavo kapu pieminekļus no granīta plāksnēm un no laukakmeņiem. Piegāde visā Latvijā. Kapakmeņi, kapu pieminekļi, apmales, akmens apstrāde Jūrmalā.

Ginta Neško pieminekļu darbnīca

Loka maģistrāle 8a, Jelgava, LV-3004
Kapu pieminekļi, apmales, pieminekļu izgatavošana , tirdzniecība, remonts, uzstādīšana, restaurācija, Kapu pieminekļi Jelgava, pieminekļu izgatavošana Jelgava. Apraksts:

Katram klientam pieejam individuāli, zvaniet un mēs atradīsim piemērotāko risinājumu tieši Jūsu vajadzībām! Ir iespēja arī tikties Jums ērtākā vietā. Piedāvājam gan mazus gaumīgus, gan lielus ekskluzīvus kapakmeņus. Ir iespēja pie mums Jelgavā atnākt un uz vietas izvēlēties kādu no vairāk kā 100 uz vietas piedāvājumā esošajiem akmeņiem, bet ir iespēja arī izgatavot tieši tādu akmeni, kādu vēlaties.

Aleksandra Ivanova akmens apstrāde, kapakmeņi, kapu pieminekļi Daugavpilī, visā Latvijā

Turpinām strādāt klātienē!
18.novembra 220, Daugavpils, LV-5417
Ekskluzīvi pieminekļi, memoriālās plāksnes, kapu pieminekļi, kapakmeņi, granīta apstrāde, kapu apmaļu izgatavošana , kapu pieminekļu restaurēšana, restaurācija, renovēšana, renovācija, kapu plākšņu restaurācija Apraksts: Pieminekļu, kapakmeņu, granīta apmaļu projektēšana, kopēšana, izgatavošana. Kapakmeņi no Karēlijas, Zviedrijas, Indijas, vietējā laukakmens. Kapu pieminekļi Daugavpilī.

Valpor, SIA, Akmens apstrāde

Gulbītis, Jaungulbenes p., Gulbenes n., LV-4420
Akmens apstrāde, granīta kapakmeņi, kapu pieminekļi, apmales, akmens būvelementi, bruģis, laukakmens akmens darbi, akmeņkalis, akmens slīpēšana, restaurācijas darbi, remonts, uzstādīšana, restaurācija, kapu Materiāli - akmens no Skandināvijas, Krievijas un Latvijas dabas resursiem:
  ✓ Latvijas laukakmens ✓ Karēlijas granīts ✓ Swedish Black Brännhult ✓ Swedish Bårarp Hollandia ✓ Swedish Grey Flivik ✓ Swedish Red Vånga ✓ Aurora ✓ Swedish Black Gylsboda ✓ Kuru Grey ✓ Lundhs Pearl Blue
ZL.LV iesaka

Akmeņkaļu darbnīca. Kapakmeņi Rīgā par izdevīgām cenām

Sniķeres 14, Rīga LV-1067
Preces/ pakalpojumi::
  ✓ granīta pieminekļu izgatavošana ✓ granīta pieminekļu uzstādīšana ✓ kapa vietas labiekārtošana ✓ kapu pieminekļu izgatavošana ✓ kapa apmalīšu izgatavošana ✓ kopējs kapu dizaina plānojums
Par akmeņkali: Šajā nozarē veiksmīgi darbojos jau vairāk nekā 25 gadus. Strādājot savā arodā, uzticos savai pieredzei, gaumes izjūtai, mākslinieciskajai un individuālajai pieejai katram pasūtījumam. Akmens apstrādes darbnīca izgatavo pieminekļus, apmales, soliņus un citus produktus kapiem. Veicam kapu labiekārtošanu. Plašs sortiments, laba KVALITĀTE, GARANTIJA un IZDEVĪGAS CENAS. Slēdzam ar pasūtītāju līgumus un izpildām darbus termiņos. Atrodamies Rīgā, bet varam piegādāt izstrādājumus visā Latvijas teritorijā.

Kvarcīts, SIA, kapu pieminekļi

18.novembra 223, Daugavpils LV-5417
Pakalpojumi::
  ✓ pieminekļu, kapa apmaļu, iežogojumu un soliņu izgatavošana; ✓ kapu teritoriju labiekārtošana; ✓ izstrādājumu uzstādīšana kapsētā; ✓ granīta galdu, virtuves virsmu, palodžu, kamīna plauktu, pakāpienu izgatavošana; ✓ granīta suvenīri ar kvalitatīvu gravēšanu; ✓ nestandarta individuālie pasūtījumi.

Ivars Feldbergs, diplomēts amata meistars

Zantes 8, Rīga, LV-1029
Akmens apstrāde, strūklakas, kapu pieminekļi. Kapu pieminekļu izgatavošana . Akmens apstrāde Rīga, kapu pieminekļi Rīga

Bendzulis, akmeņkalis Balvos

Sporta 13a, Balvi, Balvu n., LV-4501
Apraksts: Bendzulis ir rūpīgs akmeņkalis Balvos. Piedāvājumā ir dažādu akmens izstrādājumu izgatavošana pēc Jūsu pasūtijuma. Izgatavojam kapakmeņus, pieminekļus, un citus objektus.

Livo Art, SIA, Darbnīca

Brīvības gatve 445, Rīga LV-1024
Apraksts: Mūsu darbinieki ieguvuši ilggadēju pieredzi akmens apstrādē un ir sava aroda profesionāļi. Un, izmantojot mūsu tehniskās iespējas, varam piedāvāt daudzveidīgus akmens izstrādājumus. Kapu pieminekļi, apmales, kapakmeņi, pieminekļu, apmaļu, granīta kapakmeņu izgatavošana, tirdzniecība, pasūtīšana Rīgā, Siguldā.

Aivars, IK, granīta kapu pieminekļu izgatavošana

Turpinām strādāt klātienē!
Dārziņu 11. līnija 41, Rīga, LV-1063
Apraksts: Meistars Aivars ar 20 gadu pieredzi izgatavo un uzstāda granīta kapu pieminekļus, apmales. Izvēlē vairāk nekā 300 granīta kapu pieminekļu. Bezmaksas konsultācija un uzstādīšana.

Ervīns Siliņš, IK, Kapu pieminekļi

Alūksnes 2, Sigulda LV-2150
Apraksts:

CENU SADĀRDZINĀJUMS IR NELIELS!

Izgatavojam granīta kapu pieminekļus, apmales, granīta pamatus un soliņus. Pieminekļus izgatavojam pēc pasūtītāju izvēlētas formas un dekorējuma. Divdesmit kilometru rādiusā no Siguldas veikala, pieminekļa uzstādīšana 35 eiro. Esam elastīgi, zvaniet droši, par visu varam vienoties! Strādājam pa visu Latviju.

35 gadu darba pieredze ar kapu pieminekļiem.

Strādājam katru dienu, arī sestdienās un svētdienās, kā arī svētku dienās.

Veicam labiekārtošanas darbus, stādam puķes un krūmājus, kā arī piedāvājam kapu kopšanu ilgtermiņā!

Piedāvājam kapu kopšanu no Siguldas 30 km radiusā.

Ar Ķīnas akmeņiem nestrādājam!

Monumenti.lv, Kapu pieminekļi

Lielā Dārza 61, Daugavpils, LV-5404
Pakalpojumi::
  ✓ Pieminekļu izgatavošana
Specializācija:: Plaša izvēle, daudzveidīgs produkcijas klāsts, pilns pakalpojumu spektrs mākslinieciskajā gravīrā, profesionāla kapu pieminekļu uzstādīšana, restaurācija, apbedījuma vietu labiekārtošana, mākslinieka – dizainera pakalpojumi, uzmanīgi konsultanti un, pats svarīgākais, augsta produktu kvalitāte – tie ir galvenie iemesli, lai izvēlētos mūsu kompānijas produkciju un pakalpojumus.

Monumenti.lv, Kapu pieminekļi

18.novembra 225, Daugavpils, LV-5417
Pakalpojumi::
  ✓ Pieminekļu izgatavošana ✓ Bronzas dekori ✓ Kapu apmales ✓ Apbedījumu vietu labiekārtošana
Specializācija:: Plaša izvēle, daudzveidīgs produkcijas klāsts, pilns pakalpojumu spektrs mākslinieciskajā gravīrā, profesionāla kapu pieminekļu uzstādīšana, restaurācija, apbedījuma vietu labiekārtošana, mākslinieka – dizainera pakalpojumi, uzmanīgi konsultanti un, pats svarīgākais, augsta produktu kvalitāte – tie ir galvenie iemesli, lai izvēlētos mūsu kompānijas produkciju un pakalpojumus.

Valpor, SIA, Akmens apstrādes darbnīca

Miera 43, Alūksne, Alūksnes n., LV-4301
Materiāli - akmens no Skandināvijas, Krievijas un Latvijas dabas resursiem:
  ✓ Latvijas laukakmens ✓ Karēlijas granīts ✓ Swedish Black Brännhult ✓ Swedish Bårarp Hollandia ✓ Swedish Grey Flivik ✓ Swedish Red Vånga ✓ Aurora ✓ Swedish Black Gylsboda ✓ Kuru Grey ✓ Lundhs Pearl Blue
ZL.LV iesaka

Zimans, IK, veikals - darbnīca

Lubānas 82, Rīga LV-1073
Apraksts: Mūsu uzņēmums nodarbojas ar kapakmeņu izgatavošanu un citu apbedīšanas pakalpojumu sniegšanu, kas saistīti ar mirušo cilvēku apbedīšanu.

Kovdors, IK

Mednieku 4, Krāslava, Krāslavas n., LV-5601
Kapu pieminekļi Krāslavā, kapu pieminekļu izgatavošana , kapu pieminekļu uzstādīšana, kapu vietu labiekārtošana , granīta pieminekļi Krāslavā, granīta pieminekļu izgatavošana Krāslavā, granīta pieminekļu tirdzniecība

Tēlnieka Valta Barkāna darbnīca

Alberta iela 8, Rīga, LV-1010
Par mākslinieku: No skaistākajiem Latvijas laukakmeņiem veidoju skulpturālas kompozīcijas un strūklakas ar noskaņu, raksturu un unikalitāti. Strādājam visā Latvijā. Dabīgie granīta akmeņi ar faktūru, bronzas elementi un portreti. Ietilpīgas idejas, izteiksmīgas formas, personīgs vēstījums. Veidojam interesantu un pievilcīgu vidi, vienotu ar dārza un parka elementiem.

Granīts O, SIA

Saksoni, "Granīts" , Ūdrīšu pagasts, Krāslavas nov. LV-5601
Apraksts: Kapu pieminekļi, kapu apmales, dārza skulptūras, akmens apstrāde, Krāslava, Dagda, Aglona, Daugavpils, Preiļi, Līvāni, Ludza, Rēzekne, Jēkabpils.

Aurakmens, IK

Babīte, "Mazāres", Babītes p., Mārupes n., LV-2101
Uzņēmums nodarbojas ar kapu labiekārtošanu, pieminekļu un kapu norobežojuma tizdzniecību, apzaļumošanu, restaurācijas darbiem. Darbus veicam visā Latvijas teritorijā.Uzņēmumam ir ļoti liela pieredze Latvijas laukakmens un Skandināvijas granīta apstrādē. Kā arī uzņēmums piedāvā iegādāties itāļu marmora skulptūras gan kapiem, gan arī dārza interjeram.

Monumenti.lv, Kapu pieminekļi

Laimdotas 17, Lielvārde, Ogres n., LV-5070
Pakalpojumi::
  ✓ Pieminekļu izgatavošana ✓ Bronzas dekori ✓ Kapu apmales ✓ Apbedījumu vietu labiekārtošana
Specializācija:: Plaša izvēle, daudzveidīgs produkcijas klāsts, pilns pakalpojumu spektrs mākslinieciskajā gravīrā, profesionāla kapu pieminekļu uzstādīšana, restaurācija, apbedījuma vietu labiekārtošana, mākslinieka – dizainera pakalpojumi, uzmanīgi konsultanti un, pats svarīgākais, augsta produktu kvalitāte – tie ir galvenie iemesli, lai izvēlētos mūsu kompānijas produkciju un pakalpojumus.

Cigoriņš, IK, Darbnīca

Meža 75, Pļaviņas, Aizkraukles n., LV-5120
Apraksts: Akmens apstrāde un pieminekļu izgatavošana un uzstādīšana visā Latvijā.

ARVIS NAGLIŅŠ - Akmeņkalis Dobelē

Apbūviešu 2, Dobele, Dobeles n., LV-3701
Apraksts: Slikto raksti smiltīs, labo iekal akmenī.

Monumenti.lv, Kapu pieminekļi

Beverīnas 22, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Pakalpojumi::
  ✓ Pieminekļu izgatavošana ✓ Bronzas dekori ✓ Kapu apmales ✓ Apbedījumu vietu labiekārtošana
Specializācija:: Plaša izvēle, daudzveidīgs produkcijas klāsts, pilns pakalpojumu spektrs mākslinieciskajā gravīrā, profesionāla kapu pieminekļu uzstādīšana, restaurācija, apbedījuma vietu labiekārtošana, mākslinieka – dizainera pakalpojumi, uzmanīgi konsultanti un, pats svarīgākais, augsta produktu kvalitāte – tie ir galvenie iemesli, lai izvēlētos mūsu kompānijas produkciju un pakalpojumus.

Valpor, SIA, Granīta izstrādājumu tirdzniecības salons

Mazā Stacijas 2, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Materiāli - akmens no Skandināvijas, Krievijas un Latvijas dabas resursiem:
  ✓ Latvijas laukakmens ✓ Karēlijas granīts ✓ Swedish Black Brännhult ✓ Swedish Bårarp Hollandia ✓ Swedish Grey Flivik ✓ Swedish Red Vånga ✓ Aurora ✓ Swedish Black Gylsboda ✓ Kuru Grey ✓ Lundhs Pearl Blue

Pokrova kapi, Pokrova kapsētas pārvalde, SIA

Mēness 3, Rīga, LV-1013
Pokrova kapi, Kapsētas un kapu kopšana, Kapsēta Rīgā, Apbedīšanas vietas Rīgā, Kapu pieminekļu izgatavošana

Berggranit, SIA

"Akmenskalni", Zirņu p., Saldus n., LV-3853
Apraksts:

Brāļu Bergu akmeņkaļa darbnīcā pārvērtīsim parastu akmeni Jūsu izvēlētajā mākslas darbā. Akmens apstrāde, dārza mēbeles, vāzes, kapu pieminekļi, soliņi, apmales. Kapu vietu iekārtošana un restaurācija.

Rekviēms LP, IK

Jaunceltnes 40a, Aizkraukle, Aizkraukles n., LV-5101
, kapu pieminekļi, apmales, soliņi. Kapu soliņi. Kapu labiekārtošana. Kapu apzaļumošana.

Černovs un Co, SIA, Kapu pieminekļi Jūrmala'

Turpinām strādāt klātienē!
Raiņa 1, Jūrmala, LV-2011
Pakalpojumi:
  ✓ Sekcija, autopsija ✓ Sēru nams ✓ Kompleksā dokumentu noformēšana ✓ Morga pakalpojumi ✓ Konsultēšana apbedīšanas piederumu izvēlē ✓ Apbedīšana ✓ Kremācija
Par uzņēmumu: Uzņēmums dibināts 1994. gadā. Mēs piedāvājam apbedīšanas pakalpojumus visā Latvijā, kā arī Eiropas Savienības valstīs. Mūsu apbedīšanas birojs piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - sākot ar autopsiju līdz apbedīšanas pabalsta nokārtošanai. Profesionāli, apmācīti un saprotoši mūsu apbedīšanas biroja darbinieki uzņemsimies bēru organizēšanu, ļaujot Jums pienācīgi atvadīties no aizgājēja. Mūsu speciālisti sniedz konsultācijas mājās un palīdzēs jums grūtā brīdī atbildēt uz svarīgiem jautājumiem.

E.Zeļenko, SIA, kapu pieminekļi

Turpinām strādāt klātienē!
L.Paegles 10, Jēkabpils, LV-5201
Apraksts: Pieminekļu izgatavošana

Aivars-K, SIA, Akmeņkaļu darbnīca

Saulrītu 13, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Aivars-K kapu pieminekļi, pieminekļu izgatavošana, uzstādīšana Cēsīs. Kapu apmales, akmens apstrāde, granīta kāpnes, kapu labiekārtošana, skulptūras, Valmiera, Vidzeme, Latgale, Kurzeme, Zemgale, Smiltene, Salacgrīva, Limbaži, Stalbe.
Aizgājēja piemiņai speciālisti piedāvā izgatavot gan atsevišķu kapu pieminekli ar gravējumu, gan - vienotu piemiņas ansambli, kuru veido piemiņas zīmei pieskaņotas kapu apmales, soliņi, ziedu trauki un kapa vietas norobežojums, kas visi tiek izgatavoti no granīta, marmora vai laukakmens. Ja nepieciešams, tiek veikta pieminekļa uzstādīšana un visas kapa vietas labiekārtošana, renovācija.