Kapu pieminekļu izgatavošana

Drukāt
1

"Buļļu 46", Diennakts Apbedīšanas birojs

Buļļu 46, Rīga, LV-1055
Kapu pieminekļi. Kapu pieminekļu izgatavošana . Bēres, bēru organizēšana. Kapa vietu labiekārtošana: kapu pieminekļu izgatavošana , vienkāršu un kompleksu kapa vietu iekārtošanu Apraksts: "Buļļu46.lv" – nodrošinās atbalstu un palīdzību visu diennakti .Pilns rituālo pakal pojumu komplekss. Mums ir svarīgi, lai jūs pienācīgi atvadītos no sava mīļotā, bet mēs parūpēsimies par pārējo. Mūsu speciālisti jums palīdzēs 24h/7.

Tēlnieka Valta Barkāna darbnīca

Alberta iela 8, Rīga, LV-1010
, pieminekļu izgatavošana , skulptūru izgatavošana , uzstādīšana, pieminekļu uzstādīšana, skulptūru uzstādīšana , melnais granīts, granīta pieminekļu izgatavošana , kapu pieminekļu darbnīca, kapu pieminekļu izgatavošana Par mākslinieku: No skaistākajiem Latvijas laukakmeņiem veidoju skulpturālas kompozīcijas un strūklakas ar noskaņu, raksturu un unikalitāti. Strādājam visā Latvijā. Dabīgie granīta akmeņi ar faktūru, bronzas elementi un portreti. Ietilpīgas idejas, izteiksmīgas formas, personīgs vēstījums. Veidojam interesantu un pievilcīgu vidi, vienotu ar dārza un parka elementiem.

"Smiltājs", Apbedīšanas birojs, Kasjana SIA

Avotu 25, Rīga, LV-1011
, sēru lentes, autobusi, kapu dokumenti, miršanas apliecība, kapi, kapu rakšana, nesēji, nesēju pakalpojumi Kapu plāksnes, kapu plākšņu izgatavošana bez smiltenes.

"NAD.LV", Nacionālais Apbedīšanas Dienests, apbedīšanas birojs un dienests Rīgā

Bruņinieku 151, Rīga, LV-1009
uz citām valstīm, Urnas, Urnas apbedīšanai, Urnas kremācijai, Krematorija pakalpojumu starpniecība, Kapu

"Arteforma", SIA

Alberta iela 8, Rīga, LV-1010
, pieminekļu izgatavošana , skulptūru izgatavošana , uzstādīšana, pieminekļu uzstādīšana, skulptūru uzstādīšana , melnais granīts, granīta pieminekļu izgatavošana , kapu pieminekļu darbnīca, kapu pieminekļu izgatavošana
Aizgājēja piemiņai speciālisti piedāvā izgatavot gan atsevišķu kapu pieminekli ar gravējumu, gan - vienotu piemiņas ansambli, kuru veido piemiņas zīmei pieskaņotas kapu apmales, soliņi, ziedu trauki un kapa vietas norobežojums, kas visi tiek izgatavoti no granīta, marmora vai laukakmens. Ja nepieciešams, tiek veikta pieminekļa uzstādīšana un visas kapa vietas labiekārtošana, renovācija.