Mērījumi, visā Latvijā

Drukāt

"Mērījumi", SIA, elektriskie mērījumi un tehniskā dokumentācija

Turpinām strādāt klātienē!
Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Apraksts: Sertificēta inženiera dibināts uzņēmums, kura darbības virzieni ir elektriskie mērījumi un elektrotīkla izpilddokumentācijas sagatavošana, jaunizbūvētiem objektiem un ekspluatācijā nodotiem objektiem, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem un Latvijas būvnormatīviem! Izpilddokumentācijai tiek pievienoti darba veikšanas tiesības apliecinoši dokumenti un mēraparātu kalibrēšanas sertifikāta kopijas, kā arī slēdziens par mērījumu rezultātiem un ieteikumi par elektrotīkla uzlabojumiem! Pakalpojumi tiek sniegti visā Latvijā. Rīgā.
1

"Delta EL", SIA

Lāčplēša 23-604, Aizkraukle, Aizkraukles n., LV-5101
Apraksts: Elektroietaišu izbūves darbi līdz 35kV. Ēku elektroinstalācija. Būvju zibensaizsardzība un pārspriegumaizsardzība. Ugunsdzēsības, apsardzes un videonovērošanas sistēmas. Elektronisko sakaru sistēmu un tīklu izbūve. Būvuzraudzības pakalpojumi.
  • 1 Elektromontāža, elektroinstalācija
2

"AAO projekts", SIA, projektēšana, elektromontāža, būvuzraudzība, caurduršana

Kazarmu 5, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5202
Apraksts:

Darbojamies visā Latvijas teritorijā. Elektromontāžas darbi. Elektroietaišu projektēšana. Būvuzraudzība. Beztranšeju horizontāla urbšana.

  • 2 Elektromontāža, elektroinstalācija

"AC TehnoLux", SIA

Tulpju 11, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Apsardzes, ugunsdrošības signalizācijas sistēmu uzstādīšana, remonts un tehniskā apkope, videonovērošanas, izziņošanas, apskaņošanas sistēmu ierīkošana un tehniskā apkope, Sertificētā elektriķa pakalpojumi, elektroinstalācijas ierīkošana, remonta darbi, Elektrisko mērījumu veikšana.
ZL.LV iesaka

"CVS", Elektromontāžas darbi

"Gruntnieki", Laidzes p., Talsu n., LV-3280
Apraksts: Elektromontāža, elektroapgādes tīklu projektēšana, izbūve, celtniecība. Darbi, apdares darbi, būvniecība, zibens aizsardzība, noliktavu celtniecība Talsos, Talsi, Kurzeme, Latvija.

"Mītavas Elektra", SIA

Vaļņu 8, Jelgava, LV-3001
Darbības veidi::
    ✓ Elektromontāža ✓ Ārējo apgaismojumu projektēšana un izbūve ✓ Elektroietaišu mērījumi ✓ Luksoforu projektēšana ✓ Jaunu objektu izbūve ✓ Autopacēlāja pakalpojumi ✓ Metālkonstrukciju izgatavošana ✓ Ikdienas uzturēšana

"Energy Expert", SIA, Elektromontāžas uzņēmums

Hipokrāta 2d, Rīga, LV-1079
Apraksts: Lai runā darbi! Papildus ierastajai elektroinstalāciju mērījumu kārtībai, Energy Expert speciālisti nodrošina kontaktu savienojumu pārbaudi, izmantojot termokameru.

"Latgales energobūve", SIA

Varšavas 13, Daugavpils, LV-5404
Energosistēmu projektēšana, visa veida elektromontāžas darbi līdz 35 kV, elektrotehniskie mērījumi , elektroietaišu

"Elektro-Alter", SIA

18.novembra 104a, Daugavpils, LV-5404
Elektrotehniskie mērījumi . Elektromateriālu komplektācija, piegāde. Celtniecības un remonta darbi.

"Eglaines", SIA

"Eglaines", Liezēres p., Madonas n., LV-4884
Apraksts: Būvdarbi, elektroinstalācija, remontdarbi. Celtniecības, restaurācijas un remonta darbi. Termogrāfija, būvuzraudzība, elektroietaišu tehnisko parametru mērīšana un pārbaude. Ekskavatora, iekrāvēja pakalpojumi.

"Amatas Energo Celtnieks", SIA

"Mežmuiža", Aronas p., Madonas n., LV-4847
Apraksts: SIA "Amatas Energo Celtnieks" ir viens no energoapgādes uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas elektroietaišu un energoapgādes objektu projektēšanā, izbūvē un apkalpošanā. SIA "Amatas Energo Celtnieks" pakalpojumi šobrīd tiek piedāvāti Vidzemes, Zemgales, Pierīgas un Latgales reģionos. Mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilps dažādu energoapgādes objektu projektēšana, gan ārējo, gan iekšējo energotīklu būvniecība, dažādu energoobjektu, piemēram, ielu apgaismojuma uzturēšana un apkalpošana, profilaktisko mērījumu veikšana un citi līdzīga rakstura pakalpojumi. Vidsprieguma apakšstaciju būvniecība. Vidsprieguma gaisvadu līniju būvniecība. Vidsprieguma kabeļu līniju būvniecība. Kabeļu, gaisvadu līniju un apakšstaciju projektēšana.

"IVAI", SIA, Elektromontāžas darbi

Tilderi, Silmaļu 17-18, Salaspils, Salaspils n., LV-2121
Apraksts: Elektromontāžas darbi. Elektrisko tīklu projektēšana un uzstādīšana. Speciālisti ar 25 gadu pieredzi.  

"Elpoli", SIA

Jelgavas 1v, Daugavpils, LV-5404
Apraksts: SIA Elpoli veic konsultāciju, saskaņošanu, montāžu, objektu nodošanu pilnīgā gatavībā, elektroiekārtu iestatīšanu, ekspluatāciju, remontu, tehnisko apkopi, izpilda pilnu elektromērījumu kompleksu. Veicam elektroiekārtu, zibensnovedēju un pārsprieguma aizsardzības sistēmu, zemējuma, elektroenerģijas uzskaites iekārtu, elektroskapju un sadales iekārtu montāžu, pārbaudi un objektu nodošanu ekspluatācijā.
ZL.LV iesaka

"OZO Energo", SIA

Iecēni, Amoliņu 9, Cenu p., Jelgavas n., LV-3018
un pārbaudes, elektroinstalācijas izolācijas pretestības mērījumi , zemējuma ietaišu un pārejas pretestības mērījumi , aizsardzības nostrādes mērījumi cilpa fāze - nulle, elektrotīklu apkalpošana, apsaimniekošana

"Elrun", SIA

Atmodas 4, Rēzekne, LV-4604
Apraksts: Sertificēti elektromontāžas darbi Rēzeknē. Uzņēmums ar pieredzi un atbildības sajūtu.

"Esko AA", SIA

Laimdotas 2a, Rīga, LV-1006
Elektrosadaļu montāža, automātikas un vadības sistēmas, izolācijas pretestības mērījumi , zibens aizsardzība

Latvijas Rūpnieku tehniskās drošības ekspertu apvienība - TUV Rheinland grupa

Katlakalna 9a, Rīga, LV-1073
Pakalpojumi::
    ✓ Bīstamo iekārtu pārbaudes ✓ Uzņēmumu energoefektivitātes sistēmas audits un sertifikācija atbilstoši ISO 50001 standarta prasībām ✓ Vadības sistēmu sertifikācija atbilstoši ISO 9001, ISO 14001 un ISO 45001 standartu prasībām ✓ Pārtikas drošības pārvaldība (ISO 22000, FSSC 22000, BRCGS Pārtika) ✓ Siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju pārskatu verifikācija ✓ Koksnes iepakojamā materiāla termiskās apstrādes procesa sertifikācija atbilstoši SFP Nr.15 "Starptautiskajā tirdzniecībā izmantotā koksnes iepakojamā materiāla reglamentācija" prasībām ✓ Testēšanas laboratorija – metināšanas kvalitātes novērtēšana (katlu, spiedieniekārtu, cauruļvadu, bīstamo vielu uzglabāšanas rezervuāru, gāzes iekārtu, celtņu, metālizstrādājumu, metālkonstrukciju un metināto savienojumu nesagraujošā testēšana NDT un metālu sagraujošā testēšana DT) ✓ Elektrodrošības mērījumi

"GEO Development", SIA, topogrāfija, mērniecība

Valmieras 29-2/3, Rīga, LV-1009
GEO Development piedāvā::
    ✓ Topogrāfiskie mērījumi ✓ Topogrāfiskais plāns ✓ Mērniecība ✓ Ģeodēziskie darbi ✓ Lāzerskenēšana ✓ Aerofotografēšana ✓ 3D uzmērīšanas darbi ✓ Inženierģeodēziskie darbi ✓ Zemes sadalīšana, dokumentu sagatavošana

"AUTOCENTRS SALINIEKI", SIA, Bosch Car Service

Turpinām strādāt klātienē!
Liepājas 44, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Par servisu: Autocentrs Salinieki ir autoserviss un automazgātuve Preiļos. Piedāvājam plašu klāstu ar auto apkopes un auto remonta pakalpojumiem- viss no virsbūves remonta līdz dzinēja un ritošās daļas remontam. Nodarbojamies arī ar riepu servisu un uzglabāšanu un rezerves daļu tirdzniecību. Mūsu automazgātuvē piedāvājam pilnu auto ārpuses mazgāšanas pakalpojumus, kā arī salona tīrīšanu. Jaunums Latgalē- automātiskās kārbas eļļas maiņa ar specializētu iekārtu
ZL.LV iesaka

Aizkaru salons "Paradīze"

Svētes 8, Jelgava, LV-3001
Pakalpojumi:
    ✓ Aizkaru audumi; ✓ Aizkaru šūšana; ✓ Aizkaru dekorāciju šūšana; ✓ Žalūziju tirdzniecība; ✓ Aizkaru stangu tirdzniecība; ✓ Aizkaru dizaina izstrāde; ✓ Gultas pārklāju, dekoratīvo spilvenu un galdautu šūšana; ✓ Logu noformēšana;