Mežizstrāde

Drukāt
1

BK Grupa, SIA, Mežizstrāde

"Pēterupe BK" , Sējas pagasts, Saulkrastu nov. LV-2162
Mežu un cirsmu pirkšana: "BK GRUPA" nodarbojas ar cirsmu un meža zemju pirkšana īpašumā visā Latvijā! Īpašumu novērtēšana un dokumentu sagatavošana. Dastošana. Stigošana. Taksācija. Mērīšana. Uzņēmuma apraksts:

"BK GRUPA" veic mežizstrādi, cirsmu izstrādi. Sniedz hārvestera, forvardera pakalpojumus. Ekskavatora pakalpojumus. Pērk mežus, cirsmas. lepērk, pērk mežu, mežu cirsmas, un meža īpašumus visā Latvijā! Pašizgāzēja pakalpojumi, būvtehnikas pakalpojumi, būvgružu izvešana, melnzeme, grants, smilts piegāde, tirdzniecība. Strādājam Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Kurzemē www.mezizstradebkgrupa.lv.

Pērkam - Cērtamu un daļēji izcirstu mežu, mežus, mežu īpašumus, cirsmas.

Pārdod - sijāta melnzeme, smiltis.

 

ZL.LV iesaka
2

Vecvagari M, SIA

Dzirnavu 13, Saldus LV-3801
SIA "Vecvagari M" darbības virzieni::
  Mežizstrāde (sortimentu sagatavošana pievešana) ✓ Kokmateriālu pārvadājuma pakalpojums ✓ Smagsvara treilera pakalpojums ✓ Meža mašīnu remonts, metālapstrāde
 • 2 Mežizstrāde
ZL.LV iesaka

Billerudkorsnas Latvia, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Meža 4, Jaunjelgava, Aizkraukles n., LV-5134
Pakalpojumi::
  ✓ Papīrmalkas iepirkšana ✓ Mežizstrāde ✓ Ciršanas tiesību iepirkšana ✓ Augsnes gatavošana ✓ Šķeldas iepirkšana
Billerudkorsnas grupa: "Billerudkorsnas" grupa ir viens no pasaulē vadošajiem iepakojuma materiālu ražotājiem, kas piedāvā no koksnes šķiedrām veidotu dažāda blīvuma un izturības iepakojuma materiālu. "Billerudkorsnas" ražoto produkciju izmanto vairāk nekā 100 pasaules valstīs, un tā kopējais klientu skaits pārsniedz pusotru tūkstoti. Lielākie un pazīstamākie uzņēmumā saražotā iepakojamā materiāla izmantotāji ir TetraPak un Elopak. "Billerudkorsnas" darbības modelis ir balstīts uz 3 pamatprincipiem:
  ✓ Augstākās kvalitātes izejmateriāli ✓ Jaudīgi tehnoloģiskie risinājumi ✓ Plašs, starptautisks sadarbības tīkls
ZL.LV iesaka

Virši AG, ZS

Ciskādi , Sakstagala pagasts, Rēzeknes nov. LV-4638
Apraksts:

Pērk lapukoku un skujkoku mežu īpašumus, lapukoku un skujkoku cirsmas. Pērk kokmateriālus mežā un pie ceļa. Izved koksni no cirsmām ar meža tehniku. Pārved koksni ar kokvedējiem. Izstrādā un realizē mežu. Darbojamies Vidzemes, Zemgales, Latgales reģionā.

ZL.LV iesaka

Stārķi, ZS

Vēdenieši, "Starķi" , Susāju pagasts, Balvu nov. LV-4584
Mežizstrāde:
  ✓ Cirsmu izstrādes darbi ✓ Meža atjaunošana ✓ Jaunaudžu kopšana ✓ Meža tehnikas, treilera pakalpojumi
Meliorācijas pakalpojumi:
  ✓ Ekskavatora pakalpojumi ✓ Dīķu rakšana un tīrīšana ✓ Grāvmalu pļaušana
ZL.LV iesaka

Ērgļu nami, SIA

"Augstkalni" , Aronas pagasts, Madonas nov. LV-4847
Apraksts: SIA Daugavlīči veic meža īpašumu un cirsmu pirkšanu, mežizstrādes pakalpojumus, meža izvešanu un nogādi ar kokvedējiem.

Ērgļu nami, SIA

"Lieplejas", Lēdurgas p., Siguldas n., LV-4012
Apraksts: SIA "D.Z. Mežs" dibināts 2012. gadā ar mērķi palīdzēt mežu izstrādāšanā un apkalpošanas servisa nodrošināšanā. Darbus veic galvenokārt Vidzemē, bet klienti ir visā Latvijas teritorijā. Uzņēmums nodarbojas ar mežizstrādi, ražo un tirgo zāģmateriālus un malku.

“Kupica”, SIA, meža īpašumu pirkšana

Rūķu 28, Talsi, Talsu n., LV-3201
Meža īpašumu pirkšana, meža pirkšana, mežu pirkšana, iepērk mežus, iepērk meža īpašumus, iepērk mežu, meža nekustamo īpašumu pirkšana, neiepērk cirsmas, nepērk cirsmas.

Ērgļu nami, SIA

Jupatovkas 5b, Rēzekne LV-4601
Apraksts: SIA Baltic Agro Machinery nodarbojas ar lauksaimniecības, celtniecības, komunālās un mežizstrādes tehnikas tirdzniecību, nodrošinot pilnu servisu visos Latvijas reģionos. Rēzeknes servisa centrs ir atvērts 2018 gada sākumā.Laipni lūdzam!

Veikals - serviss 4TEXX Rēzeknē

Latgales 27, Rēzekne LV-4601
Meža un dārza tehnika:

TEHNIKA UN PIEDERUMI DARBAM MEŽĀ

  ✓ Motorzāģi, to piederumi un rezerves daļas ✓ Meža tīrīšanas zāģi, to piederumi un rezerves daļas ✓ Aizsargapģērbi un aizsargapavi, cimdi, ķiveres ✓ Darbarīki meža darbiem: cirvji mačetes, āķi, mērlentes

TEHNIKA UN PIEDERUMI DĀRZA DARBIEM

  ✓ Trimmeri, to piederumi un rezerves daļas ✓ Zāles pļāvēji un to rezerves daļas ✓ Dzīvžogu šķēres un zaru smalcinātāji ✓ Zāliena pļaušanas minitraktori un raideri ✓ Kultivatori, skarifikatori un to piederumi ✓ Robotizētie zāles pļāvēji: pārdošana, uzstādīšana, serviss.

MEŽA UN DĀRZA TEHNIKAS GARANTIJAS UN PĒCGARANTIJAS REMONTS, APKOPE

ZL.LV iesaka

Graintech, SIA, Latgales filiāle

Trūpi, "Ozoli" , Viļānu pagasts, Rēzeknes nov. LV-4650
Apraksts: SIA GRAINTECH ir lauksaimnieku ģimenes uzņēmums, kurš strādā ar mērķi palīdzēt Latvijas lauksaimniekiem un mežu saimniekiem attīstīt un pilnveidot tehnikas parku. Mēs ejam uz priekšu savā un mūsu klientu izaugsmē, jo, mūsuprāt, labas biznesa attiecības balstās uz savstarpēju uzticību un izpratni, kas lauksaimniecības nozarē ir īpaši svarīgi. Esam pilna servisa uzņēmums, kas nodrošina visu procesuālo ķēdi, lai spētu nodrošināt savu brendu un projektu garantiju, servisa atbalstu. Izstrādājam projektus, montējam, apmācam, nodrošinām pilna apjoma servisu un atbalstu. Piedāvājam graudu pirmapstrādes iekārtas: graudu kaltes, graudu uzglabāšanas torņus un bunkurus, graudu tīrītājus, graudu transporta sistēmas. Tāpat plašs piedāvājums lauksaimniecības un meža tehnikai. Ar mums Jūs varat būt droši par labāko cenas un kvalitātes risinājumu.
ZL.LV iesaka

INTRAC Latvija, SIA, Rēzeknes filiāle

Meža 1, Rēzekne, LV-4601
Apraksts: SIA INTRAC Latvija ir zviedru uzņēmuma INTRAC Group AB meitas uzņēmums Latvijā. INTRAC Latvija ir industriālās un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un pēcpārdošanas apkalpošanas uzņēmums Latvijā. Mūsu klienti strādā mežizstrādes, lauksaimniecības, celtniecības un rūpniecības jomās. Mēs sadarbojamies ar pasaules vadošajiem tehnikas piegādātājiem un nodrošinām kvalificēta tehniskā personāla pakalpojumus. INTRAC Latvija ir vadošais uzņēmums tā pārstāvēto produktu tirgus segmentos. Tas apliecina klientu ticību mums un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.
ZL.LV iesaka

Tava tehnika, SIA, Veikals

Atbrīvošanas aleja 163, Rēzekne, LV-4604
Apraksts: Dārza tehnika, ūdens sūkņi, zāles pļāvēji, šļūtenes, trimmeri, elektro instrumenti, zāģi, slīpmašīnas, perferatori, urbji, ēveles, lentzāģis, betona vibratori, griezējinstrumenti, akumulatora instrumenti, darba galdi. MMA, TIG, PLAZMA metināšanas aparāti. Kompresori. Rezerves daļas. Vinčas. Auto pacēlāji. Rīga, Daugavpils, Rēzekne, Līvāni. Instrumentu veikals. Zemas cenas. Īpašie piedāvājumi. Akcijas. Internetveikals visā Latvijā.

Korinte V, SIA

Strādnieku šķērsiela 5, Rēzekne, LV-4604
Mežizstrāde , mežizstrādes pakalpojumi, meža izvedēja pakalpojumi.

AUTOsprint, SIA

Rīgas 16, Rēzekne, LV-4601
Mežizstrāde

Cigler, SIA

Komunālā 8, Rēzekne, LV-4604
Mežizstrāde

Salmiņi Agro, SIA

Malta, 1. maija 48, Maltas p., Rēzeknes n., LV-4630
Mežizstrāde . lauku apstrādes pakalpojumi, lauksaimniecībai sniegtie pakalpojumi, zāles smalcinātāja pakalpojumi, mežizstrāde

ML Timber, SIA

Varoņu 40, Rēzekne, LV-4604
Mežizstrāde

Baltic Pallet Manufacture, SIA

Sprūževas 7, Rēzekne, LV-4601
Mežizstrāde

MMS, SIA

Stacijas 20-31, Rēzekne, LV-4601
Mežizstrāde
Uzņēmumi un individuālie mežu īpašnieki labprāt izmanto profesionālos mežistrādes pakalpojumus no cirsmas novērtēšanas līdz teritorijas sakārtošanai pēc koku izciršanas. Zāģēšana un koku izvešana tiek veikta atbilstoši darba aizsardzības prasībām un izmantojot piemērotu tehniku.