Metālapstrāde

Metālapstrādes speciālisti piedāvā veikt virpošanu, locīšanu, frēzēšanu, metināšanu un metāla virsmu apstrādi.

  • 355 firmas
  • 22 preces
    1. "Brizmet", SIA, metālapstrāde

      Metālapstrāde metālapstrāde
      www.brizmet.lv

      Ganību dambis 40, Rīga, LV-1005

      29337560

      Uzņēmums piedāvā: ✓ virpošanas darbus ✓ frēzēšanas darbus ✓ metālapstrādi ✓ koordinātu – izvirpošanas darbus ✓ iespēju iznomāt telpas Pakalpojumu sniegšanas vietas: Uzņēmums savus pakalpojumus piedāvā klientiem gan Latvijā, gan Igaunijā. Nepieciešamības gadījumā uzņēmuma seciālisti dodas izbraukumā pie klienta.
    2. "RD Met", SIA

      Metālapstrāde metālapstrāde
      www.brizmet.lv

      Ganību dambis 40p, Rīga, LV-1005

      29337560

      Uzņēmums piedāvā: ✓ virpošanas darbus ✓ frēzēšanas darbus ✓ metālapstrādi ✓ koordinātu – izvirpošanas darbus ✓ iespēju iznomāt telpas Pakalpojumu sniegšanas vietas: Uzņēmums savus pakalpojumus piedāvā klientiem gan Latvijā, gan Igaunijā. Nepieciešamības gadījumā uzņēmuma seciālisti dodas izbraukumā pie klienta.
      2019.06.01
    3. "IDL Group", SIA, metāla tirdzniecība, metālapstrāde

      Metālapstrāde metālapstrāde
      www.metals.lv

      Krustpils 35, Rīga, LV-1073

      26611151

      Mūsu produkcija:: ✓ Metāla konstrukcijas ✓ Metāla sijas: IPE, HEA, HEB ✓ U-Profili: UNP, UPE un GOST ✓ Armatūra, armatūras siets, armatūras stieples ✓ Nerūsējošais tērauds ✓ Taisnstūra caurules ✓ Kvadrātveida caurules ✓ Apaļas caurules ✓ Sloksnes, kvadrātstieņi ✓ Leņķi ✓ Auksti velmētas loksnes, karsti velmētas loksnes, rievotas loksnes
    4. "Elmeko", SIA, nestandarta metāla konstrukcijas

      Metālapstrāde metālapstrāde
      www.elmeko.lv

      Maskavas 144, Rīga, LV-1003

      +371 29245524

      Pakalpojumi: ✓ Frēzēšana ✓ Metināšana ✓ Virpošana ✓ Koordinātu izvirpošana ✓ Slīpēšana ✓ Metāla locīšana Par uzņēmumu: SIA "ELMEKO" ir metālapstrādes uzņēmums, kas dibināts 1996.gadā un šajā laikā izaudzis no neliela pakalpojumu sniedzēja līdz ražošanas uzņēmumam ar plašu metālapstrādes pakalpojumu piedāvājumu un daudzveidīgu izstrādājumu klāstu.
    5. "Izoterms", SIA, metālkonstrukciju ražošana

      Metālapstrāde metālapstrāde
      www.izoterms.lv

      Dreiliņi, Noliktavu 5, Stopiņu n., LV-2130

      67106800

      Ražošana:: ✓ Metālkonstrukcijas ✓ Plānsienu metālkonstrukcijas ✓ Izolētas cauruļvadu sistēmas Priekšrocības: Darba gadu gaitā ir izveidojies pieredzes bagāts un profesionāls ražošanas un inženiertehnisko speciālistu kolektīvs. Uzņēmuma struktūrā ietilpst 2 projektētāju konstruktoru biroji, 2 ražošanas kompleksi, celtniecības un montāžas speciālistu grupa un mazumtirdzniecības vienība. Šodien metālvelvējumu mazumtirdzniecība Rīgā tiek veikta jaunas un moderni aprīkotas slēgtas noliktavas telpās ar kopējo platību 16 tūkstoši kvadrātmetru. Uzņēmums piedāvā arī muitas noliktavu un noliktavu pakalpojumus. Piekļuvi noliktavām nodrošina ērti dzelzceļa un autotransporta pievadceļi.
    6. "CNC Latvia", SIA

      metālapstrāde
      www.cnclatvia.lv

      Jūrkalnes 1, Rīga, LV-1046

      22350246

      Metālapstrādes darbnīca, CNC metāla apstrāde, CNC, metālapstrāde , metālapstrāde Rīgā, metāla frēzēšana, metāla virpošana, metāla izstrādājumi, metālizstrādājumi, metāla detaļas, metāls, frēzēšana, frēzēšanas pakalpojumi, frēzēšanas darbi, virpošana,Virpošana: CNC virpošana uz programmvadības darbagaldiem nodrošina nemainīgi augstu kvalitāti visai partijai. Pretstatā manuālajām virpām, CNC virpošana nodrošina ātru un precīzu detaļas izgatavošanu. Pirmā un simtā detaļa būs pilnīgi vienādas un atbildīs klienta rasējumam. Uzņēmums izpildīs sarežģītas lietas, kuras virpošanā uz manuālajām virpām nav iespējams izdarīt.
    7. "Ave Steel", SIA, Metālu tirdzniecība

      metālapstrāde
      www.avegroup.eu

      Rītausmas 2, Rīga, LV-1058

      +371 27070066

      Produkcija: Mūsu kompānija piedāvā klientiem vadošo NVS valstu, Rietumu un Austrumeiropas ražotāju metālvelmējumus. Starp mūsu piegādātājiem ir tādi uzņēmumi kā: "ArcelorMittal", "Corus", "U.S. Steel Košice”, Zaporzhstal, Severstal, Acerinox, Outu Kumpu un citi. ✓ Armatūra ✓ Taisnstūrveida caurules ✓ Kvadrātveida caurules ✓ Apaļās caurules ✓ Dubult-T sijas ✓ U-profila sijas ✓ Loksne ✓ Kvadrāts ✓ Plakandzelzs ✓ Leņķis ✓ Profilklājs ✓ u.c.
    8. "Vestavia", SIA, zobratu ražošana

      metālapstrāde
      www.vestavia.eu

      Krūzes 23 k.3, Rīga, LV-1046

      27505050

      Zobratu ražošana Zobratu izgatavošana CNC virpošana CNC frēzēšana Greiferu kausu remonts Gultņu sēžu restaurācija Rūdītas tērauda tapas Metālapstrāde Precīzo urbumu atjaunošana Zobratu ražošana, zobratu izgatavošana, nestandarta zobratu izgatavošana, zobrati, spēka pārvadi, šlices (eng-splines) izvilkšana, šlices
    9. "Rumba-V", SIA

      metālapstrāde
      www.rumba-v.lv

      Valdlauči, Meistaru 3, Ķekavas p., Ķekavas n., LV-1076

      +371 67620396

      Pakalpojumi: ✓ Metālapstrāde ✓ Tehnoloģiskā aprīkojuma izgatavošana un remonts ✓ Nerūsējošais tērauds un tā metināšanas materiāli ✓ Plastmasas izstrādājumu liešana ✓ NESTANDARTA METĀLA KONSTRUKCIJAS. Metāla konstrukciju izgatavošana. Lokšņu ciršana, locīšana. Alumīnija, nerūsējošā tērauda, tērauda metināšana, urbšana, frēzēšana, slīpēšana. ✓ PLASTMASAS IZSTRĀDĀJUMI. Plastmasas ražošanā piedāvājam savus izstrādājumus, kā arī veicam liešanu pēc pasūtījuma. ✓ NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDS UN ALUMĪNIJS. Nerūsējošā tērauda un alumīnija velmējumu tirdzniecība. Loksnes, caurules, stieņi, sloksnes, leņķi un fasondaļas. ✓ METĀLAPSTRĀDE UN PRESFORMAS. Presformu, štanču izgatavošana, izmēģināšana un remonts. Veicam dažādus metālapstrādes darbus.
    10. "BALTIC ZINC TECHNICS", SIA

      metālapstrāde
      www.bzt.lv

      Antenas 3a, Rīga, LV-1004

      +371 67606431

      Profesionāla un moderna tērauda metāla konstrukciju virsmas apstrāde ar karstās cinkošanas metodi. Rīga, Jelgava, Latvija.
    11. "Vairogs-M", SIA

      metālapstrāde
      www.vairogsm.lv

      Gustava Zemgala gatve 85, Rīga, LV-1039

      +371 67801628

      Par uzņēmumu: SIA "Vairogs M" pamatnodarbošanās ir metināto slodzi nesošo tērauda konstrukciju izgatavošana. Uzņēmums izgatavo, montē nestandarta iekārtas rūpniecības uzņēmumiem un izpilda iekārtu palaišanas – iestatīšanas darbus. Tāpat uzņēmumā ražo un piegādā kvalitatīvas metinātas tērauda konstrukcijas un veic arī citus darbus.
    12. "Beltes konstrukcijas", SIA

      metālapstrāde

      Rīgas 54, Salaspils, Salaspils n., LV-2169

      29113140

      Par firmu: "Beltes Konstrukcijas" SIA sniedz plaša profila metālapstrādes pakalpojumus, nodarbojas ar metāla konstrukciju ražošanu. Metāla kāpņu, vārtu, žogu izgatavošana.
    13. "Proring.lv", metālapstrāde

      metālapstrāde
      www.proring.lv

      Ganību dambis 19, Rīga, LV-1005

      20047472

      Proring.lv ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kurš piedāvā rūpniecisku dubultmasas spararatu restaurāciju vieglajām un kravas automašīnām, kā arī piedāvā metālapstrādes, balansēšanas pakalpojumus.
    14. "Fiteco", SIA, metālapstrādes uzņēmums

      metālapstrāde
      www.fiteco.lv

      Ūnijas 11a-2.st., Rīga, LV-1039

      29537284

      Metālapstrāde: Virpošanas un frezēsanas darbi, alumīnija anodēšana.
    15. "SG-steels", SIA

      metālapstrāde
      www.sgsteels.eu

      Slokas 52a, Rīga, LV-1007

      29240643

      Pakalpojumi:: ✓ Melnā metāla izstrādājumi un konstrukciju izgatavošana ✓ Nerūsējošā tērauda detaļu un iekārtu izgatavošana ✓ Alumīnija konstrukciju un iekārtu izgatavošana ✓ Spēka un dekoratīvā metināšana ar alumīniju ✓ Nestandarta metālkonstrukciju izgatavošana SIA „SG-steels” – nestandarta metālkonstrukciju izgatavošana pēc klienta rasējumiem. Metināšana, metināšanas darbi. Pēc pasūtījuma izgatavošanas mēs varam piegādāt un uzstādīt. Teicami materiāli ar augstu tehnoloģiju garantē teicamu darba kvalitāti.
    16. "Mehtehkons", SIA

      metālapstrāde
      www.mehtehkons.lv

      Sliežu 7a, Rīga, LV-1005

      +371 67354506

      Hidrauliskās ierīces, hidraulisko ierīču izgatavošana, hidraulisko ierīču remonts, hidrauliskie instrumenti, hidraulisko instrumentu izgatavošana, ražošana, hidraulisko instrumentu remonts, nestandarta hidrauliskā aprīkojuma
      2019.04.25
    17. "VAG Technics", SIA

      metālapstrāde
      www.vagtechnics.com

      Mazā Rencēnu 8, Rīga, LV-1073

      +371 26533988

      Kompānija "VAG Technics" nodarbojas ar dažādu veidu un sarežģītības detaļu izgatavošanu ar mūsdienīgām, augstas precizitātes CNC metālapstrādes iekārtām. Mēs strādājam ar tādiem materiāliem, kā plastikāts, titāns, tērauds, nerūsējošais tērauds, alumīnijs. Mums svarīgs ir katrs klients, tāpēc sadarbojamies gan ar lielām kompānijām, gan ar ndividuāliem klientiem visā Eiropā. Lai izgatavotu detaļu, mums ir nepieciešams rasējums, modelis vai paraugs. Ja pasūtītājs nevar nodrošināt nepieciešamo dokumentāciju, mums ir diplomēts darbinieks, kurš var sagatavot visu nepieciešamo dokumentāciju projekta izpildei. Pēc tās mēs izvērtēsim optimālo izgatavošanas tehnoloģiju: materiālu, instrumentu, aprīkojumu, iekārtas veidu, kas ļaus izgatavot pasūtījumu norunātajos termiņos, un visas detaļas būs atbilstošas tehniskajām specifikācijām, izmēriem un pielaidēm. Kompānija pastāvīgi pilnveidojas un attīstās ražošanas procesu sfērā. Kā pamats tam ir tehniski izglītots un enerģisks darba kolektīvs.
    18. "Pale", SIA, Metālapstrāde

      metālapstrāde
      www.palemetals.lv

      Dzērbenes 14-107, Rīga, LV-1006

      29237403

      Metālapstrāde. Pēc individuāla pasūtījuma vai rasējuma izgatavos augstas kvalitātes un sarežģītības izstrādājumus.
    19. "Marmors", SIA

      metālapstrāde
      www.marmorsgroup.com

      Stūnīši, Gaismas 11, Olaines p., Olaines n., LV-2127

      +371 26512556

      Metāls, Metāla konstrukcijas, Metināšana, Locīšana, Plazmas griešana, Skrūvpāļi, Tērauda caurules, Metālapstrāde, Metāla tirdzniecība
      2019.05.19
    20. "AN Dizains", SIA

      metālapstrāde
      www.winstaco.com

      Viskaļu 22, Rīga, LV-1026

      +371 67368576

      Uzņēmums piedāvā:: ✓ Vienkāršu un ekskluzīvu kāpņu izgatavošana un uzstādīšana ✓ Metālapstrāde ✓ Galdniecība ✓ Ūdens abrazīvā griešana Par uzņēmumu: Latvijas uzņēmums Winstaco Ltd izveidots 2002.gadā un piedāvā mūsdienīgas kāpnes, trepes un margas privātmājām, kā arī biroju un komerciālajām ēkām. Uzņēmums plašo produktu klāstu piedāvā Skandināvijā, Lielbritānijā un visā Eiropā.
    21. "In-Metal", SIA

      metālapstrāde
      www.in-metal.lv

      Rīgas 115a, Salaspils, Salaspils n., LV-2169

      67388688

      . Metāla griešana, Metāla locīšana, valcēšana. Metāla daļu, konstrukciju, metālizstrādājumu ražošana. Iekārtu ražošana. Komplektējošo daļu ražošana. Kurtuvju ražošana. Metāla krāsošana. Metāla skrotēšana.
    22. "Semko", SIA, "Rosela"

      metālapstrāde
      www.rosela.lv

      Bauskas 20, Rīga, LV-1004

      67674526

      Kompānija SIA "SEMKO" darbojas metālapstrādes un mēbeļu nozarē kopš 1995. gada. Galvenie uzņēmuma virzieni ir dvieļu žāvētāju ražošana no nerūsējoša tērauda un vara, kā arī dažādi komplektējošie un aksesuāri no tērauda un koka Jūsu mājai, birojam, veikaliem un viesnīcām. Lai veiksmīgi attīstītu un ražotu augstas kvalitātes produktus, mums ir mūsdienīgi ātrgaitas CNC virpošanas un frezēšanas centri MAZAK. Mūsu uzņēmumam ir EN442 ES sertifikāts, kas apstiprina mūsu produktu kvalitāti. Elektriskiem dvieļu žāvētājiem piešķirta aizsardzības pakāpe IP54. Mēs piedāvājam saviem klientiem lieliskus sadarbības nosacījumu; plašu gatavo izstrādājumu klāstu; iespēju pasūtīt dažādu formu, izmēru un krāsu izstrādājumus; individuālu pieeju katram klientam. Plašāka informācija atrodama mūsu mājas lapā: www.rosela.lv
    23. "Fenikss-Ko", SIA, Metāla kalšana

      metālapstrāde
      fenikssko.lv

      Ulbroka, Acones 16, Stopiņu n., LV-2130

      29236361

      Pakalpojumi: ✓ Metāla žogi ✓ Metāla vārti ✓ Metāla margas ✓ Metāla trepes ✓ Metāla lustru restaurēšana ✓ Metāla lējumi ✓ Metāla izstrādājumi ✓ Metālapstrāde Par mums: Firma savas darbības laikā ir uzkrājusi lielu praktisko pieredzi. Mūsu darbus var apskatīt daudzās Latvijas pilsētās un ciemos, ka arī Igaunijā,Tallinā Krievijā. Sadarbojamies ar daudzām lielām celtniecibas firmām Latvijā, tādām kā SIA RE&RE”, “RBS SKALS”, “Mūsu māja”, “VELVE”, “Montāžnieks-D”, RRB u.c., kā ari darbojamies privātajā sektorā. Mūsu darbus var apskatīt : Vācu vēstniecība Tallinā, Mazā Ģilde Rīgā, ASV vēstniecība Rīgā, Baltkrievijas vēstniecība Rīgā, Franču vēstniecība Rīgā, viesnīca “Ļatvija”, “Bergs”, uzņēmums “Latvijas Balzāms”, Latvijas Banka, Nacionālais Teātris Rīgā, Ķīpsalas dzīvojamais rajons, Tirdzniecības centrs “Bergu Bazārs”, Centrālā dzelzceļa stacija Rīgā un citās vietās.
    24. "Arco Color Latvija", SIA

      metālapstrāde
      www.arcocolor.lv

      Rīgas 115c, Salaspils, Salaspils n., LV-2169

      +371 29262825

      "Arco Color Latvija" piedāvā pulverkrāsošanas pakalpojumu tērauda, alumīnija un citu metālu detaļām. Līdz ar modernāko pulverkrāsošanas tehnoloģiju no mūsu Eiropas partneriem esam ieguvuši arī milzu pieredzi un zināšanas pulverkrāsošanas jomā, kas ļauj mums nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumu. Iekārtas īpaši projektētas, balstoties uz 20 gadu pieredzi krāsošanas tehnoloģiju jomā. Inovatīvās iekārtas un īpaši apmācīts personāls ļauj efektīvi samazināt ražošanas termiņus un nodrošināt augstu pakalpojuma kvalitāti.
    25. Ingara Ozolnieka metālapstrādes darbnīca

      metālapstrāde
      www.mehs.lv

      "Krimuldas Pakalni", Krimuldas p., Krimuldas n., LV-2144

      +371 29780804

      Metālapstrāde, metālkonstrukciju izgatavošana, atjaunošana. Metāla virpošana, frēzēšana. Plastmasas virpošana, frēzēšana.
    26. „KUP Design”, SIA, Metāla dizains

      metālapstrāde
      www.kupdesign.lv

      Salamandras 1, Rīga, LV-1024

      26554880

      Izgatavojam interjera priekšmetus un konstrukcijas no metāla, saskaņā ar klientu vai mūsu speciālistu izstrādātām skicēm, projektiem vai idejām.Metāla konstrukciju izgatavošana, Metāla kāpnes, Metāizstrādājumi, Metāldizains, Metāla žogi, Metālapstrāde
    27. "Metalatelje.lv", Metāla dizaina darbnīca

      metālapstrāde
      www.metalatelje.lv

      "Ganības", Salaspils p., Salaspils n., LV-2121

      26003100

      METĀLS...lai tas būtu nerūsējošais tērauds, čuguns, misiņš vai alumīnijs... profesionāli Metalatelje meistari piešķirs tam izskatu, plastiskumu, vieglumu, praktisku pielietojumu un mūžam paliekošu vērtību.
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    6. 6
    7. 7
    8. 8
    9. 9
    10. 10