Metālizstrādājumi

Drukāt

"Kompānija Avotiņi", SIA, celtniecības būvmateriālu ražošana un tirdzniecība

Rustēnu 1, Rīga, LV-1073
Vadošais būvmateriālu ražotājs: „Kompānija Avotiņi” kļuvusi par vairāku Baltijas valstu un pasaulē vadošo BŪVMATERIĀLU ražotāju oficiālo dīleri. Apraksts: Esam jau 26 gadus Latvijas tirgū. Ražojam, pārdodam kvalitatīvus metāla jumtu un sienu segumus, dažādus būvmateriālus celtniecībai, remonta darbiem un būvniecībai. Armatūras un armatūras izstrādājumu ražošana, izgatavojam armatūras sietus. Bezkarkasa angāri celtniecībai. Metāla tirdzniecība, metāla apstrāde.

"Steel Tech", SIA, Metālu tirdzniecība

Ganību dambis 24a, Rīga, LV-1005
Par uzņēmumu: SIA “ Steel Tech” ir 2009.gadā dibināts metāla tirdzniecības uzņēmums, kurš piedāvā melnā tērauda, nerūsējošā tērauda un alumīnija produktu sortimentu. Nestandarta izstrādājumu un speciālo tēraudu piegāde ir viens no mūsu uzņēmuma darbības profiliem. Mūsu klienti ir metālapstrādes, celtniecības, dizaina un daudzu citu nozaru uzņēmumi. Sadarbojamies ar lielākajiem Eiropas ražotājiem un servisa centriem. Plašs materiālu sortiments Rīgas noliktavā, kas nepārtraukti tiek pilnveidots vadoties no klientu pieprasījuma. Visiem metāla izstrādājumiem nodrošinām ražošanas sertifikātus un to rupnīcas ekspluatācijas īpašības deklarācijas.
ZL.LV iesaka

"Beltes konstrukcijas", SIA

Rīgas 54, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Par firmu: "Beltes Konstrukcijas" SIA sniedz plaša profila metālapstrādes pakalpojumus, nodarbojas ar metāla konstrukciju ražošanu. Metāla kāpņu, vārtu, žogu izgatavošana.
ZL.LV iesaka

"Arco Color Latvija", SIA

Rīgas 115c, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Pulverkrāsošana Smilšu strūkla Metāla virsmu apstrāde Metālapstrāde Pulverkrāsošana ar AKZO NOBEL pulverkrāsām. Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas MASOC biedrs. ISO kvalitātes standarti. Krāsojamo virsmu piecu posmu pirmsapstrāde. Pilna detaļu izsekojamība. Tīrīšana, OXSILAN, DEMI ūdens skalošana.

"In-Metal", SIA

Rīgas 115a, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Metālapstrāde Metālapstrāde. Metāla griešana, Metāla locīšana, valcēšana. Metāla daļu, konstrukciju, metālizstrādājumu ražošana. Iekārtu ražošana. Komplektējošo daļu ražošana. Kurtuvju ražošana. Metāla krāsošana. Metāla skrotēšana.

"AE resursi", SIA

Miera 32, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Metālizstrādājumi

"Baulain", atslēgu centrs

Skolas 4d, Salaspils, Salaspils n., LV-2121
.. , biroju, grāmatvedības seifi. Seifu skapji, sekcijas. Depozītu seifi. Metālizstrādājumi . Restes. Sētas, kalumi. Metālapstrāde. Metāla konstrukcijas Metāla konstrukciju, metālkonstrukciju ražošana, izgatavošana pēc individuālā pasūtījuma. Cinkoti metālizstrādājumi . SOS durvju atvēršana. Auto atvēršana. Slēdzeņu remonts.

"Charlie Style", SIA

Saulkalne, "Ezerkauliņi", Salaspils p., Salaspils n., LV-2117
Metālizstrādājumi

"Compor", SIA

Institūta 1 k.3, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Metālizstrādājumi

"Domaro", SIA

Dole, Salaspils p., Salaspils n., LV-2169
Metāla konstrukcijas, metālapstrāde, metāla izstrādājumi no melnā metāla un nerūsējošā tērauda. Metāla virsmu apstrāde, metināšana, virpošana, slīpēšana, urbšana, metāla griešana, metāla konstrukciju izgatavošana. Metāla izstrādājumu gruntēšana, krāsošana, apstrāde ar smilšu strūklu. Nestandarta metāla konstrukciju

"Frideal Metal", SIA

Silabrieži, "Silabrieži 1", Salaspils p., Salaspils n., LV-2119
Metālizstrādājumi

"Gitas", SIA

Acone, Granīta 32 k.5, Salaspils p., Salaspils n., LV-2119
Metālizstrādājumi

"Kenda", SIA

Budeskalnu 19, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Metālizstrādājumi

"Kvits", SIA

Rīgas 113, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Metālizstrādājumi

"Metalatelje.lv", metāla dizaina darbnīca

"Ganības", Salaspils p., Salaspils n., LV-2121
Metāldizains, Metālapstrāde, Metālizstrādājumi , dizains, metāla dizains, nerūsējošā tērauda, alumīnija, čuguna u.c. materiālu metināšana, apstrāde. Plazmas griešana, lāzergriešana, interjera un dizaina priekšmeti no metāla, metāla mēbeles, metāla apgaismes ķermeņi, gleznu rāmji, margas, kāpnes

"Omnilat", SIA, Vairumtirdzniecības noliktava

"Lediņi-X", Salaspils p., Salaspils n., LV-2118
Metālizstrādājumi

"RK Alloy", SIA

Miera 30, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Metālizstrādājumi

"Salmet", SIA

Budeskalnu 19, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Metālizstrādājumi
Izgatavo un pārdod metālizstrādājumus plašā sortimentā: caurules, profilus, velmējumus, leņķus, sietus, stiprinājuma detaļas. Transportēšanai un uzglabāšanai izgatavo dažāda biezuma metāla konteinerus. Iespējams pasūtīt un iegādāties dizaina priekšmetus no metāla, kaltās margas un reliņus, kamīna piederumus, žogus un vārtus.