Noliktavas

Drukāt

"ACE Logistics Latvia", SIA

"Kalniņi A", Mārupes n., LV-2167
konteineru pārvadāšana, autopārvadājumi, auto pārvadātāji, auto pārvadāšana, loģistika, loģistikas pakalpojumi , kravas, autotransports, transports, sīkkravas, saliktas kravas, noliktavu pakalpojumi , noliktavas,

"ARS loģistika", SIA, avio kravu pārvadājumi

Lidosta "Rīga", Ziemeļu 18, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Āfriku, Austrāliju, Jaunzēlandi, Kazahiju, Uzbekiju, Kazahstānu, Uzbekistānu, Konteineru pārvadājumi, Noliktavu pakalpojumi , Sauszemes kravu pārvadājumi, Autotransporta pakalpojumi , autotransports, Transports, Kravas

"Profi Logistiks", SIA

Mārupe, Dzirnieku 18, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Pakalpojumi:
    ✓ Gaisa transports; ✓ Starptautiskie autopārvadājumi; ✓ Dzelzceļa kravu pārvadājumi; ✓ Ekspedīcijas pakalpojumi Baltijas valstu ostās; ✓ Noliktavas pakalpojumu kompleksa nodrošināšana preču importam un eksportam; ✓ Kravu piegādes organizēšana mūsu klientiem ar visiem transporta veidiem;

"Rīgas saldētava", SIA, Noliktava, Aukstā noliktava, Saldētava, Biroju telpu noma

Mārupe, Robežnieku 7, Mārupes n., LV-2167
Apraksts: SIA “Rīgas Saldētava” sniedz preču uzglabāšanas pakalpojumus PVD sertificētā noliktavu kompleksā ar regulējamu uzglabāšanas temperatūras režīmu. Uzglabāšanas temperatūras diapazons +4 C līdz -18 C, kas uzstādāms atsevišķi 12 autonomām noliktavu kamerām. Noliktava pilnībā atbilst pārtikas aprites uzņēmumu vajadzībām, kuras darbojas ar gaļas produktiem, zivīm, piena produkciju, augļiem, dārzeņiem, kā arī veic šādu produktu pārstrādi, šķirošanu, tirdzniecību, u.c. Noliktavas atrašanās vieta Mārupē, Rīgas lidostas tuvumā, nodrošina ērtu piebraukšanu gan vieglajam, gan kravu transportam.
ZL.LV iesaka

"Oneway Logistics", SIA

Mārupe, Lielā 19 k.2-3E, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Oneway Logistics transporta kompānija, kura piedāvā sekojošus pakalpojumus::
    ✓ Kravu pārvadājumi Latvijas teritorijā ✓ Sauszemes kravu pārvadājumi Eiropas, Skandināvijas, NVS un Āzijas valstīs ✓ Negabarīta un bīstamu kravu pārvadājumi, salikto kravu pārvadājumi, kā arī kravas, kurām ir nepieciešami īpaši apstākļi un temperatūra. ✓ Jūras transports ✓ Dzelzceļa transports ✓ Gaisa transports ✓ Muitas dokumentu noformēšana.
Apdrošināšanas pakalpojumi:
    ✓ Kravas apdrošināšana ✓ Īpaši vērtīgas kravas apdrošināšana.
Noliktavas pakalpojumi:
    ✓ Kravas glabāšana Eiropas, Skandināvijas, Āzijas un NVS valstu noliktavās.
ZL.LV iesaka

"Zebra Cargo", SIA, Pārcelšanās serviss

Lidosta "Rīga", Ziemeļu 14, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Apraksts: Kaut arī Zebra Cargo – pārvietošanās serviss speciālisti ir dibināta 1998. gadā, mūsu komanda, kas ir uzsākuši, vada un strādā šajā kompānijā ir ar ļoti bagātu pieredzi personīgo un biroja mantu pārvadāšanas biznesā ! Iespējams, ka mūsu darbiniekiem ir visbagātākā pārvešanas pieredze, jo lielākā daļa ir tie, kas 90. gadu sākumā Latvijā sāka piedāvāt klientiem šādu pārvietošanās servisu. Zebra Cargo augstu novērtē ikvienu pārcelšanās darbu. Attieksme ir balstīta, lai pārvietošanās darba rezultātā klients saņemtu vairāk, nekā sākumā ir gaidīts. Mēs gribam patīkami pārsteigt klientus. Mēs katru pārvietošanās darbu vēlamies paveikt pēc iespējas kvalitatīvāk un labāk. Mēs uzskatām, ka kvalitāte nav piedāvājama, bet gan tai ir jābūt praktiski piegādājamai.

"Kuehne+Nagel", SIA, Avio pārvadājumu loģistika

Lidosta Rīga, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Mūsu pakalpojumi: Kuehne + Nagel pakalpojumi ietver inovatīvus un nozarei unikālus risinājumus, tostarp:
    ✓ Darbība saskaņā ar transporta nozarē vadošajiem Cargo iQ kvalitātes standartiem; ✓ Garantēts piegādes laiks; ✓ Faktisko un plānoto kustību izsekošana un pārraudzība; ✓ Automātiska kopējās cenas aprēķināšana (neiekļaujot izmaksas, kas ir ārpus mūsu kontroles, piemēram, drošības pārbaudes izmaksas, pārvadātāju piemērotās degvielas un drošības piemaksas). ✓ Precīza un standartizēta faktūrrēķinu izrakstīšanas kārtība.
Piedāvājam integrētus loģistikas risinājumus visā piegādes ķēdē, kurus Jums nodrošina viens partneris – Kuehne + Nagel. Mūsu filozofija ir sniegt visaptverošus loģistikas pakalpojumus, kas lieliski iekļaujas Jūsu piegādes ķēdē un piešķir tai pievienoto vērtību. Mēs sniedzam Jums savas profesionālās zināšanas, aktīvu savstarpējo komunikāciju un daudzveidīgu produktu piedāvājumu, lai Jūs varētu visu uzmanību veltīt savam biznesam, kamēr mēs nodrošinām pārvadājumus un noliktavu risinājumus.
ZL.LV iesaka

"Alviri", SIA, uzkopšanas serviss, tīrīšanas pakalpojumi

Mārupe, Smiltnieku 2, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Apraksts: Uzkopšanas serviss, tīrīšanas pakalpojumi. Strādājam visā Latvijā.

"VT princips", SIA, Kondicionieri, ventilācijas sistēmas

Mārupe, Daugavas 38-3, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Apraksts: SIA "VT princips" dibināta 1999. gadā. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā pilnīgu ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu un materiālu piegādes servisu. Mūsu klienti ir ventilācijas un gaisa kondicionēšanas iekārtu montāžas speciālisti un mazumtirdzniecības uzņēmumi. "VT Princips" darbojas kā ražotāju pārstāvis Latvijā, nodrošinot savus klientus ar tehnisko nodrošinājumu un informāciju, ar piegādi un noliktavas krājumiem, ar piegādes saistītajiem pakalpojumiem. Piedāvāto preču klāsts ir nepārtraukti mainīgs atbilstoši progresīvajām tehnoloģijām, kā arī ievērojot pieprasījumu. Mūsu princips ir: kvalitāte un konkurētspējīga cena.

"Rev.eko", SIA

Mārupe, Meldriņu 35, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Apraksts:

SIA REV.EKO piedāvā kvalitatīvu un drošu jūras konteineru kravu piegādi uz/no jebkuras pasaules valsts, sadarbībā ar lielākajām konteineru pārvādājumu līnijām, muitas formalitāšu kārtošanu, kravu uzglabāšanu un konteineru kravu pārvadājumus pa dzelzceļu un ar autotransportu.

"Rev.eko uzkopšanas serviss", SIA

Mārupe, Meldriņu 35, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Apraksts:

Profesionāla biroja un ražošanas telpu ikdienas uzkopšana, ģenerālā tīrīšana, logu mazgāšana Mārupē, Jaunmārupē, Tīrainē, Rīgā, Babītē u.c. Individuāla pieeja katram klientam.

Aicinām uz sadarbību!

"Pārvadājumi24"

Mārupe, Dzirnieku 16, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Transporta pakalpojumi , transporta pārvadājumi, kravu pārvadājumi, kravas auto, noliktavu pakalpojumi , kravas pārvadājumi, auto pārvadājumi, pārvākšanās serviss, pārvietošanās serviss, pārcelšanās pakalpojumi

"La Forza auto", SIA

Mežāres, "Alejas", Babītes p., Mārupes n., LV-2101
Noliktavu pakalpojumi , pārkraušana, kravu konsolidācija, transportēšana, glabāšana noliktavas telpās, Loģistika, loģistikas pakalpojumi , noliktavas.

"Logan Cargo", SIA

Mārupe, Dzirnieku 26, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Noliktavu pakalpojumi

"Chana", SIA

Mārupe, Zeltrītu 26, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Noliktavu pakalpojumi

"L K I", SIA

Mārupe, Dzirnieku 18, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Noliktavu pakalpojumi

"H Logistic", SIA

Tīraine, Jelgavas ceļš 18, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Noliktavu pakalpojumi

"Starptautiskā lidosta Rīga", Bagāžas glabātava

Lidosta Rīga, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Noliktavu pakalpojumi

"ASSE un Ko", SIA

Jaunmārupe, Mazcenu aleja 43b, Mārupes p., Mārupes n., LV-2166
Noliktavu pakalpojumi . Noliktava Mārupē. Noliktavu telpu noma. Biroja, ofisa īre. Preču glabāšana, uzglabāšana noliktavā.

"SVAN Hub", SIA

Tīraine, Jelgavas ceļš 20, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Noliktavu pakalpojumi
Telpu iznomātāji, preču pārvadātāji un pārvākšanās servisa uzņēmumi piedāvā noliktavu un muitas noliktavu pakalpojumus, ieskaitot ģenerālo un temperatūras kontrolēto (+ 2 + 6 C, -18-21 C) kravu uzglabāšanu, akcīzes preču uzglabāšanu un konteineru uzglabāšanu apsargājamā teritorijā. Muitas noliktavas piedāvā veikt kravu deklarēšanu un dokumentu noformēšanu. Savukārt uzņēmumu noliktavām tiek piedāvāta iekraušanas un izkraušanas tehnika, noliktavu sistēmas.