Onkoloģija, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
ZL.LV iesaka

Reficio, SIA, Lokmanes Ilzes prakse kosmetoloģijā un onkoloģijā Valmierā

Diakonāta 4-3, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Apraksts: DARBA LAIKS - Pēc iepriekšējā pieraksta! Onkologs. Onkoloģija. Onkodermatoloģija. Kosmetoloģija. Kosmetologs. Ārsts onkologs. Ārsta onkologa konsultācijas. Valmiera. Rīga. Lāzera biorevitalizācija, hidratācija, Mezoterapija,

Veselības centru apvienība, AS, Liepājas Medicīnas centrs

Brīvības 95, Liepāja, LV-3401
Apraksts:

Veikt veselības pārbaudes VCA poliklīnikās ir ātri, kvalitatīvi un patīkami – visi nepieciešamie speciālisti vienuviet Jūsu ērtībām un labsajūtai. Kvalitatīvas veselības aprūpes viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem ir ātra un precīza slimības diagnostika. Mēs piedāvājam sertificētus medicīnas speciālistus, kas ir pieredzes bagāti un zinoši dažādās medicīnas nozarēs un savā darbā izmanto modernas un augstas kvalitātes tehnoloģijas. Medicīniska rehabilitācija ir nepieciešama, lai samazinātu pārejas posmu no slimības uz iespējami pilnīgāku veselības atgūšanu, kā arī ikvienam, kurš vēlas rūpēties par savas veselības profilaksi.

 

Veselības salons 888, SIA Rodain

Dārzaugļu 1-213, Rīga, LV-1012
Diagnostikas aparatūra:

"Veselības salonā 888" diagnostiskā veselības pārbaude tiek veikta ar Eiropas Savienībā sertificētu medicīnisko iekārtu Sensitiv Imago. Medicīniskās ierīces numurs: R500G060CE2. iekārtas precizitāte ir 85%. Diagnostika tiek veikta, balstoties uz datiem par šūnu, audu un orgānu bioelektriskajām īpašībām, kas patoloģisko procesu gaitā ātri un dziļi mainās. Visus organisma procesus Jūs varēsiet redzēt uz monitora ekrāna izmeklēšanas gaitā.

Ārstu prakse Saulespuķe, SIA

A.Čaka 83/85-2.st., Rīga, LV-1011
Par ārstu praksi:

"Saulespuķē" jums palīdzēs augsti kvalificēti un pieredzējuši ģimenes ārsti, ginekologi, ultrasonogrāfi, masieri, endokrinologs, dermatovenerologs, neirologs un kardiologs.

Scenar Baltic, SIA

Ieriķu 15 k.3, Rīga, LV-1084
Apraksts: Esam Scenar rūpnīcas OKB RITM (Krievija) oficiālie pārstāvji Latvijā un Baltijas valstīs. Scenar terapija ir holistiska metode, kas ar energo impulsu palīdzību, iedarbojoties uz mūsu nervu šūnām, koriģē un atjauno bojātās ķermeņa struktūras un funkcijas. Tā nevis atbrīvo no slimībām, bet, iedarbojoties uz ķermeņa adaptācijas sistēmām, iemāca atjaunot veselību un harmoniju. Ar šo metodi veicam rehabilitāciju pēc operācijām, dažādām traumām, lietojam kosmetoloģijā un sevis dziedniecībā. Pie mums iespējams iegādāties Scenar aparatūru, medicīniskās segas, saites un elektrodus.

Latvijas Mikroķirurģijas centrs

Brīvības gatve 410-2.st., Rīga, LV-1024
Kapēc mēs: Augsta profesionalitāte Jums palīdzēs starptautiski pazīstami Latvijas vadošie plastikas ķirurgi un rokas ķirurgi, kas profesionālās zināšanas apguvuši un regulāri papildina ASV, Singapūras, Norvēģijas, Vācijas un Austrijas klīnikās. No mūsu enerģiskajiem speciālistiem mācās citi vietējie kolēģi – jūs būsiet patiesi drošās rokās! Multidisciplināra pieeja Mūsu komandu veido pieredzes bagāti plastikas ķirurgi, traumatologi ortopēdi, rokas ķirurgi, bērnu ķirurgi, anesteziologi, reanimatologi, ergoterapeiti un diagnostiskās radioloģijas speciālisti. Tas nozīmē, ka saņemsiet visu nepieciešamo speciālistu konsultācijas un palīdzību vienuviet. Komfortabli apstākļi Pēc operācijas jūs varēsiet netraucēti atpūsties mājīgās telpās, kur par jums rūpēsies pieredzējis un atsaucīgs personāls. Nodrošinām ērtu servisu, personīgu attieksmi un konfidencialitāti.

Davet, veterinārā klīnika

Ventspils 54, Liepāja, LV-3405
Klīnikā "Davet" pieejami šādi pakalpojumi:: ✓ Neatliekamās vizītes ✓ Diennakts vizītes ✓ Mājas vizītes ✓ Konsultācijas ✓ Vakcinācijas ✓ Mikročipēšana ✓ Ķirurģija ✓ Terapija ✓ Laboratorija ✓ Ultrasonogrāfija ✓ Zobu tīrīšana ar ultraskaņu ✓ Eitanāzija ✓ Morga pakalpojumi

Latgales Veterinārais centrs

Jātnieku 63, Daugavpils, LV-5417
Traumatoloģija, onkoloģija . Mikročipi.
ZL.LV iesaka

Dzintara veterinārā klīnika, SIA

Dzintaru 8, Liepāja, LV-3401
Veterinārie pakalpojumi: ✓ Terapija ✓ Ķirurģija ✓ Stomatoloģija ✓ Rentgens ✓ Laboratorijas izmeklējumi ✓ Cilmes šūnu terapija suņiem Veterinārā klīnika: Sniedzam veterinārmedicīniskos pakalpojumus mīļdzīvniekiem. Atsevišķa sterilo operāciju zāle. Iespēja izmantot inhalācijas anestēziju. Silta pēcoperācijas telpa. Zobakmens tīrīšana, zobu pulēšana. Digitālais rentgens. Suņu un kaķu ikdienas un ārstnieciskās barības. Medikamentu tirdzniecība. Plašs pretblusu un pretērču preču klāsts.

Mobilvet, SIA, Veterinārā klīnika Rīgā

Dīķa 4, Rīga, LV-1004
Apraksts:

Veterinārija. Veterinārārsts. Veterinārā klīnika. Veterinārārsta mājas vizītes. Rīga. Pierīga un citur pēc vienošanās. Olaine. Bezsaimnieku kaķu koloniju izķeršana sterilizācijai Olaines novadā. Iemidzināšana. Agresīvu suņu iemidzināšana no attāluma. Agresīva kaķa noķeršana dzīvoklī. Suņu reģistrācija LDC. Dzīvnieku, suņu mikročipēšana. Jūrmala, Mārupe, Ķekava, Pārdaugava, Babīte, Torņakalns, Ziepniekkalns.

PM Laboratory, SIA

A.Deglava 66-311, Rīga, LV-1035
PM LAB Jūs varat veikt:: ✓ mikropigmentāciju visām sejas zonām ✓ rētu kamuflāžu (vitiligo, strijas) ✓ krūšu areolas atjaunošanu (pēc onkoloģijas vai citas operācijas) ✓ permanento grimu vīriešiem, alopēcijas pacientiem ✓ nekvalitatīvu permanentu labošanu un noņemšanu ✓ BB Glow procedūru sejai ✓ "Yumi lashes" skropstu/uzacu laminēšanu Detalizētāku informāciju var saņemt, konsultējoties pie mūsu speciālistiem. Gaidām Jūs ciemos!

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārā klīnika

K.Helmaņa 8, Jelgava, LV-3004
Apraksts: LLU Veterinārā klīnika ir lielākā veterinārā klīnika Latvijā, kas sniedz veterināros pakalpojumus dažādu sugu dzīvniekiem – suņi, kaķi, eksotiskie dzīvnieki, zirgi un lauksaimniecības dzīvnieki. Veterināro pakalpojumu augstā kvalitāte tiek sasniegta, piesaistot Latvijā labākos veterināros speciālistus, izmantojot mūsdienīgas vizuālās diagnostikas un laboratoriskās izmeklēšanas metodes, kā arī uz pierādījumiem balstītu medicīnu. Sadarbojamies ar citām veterinārām klīnikām Latvijā un Baltijā, sniedzot references pakalpojumus. Neatliekamā palīdzība tiek nodrošināta diennakts režīmā.

LION, VETERINĀRĀ KLĪNIKA PĻAVNIEKI

Izvēlies barību mūsu INTERNETVEIKALĀ😻🐶👍
Akadēmiķa M.Keldiša 11, Rīga, LV-1021
Piedāvājam: ✓ Ķirurģija ✓ Terapija ✓ Vakcinācijas ✓ Mikročipēšana un reģistrācija ✓ Zobārstniecība ✓ Dermatoloģija ✓ Individuālās konsultācijas ✓ Dzīvnieku apdrošināšana Mūsu moto!: ✓ Labestība (pret dzīvnieku un tā īpašnieku) ✓ Intelekts (mūsu veterinārārstu zināšanas un pieredze) ✓ Optimisms (katrā gadījumā un situācijā) ✓ Nesavtīgums (rūpes par katru dzīvnieku)

Juglas ezers, veterinārā klīnika, SIA Anivet

14.04.2022 no 8:00 līdz 18.00, bet 15.04 ,16.04, 17.04,18.04 būs brīvdienas
Juglas 51, Rīga, LV-1064
Pakalpojumi:: ✓ izziņu izsniegšana ✓ vakcinācija ✓ dažādas procedūras ✓ medikamentu ievadīšana ✓ brūču apkope ✓ ķirurģiskās operācijas ✓ periālo dziedzeru tīrīšana ✓ citas procedūras ✓ analīzes, diagnostika ✓ eitanāzija ✓ stacionārs ✓ mājas vizītes u.c.

Pļavnieki, veterinārā klīnika, SIA Anivet

Darba laiks Lieldienās- 14.04.- 8.00-18.00. 15.04.-18.04.- brīvdienas!
J.Vācieša 1c, Rīga, LV-1021
Pakalpojumi:: ✓ izziņu izsniegšana ✓ vakcinācija ✓ dažādas procedūras ✓ medikamentu ievadīšana ✓ brūču apkope ✓ ķirurģiskās operācijas ✓ periālo dziedzeru tīrīšana ✓ citas procedūras ✓ analīzes, diagnostika ✓ eitanāzija ✓ stacionārs ✓ mājas vizītes u.c.

LION, VETERINĀRĀ KLĪNIKA PURVCIEMĀ

Veterinārā klīnika iepirkšanās INTERNETVEIKALĀ🐶😻
Nīcgales 2, Rīga, LV-1035
Pakalpojumi:: ✓ Terapija ✓ Ķirurģija ✓ Zobārstniecība ✓ Vakcinācijas ✓ Dermatoloģija ✓ Individuālās konsultācijas ✓ Eksotisko dzīvnieku ārstēšana ✓ Mikročipēšana un reģistrācija Dzīvnieku apdrošināšana:: Klīnikas piedāvājumā ir “Baltas Mājdzīvnieku apdrošināšana”. Mājdzīvnieku apdrošināšana atlīdzina zaudējumus, ko izraisījuši neparedzēti gadījumi. Iespējams apdrošināt ir liellopus, zirgus (t. sk. sacīkšu zirgus), sīklopus (aitas un kazas), cūkas, bišu saimes stropā, mājputnus, kažokzvērus, šķirnes suņus un, atsevišķi vienojoties, arī citus mājdzīvniekus.

LION, VETERINĀRĀ KLĪNIKA ZOLITŪDE

Ruses 9, Rīga, LV-1029
Pakalpojumi:: ✓ Terapija ✓ Ķirurģija ✓ Zobārstniecība ✓ Vakcinācijas ✓ Dermatoloģija ✓ Individuālās konsultācijas ✓ Eksotisko dzīvnieku ārstēšana ✓ Mikročipēšana un reģistrācija Dzīvnieku apdrošināšana:: Klīnikas piedāvājumā ir “Baltas Mājdzīvnieku apdrošināšana”. Mājdzīvnieku apdrošināšana atlīdzina zaudējumus, ko izraisījuši neparedzēti gadījumi. Iespējams apdrošināt ir liellopus, zirgus (t. sk. sacīkšu zirgus), sīklopus (aitas un kazas), cūkas, bišu saimes stropā, mājputnus, kažokzvērus, šķirnes suņus un, atsevišķi vienojoties, arī citus mājdzīvniekus.

NBvet, SIA

Pētersalas 17-1, Rīga, LV-1045
Apraksts:

Veterinārā klīnika piedāvā pakalpojumus terapijā, ķirurģijā, veic suņu un kaķu kastrāciju un sterilizēšanu, piometras operācijas, stomatoloģijā, zobakmens aplikuma noņemšanā, veicam dzīvnieku vakcināciju un identifikāciju (mikročipa ievadīšanu), analīžu paraugu noņemšanu un nogādāšanu līdz laboratorijai, dzīvnieka reģistrāciju Lauksaimniecības datu centrā, veic dzīvnieku eitanāziju un daudzus citus pakalpojumus, kas tiek nodrošināti darbadienās no 13:00 līdz 20:00.

Alfa laboratorija, SIA

Ieriķu 43-25, Rīga, LV-1084
Apraksts: SIA "Alfa laboratorija" ir kompāniju Abbott Molecular un Abbott Point of Care pārstāvis Latvijā.

Timuša L., sertificēta biorezonanses speciāliste

E.Birznieka-Upīša 20a-305, Rīga, LV-1050
Pakalpojumi:: ✓ Diagnostika ✓ Andulācija ✓ Konsultācijas ✓ Diētas piemeklēšana ✓ Individuālā ārstēšana Par mums::

Nutriciologs, sertificēts biorezonanses speciālists Lidija Timuša piedāvā jums biorezonanses diagnostiku cilvēka organismam, kura nosaka: vīrusus, baktērijas, parazītus; individuālu preparātu piemeklēšanu; automātisku diētas piemeklēšanu. Būšu priecīga palīdzēt katram no jums, kuri vērsīsies pēc palīdzības.