Veterinārija

Drukāt
Banner 1050x80
1

Ogres veterinārā ambulance, SIA

Strādājam pēc pieraksta.
Brīvības 39, Ogre, Ogres nov., LV-5001
Veterinārā aptieka, klīnika, ambulance, zoopreces, rentgens, sonogrāfija, asinsanalīzes, endoskopija, ķirurģija, veterinārārsts, veterinārārsts Ogrē, vakcinācija, veterinārā klīnika Ogrē.
  • 1 Veterinārija
2

Pļavnieki, veterinārā klīnika, SIA Anivet

Darba laiks Lieldienās- 14.04.- 8.00-18.00. 15.04.-18.04.- brīvdienas!
J.Vācieša 1c, Rīga, LV-1021
Pakalpojumi:: ✓ izziņu izsniegšana ✓ vakcinācija ✓ dažādas procedūras ✓ medikamentu ievadīšana ✓ brūču apkope ✓ ķirurģiskās operācijas ✓ periālo dziedzeru tīrīšana ✓ citas procedūras ✓ analīzes, diagnostika ✓ eitanāzija ✓ stacionārs ✓ mājas vizītes u.c.
3

Terion, SIA, Veterinārā klīnika

Auru 9b, Rīga, LV-1069
Veterinārija . Veterinārārsts., Veterinārija , aprūpe, dzīvnieku aprūpe.
  • 3 Veterinārija
4

Pārventas veterinārā ambulance, IU

Turpinām strādāt klātienē!
Tārgales 48, Ventspils, LV-3602
Pakalpojumi:: ✓ Ultrasonogrāfija ✓ Digitālais Rentgens ✓ Videoendoskopija ✓ Laparaskopija ✓ Artroskopija ✓ Terapija ✓ Ķirurģija Par mums: IU “Pārventas veterinārā ambulance” no 1997. gada sniedz veterinārmedicīnas pakalpojumus diagnostikā, ķirurģijā un terapijā. Klientu ērtībām ierīkota plaša uzgaidāmā zāle ar svariem, uz kuriem arī ikdienā varat sekot līdzi jūsu dzīvnieka svaram. Moderna veterinārā aptieka ar plašu zāļu un dzīvnieku barību klāstu.
5

Veterinārā ambulance Toto, IK

Slokas 134a, Rīga, LV-1069
Apraksts:

"Veterinārā ambulance Toto" atrodas Imantā, Rīgā. Mēs piedāvājam veterinārārsta pakalpojumus, konsultācijas, dzīvnieku diagnostiku, izmeklēšanu, ārstēšanu, vakcinēšanu, ķirurģiju, kā arī dzīvnieku barību, barību suņiem un kaķiem. Plague off Animal - barības piedevas. Gigi produkti (kaulaudu attīstībai, ādas veselībai, gremošanas trakta darbības normalizācijai suņiem un kaķiem). Extra port piedevas muskuļu masas palielināšanai un sportiskās kondīcijas nodrošināšanai.

6

OSI serviss, SIA, Veterinārā klīnika

Avotu 66, Rīga, LV-1009
Veterinārā klīnika aptieka: ✓ Dzīvnieku terapija ✓ Ķirurģija dzīvniekiem ✓ Dzīvnieku vakcinācija ✓ Laboratoriskie izmeklējumi ✓ Dzīvnieku frizieris ✓ Veterinārā aptieka ✓ Zobakmens noņemšana ar ultraskaņu Par veterināro klīniku:

SIA „OSI serviss” veterinārā klīnika sniegs Jums un Jūsu mīlulim savlaicīgu un kvalitatīvu veterināro palīdzību dzīvnieku slimību ārstēšanas un profilakses jomā. Veterinārā klīnika ir uzsākusi savu darbību 2001. gada 28. aprīlī. Mēs cenšamies īstenot individuālu pieeju dzīvnieku ārstēšanā un vēlamies, lai mūsu klienti ir pieejama pilna pakalpojumu pakete, lai apmierinātu visas savas vēlmes. Tikai profesionāla veterināra klīnika ir spējīga savlaicīgi un precīzi noteikt saslimšanas iemeslu, uzstādīt precīzu diagnozi, kā arī izstrādāt efektīvu ārstēšanas taktiku, kas nodrošina dzīvnieka veiksmīgu ārstēšanu un atveseļošanos. Veterinārā palīdzība var būt vajadzīga jebkurā dzīves mirklī, pat ja dzīvnieks uz doto brīdi izskatās pilnīgi vesels. Kvalitatīva veterinārā palīdzība un profilakse nozīmē savlaicīgu un precīzu saslimšanu diagnostiku, kā arī atbilstošas ārstēšanas stratēģijas izveidi, kas palīdz sasniegt maksimālo ārstniecisko efektu katram dzīvniekam.

Universitātes Vetfonds, SIA, Veterinārā aptieka

K.Helmaņa 8, Jelgava, LV-3004
Šo gadu laikā esam organizējuši:: ✓ Izglītojošas lekcijas un seminārus veterinārārstiem un studentiem. ✓ Veterinārārstu kvalifikācijas paaugstināšanu ārzemēs. ✓ ASV diagnostikas speciālistu konsultācijas par sarežģītiem gadījumiem un diagnostikas metožu izmantošanu. ✓ Veterinārmedicīnas studentu apmācības. ✓ Kopā ar LLU VMF vairākas VMF zinātniskās konferences, seminārus un izglītības pasākumus.

Klivet, Veterinārā klīnika Ķengaragā

Lokomotīves 100, Rīga, LV-1057
Piedāvājam visu veidu dzīvnieku ārstēšanu (arī dekoratīvo grauzēju ārstēšanu, sesku ārstēšanu):: ✓ Terapija un ķirurģija, operācijas ✓ Vakcinācijas un konsultācijas ✓ Mājas vizītes Rīgā un tās rajonā ✓ Analīzes un citas diagnostikas metodes ✓ Fitoterapija un lāzerterapija ✓ Zobu tīrīšana ar ultraskaņu, zobu raušana ✓ Mutes dobuma slimību ārstēšana ✓ Medikamenti, labāko pasaules firmu dzīvnieku profesionālās un ārstnieciskās barības, našķi ✓ Dzīvnieku kopšanas līdzekļi un aksesuāri ✓ Dzīvnieku iemidzināšana, morgs-saldētava ✓ Suņu frizieris ✓ Kaķu cirpšana

Terion, SIA, Veterinārā klīnika

Laboratorijas 2a, Rīga, LV-1012
Mūsu piedāvātie pakalpojumi:: ✓ diagnostika ✓ ārstēšana ✓ ķirurģija ✓ profilakses pasākumi ✓ citi pakalpojumi Klīnikas aptiekā nopērkams:: ✓ kaķu, suņu profesionālā un ārstnieciskā barība (“Royal Canin”,”Hill’s”,”Specific”,”Virbac”, “Josera”, “Trovet” u.c.), ✓ sterilizēto kaķu un suņu barība, ✓ pretblusu, prettārpu līdzekļi, ✓ daudzi citi medikamenti.

Ikaross, veterinārā klīnika

Lilijas 28, Rīga, LV-1055
Pakalpojumi:: ✓ Vispārējā dzīvnieku veselības pārbaude; ✓ Vakcinācija, mikročipošana, mājdzīvnieku reģistrācija Lauksaimniecības datu centrā (LDC); ✓ Higiēnas procedūras dzīvniekiem – cirpšana, nagu griešana, peri-anālo dziedzeru tīrīšana, zobu tīrīšana, raušana; ✓ Mājas vizītes Rīgā, Rīgas rajonā; ✓ Pilna klīniskā izmeklēšana, terapijas nozīmēšana un veikšana; IDEXX asins laboratorija (asins izmeklēšana uz vietas), ķirurģiskās operācijas, ortopēdijas operācijas; ✓ klīnika aprīkota ar augstas klases aparatūru FILLIPS 15, USG, rentgens, inhalācijas aparāts, monitors ar elpošanas, sirds un spieduma kontroli, skābekļa aparāts; ✓ Eksotisko dzīvnieku izmeklēšana, konsultācija, terapeitiskās un ķirurģiskās manipulācijas; ✓ aktīva sadarbība ar LABOKLIN, ARTUVETRIN, BIOR laboratorijām ✓ konsultācija ar vadošiem speciālistiem Austrijā, Vācijā, Nīderlandē, Krievijā ✓ Dienas stacionārs – pastiprinātai dzīvnieku novērošanai, terapijas koriģēšanai, ilgstošu šķīduma terapijas veikšanai.

Bišu dārzs, SIA, Veterinārā klīnika

P.Lejiņa 5, Rīga, LV-1029
Pakalpojumi: ✓ Dzīvnieku slimību diagnostika ✓ Ultrasonogrāfiskā izmeklēšana ✓ Ārstēšana ✓ Vakcinācija ✓ Mikročipēšana ✓ Ķirurģija ✓ Stomatoloģija ✓ Neatliekamā palīdzība ✓ Laboratoriskie izmeklējumi ✓ Lāzerterapija ✓ Trakumsērgas tests ✓ Izziņu, žetonu, pasu izsniegšana ✓ Konsultācijas ✓ Konsultācijas bišu audzēšanā ✓ Mājas vizītes ✓ Zooveikals ✓ Eitanāzija ✓ Morgs

Vetklinika24, SIA, diennakts veterinārā klīnika

Dzelzavas 17, Rīga, LV-1084
Apraksts:

Sniedzam kvalitatīvu medicīnisko palīdzību 24 stundas diennaktī!

Hīrons, SIA, Purvciema veterinārā klīnika

Zvaigznāja gatve 2, Rīga, LV-1082
Kolektīvs: Mūsu darba kvalitāti pierāda 22 gadu pieredze mazo dzīvnieku veterināro pakalpojumu tirgū. SIA "Hīrons" strādā pieredzējuši sertificēti veterinārārsti, veterinārfeldšeri un veterinārārstu asistenti. Kopējais darbinieku skaits firmā šobrīd ir 12 cilvēki. Jaunie speciālisti, ienākot kolektīvā, tikuši ilgstoši apmācīti un kontrolēti pirms uzsākuši patstāvīgu darbu ar klientu dzīvniekiem. Tas nodrošina, ka katrs mūsu klīnikas speciālists ir apmācīts veikt ārstēšanai nepieciešamo procedūru kopumu, pieņemt lēmumus un strādāt patstāvīgi. Klīnikas darbības principi nosaka, ka arī laikā, kad veterinārārsti nav darbā, viņi saņem informāciju par savu pacientu un piedalās lēmumu pieņemšanā gadījumos, kad pacienta veselības stāvoklis ir nopietns.

AMI'S, SIA, Veterinārā klīnika

Tvaika 34, Rīga, LV-1005
Vetārsts Sarkandaugavā, Vetaptieka Sarkandaugavā, Sarkandaugava.
ZL.LV iesaka

Latgales Veterinārais centrs

Jātnieku 63, Daugavpils, LV-5417
Veterinārija Daugavpils, Veterinārā klīnika Daugavpils, Veterinārā palīdzība Latgalē, Veterinārā aptieka Daugavpilī, Veterinārija

Zooaprūpes Centrs SVEIKS UN VESELS, veterinārā klīnika, veikals, dzīvnieku frizētava

Ozolnieki, Meliorācijas 2, Ozolnieku pagasts, Jelgavas nov., LV-3018
Apraksts:

Mājas dzīvnieku vispusīga profesionālā aprūpe: no padoma līdz ķirurģiskājām operācijām. Zooaprūpes centrs Sveiks un Vesels saņemsiet godīgu attieksmi un loģiskas cenas. Zinošs veterinārārsts, rūpīgs grūmera speciālists, plaša sortimenta zooveikals un veterinārā aptieka. Pēc dzīvnieka klīniskās izmeklēšanas veicam dažāda veida un sarežģītības manipulācijas. Veikalā atradīsiet visu nepieciešamo Jūsu mīlulim – veterināro līniju barību, medikamentus, dzīvnieku pārvadāšanai nepieciešamo aprīkojumu, dzīvnieku kopšanas līdzekļus (šampūnus, kondicionierus, aromātvielas u.c.), dzīvnieku rotaļlietas, kā arī vēl daudz ko citu.

Mūsu laipnie un profesionālie pārdevēji sniegs konsultācijas un palīdzēs izvēlēties piemērotāko Jūsu mīlulim!

Juglas ezers, veterinārā klīnika, SIA Anivet

14.04.2022 no 8:00 līdz 18.00, bet 15.04 ,16.04, 17.04,18.04 būs brīvdienas
Juglas 51, Rīga, LV-1064
tīrīšana ar ultraskaņu, laboratoriskā diagnostika, narkoze, ērta piebraukšana, bezmaksas autostāvvieta, veterinārija

Mobilvet, SIA, Veterinārā klīnika Rīgā

Dīķa 4, Rīga, LV-1004
Apraksts:

Veterinārija. Veterinārārsts. Veterinārā klīnika. Veterinārārsta mājas vizītes. Rīga. Pierīga un citur pēc vienošanās. Olaine. Bezsaimnieku kaķu koloniju izķeršana sterilizācijai Olaines novadā. Iemidzināšana. Agresīvu suņu iemidzināšana no attāluma. Agresīva kaķa noķeršana dzīvoklī. Suņu reģistrācija LDC. Dzīvnieku, suņu mikročipēšana. Jūrmala, Mārupe, Ķekava, Pārdaugava, Babīte, Torņakalns, Ziepniekkalns.

Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija, AS

"Kalnabeites 8" , Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Buļļu katalogs, buļļu sperma, piena šķirnes, gaļas šķirnes, sigmas. Ciltsdarba pakalpojumi, govju vērtēšana, buļļu piesaiste, govju pārraudzība. Piena analīzes, piena kvalitātes kontroles laboratorija, urīnvielas noteikšana, somatiskās šūnas, piena mērītāju un mērkannu pārbaude. Grūsnības noteikšanas tests piena un asins paraugos,

4 MĪĻAS ĶEPAS

Loku 21, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Pakalpojumi:: ✓ Veselīga dzīvnieku pārtika (ikdienai un atveseļošanās periodam), īpaši izmeklēta prece, kārumu daudzveidība un kvalitatīvi aksesuāri dzīvniekiem ✓ Veterinārā klīnika, veterinārie pakalpojumi, medikamenti ✓ Dzīvnieku apkopes procedūras (ausu tīrīšana, nagu griešana, ķepu vaskošana) ✓ Vakcinācijas ✓ Identifikācija ar mikročipiem ✓ Dzīvnieku reģistrēšana LDC datubāzē ✓ Dokumentu sakārtošana ikdienai un ceļošanai ar dzīvniekiem ✓ Dzīvnieku ārstēšana un ķirurģija ✓ Analīžu noņemšana (asins, urīna, ādas nokasījumu, citoloģijas u.c.) diagnozes precizēšanai ✓ Mīksto audu ķirurģija ✓ Ortopēdiskā ķirurģija ✓ Dzīvnieku kastrācija, sterilizācija ✓ Onkoloģiskā ķirurģija ✓ Pēcoperācijas novērošana operācijas dienā ✓ USG izmeklējumi (Ultrasonogrāfija) - šobrīd šis pakalpojums nav pieejams. ✓ Zobu higiēna, zobakmens noņemšana ar ultraskaņu, zobu tīrīšana un pulēšana ar ultraskaņu, zobu ekstirpācija (izņemšana) ✓ Lāzerterapija (grūti dzīstošām brūcēm un sarežģītu kaulu lūzumu ārstēšanas papildināšanai) ✓ Konsultācijas un nosūtījumi pie labākajiem specializētajiem ārstiem specifisku veselības problēmu gadījumos ✓ Dzīvnieku friziera pakalpojumi (t.sk. "dusmīgo" kaķu frizēšana narkozē). SKAISTUMA KLĪNIKA LIELIEM, MAZIEM, MĪĻIEM UN VALDONĪGIEM!

all4pets, Olaines veterinārā klīnika

Zeiferta 12, Olaine, Olaines nov., LV-2114
"all4pets" pakalpojumi: ✓ Terapija un identifikācija; ✓ Dzīvnieku vakcinācija; ✓ Laboratoriskie izmeklējumi; ✓ Dzīvnieku ķirurģija; ✓ Dzīvnieku stomatoloģija; ✓ Vetārsta mājas vizīte; ✓ Barība dzīvniekiem; ✓ Medikamenti dzīvniekiem Papildus: Veterinārās klīnikas konsultatīvajā aptiekā iespējams iegādāties dažāda veida dzīvnieku papildbarības, vitamīnu un minerālvielu preparātus. Tāpat piedāvājam vairākus pretparazitāro līdzekļu veidus, ādas un apmatojuma uzlabošanai paredzētus līdzekļus, kaulu un locītavu papildbarību, papildbarību veselības stiprināšanai un uzlabošanai.

Dr. Ainara Kokareviča veterinārā klīnika Fel-Can

Turpinām strādāt klātienē!
Codes 3a, Rīga, LV-1058
Diagnostika, vakcinācija, mikročipi, ķirurģija, terapija, sterilizācija, kastrācija, ginekoloģija, eitanāzija. Mājas vizītes. Zoopreces, (barība, aksesuāri, zāles). Sonogrāfija, rentgens, ortopēdija, eitanāzija, stomatoloģija. Dzīvnieku medikamenti, vitamīni. Ārstnieciskā barība, (Royal Canin, Hill's, Specific, Virbac u.c.

Andis Grasis, veterinārārsts

Priekuļi, Selekcijas 7, Priekuļu pagasts, Cēsu nov., LV-4126
Apraksts: VETERINĀRIE PAKALPOJUMI ZIRGIEM UN CITIEM DZĪVNIEKIEM. ANDIS GRASIS VETERINĀRĀRSTS. TERAPIJA, ĶIRURĢIJA, HOMEOPĀTIJA. EKG, USG.

Nagi Ragi, SIA

Pērses 9/11, Rīga, LV-1011
Govju nagu apgriešana, govju nagu ārstēšana, liellopu infekcijas slimību noteikšana, liellopu ārstēšana, vetārsts. Latvijā ražotu govju nagu kopšanas boksu tirdzniecība. Izbraukumi uz Jūsu saimniecību.

Bufo, Veterinārā klīnika Ķekavā

Nākotnes 1, Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123
Veterinārās klīnikas piedāvātie pakalpojumi:: ✓ Vizīte ✓ Izziņa ✓ Vakcinācija un reģistrācija ✓ Procedūras un manipulācijas ✓ Ķirurģiskas operācijas ✓ Laboratoriskie izmeklējumi ✓ Dzīvnieka eitanāzija Klīnikas "Bufo" veterinārārstes:: ✓ Linda Samiņa ✓ Valērija Guseva ✓ Vija Guseva

Anitas veterinārā aptieka

Kuldīgas 1a, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Par Anitas veterināro aptieku:

Anitas veterinārā aptieka Saldū atrodas pilsētas centrā starp tirgus laukumu un autoostu. Blakus ir liels stāvlaukums, kur var ērti novietot savu auto. Plašā sortimentā tiek piedāvāta barība dzīvniekiem (sausā, mitrā, specializētā un ārstnieciskā), gaļas kaltējumi, našķi, kārumi, vitamīni, rotaļlietas, kaklasiksnas, smiltis, bļodas, guļvietas, kopšanas līdzekļi, aksesuāri, grāmatiņas par dzīvniekiem. Ir pieejama šāda ārstnieciskā un specializētā barība: urīnceļiem, nieru mazspējai, dzīvniekiem ar lieko svaru, alerģiskiem un sterilizētiem dzivniekiem, mazajiem un pieaugušajiem dzīvniekiem. Šeit var iegādāties arī lauksaimniecības dzīvnieku barību un barības piedevas, žurku indes. Aptiekā var iegādāties veterināros medikamentus (dažāda veida antibiotikas, pretsāpju līdzekļus, pret parazitāros līdzekļus, pretalerģiskos līdzekļus), ar receptēm, ko izsniedz dzīvnieka ārstējošais veterinārārsts, pārsiešanas materiālus un dažāda tilpuma šļirces. Anitas veterinārajā aptiekā jūs apkalpos zinošas un kompetentas pārdevējas.

GROBIŅAS VETERINĀRĀ KLĪNIKA

Alejas 24, Grobiņa, Dienvidkurzemes nov., LV-3430
Grobiņas veterinārās klīnikas pakalpojumi: ✓ Neatliekamā palīdzība dzīvniekiem, diennakts veterinārā klīnika ✓ Dzīvnieku vakcinācija, transpondera (mikročipa) ievade un reģistrācija  ✓ Dokumentu noformēšana dzīvnieku izvešanai uz ārzemēm  ✓ Profesionālā ārstnieciskā dzīvnieku barība ✓ Laboratoriskie izmeklējumi ✓ Rentgendiagnostika ✓ Ultrasonogrāfija ✓ Stomatoloģija ✓ Ortopēdija ✓ Mājas vizītes pēc iepriekšēja pieraksta ✓ Stacionārs

LION, VETERINĀRĀ KLĪNIKA PĻAVNIEKI

Izvēlies barību mūsu INTERNETVEIKALĀ😻🐶👍
Akadēmiķa M.Keldiša 11, Rīga, LV-1021
Piedāvājam: ✓ Ķirurģija ✓ Terapija ✓ Vakcinācijas ✓ Mikročipēšana un reģistrācija ✓ Zobārstniecība ✓ Dermatoloģija ✓ Individuālās konsultācijas ✓ Dzīvnieku apdrošināšana Mūsu moto!: ✓ Labestība (pret dzīvnieku un tā īpašnieku) ✓ Intelekts (mūsu veterinārārstu zināšanas un pieredze) ✓ Optimisms (katrā gadījumā un situācijā) ✓ Nesavtīgums (rūpes par katru dzīvnieku)

LION, VETERINĀRĀ KLĪNIKA PURVCIEMĀ

Veterinārā klīnika iepirkšanās INTERNETVEIKALĀ🐶😻
Nīcgales 2, Rīga, LV-1035
Pakalpojumi:: ✓ Terapija ✓ Ķirurģija ✓ Zobārstniecība ✓ Vakcinācijas ✓ Dermatoloģija ✓ Individuālās konsultācijas ✓ Eksotisko dzīvnieku ārstēšana ✓ Mikročipēšana un reģistrācija Dzīvnieku apdrošināšana:: Klīnikas piedāvājumā ir “Baltas Mājdzīvnieku apdrošināšana”. Mājdzīvnieku apdrošināšana atlīdzina zaudējumus, ko izraisījuši neparedzēti gadījumi. Iespējams apdrošināt ir liellopus, zirgus (t. sk. sacīkšu zirgus), sīklopus (aitas un kazas), cūkas, bišu saimes stropā, mājputnus, kažokzvērus, šķirnes suņus un, atsevišķi vienojoties, arī citus mājdzīvniekus.
Dzīvnieku veterinārmedicīniskā aprūpe, čipēšana, potēšana, ķirurģija. Diagnostika: laboratoriskie un rentgenoloģiskie izmeklējumi. Vetārsta konsultācijas mazo dzīvnieku un lauksaimniecības dzīvnieku labturībā un ārstēšanā. Izziņas un citi dokumenti dzīvnieku izvešanai uz ārzemēm.