Pašizgāzēja pakalpojumi, visā Latvijā

Drukāt
1

“Otaņķu Dzirnavnieks”, SIA, kravu pārvadājumi, loģistika, lauksaimniecības pakalpojumi, graudu pārstrāde, produkti. Gudrie Graudi

Turpinām strādāt klātienē!
"Dzirnavnieks", Otaņķu p., Dienvidkurzemes n., LV-3475
Cukurbiešu kombaina pakalpojumi . Ropa Tiger 6, cukurbiešu iekrāvēja pakalpojumi . ISO sertifikāts, loģistikas pakalpojumi , pērļu grūbas, cukurbiešu novākšanas, tīrīšanas, kraušanas pakalpojumi
  • 1 Kravu pārvadājumi: auto

"BK Grupa", SIA, Mežizstrāde

"Pēterupe BK", Sējas p., Saulkrastu n., LV-2162
Mežu un cirsmu pirkšana: "BK GRUPA" nodarbojas ar cirsmu un meža zemju pirkšana īpašumā visā Latvijā! Īpašumu novērtēšana un dokumentu sagatavošana. Dastošana. Stigošana. Taksācija. Mērīšana. Uzņēmuma apraksts:

"BK GRUPA" veic mežizstrādi, cirsmu izstrādi. Sniedz hārvestera, forvardera pakalpojumus. Ekskavatora pakalpojumus. Pērk mežus, cirsmas. lepērk, pērk mežu, mežu cirsmas, un meža īpašumus visā Latvijā! Pašizgāzēja pakalpojumi, būvtehnikas pakalpojumi, būvgružu izvešana, melnzeme, grants, smilts piegāde, tirdzniecība. Strādājam Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Kurzemē www.mezizstradebkgrupa.lv.

"Komanda24", SIA, Beramo kravu piegāde

Mūkusalas 72, Rīga, LV-1004
1-3 m3 beramo kravu piegāde bez starpniekiem no Pierīgas karjeriem::
    ✓ Smiltis (pieberamās/ skalotās/ sijātās) ✓ Melnzeme (sijāta/ nesijāta) ✓ Šķembas (0-4/ 2-8/ 8-16/ 20-40/ 40-70/ 0-40) ✓ Grants (apmešanai, betonēšanai, mūrēšanai, estrich grīdām) ✓ Oļi (8-16/ 16-32) ✓ Būvgružu un grunts izvešana ✓ Pašizgāzēju, furgonu un treileru noma

"Ekodem", SIA, Metāllūžņu pieņemšana

"Daugavas Piens", Ķekavas p., Ķekavas n., LV-2123
Mūsu pakalpojumi:
    ✓ Azbests un Azbesta utilizācija ✓ Demontāža un Demontāžas darbi ✓ Metāllūžņu pieņemšana – uzpirkšana ✓ Automašīnu uzpirkšana ✓ Bezmaksas metāllūžņu izvešana
Par mums: Mūsu darbības pamatprincips ir atbildība par vides aizsardzību un dažādu otrreizējo izejvielu – videi kaitīgo preču atkritumu un metāllūžņu apsaimniekošanu videi draudzīgā veidā. Veicot šo apsaimniekošanu, mūsu uzņēmums rūpējas par to drošu un videi nekaitīgu uzglabāšanu un apstrādi, līdz to nogādāšanai otrreizējai pārstrādei. Šādas darbības rezultātā mēs sniedzam ieguldījumu apkārtējās vides sakopšanā un vienlaikus nodrošinām apsaimniekoto materiālu nonākšanu otrreizējās pārstrādes apritē.

"Vērsītis", SIA, Veikals

Atmodas 26, Aizpute, Dienvidkurzemes n., LV-3456
Apraksts: SIA "Vērsītis" jau vairāk nekā 14 gadus ir viens no lielākajiem tirdzniecības un transporta pakalpojumu sniedzējiem Aizputē un Aizputes novadā. Nodrošinām ar mežizstrādes, lauksaimniecības un zivju audzētavas pakalpojumiem. Kazdangā ir mūsu kravas un vieglo auto serviss. Ar prieku sniedzam palīdzību gan privātām, gan juridiskām personām.

"DLL-Transports", SIA, Auto kravas no/uz Vāciju, MEGA treileru pakalpojumi

Emburga, "Vēzīši", Cieceres p., Saldus n., LV-3851
Apraksts: Kravu pārvadājumi Vācija, no/uz Vāciju (Vācija), GERMANY; Kravu pārvadājumi: auto, no/uz Eiropa (Eiropu); Kravu pārvadājumi Holande, no/uz Holande; Saliktās kravas Vācija; Negabarīta kravas Vācija; Lielgabarīta kravas Vācija. Auto celtnis, autokrāns, kravas auto ar manipulatoru. Mega treileri, mega treileris, mega trailer. Eiropa, Vācija, Holande, Beļģija, Skandināvija, Latvija.
ZL.LV iesaka

"Asaru krogs", ZS

Augšlīgatne, Nītaures 3, Līgatnes p., Cēsu n., LV-4108
Kokvedēja pakalpojumi , pašizgāzējs, frontālais iekrāvējs, ekskavatora pakalpojumi . , evakuatora pakalpojumi , mini iekrāvējs, pacēlāju noma.

"Alko", SIA

Vidsala, "Silāres", Kalna p., Jēkabpils n., LV-5220
Apraksts:

SIA Alko jau vairāk kā 20 gadus veic kravas autotransporta pakalpojumus - kokmateriālu transporta pakalpojumus visā Latvijas teritorijā un dažādu kravu transporta pakalpojumus ES teritorijā.

"Iecavnieks Auto", SIA, Serviss

"Iecavnieki", Iecavas p., Bauskas n., LV-3913
Metināšanas pakalpojumi . Ritošās daļas remonts. Alumīnija metināšana. Argona metināšana.

"Kravauto", SIA

Skaistkalnes 1a, Rīga, LV-1004
Apraksts: SIA "Kravauto" piedāvā pakalpojumus ar savu tehniku, ko iespējams arī iznomāt. Tie ir traktori, ekskavatori, autokrāni, universālie pašizgāzēji beramo un konteinera kravu pārvadāšanai celtniecības un labiekārtošanas darbu veikšanai.

"Varu AR", SIA

Pulkveža 18, Ventspils, LV-3601
Apraksts: SIA "Varu AR" ir transporta uzņēmums, kas piedāvā kravu pārvadājumus un dažādus transporta pakalpojumus Baltijā un Skandināvijā. Uzņēmums ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus daudzām juridiskām un fiziskām personām, piedāvājot kravu pārvadājuma pakalpojumus. Darbojamies transporta nozarē kopš 2012. gada, izpelnoties droša un stabila partnera reputāciju. Profesionālā pieredze, pārbaudīti kravas pārvadājuma maršruti, kā arī izdevīgi sadarbības līgumi ar Latvijas un ārvalstu kravu pārvadātājiem nodrošina stabilu pamatu mūsu darbam ar klientiem. Kravas tiek apdrošinātas atbilstoši CMR atbildības ietvariem. Komanda sastāv no nozares profesionāļiem, kuri spēj īstenot uzņēmuma mērķus un uzdevumus. Šo mērķu un uzdevumu veiksmīga īstenošana ir atkarīga no mūsu darbinieku pieredzes, aktivitātes un lojalitātes, kuri savā ikdienas darbā risina ar transporta pakalpojumiem saistītos jautājumus, tādējādi veidojot kompānijas vērtību sistēmu, darbinieku un sadarbības partneru labklājību.

"Kalve Kandavā", SIA, transporta pakalpojumi visā Latvijā

Lapu 5, Kandava, Tukuma n., LV-3120
Apraksts: Transporta, celtniecības tehnikas, ekskavatora noma, pakalpojumi visā Latvijā, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē.

"GV-96 Service", SIA

Akmens 3, Kandava, Tukuma n., LV-3120
Apraksts: Transporta, celtniecības tehnikas, ekskavatora noma, pakalpojumi visā Latvijā, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē

"Lagdas", SIA, riepu remonts Siguldā

Ķipari, Viršu 16, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Apraksts: Riepu remonts Siguldā. Kravas mašīnu riepu montāža. Kravas mašīnu riepu demontāža, protektora padziļināšana, riepu serviss, riepu tirdzniecība, lietotas riepas, jaunas riepas.

"G.J. serviss"

Turpinām strādāt klātienē!
Liepu 8-4, Saulkrasti, Saulkrastu n., LV-2160
Traktoru pakalpojumi , kravas, kravas mašīna. Transports. Sniega tīrīšana, tīrītājs. Transporta pakalpojumi , kravu pārvadājumi.
ZL.LV iesaka

"Komunāltehnika Z", SIA

Alejas 2, Grobiņa, Dienvidkurzemes n., LV-3430
Apraksts: SIA "KOMUNĀLTEHNIKA Z" - TRANSPORTA PAKALPOJUMI UN KRAVU PĀRVADĀJUMI: puspiekabes ar tentu (13,62 m); vaļējās platformas (13,62 m); pašizgāzēji MB un IVECO; Iveco, MAN ar manipulatoru; dažāda lieluma racēji, frontālie iekrāvēji: buldozers, ķēžu ekskavators, treilera pakalpojumi, autopacēlājs ar grozu 34m augstumā; negabarīta kravu pārvadājumi Baltijas valstu robežās (mazgabarīta kravas, beramās kravas). Grants, smilts, melnzemes piegāde. Smago automašīnu remonts.
ZL.LV iesaka

"Zamars", SIA

"Līči", Sakas p., Dienvidkurzemes n., LV-3466
Apraksts: SIA "Zamars" darbojas kopš 2012. gada. Ar atbildību pret klientu uzņēmums veic dažādus bruģēšanas un pagalmu, laukumu labiekārtošanas darbus, kā arī sniedz transporta pakalpojumus ar šādām tehnikām: pašizgāzējs VOLVO ar 12m3 kravas kasti, pašizgāzējs MAN ar strēli un kausu, miniekskavators NEV HOLLAND, universālais ekskavators KOMATSU, ķēžu ekskavators CATERPILLAR, piekabes, treileri un citu tehniku pārvadāšana.

"Autostiķis", SIA, Birstošo kravu piegāde

Piņķi, Priedaines 1, Babītes p., Mārupes n., LV-2107
Apraksts: Piedāvājam grants, šķembu, smilts, melnzemes piegādi ar pašizgāzēju!

"IR auto", SIA

Jauncode, Draudzības 15b, Bauska, Bauskas n., LV-3901
Kravas auto serviss Bauska, kravas autoserviss, kravas auto riepu maiņa, pašizgāzēju pakalpojumi , diennakts Pašizgāzēju pakalpojumi , pašizgāzēji, pašizgāzēju puspiekabes. Kravas auto pašizgāzēju noma.
ZL.LV iesaka

"Edvest", SIA

Ādaži, Gaujas 25 k.3-18, Ādažu p., Ādažu n., LV-2164
Apraksts: SIA Edvest piedāvā jebkuras frakcijas šķembas, gan mazgātas, gan sijātas šķembas, kā arī sīkšķembas. Nodrošinām arī to piegādi. Varam palīdzēt ar piebraucamo ceļu, pagaidu ceļu izbūvi. Šim nolūkam piedāvājam drupinātus, frakcionētus būvgružus. Uzņēmums nodarbojas arī ar ēku demontāžu, nodrošinot arī būvgružu izvešanu. Strādājam Rīgā un Rīgas rajonā, Ādažos, Saulkrastos.