Reklāma

Drukāt
1

"NRJ Reklāmai", SIA

Iepakojums, Kalendāri, Papīra maisiņi
Starta 4a, Rīga, LV-1026
Par uzņēmumu: NRJ reklāmas jomā darbojas kopš 1997. gada. Šajā laikā pieredzēts daudz – reklāmas nozares izaugsme, krīzes, jaunas tehnoloģijas un materiāli. Ir mainījušies klienti, un esam mainījušies arī mēs. No nelieliem uzlīmju ražotājiem esam izauguši par pilna servisa tipogrāfiju, kas izmanto modernas iekārtas un nodarbina vairāk nekā 30 darbiniekus, piedāvājot klientiem visplašāko produktu klāstu.
2

"Karlsberg", SIA, reklāmas un poligrāfijas pakalpojumi

Kvalitatīvs reklāmas iepakojums
Rūpnīcas 2, Brocēni, Saldus n., LV-3851
Produkcija:
    ✓ Reģistra mapes un mapes ✓ Materiālu paraugi ✓ Veikalu displeji ✓ Kastes un maisiņi ✓ Piezīmju bloki ✓ Koka rāmji ✓ SIGN; DISPLAY 26190194 ✓ CNC griešana (koks, akrils, kompozītmateriāli) ✓ Reklāmas stendi ✓ Digitālā lielformāta druka

"tulki.lv", tulkošanas birojs

Rīgas 14-1, Ikšķile, Ogres n., LV-5052
Apraksts: Ātri un kvalitatīvi tulkojumi vairāk nekā 100 valodu kombinācijās. Notariālais vai tulka apliecinājums, kā arī dokumentu legalizācija (Apostille) (pēc pieprasījuma). Pasūtījumus brīvdienās un ārpus darba laika pieņemam pa tālruni 28362806 vai e-pastu: info@tulki.lv! Lūdzu, rakstiet e-pastu vai vērsieties pie mums birojā Skolas ielā 21–506 Rīgā un noteikti spēsim vienoties gan par izpildes termiņu, gan izmaksām.

"JulStamp", SIA

Brīvības 22-3, Ogre LV-5001
Krūzīšu apdruka, uzlīmes, dāvanu kartes, Prezentreklāma, kalendāri, Datumzīmogi, numeratori, zīmogpildspalvas, zīmogspilveni.4 Reljefa nospieduma zīmogi, plombēšanas zīmogi, plombas. Klišejas no gumijas, rievotas gumijas, fotopolimēra, Tinte dažādām virsmām, Zīmogu darbnīca. Zīmogu serviss. Zīmogu fabrika. Spiedogi. Zīmogu

"Monumenti.lv", Kapu pieminekļi

Laimdotas 17, Lielvārde, Ogres n., LV-5070
Pakalpojumi::
    ✓ Pieminekļu izgatavošana ✓ Bronzas dekori ✓ Kapu apmales ✓ Apbedījumu vietu labiekārtošana
Specializācija:: Plaša izvēle, daudzveidīgs produkcijas klāsts, pilns pakalpojumu spektrs mākslinieciskajā gravīrā, profesionāla kapu pieminekļu uzstādīšana, restaurācija, apbedījuma vietu labiekārtošana, mākslinieka – dizainera pakalpojumi, uzmanīgi konsultanti un, pats svarīgākais, augsta produktu kvalitāte – tie ir galvenie iemesli, lai izvēlētos mūsu kompānijas produkciju un pakalpojumus.

"Vides reklāmas risinājumi", SIA

Parka 8-3, Ogre, Ogres n., LV-5001
Reklāma: vides

"STRĪPA", Baibas Asarītes Ogres arhitektūras un reklāmas dizaina individuālais uzņēmums

Ogres nov., Ogre, Meža prospekts 4A-39, LV-5001
Juridiskā informācija

"Ideju darbnīca"

Rīgas 23, Ogre, Ogres n., LV-5001
Reklāma

"Ketner", SIA

Lapu 6, Ogre, Ogres n., LV-5001
Reklāma

"Sun Baltics", SIA

Sūnu 1, Ogre, Ogres n., LV-5001
Reklāma

"East Element", SIA

Brīvības 1, Ogre, Ogres n., LV-5001
Reklāma

"Creative Ogre", SIA

Skolas 7-7, Ogre, Ogres n., LV-5001
Reklāma

"Adsum", SIA

Mālkalnes prospekts 20-2, Ogre, Ogres n., LV-5001
Reklāma

"DK Art", SIA

Stūrīšu gatve 8a, Ogre, Ogres n., LV-5001
Reklāma
Reklāmas galvenais uzdevums ir sabiedrības informēšana un uzņēmuma tēla veidošana. Tiek piedāvāta uzņēmuma zīmola un grafiskās identitātes izstrāde, reklāmas stratēģijas izveide, informējošo kampaņu nodrošināšana. Tiek piedāvāti drukātie reklāmas materiāli (bukleti, flaijeri, brošūras, vobleri, posteri, plakāti u.c.), izstrādājumu apdruka, stendi un baneri, kā arī - reklāmas suvenīri un prezentācijas. Aktuāla ir reklāma internetā, TV un radio, presē un sociālajos tīklos. Var tikt izstrādātas mājaslapas atbilstoši SEO kritērijiem.