Santehnikas uzstādīšana un remonts, adresē Imanta

Drukāt

Montage Service, IK

Anniņmuižas bulvāris 52-4, Rīga, LV-1069
Apkure: radiatoru, dvieļu žāvētāju uzstādīšana , nomaiņa, remonts un noplūžu novēršana Santehnikas uzstādīšana Santehnikas pakalpojumi, santehnikas darbi, santehniķa izsaukums Remonts : Dušas kabīņu, ūdens maisītāju Apraksts: No 2009. gada mūsu uzņēmums piedāvā visa veida santehnikas pakalpojumu sniegšanu gan fiziskām, gan juridiskām personām. Mēs apkalpojam Rīgas, tās apkārtnes un tuvāko pilsētu gan dzīvojamās telpas (dzīvokļus, privātmājas), gan birojus un ražošanas telpas. Īsos termiņos, profesionāli un kvalitatīvi, mēs palīdzēsim risināt jebkuras problēmas, kas saistītas ar santehnikas uzstādīšanu, remontu vai nomaiņu. Pakalpojumu spektrā, kuru piedāvā mūsu firma, ietilpst sekojošas pozīcijas – ūdensapgāde, kanalizācija, apkure, santehnikas darbi, filtru uzstādīšana, remonta un piegādes darbi.

Amadeus dizains, SIA, apkures katlu serviss

Dammes 25, Rīga, LV-1069
Apkures katlu remonts . Apkures sistēmu montāža. Siltumapgādes sistēmas. un regulēšana, apkures degļi, to serviss. santehnikas iekārtu uzstādīšana un montāža, santehniskie darbi

Dartes, SIA

Imantas 16. līnija 18-1, Rīga, LV-1029
Siltumapgāde un siltumtīkli. Santehnikas uzstādīšana un remonts . Siltumtehnika. un citu ) tehniskā apkope, remonts un nomaiņa.

MS Real, SIA

Zārdu 2b, Rīga, LV-1083
Santehnikas vairumtirdzniecība. Santehnikas mazumtirdzniecība. Caurules. Santehnikas tirdzniecība. Cirkulācijas sūkņa apmaiņa un uzstādīšana . Radiatori. Apkures radiatoru apmaiņa un uzstādīšana .