Skaistumkopšana

Drukāt

"Amēlija", SIA

Irlavas 12, Rīga, LV-1046
Skaistumkopšana

"Amenta", SIA

Tārgales 21, Ventspils, LV-3602
Skaistumkopšana

"Amida", SIA

Kleistu 14, Rīga, LV-1067
Skaistumkopšana

"Amisi SG", SIA, Salons

Akadēmiķa M.Keldiša 16, Rīga, LV-1021
Par uzņēmumu: Salons Amisi kopš 2014.gada piedāvā dažāda veida skaistumkopšanas pakalpojums. Uzņēmums piedāvā itin visu sākot ar matu griešanu un dažādām procedūrām matu veselībai, līdz ķermeņa masāžām un daudzveidīgām veselības procedūrām. Salona kvalificētie meistari parūpēries par Jūsu labsajūtu ikvienā situācijā!

"Amor & Amor", SIA, Salons

A.Dombrovska 23, Rīga, LV-1015
Skaistumkopšana

"Amorete", salons - veikals

Nometņu 47, Rīga, LV-1002
Skaistumkopšana

"Amorete", SIA

Nometņu 47, Rīga, LV-1002
Skaistumkopšana

"Ampluā", skaistuma studija

Ģertrūdes 26, Rīga, LV-1011
Skaistumkopšana

"Anais", salons

Valdeķu 65, Rīga, LV-1058
Skaistumkopšana

"Anastasija D", salons

Cietokšņa 27-30, Daugavpils, LV-5401
Skaistumkopšana
ZL.LV iesaka

"Andžejs un partneri", SIA

Puķu 9-1, Rīga, LV-1048
Specializācija:: SIA “Andžejs un partneri” piedāvā zobārstniecības aprīkojumu – zobārstniecības iekārtas gan jaunas, gan renovētas (lietotas), sterilizācijas ierīces, atsūkšanas sistēmas, kompresorus, ierīces zobu veselības profilaksei, endodontijai, ķirurģijai u.c. manipulācijām; sniedz zobārstniecības tehnikas servisa pakalpojumus - uzstādīšanu, apkopi un remontu; kā arī piedāvā apģērbu un apavus medicīnas un skaistumkopšanas jomas speciālistiem.

"Andželika Raņķe", IK

Brīvības laukums 6, Tukums, Tukuma n., LV-3101
Gēllakas, gēla lakas, manikīrs, klasiskais manikīrs, pedikīrs, pedikīrs ar aparātu, uzaču, acu, skropstu krāsošana, korekcija, vaksācija, gēlish, roku masāža, strādāju ar O.P.I. ORLY, Sally Hansen, gēla pārklājums, lakojums. sertificēts manikīrs, pedikīra speciālists, Tukuma centrā, Tukumā.

"Aneira", SIA

Mārupe, Daugavas 27, Mārupes n., LV-2167
Skaistumkopšana Mārupē, fitness, kosmetologs, frizētava, nagu kopšana, manikīrs, pedikīrs, vaksācija. Matu griešana, veidošana, krāsošana, vakara frizūras, ilgviļņi, nagu pieaudzēšana, profilakse, nagu dizains, parafīna vanniņa. Sejas procedūras, masāža, maskas, ultraskaņas pīlings, augļskābes
Skaistumkopšanas salonos pieejamas atsvaidzinošas, nostiprinošas un relaksējošas procedūras labam izskatam un lieliskam garastāvoklim. Sejas un ķermeņa pīlings, masāža, vaksācija, liftings un ādas kopšana pieejama gan sievietēm, gan vīriešiem.