Zobārstniecība un higiēnists

Drukāt
Banner 1050x80
ZL.LV iesaka
1

Dental Medical Rīga, Zobārstniecība Rīgas centrā

Turpinām strādāt klātienē!
Marijas 2, Rīga, LV-1050
Zobārstniecība , protezēšana, implantoloģija, mutes higiēna , bērnu zobārsts Rīgā. Zobārsts bērniem.
  • 1 Zobārstniecība un mutes higiēna
2

Zobārstniecības centrs, SIA Svenata

Brīvības 103-23a, Rīga, LV-1001
Zobārstniecība bērniem un pieaugušajiem: visa veida zobu ārstēšana, arī ar lāzeru, lāzera zobārstniecība , , ķirurģija, protezēšana, implantācija, zobu protēzes, zobu keramika, zobu venīri, restaurācija, higiēna
  • 2 Zobārstniecība un mutes higiēna
3

VALIS, SIA, Zobārstniecība Rīgas centrā

Brīvības 167, Rīga, LV-1012
Zobārsti, zobārstniecība , zobārsts, akūta palīdzība, bērnu zobārstniecība , mutes higiēnists, tiltveida, un mutes higiēna , stomatologs, implantologs, peridontologs, higiēnista pakalpojumi, higiēnists Rīgā,
  • 3 Zobārstniecība un mutes higiēna
4

Zobu feja, specializēta zobārstniecības klīnika bērniem

Marijas 16-3, Rīga, LV-1011
Zobārsti, zobārstniecība , zobārstniecība visai ģimenei, Zobārstniecība Rīgas centrā, zobārsti Rīgas, centrā, zobārsts Rīgā, zobu ārstēšanas terapija, ķirurģija, protezēšana, zobu higiēna , higiēnists, zobu
  • 4 Zobārstniecība un mutes higiēna
5

Smile More, zobārstniecības klīnika

Maskavas 243-99, Rīga, LV-1019
Zobu higiēna , zobu balināšana ar ZOOM, zobu restaurācija. Zobu balināšana., Zobārstniecība bērniem un pieaugušajiem: visa veida zobu ārstēšana, arī ar lāzeru, lāzera zobārstniecība
  • 5 Zobārstniecība un mutes higiēna
6

Lauvas zobs, SIA

Meža 3, Rīga, LV-1048
Apraksts:

Zobārstniecības klīnika "Lauvas zobs" darbojas jau vairāk nekā 18 gadus un ir viena no bērnu stomatoloģijas vadošajām klīnikām. Šodien "Lauvas zobs" ir sertificēta daudzprofilu stomatoloģiskā klīnika, kas aprīkota ar mūsdienīgu medicīnisko aparatūru. Klīnikā ir septiņi stomatoloģiskie kabineti, kuros augsti sertificēti zobārsti Jums vienmēr sniegs kvalificētu stomatoloģisko palīdzību - zobu kosmētisko restaurāciju, zobu protezēšanu un zobu implantāciju. Jūsu rīcībā ir tehnika, kas regulēs un izlabos nepareizu sakodienu, augstas kvalitātes breketes un mūsdienīga zobu balināšanas sistēma, kas veic efektīvu zobu balināšanu. Pateicoties mūsu stomatologu, higiēnistu, ķirurgu, ortodontu un endodontu pieredzei un profesionalitātei, Jūs patīkami pārsteigs ārstēšanas rezultāts un augstais apkalpošanas līmenis. Kvalificēta stomatoloģiskā palīdzība, kas nepieciešama bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam, tiek sniegta BEZ MAKSAS valsts programmas ietvaros.

7

Elizabete klīnika, zobārstniecība un lāzerterapijas klīnika Rīgas centrā

Elizabetes 31, Rīga, LV-1010
Ārstēšanas metodes: ✓ Zobu ārstēša ✓ Protezēšana ✓ Higiēna ✓ Implanti ✓ Mākslinieciskā restaurācija ✓ Balināšana ✓ Vector ✓ Lāzerterapija ✓ BEZMAKSAS zobārstniecības pakalpojumi BĒRNIEM līdz 18 gadiem: zobu ārstēšana, zobu higiēna 

 

8

Prime Dental Clinic, zobārstniecība Teikā

Burtnieku 36a, Rīga, LV-1084
Zobārstniecība Teikā, Juglā., Estētiskā zobārstniecība . Zobu un mutes dobuma higiēna . Zobu balināšana.
  • 8 Zobārstniecība un mutes higiēna
9

VKDent, zobārstniecības klīnika Rīgas centrā

Vides pieejamība cilvēkiem ar kustības traucējumiem
Avotu 60-1a, Rīga, LV-1009
, mutes higiēna , bērnu zobārsts Rīgā., BĒRNU ZOBĀRSTNIECĪBA , bērnu zobārsts  (PIENA ZOBIEM), Bērnu higiēna (piena vai maiņas sakodiens)
  • 9 Zobārstniecība un mutes higiēna
10

Zobiņi.lv, zobārstniecības centrs VECRĪGĀ

Baznīcas 39-1, Rīga, LV-1010
, zobu rentgens, rentgens, zobu protezēšana, zobārstniecība un mutes higiēna , zobārstniecības kabinets, , zobu plombēšana, plomba, plombe, mutes dobuma higiēna , higiēna , kariess, akūtā stomatoloģija, akūtā
  • 10 Zobārstniecība un mutes higiēna

Sky Dream Clinic, SIA, Zobārstniecības un estētiskās medicīnas klīnika

Bērzaunes 7, Rīga, LV-1039
Mēs saviem pacientiem nodrošinām:: ✓ individuālu pieeju ārstēšanā; ✓ komfortablu un mājīgu atmosfēru; ✓ personīgā laika ekonomiju; ✓ visu specialitāšu zobārstu – ķirurgu, implantologu, ortodontu, entodontu (zobu kanālu ārstēšana zem jaunākās paaudzes mikroskopa), bērnu zobārstu un higiēnistu, – pakalpojumus; ✓ pārdomātu cenu politiku.

DentaVita, zobārstniecība visai ģimenei

Zobārsti- profesionāļi kuriem uzticas !
Maskavas 283, Rīga, LV-1063
Apraksts:

"DentaVita" - zobārstniecība Ķengaragā. Zobārsts Ķengaragā. Laipni lūdzam "Dentavita", mūsdienīgā un saulainā zobārstniecības klīnikā, kura atrodas netālu no lielākā Rīgā transporta krustceļa Dienvidu tilta, atsevišķi stāvošajā, pilnīgi renovētajā ēkā ar ērtu stāvvietu. Mēs sniedzam visa veida zobārstniecības pakalpojumus: ārstēšanas, protezēšanas, implantācijas, higiēnas un estētiskās stomatoloģijas jomā. Ja jūs vēlaties būt pārliecināti par savu smaidu un savu zobu veselību vai jums ir vajadzīga neatliekamā stomatoloģiskā palīdzība, vai jūs vienkārši meklējat drošu zobārstu savai ģimenei, mēs vienmēr atradīsim labāko risinājumu katra klienta smaidam un laikam.

ZL.LV iesaka

Arkāde dental, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Raiņa bulvāris 2-2.st., Rīga, LV-1050
Pakalpojumi: ✓ Estētiskā zobārstniecība ✓ Kosmētiskā zobārstniecība ✓ Zobu ķirurģija ✓ Implantoloģija ✓ Mutes dobuma higiēna Par uzņēmumu:

SIA "Arkāde Dental" dibināta 2003. gadā un sniedz visa veida zobārstniecības pakalpojumus. Uzņēmums nodrošina profesionālu attieksmi pret ikvienu klientu. Uzņēmuma speciālisti nodrošina nevainojamu kvalitāti.

MADY DENTAL LAB, zobu tehniskā laboratorija

Apguldes 5, Rīga, LV-1004
Zobu protezēšana:: ✓ Komplicēti, sarežģīti risinājumi balstīti uz implantiem ✓ Izņemamās plates ✓ Lokveida protēzes ✓ Metāla keramika ✓ Presētā keramika ✓ Cirkonija keramika ✓ Naktskapes, balināšanas kapes, aizsargakapes ✓ Inlejas, onlejas ✓ 3D printēti produkti ✓ Venīri

AZL Zobārstniecība, SIA

K.Barona 88-1.st., Rīga, LV-1001
Apraksts:

"AZL Zobārstniecība" ir klīnika, kas sniedz dažādus zobārstniecības pakalpojumus. Mūsdienīga zobu labošana bez sāpēm. Neapkalpojam pacientus ar funkcionāliem traucējumiem. Strādājam ar līgumsabiedrībām Baltikums, Ergo, Seesam Latvia, Compensa Latvia. Darba laiks pēc iepriekšēja pieraksta. 

SIA BF ESSE STOMATOLOĢIJAS CENTRS

Brīvības gatve 369 k.2, Rīga, LV-1024
Pakalpojumi: ✓ Terapeitiskā zobārstniecība ✓ Ķirurģiskā zobārstniecība ✓ Mutes dobuma higiēna ✓ Protezēšana ✓ Implantoloģija ✓ Estētiskā un dekoratīvā zobārstniecība ✓ Bērnu zobārstniecība ✓ 3D stomatoloģiskais panorāmas rentgens ✓ Virtuālā realitāte ārstniecības laikā

VALIS, Zobārstniecības klīnika Pārdaugavā

Valdeķu 25, Rīga, LV-1004
Piedāvātie pakalpojumi:: ✓ zobu higiēna ✓ zobu protezēšana ✓ entodontija ✓ ķirurģija ✓ implantoloģija ✓ periodontoloģija ✓ bērnu zobārstniecība ✓ zobu balināšana Priekšrocības::

Klīnikā tiek izmantotas modernākās stomatoloģijas tehnoloģijas, kas pilnībā atbilst visām starptautiskajām prasībām. Savukārt paši zobārsti regulāri papildina zināšanas un prasmes dažādos kursos kā Latvijā, tā ārpus tās. Vienlaikus, dažādu valstu labākie speciālisti no Vācijas Itālijas un Krievijas pastāvīgi viesojas klīnikā, sniedzot praktiskas sava darba demonstrācijas. Klīnika Valdeķu ielā ir izveidota, lai padarītu kvalitatīvus zobārsta un zobu higiēnista pakalpojumus vieglāk pieejamus arī Pārdaugavas iedzīvotājiem Ziepniekkalnā un Torņkalnā, kā arī Baložos, Titurgā un Mārupē.

SIA KF DENTAL, Siguldas reģionālā zobārstniecība

Zinātnes 1, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Zobārstniecībā pieejamie pakalpojumi:: ✓ Bērnu zobārsts ✓ Zobu ārstēšana un atjaunošana ✓ Mutes dobuma higiēna ✓ Zobu raušana ✓ Protezēšana

Esat laipni gaidīti mūsu zobārstniecības klīnikā Siguldā!

Apraksts:

SIA "KF DENTAL" ir zobārstniecības klīnika visai ģimenei, kas sniedz augsti kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus, izmantojot modernākās iekārtas un jaunākās paaudzes zobārstniecības materiālus.

Saulkrastu zobārstniecība, SIA

Ainažu 34, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV-2160
Pakalpojumi:: ✓ Profesionāla mutes dobuma higiēna ✓ Vispārējā zobārstniecība ✓ Bezmaksas zobārstniecība bērniem līdz 18 gadu vecumam ✓ Zobu endodontiskā ārstēšana ✓ Zobu ķirurģija ✓ Zobu terapeitiskā ārstēšana ✓ Protezēšana Par mums::

Saulkrastu zobārstniecība piedāvā dažādus zobu profilakses un ārstēšanas pakalpojumus pieaugušajiem, pensionāriem un bērniem. 

Zobārstniecības kabinets ir aprīkots ar mūsdienīgām ārstēšanas iekārtām un aparatūru, kas pilnībā atbilst Latvijas Republikas un Eiropas Savienības prasībām.

Klīnikā ir nodrošināta vides pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Atbilstoši aprīkota tualete pieejama Saulkrastu slimnīcas telpās.

Klīnika Zinta, SIA, Zobārstniecības pakalpojumi Ventspilī

Turpinām strādāt klātienē!
Lielā Dzirnavu 18, Ventspils, LV-3601
Zobārstniecības pakalpojumi: ✓ Diagnostika ✓ Terapija ✓ Ortodontija ✓ Endodontija ✓ Peridontoloģija ✓ Ķirurģija ✓ Implantoloģija Par klīniku:

Kopš savas pirmās darba dienas "Klīnikas Zinta" kolektīvs saviem klientiem piedāvā Eiropas Savienības standartiem atbilstošus zobārstniecības un ķirurģijas pakalpojumus.

Klīnika pastāv jau vairāk nekā 20 gadus, un tajā strādājošie speciālisti regulāri apmeklē dažādus tālākizglītības kursus gan Latvijā, gan ārzemēs. Klīnikā ir pieejamas jaunākās tehnoloģijas un tehnikas zobārstniecībā – kā 3D rentgens, sakņu kanālu ārstēšana mikroskopa kontrolē, zobu balināšana ar lāzeru, implantu ievietošana un protezēšana uz implantiem, kā arī ortodontija.

Mūsu klīnika sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu piedāvā zobu labošanu bērniem bez maksas.

Dental Klīnika, SIA Denta-Z

Pieņem tikai pēc pieraksta!
Bruņinieku 28-27, 2.st., Rīga, LV-1011
Zobu ārstēšana, protezēšana, higiēna , restaurācija, zobu balināšana, zobu balināšana ar lāzeri.

Medicīnas centrs, ARS

Skolas 5, Rīga, LV-1010
Apraksts: Klīnika "Medicīnas centrs ARS" dibināta 1988. gadā un ir viena no lielākajām un novērtētākajām medicīnas klīnikām Latvijā, kas pulcē valsts vadošos medicīnas speciālistus un izmanto jaunākās tehnoloģijas, inovācijas un aktuālākos zinātnes atklājumus gan pašā Rīgas centrā, gan filiālēs.

Estētiks, SIA

Kleistu 18a-1, Rīga, LV-1067
Zobārstniecība un mutes higiēna , zobu ārstēšana, zobu tīrīšana, stomatoloģija, zobu implanti, implantācija, , zobu ķirurģija, zobu protezēšana, zobu protēzes, izņemamās protēzes, zobu kronīši un tiltiņi, platītes

Dias grupa, SIA, Zobārstniecības kabinets

Turpinām strādāt klātienē!
Tomsona 21, Rīga, LV-1013
Zobārsts, zobārsti, bērnu zobārsts, zobārstniecība , stomatoloģija, ortodontija, zobu protezēšana, zobu, Bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam bezmaksas ārstēšana.

Agates smaids, SIA

Ziedu 5, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Pakalpojumi:: ✓ Zobu ārstēšana ✓ Zobu higiēna ✓ Bērnu zobārsts ✓ Zobārsta konsultācijas ✓ Zobu raušana ✓ Zobu protēžu likšana ✓ Zobu rentgens ✓ Mutes dobuma profilakse ✓ Zobu kroņi ✓ Zobu plombēšana ✓ Zobu restaurācija

VV Centrs, SIA, Zobu tehniskā laboratorija

Brīvības 103-23a, Rīga, LV-1001
Apraksts: SIA “VV Centrs” - medicīnas kompānija, kuru 1994. gada maijā nodibināja brāļi Leonīds un Mihails Veļkoviči. Tā ir zobu tehniskā laboratorija. Izgatavojam augstākās kvalitātes visa veida zobu protēzes pēc zobārstu pasūtījumiem. Kods Ārstniecības iestāžu reģistrā - 019169615.

Imeda, SIA, Heliodenta, zobārstniecības kabinets

Rīgas 48-15, Daugavpils, LV-5401
Zobārsts, zobārsti, stomatologs, zobārsti Daugavpilī, zobārstniecība , zobu raušana, zobu labošana, zobu, protezēšana, zobu higiēna , mutes higiēna .

Vidar, SIA, zobārstniecība, zobu tehniskā laboratorija

Krāslavas 7, Rīga, LV-1003
Apraksts:

Zobārstniecības klīnika Vidar piedāvā dažādus zobārstniecības un protezēšanas pakalpojumus Rīgā, Latgales priekšpilsētā. Pieejami arī zobu higienista pakalpojumi. Zobu tehniskā laboratorija. Pie mums iespējama kvalitatīva zobu ārstniecība, ķirurģija un protezēšana pie kvalificētiem un pretimnākošiem speciālistiem.

Zobārstniecības klīnika Akrībija, SIA, Rīgas centrā

Marijas 20-4, Rīga, LV-1011
Zobārstniecības klīnikas "Akrībija" galvenais mērķis:

Mūsu galvenais mērķis un uzdevums – sniegt pacientiem kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus. Vairāki no klīnikas ārstiem ir guvuši pieredzi arī Lielbritānijas universitātēs, kā arī joprojām regulāri papildina savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas dažādos kursos un semināros. Atnākot uz klīniku, pacients var būt drošs, ka ārstēšanas procesā tiks izmantotas jaunākās metodes. Viss klīnikā tiek radīts pacientu vajadzībām. Pie mums strādā profesionāla zobārstu komanda, kura katram pacientam izstrādā individuālu ārstēšanas plānu, lai tas būtu optimālākais tieši Jums.

Smile De Lux, klīnika

Raiņa 3a-28, Jelgava, LV-3001
Zobārstniecības pakalpojumi:: ✓ Akūtā zobārstniecība ✓ Zobu ārstēšana ✓ Zobu higiēna, balināšana ✓ Ortodontija ✓ Protezēšana ✓ Implantoloģija ✓ Zobu ķirurģija ✓ Zobu raušana u.c. Par mums: Smile De Lux Jelgavā sniedz dažāda veida zobārstniecības un skaistumkopšanas pakalpojumus.

Dental Studio, SIA

Elizabetes 75, Rīga, LV-1050
Pakalpojumi:: ✓ Zobu ārstēšana ✓ Zobu terapija ✓ Mutes dobuma higiēna ✓ Ortodontija ✓ Zobārstniecība ✓ Zobu ķirurģija ✓ Protezēšana Par klīniku:

SIA Dental Studio dibināta 2002. gadā un sniedz visa veida zobārstniecības pakalpojumus. Mūsu klīnikā jūs vienmēr būsiet aprūpēts, jutīsieties komfortabli un ērti. Laipnais personāls radīs jums atmosfēru, kurā jūs varēsiet relaksēties no straujās ikdienas – mēs par jums parūpēsimies. Mēs būsim priecīgi redzēt jūs Dental Studio – profesionālo meistaru studijā.

Skrīveru zobārstniecība, SIA

Skrīveri, Daugavas 88a, Skrīveru pagasts, Aizkraukles nov., LV-5125
Apraksts:

Zobu ārstēšana visiem - no bērniem līdz vecāka gadagājuma cilvēkiem. Zobu higiēnista pakalpojumi. Zobu restaurācija un zobu protezēšana. Mutes dobuma veselība. 

Ramonas Liepiņas privātprakse, SIA

Upes 9, Rīga, LV-1013
Apraksts: Zobārstniecības prakse ērti sasniedzamā vietā Rīgas Klusajā centrā pie Brasas tilta. Vides pieejamība.Nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem. Nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem. Klīnikas telpas pieejamas personām ar kustību traucējumiem.

Ilodent, SIA

Grēcinieku 26-1.st., Rīga, LV-1050
Apraksts:

Zobārstniecības pakalpojumi Rīgā. Lai nodrošinātu, ka jūsu zobi vienmēr ir skaisti un veseli, aicinām uz mūsu zobārstniecības privātpraksi ILODENT, kur jūs vienmēr sagaidīs smaidošs un draudzīgs personāls.

Mēs strādājam tikai ar jaunākajām zobārstniecības tehnoloģijām un iekārtām, kas tiek izmantotas pacientu ārstēšanas procesā. Šādā veidā klīnika spēj sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus ikvienam apmeklētājam. 

Zobu tirgotava, SIA, Alpha-Bio Tec pārstāvis

Tallinas 47, Rīga, LV-1012
Apraksts: SIA „Zobu tirgotava” piedāvā zobu tehniķiem un zobārstiem augstvērtīgus, kvalitatīvus produktus, Alpha-Bio Tec implantu sistēmas pārstāvis. Zobu tehnikas materiāli, zobu implanti. Piedāvājam iegādāties dažādas ieguldmasas kroņiem, tiltiem un atbalsta loka protēzēm; sakausējumus metālkeramikai un atbalsta loka protēzēm; lodes; dažādu klašu ģipšus; aukstās polimerizācijas plastmasas ar plastisko fāzi un citus produktus.

Nordent, SIA, Zobārstniecības klīnika

Turpinām strādāt klātienē!
Pērnavas 6, Rīga, LV-1012
Apraksts: Jaunajā zobārstniecības klīnikā NORDENT kvalitatīvu stomatoloģiju piedāvā dr. Marina Aļohina un dr. Deniss Spiridonovs.

Daugavpils zobārstniecības poliklīnika, SIA

Lāčplēša 12, Daugavpils, LV-5401
Pakalpojumi:: ✓ Zobu slimību diagnostika ✓ Profesionālā higiēna ✓ Zobu ārstēšana ✓ Ķirurģiskie pakalpojumi ✓ Zobu protezēšana ✓ Periodonotologa pakalpojumi ✓ Zobu implantācija ✓ Zobārstniecība bērniem Par mums::

Poliklīnikai ir kapitālsabiedrības statuss, 100% kapitāla pieder pilsētas domei. Ir mūsdienīgi zobārstniecības kabineti, kur pacientiem sniedz palīdzību zobārsti, zobu higiēnistes un zobārstniecības māsas.

Pieejamas cenas ļauj izmantot iedzīvotājiem ar dažādu ienākuma līmeni zobārstniecības palīdzību.

Visi zobārsti, zobu higiēnistes, zobu tehniķi un zobārstniecības māsas ir sertificēti.

✓ Sniedzamo pakalpojumu kvalitāti poliklīnikā kontrolē kabinetu vadītāji un kabinetu vecākās zobārstniecības māsas. Medicīnas personāls darba procesa laikā izmanto vienreizējās lietošanas maskas un cimdus.  Divas reizes gadā tiek veikta  medicīnas instrumentu sterilitātes mikrobioloģiskā analīze.

Parks 2004, SIA

Jāņa 1a, Jelgava, LV-3001
Apraksts: Zobārstniecības kabinets Parks 2004 piedāvā plaša spektra zobārstniecības pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan bērniem. Viss no zobu ārstniecības un plombēšanas līdz ķirurģijai un protezēšanai. Klīnika ir ierīkota ar vieglu ieeju un draudzīgi vidi cilvēkiem ar traucējumiem.

A-Serviss, SIA, Zobārstniecības kabinets

Blaumaņa 11/13-9, Rīga, LV-1011
Zobārstniecība un mutes higiēna . Zobārsts. Zobārsts Centrs. Zobārstniecība Rīga.

Dentium, SIA

Kaņiera 10a-2.st., Rīga, LV-1063
Zobārsti, zobārstniecība , zobārsts, akūta palīdzība. Bērnu zobārstniecība . Mutes higiēnists., Zobārstniecība . Stomatoloģija. Zobu kronīši un tiltiņi. Zobu profilakse. Zobu rentgens. Ortodonts.

ComfortDent, SIA

Maskavas 240-521, 5.st., Rīga, LV-1063
Apraksts:

"ComfortDent" zobārstniecības klīnikā pakalpojumi visiem ģimenes locekļiem, sākot no zobu higiēnas un zobu labošanas līdz implantoloģijai. Ja Jums zobu labošana asociējas ar sāpēm un bailēm, "ComfortDent" Jumspierādīs pretējo! Zobu ārstēšanā tiek izmantoti mūsdienīgi materiāli, aprīkojums, tehnoloģijas, profesionāli ārsti un patīkama atmosfēra. Bērnu zobārsts atradīs īpašu pieeju bērniem un parūpēsies, lai mazais pacients arī turpmāk nabaidītos no zobiņu labošanas. "ComfortDent" speciālisti ir īstie, kam uzticēt savu smaidu.

Gohbergs Genādijs, ārsta prakse zobārstniecībā

R.Blaumaņa 8-2, Jelgava, LV-3001
Zobu labošana. Zobārsts Jelgavā. Zobu labošana Jelgavā. Zobu ķirurģija. Zobu implantācija. Zobu higiēnists Jelgavā. Zobu protēzes. Zobu protezēšana. Zobu rentgens. Digitālā viziogrāfija. Zobu kompjūtera viziogrāfija. Zobu implantācija Jelgavā. Protezēšana.

Insla, SIA, Zobārstniecības kabinets

Raiņa 50, Jūrmala, LV-2011
Apraksts:

Zobārstniecība, solārijs. Zobārstniecības kabinets piedāvā zobu ārstēšanu un protezēšanu, smaganu saslimšanu ārstēšanu, zobu ķirurģiju, mutes dobuma higiēnu, pastāvīgo un piena zobu ārstēšanu bērniem. Kabinetā strādā sertificēti speciālisti - zobārsti un zobārstniecības māsas. Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 1300-00007.

ZL.LV iesaka

Hermess, SIA, zobārstniecība

Lomonosova 7, Rīga, LV-1019
Apraksts: Hermess Zobārstniecība veiksmīgi darbojas jau kopš 1994. gada, piedāvājot pilnu zobārstniecības pakalpojumu klāstu – zobu ārstēšanu, higiēnu, zobu balināšanu, protezēšanu un implantēšanu. Mūsu sertificētie zobārsti seko līdzi nozares jaunākajiem sasniegumiem un regulāri papildina zināšanas citās Eiropas klīnikās, piedaloties semināros un konferencēs.
ZL.LV iesaka

Diennakts zobārstniecība, SIA Zobu Paradīze

Avotu 43, Rīga, LV-1009
Zobārstniecība, Zobārstniecība un mutes higiēna, Zobu implanti, Sakodiena ārstēšana, Diennakts zobārstniecība, Zobu implantācija Rīgas centrā
Stomatoloģiskie pakalpojumi, kas tiek veikti, izmantojot mūsdienīgus materiālus, ietver sevī zobu ārstēšanu, ķirurģiju, transplantēšanu, protezēšanu, zobakmens noņemšanu, balināšanu, sakodiena koriģēšanu un citus zobārstniecības pakalpojumus.