Skaistumkopšana

Drukāt
1

"La Manga", skaistumkopšanas salons Rīgas centrā

Lāčplēša 62, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi:
    ✓ Vaksācija; ✓ Parmanentais make-up; ✓ Weyergans procedūras; ✓ Detox programmas
Par mums: Skaistumkopšanas salons „La Manga” sniedz frizieru un nagu kopšanas speciālistu pakalpojumus. Pieejamas efektīvas un augstvērtīgas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras.
2

"Women", Izraēlas kosmētikas veikals

Tirgoņu 8, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kāpēc Nāves jūras minerāli?: Tam ir labs izskaidrojums - ir pagājuši vairāk nekā 2000 gadu, kopš ir pierādīts, ka Nāves jūras kosmētikai ir dziedinošas un skaistumu veicinošas īpašības, ar kurām tikai retas ādas kopšanas procedūras varētu lepoties. Nāves jūra (dēvēta arī par Sāls jūru) ir unikāls avots dažiem no kritiskākajiem minerāliem un sāļiem pasaulē, no kuriem divpadsmit ir neatkārtojami un nav atrodami (dabīgā veidā) nekur citur, kā vien šeit. Daži no šiem nenotveramajiem un ekskluzīvajiem minerāliem ir gandrīz identiski mūsu ķermenī atrodamajiem, kas galvenokārt atrodas tieši mūsu ādas šūnās, un tāpēc tie ir neaizstājami ādas barošanai atjaunošanai, kad tas ir nepieciešams.
  • 2 Skaistumkopšana

Veselības salons 888, SIA "Rodain"

Dārzaugļu 1-213, Rīga, LV-1012
Diagnostikas aparatūra: Veselības salonā 888 diagnostiskā veselības pārbaude tiek veikta ar Eiropas Savienībā sertificētu medicīnisko iekārtu Sensitiv Imago. Medicīniskās ierīces numurs: R500G060CE2. iekārtas precizitāte ir 85%. Diagnostika tiek veikta, balstoties uz datiem par šūnu, audu un orgānu bioelektriskajām īpašībām, kas patoloģisko procesu gaitā ātri un dziļi mainās. Visus organisma procesus Jūs varēsiet redzēt uz monitora ekrāna izmeklēšanas gaitā.

Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija

J.Asara 5, Rīga, LV-1009
Priekšrocības::
    ✓ Asociācija ir nozares uzņēmumu novērtēta, profesionāļu plaši pārstāvēta (vairāk kā 600 biedri) stabila sabiedriska organizācija. ✓ LKKA ir iekļāvusies starptautiskā apritē. Tā pievienotā vērtība ir starptautiskās CIDESCO kvalifikācijas ienākšana kosmētiķu apmācībā Latvijā, iespējamība iegūt informāciju un piedalīties aktivitātēs Eiropas Savienībā (piem., Eiropas Skaistumkopšanas pakalpojumu Standarta tapšanas procesā). ✓ LKKA sadarbība ar Latvijas Aroma terapijas asociāciju, LĀB Ārstu kosmetologu asociāciju, Latvijas Fizikālās Medicīnas asociāciju, ar mācību iestādēm, kas izglīto kosmētiķus. Tas veicina praktizējošu profesionāļu kompetences izaugsmi, topošo speciālistu profesionālās sagatavotības līmeņa pilnveidi.

"Klērs Studija", skaistumkopšanas profesionālais izglītības centrs

Artilērijas 67, Rīga, LV-1009
Apraksts: Kompānijas Klērs Studija personāls ir pieredzes bagāti, augsti kvalificēti, iemīlējušies savā darbā darbinieki, kuri izgājuši nepieciešamo apmācību Latvijā un ārpus Lavijas Republikas robežām. Viņiem ir daudz diplomu un apbalvojumu par piedalīšanos dažādos ārvalstu konkursos. Šie cilvēki vienmēr atrodas radošās darbības meklējumos, apgūst jaunas metodes un tehnoloģijas, nepārtraukti paaugstinot savu profesionalitāti un zināšanu līmeni. Mūsu kompānija Klērs Studija piedāvā plašu pakalpojumu klāstu dažādās skaistuma pasaules sfērās. Jau vairāk kā 15 gadus mēs strādājam Latvijas un Baltijas valsts tirgū. Kompānija Klērs Studija ir vairāku Eiropā pazīstamu profesionālās kosmētikas brendu TAHE, Mon Platin, Baxter, Nirvel, Nuance, Draw, She utt. pārstāvis. Liels preču klāsts, iepakojumu un tilpumu dažādība, plašs cenu diapazons, preces pielietojums, specializētajos salonos, kā arī mājas apstākļos, ļauj apmierināt pašus prasīgākos dažādu grupu patērētājus.

"Genialevel", SIA

Dārzaugļu 1b, Rīga, LV-1012
Skaistumkopšana

"Beauty Masters", SIA

Pērnavas 5, Rīga, LV-1012
Skaistumkopšana

"Deimans", SIA

Brīvības 162-1, Rīga, LV-1012
Skaistumkopšana

"Elite Beauty", SIA, Salons

Brīvības 136, Rīga, LV-1012
Skaistumkopšana
Skaistumkopšanas salonos pieejamas atsvaidzinošas, nostiprinošas un relaksējošas procedūras labam izskatam un lieliskam garastāvoklim. Sejas un ķermeņa pīlings, masāža, vaksācija, liftings un ādas kopšana pieejama gan sievietēm, gan vīriešiem.