Skaistumkopšana

Drukāt
1

"La Manga", skaistumkopšanas salons Rīgas centrā

Lāčplēša 62, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi:
    ✓ Vaksācija; ✓ Parmanentais make-up; ✓ Weyergans procedūras; ✓ Detox programmas
Par mums: Skaistumkopšanas salons „La Manga” sniedz frizieru un nagu kopšanas speciālistu pakalpojumus. Pieejamas efektīvas un augstvērtīgas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras.
2

"Women", Izraēlas kosmētikas veikals

Tirgoņu 8, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kāpēc Nāves jūras minerāli?: Tam ir labs izskaidrojums - ir pagājuši vairāk nekā 2000 gadu, kopš ir pierādīts, ka Nāves jūras kosmētikai ir dziedinošas un skaistumu veicinošas īpašības, ar kurām tikai retas ādas kopšanas procedūras varētu lepoties. Nāves jūra (dēvēta arī par Sāls jūru) ir unikāls avots dažiem no kritiskākajiem minerāliem un sāļiem pasaulē, no kuriem divpadsmit ir neatkārtojami un nav atrodami (dabīgā veidā) nekur citur, kā vien šeit. Daži no šiem nenotveramajiem un ekskluzīvajiem minerāliem ir gandrīz identiski mūsu ķermenī atrodamajiem, kas galvenokārt atrodas tieši mūsu ādas šūnās, un tāpēc tie ir neaizstājami ādas barošanai atjaunošanai, kad tas ir nepieciešams.
  • 2 Skaistumkopšana

SIA "Aj-Gun Riga", solārija salons

A.Saharova 27, Rīga, LV-1082
Priekšrocības: Uzņēmuma profesionālie darbinieki nodrošina klientiem laipnu apkalpošanu biroja mājīgajās telpās. Uzņēmums piedāvā savai produkcijai demokrātiskas cenas, kā arī visus pakalpojumus saviem klientiem nodrošina katru dienu neatkarīgi no svētkiem. Par uzņēmumu: SIA "Aj-Gun" dibināts 1995.gadā. Mūsu darbības veidi:
    ✓ solāriju saloni; ✓ interneta klubs, kopēšanas un drukas pakalpojumi; ✓ T-kreklu, krūzīšu un citu suvenīru apdruka; ✓ parfimērijas tirdzniecība.

"Aura", skaistumkopšanas salons

Akadēmiķa M.Keldiša 16, Rīga, LV-1021
Skaistumkopšana

"Lorta klasika", SIA, Salons

A.Saharova 1, Rīga, LV-1082
Skaistumkopšanas salons Pļavniekos, frizētava Pļavniekos, skaistumkopšana Pļavniekos.

"Līga Lux", skaistumkopšanas salons

Dzeņu 7 k.1, Rīga, LV-1021
Frizūras, griezumi, matu koloristika, manikīrs, pedikīrs, sejas estētiskās procedūras, sejas tīrīšana, sejas masāža, vaksācija, vizāža, bio henna uzacu korekcija, uzacu, skropstu krāsošana, korekcija, skropstu laminēšana, mezoterapija, bb treatment - tonis sejas ādai, uzacu mikrobleidings, permanents, solārijs.

"Panbraun", SIA, Salons

Pļavnieku 1, Rīga, LV-1021
Skaistumkopšana

"OK studia", SIA

Pļavnieku 5, Rīga, LV-1021
Skaistumkopšana

"Maravilla", SIA

Pļavnieku 9-64, Rīga, LV-1021
Skaistumkopšana

"CGS", SIA

Ulbrokas 18, Rīga, LV-1021
Skaistumkopšana

"Kimks", SIA

Lubānas 123, Rīga, LV-1021
Skaistumkopšana

"Eldan", IK

Lubānas 117a, Rīga, LV-1082
Skaistumkopšana

"Kosmeta", SIA, Salons

A.Saharova 8, Rīga, LV-1021
Skaistumkopšana

"Lana Fashion", SIA

Ulbrokas 18, Rīga, LV-1021
Skaistumkopšana
Skaistumkopšanas salonos pieejamas atsvaidzinošas, nostiprinošas un relaksējošas procedūras labam izskatam un lieliskam garastāvoklim. Sejas un ķermeņa pīlings, masāža, vaksācija, liftings un ādas kopšana pieejama gan sievietēm, gan vīriešiem.