Skrūvpāļu montāža, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

"KRINNER Latvija", Bezbetona pamati skrūvpāļi

Valdlauči, Izstāžu 11, Ķekavas p., Ķekavas n., LV-1076
Par uzņēmumu: "KRINNER LATVIA" skrūvpāļu pamatu vienīgais oficiālais "Krinner GmbH" pārstāvis Latvijā. Piecu gadu pieredze – bezbetona pamatu risinājumos, KRINNER skrūvpāļi, skrūvpāļu pamatu eksperts. Pamatu risinājums: Skrūvpāļu pamati ir lielisks risinājums koka konstrukcijām, ceļiem un satiksmei, karogu kātiem un mastiem, reklāmas paneļiem un plakātiem, solārajām energosistēmām, nožogojuma sistēmām, šķūņiem, noliktavām un konteineriem, dārziem un atpūtai, pasākumu un izstāžu konstrukcijām.
ZL.LV iesaka

"Skrūvpāļu pamati", SIA

Biksēres 2, Rīga, LV-1073
Apraksts: Ko darīt, ja izvēlētā platība atrodas gleznainā vietā un priecē aci, bet apgrūtinoša mājas celtniecībai? Risinājums ir! Izmantojot skrūvpāļu pamatus, paveras iespēja veikt darbus visās gruntīs. Ja Jūs plānojat plašu dzīvojamās mājas celtniecību visai ģimenei, izvēlieties tehnoloģiju, kas nodrošina augstas kvalitātes materiālus un pakalpojumus, ekonomē Jūsu laiku un naudu. Darbi, kas saistīti ar skrūvpāļu uzstādīšanu, saglabās Jūsu ainavu, nesagādās neērtības Jums un Jūsu kaimiņiem, kas pie izvēles nav mazsvarīgs faktors! Pamati no skrūvpāļiem – vienīgais patiesais risinājums!

"Marmors", SIA

Stūnīši, Gaismas 11, Olaines p., Olaines n., LV-2127
Skrūvpāļu uzstādīšana, skrūvpāļu metāla konstrukcijas. angāriem, tiltiem, privātmājas, piestātnes, skrūvpāļu pamatu celtniecība, bezbetona pamati, skrūvpāļu ražošana, izgatavošana, montāža , virpošana, frēzēšana

"OAK-Lived Vitta", SIA, verandu, terašu, karkasa māju ražošanas un montāžas uzņēmums

Maskavas 322, Rīga, LV-1063
Karkasa mājas, māju ražošana, montāža . Moduļu mājas, moduļu māju māju ražošana, montāža .
ZL.LV iesaka

"Evro Wood", SIA

Tirgus laukums 1, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Piegāde, montāža , demontāža. Metāla durvis, durvju ražošana, uzstādīšana.

"Privacon Baltics", SIA

Akmeņu 39, Ogre, Ogres n., LV-5001
lauksaimniecības žogi, pasta kastes, skrūvpāļi cena, veramo vārtu furnitūra, žoga paneļi, žoga siets, skrūvpāļu furnitūras veikals, žogu dēļi, dēļi žogam, žoga dēļi, durvju furnitūra, aksesuāri, atsaites, piegāde, montāža

"Lange Tech", SIA, Apkures iekārtu ražošanas firma

Eksporta 28, Tukums, Tukuma n., LV-3104
tirdzniecība, griešana, tehnika dārzam, saimniecībai, mazgabarīta metāla konstrukciju izgatavošana, montāža pamati, skrūvpāļu pamatu izbūve.