Sodas strūklas, visā Latvijā

Drukāt

"Andžejs un partneri", SIA

Puķu 9-1, Rīga, LV-1048
Pakalpojumi::
    ✓ Zobārstniecības instrumenti un aprīkojums ✓ Zobārstniecības tehnika ✓ Zobārstniecības tehnikas remonts ✓ Apģērbs un apavi medicīnas un SPA speciālistiem
Specializācija:: SIA “Andžejs un partneri” piedāvā zobārstniecības aprīkojumu – zobārstniecības iekārtas gan jaunas, gan renovētas (lietotas), sterilizācijas ierīces, atsūkšanas sistēmas, kompresorus, ierīces zobu veselības profilaksei, endodontijai, ķirurģijai u.c. manipulācijām; sniedz zobārstniecības tehnikas servisa pakalpojumus - uzstādīšanu, apkopi un remontu; kā arī piedāvā apģērbu un apavus medicīnas un skaistumkopšanas jomas speciālistiem.
ZL.LV iesaka

Daigas Lubarskas zobu higiēnistes prakse

Turpinām strādāt klātienē!
Raudas 8-407, Tukums, Tukuma n., LV-3101
Pulēšanas ar sodas strūklu. Pieejams cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, jaunajām māmiņām, invalīdiem.

Zobiņi.lv, zobārstniecība Rīgas centrā, SIA "SonRe"

Baznīcas 39-1, Rīga, LV-1010
Zobārstniecība, zobārts Rīgas centrā, zobārstniecība Vecrīgā, K.Valdemāra iela, Skolas iela, Baznīcas iela, Elizabetes iela, Dzirnavu iela, Lāčplēša iela, Blaumaņa iela, Ģertrūdes iela, Stabu iela, Biķernieku iela, Matīsa iela, Tallinas iela, Artilērijas iela, Marijas iela, A.Čaka iela, Brīvības iela, Tērbatas iela, Kr. Barona iela.

"Krāsošanas iekārtas", "LDE LINING", tirdzniecība, noma, remonts

Krasta 103, Rīga, LV-1019
Pakalpojumi::
    ✓ Destilēšanas iekārtas ✓ Industriālās iekārtas ✓ Industriālā ventilācija ✓ Poliuretāna putas un poliurea
Specializācija:: Industriālo iekārtu Graco un citu krāsošanas iekārtu tirdzniecība un serviss. Jau 7 gadus esam Latvijas tirgū, kompānijā strādā pieredzējuši speciālisti ar vairāk kā 12 gadu pieredzi. Krāsošanas iekārtas SIA ir viens no līderiem savā nozarē. Speciālisti arī piedāvā sniegt apmacības un konsultācijas.

"Pārklājums", SIA, "LDE LINING"

Krasta 103, Rīga, LV-1019
Apraksts: Poliuretāna Hidroizolācijas membrānu un poliuretāna pārklājumu uzklāšana un poliuretāna, akrila, epoksīda grīdas pārklājumu materiālu uzklāšana, materiālu ieklāšana. Hidroizolācijas darbi, uzklāšanas, ieklāšanas serviss. Poliuretāna putu , Poliuretāna materiālu, poliuretāna elastomēra uzklāšana, ieklāšana, bezputekļu abrazīvā tīrīšana, metāla, metālizstrādājumu. Smilšu strūkla, slapjā smilšu strūkla, bezputekļu smilšu strūkla. Smilšu strūklas tīrīšana, notīrīšana. Tiešais LDE LINING oficiālais GRACO dīleris. Latvija.

„AJ Blasters”, strūklošanas pakalpojumi

Vītoliņi, "Industriālais parks", Valgundes p., Jelgavas n., LV-3017
Apraksts: Mēs piedāvājam kompleksu pakalpojumu klāstu visā Latvijā: novērtēt, izjaukt, apstrādāt, notīrīt, sametināt, sagatavot, nokrāsot, salikt.

"Dali Dental", SIA

Pulkveža Brieža 4/6-7, Rīga, LV-1010
Zobu apstrāde ar Air-Flow sodas strūklas aparātu. Silantu uzlikšana zobiem.

"KMIK", SIA

Ropažu 60a, Rīga, LV-1006
Zobu balināšana, sodas strūklas . Digitālās kameras, monitori. Rokas instrumenti. Polimerizācijas lampas, sodas strūklas , intraorālās kameras, rentgenogrāfija, sterilizācija, elektroķirurģija

"ARDE Dental", SIA

F.Sadovņikova 20, Rīga, LV-1003
Sodas strūkla. Apex lokatori. Air-Flow ierīces. Zobu balināšana. Mikroskopi. Intraorālās kameras.

"AstorDent", SIA

Republikas laukums 3-18, Rīga, LV-1010
higiēna ar sodu, zobu higiēna ar Air flow Rīga, zobu higiēna ar Air flow, zobu pulēšana ar Air flow sodas higiēna ar sodu, zobu higiēna ar Air flow Rīgā, zobu higiēna ar Air flow, zobu pulēšana ar Air flow sodas