Starptautiskie kravu pārvadājumi

Drukāt
1

"ACE Logistics Latvia", SIA

"Kalniņi A", Mārupes n., LV-2167
Starptautiskie kravu pārvadājumi , kravu pārvadājumi , auto kravu pārvadājumi , kravu pārvadājumi auto, , negabarīta kravu pārvadājumi , kravas pārvadājumi cenas, starptautiskie kravu pārvadājumi cenas, jūras
 • 1 Kravu pārvadājumi: auto

"Kuehne+Nagel", SIA, Avio pārvadājumu loģistika

Lidosta Rīga, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Starptautiskie kravu pārvadājumi , Auto kravu pārvadājumi , Sauzemes kravas. Starptautiskie kravu pārvadājumi , saliktās kravas, sīkkravas, Jūras kravu pārvadājumi , kuģu kravu pārvadājumi Mūsu pakalpojumi: Kuehne + Nagel pakalpojumi ietver inovatīvus un nozarei unikālus risinājumus, tostarp:
  ✓ Darbība saskaņā ar transporta nozarē vadošajiem Cargo iQ kvalitātes standartiem; ✓ Garantēts piegādes laiks; ✓ Faktisko un plānoto kustību izsekošana un pārraudzība; ✓ Automātiska kopējās cenas aprēķināšana (neiekļaujot izmaksas, kas ir ārpus mūsu kontroles, piemēram, drošības pārbaudes izmaksas, pārvadātāju piemērotās degvielas un drošības piemaksas). ✓ Precīza un standartizēta faktūrrēķinu izrakstīšanas kārtība.
Piedāvājam integrētus loģistikas risinājumus visā piegādes ķēdē, kurus Jums nodrošina viens partneris – Kuehne + Nagel. Mūsu filozofija ir sniegt visaptverošus loģistikas pakalpojumus, kas lieliski iekļaujas Jūsu piegādes ķēdē un piešķir tai pievienoto vērtību. Mēs sniedzam Jums savas profesionālās zināšanas, aktīvu savstarpējo komunikāciju un daudzveidīgu produktu piedāvājumu, lai Jūs varētu visu uzmanību veltīt savam biznesam, kamēr mēs nodrošinām pārvadājumus un noliktavu risinājumus.

"ARS loģistika", SIA, avio kravu pārvadājumi

Lidosta "Rīga", Ziemeļu 18, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Par mums: SIA ARS Loģistika ir aģents aviokompānijām: AIR Baltic, Lufthansa, SAS, FIN Air, Austrian Airlains. Avio un jūras kravu pārvadājumi, kā arī loģistikas risinājumi. Starptautiskie kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi un muitas noliktavas ar dzelzceļa pievadu. Sniedzam konsultācijas transporta, muitas un loģistikas jautājumos.

"Profi Logistiks", SIA

Mārupe, Dzirnieku 18, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Pakalpojumi:
  ✓ Gaisa transports; ✓ Starptautiskie autopārvadājumi; ✓ Dzelzceļa kravu pārvadājumi; ✓ Ekspedīcijas pakalpojumi Baltijas valstu ostās; ✓ Noliktavas pakalpojumu kompleksa nodrošināšana preču importam un eksportam; ✓ Kravu piegādes organizēšana mūsu klientiem ar visiem transporta veidiem;

"Asi Cargo", SIA

Lidosta "Rīga", Ziemeļu 18, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Apraksts:

MŪSU REDZĒJUMS  - Izpētīt, paplašināties un profesionāli augt kravu pārvadājumu un  loģistikas nozarē. Lai piedāvātu saviem klientiem arvien labāku  kvalitāti un optimālu izmaksu pakalpojumus.  - Lai attīstītu mūsu pakalpojumus un darītu zināmu savu klātbūtni  starptautiskajā loģistikas biznesā. Lai kļūtu par jūsu partneri,  nodrošinot labākos loģistikas pakalpojumu risinājumus.

ASI CARGO Ltd ekspertu komanda parūpēsies par jūsu kravu: gaisapārvadājumi, jūras pārvadājumi, kravu pārvadājumi pa autoceļiem, imports,eksports, tranzīts vai projekti. 

MŪSU MISIJA  - Sniegt klientiem augstas kvalitātes transporta un loģistikas  pakalpojumus starptautiskā mērogā.  - Gūt peļņu, lai uzlabotu mūsu komandas profesionālo attīstību un  labklājību; tādējādi uzlabojot mūsu klientu biznesa attīstību.  - Nosakot sev augstākos kvalitātes standartus, mēs vēlamies iegūt  klientu uzticību un sasniegt rezultātus, attīstot savstarpēji izdevīgu  sadarbību un sniedzot optimālus risinājumus.

 

 

ZL.LV iesaka

"Oneway Logistics", SIA

Mārupe, Lielā 19 k.2-3E, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Oneway Logistics transporta kompānija, kura piedāvā sekojošus pakalpojumus::
  ✓ Kravu pārvadājumi Latvijas teritorijā ✓ Sauszemes kravu pārvadājumi Eiropas, Skandināvijas, NVS un Āzijas valstīs ✓ Negabarīta un bīstamu kravu pārvadājumi, salikto kravu pārvadājumi, kā arī kravas, kurām ir nepieciešami īpaši apstākļi un temperatūra. ✓ Jūras transports ✓ Dzelzceļa transports ✓ Gaisa transports ✓ Muitas dokumentu noformēšana.
Apdrošināšanas pakalpojumi:
  ✓ Kravas apdrošināšana ✓ Īpaši vērtīgas kravas apdrošināšana.
Noliktavas pakalpojumi:
  ✓ Kravas glabāšana Eiropas, Skandināvijas, Āzijas un NVS valstu noliktavās.
ZL.LV iesaka

"Zebra Cargo", SIA, Pārcelšanās serviss

Lidosta "Rīga", Ziemeļu 14, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Apraksts: Kaut arī Zebra Cargo – pārvietošanās serviss speciālisti ir dibināta 1998. gadā, mūsu komanda, kas ir uzsākuši, vada un strādā šajā kompānijā ir ar ļoti bagātu pieredzi personīgo un biroja mantu pārvadāšanas biznesā ! Iespējams, ka mūsu darbiniekiem ir visbagātākā pārvešanas pieredze, jo lielākā daļa ir tie, kas 90. gadu sākumā Latvijā sāka piedāvāt klientiem šādu pārvietošanās servisu. Zebra Cargo augstu novērtē ikvienu pārcelšanās darbu. Attieksme ir balstīta, lai pārvietošanās darba rezultātā klients saņemtu vairāk, nekā sākumā ir gaidīts. Mēs gribam patīkami pārsteigt klientus. Mēs katru pārvietošanās darbu vēlamies paveikt pēc iespējas kvalitatīvāk un labāk. Mēs uzskatām, ka kvalitāte nav piedāvājama, bet gan tai ir jābūt praktiski piegādājamai.
ZL.LV iesaka

"J.D.I. Transports", SIA, Kravas busu pārvadājumi

Turpinām strādāt klātienē!
Piņķi, Rīgas 20c, Babītes p., Mārupes n., LV-2107
Apraksts: J.D.I. Transports ir kravas pārvadājumu uzņēmums. Piedāvājam pilnu starptautisko kravu pārvadājumu servisu Baltijas, Eiropas un Skandināvijas reģionā. Mēs organizējam gan starptautiskos pārvadājumus, gan ekspress sūtijumus ar ātru piegādes laiku. Nodarbojamies arī ar treileru un piekabju iznomāšanu un citiem pakalpojumus.

"Rev.eko", SIA

Mārupe, Meldriņu 35, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Apraksts:

SIA REV.EKO piedāvā kvalitatīvu un drošu jūras konteineru kravu piegādi uz/no jebkuras pasaules valsts, sadarbībā ar lielākajām konteineru pārvādājumu līnijām, muitas formalitāšu kārtošanu, kravu uzglabāšanu un konteineru kravu pārvadājumus pa dzelzceļu un ar autotransportu.

"J.R. Tūre", SIA

Priežciems, Pumpuru 8, Babītes p., Mārupes n., LV-2101
Kravu pārvadājumi auto, kravu pārvadājumi , vietējie kravu pārvadājumi , starptautiskie kravu pārvadājumi , pasažieru, kravu pārvadājumi , starptautiskie , cilvēku pārvadājumi , grupu pārvadājumi , lielie autobusi

"Avve", SIA

Mārupe, Dāliju 5, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Starptautiskie kravu pārvadājumi . Kravu pārvadājumi . Kravu piegāde. Saliktās kravas. Kravu eksports. Pārvadājumi . Kravu pārvadājumi no Eiropas. Kravu pārvadājumi uz Eiropu.

"ICT Latvija", SIA

Mārupe, Daugavas 38-3, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
ICT Logistics Kravu pārvadājumi , Starptautiskie kravu pārvadājumi . Starptautiskie kravu pārvadājumi . Transports, kravas, loģistika.

"Būsters Z", SIA

"Mārtiņmuiža", Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Starptautiskie kravu pārvadājumi . Autotransports. Transporta pakalpojumi. Kravu pārvadājumi uz/no Norvēģiju, Norway, Norge, Zviedriju, Sweden.

"La Forza auto", SIA

Mežāres, "Alejas", Babītes p., Mārupes n., LV-2101
Starptautiskie auto kravu pārvadājumi , tentu, refrižeratoru kravu pārvadājumi , refu, termo kravas. Kravu piegāde no durvīm līdz durvīm, door to door.

"DHL Latvia SIA", Global Forwarding Latvija

Mārupe, Plieņciema 35, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Pilno un salikto jūras konteineru, FCL, LCL, Avio kravu pārvadājumi , Starptautiskie pa jūru, pa gaisu Jūras kravu pārvadājumi . imports, eksports, kokmateriālu eksports jūras konteineros uz Koreju, zāģmateriālu

"DHL Express Latvia", SIA

Lidosta "Rīga", Mazā Gramzdas 9a, Mārupes p., Mārupes n., LV-1053
Ekspress pārvadājumi , sūtījumi. Kravu pārvadājumi , gaisa un jūras, pa gaisu. kravu pārvadājumi , (autotransporta, aviotransporta) avio, auto, gaisa transporta, gaisa transports,

"Kreiss", SIA

Mārupe, "Bērzlapas 5", Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Kravas auto, apkope un rezerves daļas

"ASSE un Ko", SIA

Jaunmārupe, Mazcenu aleja 43b, Mārupes p., Mārupes n., LV-2166
Starptautisko kravu pārvadājumi pa Baltiju, Latvija, Lietuva, Igaunija. Tentu pārvadājumi . Vietējie kravu pārvadājumi .
Starptautisko kravu piegāde pa dzelzceļu, avio, jūras un sauszemes ceļiem. Salikto, ADR, birstošo un lejamkravu piegādi nodrošina sarakstā minētie uzņēmumi, piedāvājot loģistikas risinājumus, noliktavu pakalpojumus, muitas pakalpojumus un kravu apdrošināšanu.