Stikla šķiedras izstrādājumi, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka

CompositeLine, SIA

Liepnieku 13, Brocēni, Saldus nov., LV-3851
Stiklašķiedra, stiklašķiedras izstrādājumi , kubli, stiklašķiedras duškabīnes, stiklašķiedras produkti Stikla škiedra. Apraksts:

SIA "CompositeLine" nodarbojas ar dažādu produktu un dažādu formu izgatavošanu no stiklašķiedras. Kvalitatīvu stikla šķiedras izstrādājumu ražošana. Stiklašķiedras izstrādājumu eksports uz Vāciju, Krieviju, Zviedriju, Čehiju un Norvēģiju.

TechLine, SIA, Industriālie antikorozijas pārklājumi

Duntes 11, Rīga, LV-1013
Preču grupas: ✓ Antikorozijas krāsas: metāla un betona konstrukciju antikorozijas pārklājumi, ķīmiski noturīgi un karstumizturīgi segumi ✓ Uguns aizsargkrāsas: Metāla konstrukciju un koka uguns aizsargkrāsas, ūdens un šķīdinātāja bāzes pretuguns aizsargsegumi ✓ Stikla šķiedras izstrādājumi: redeles, sieti, kāpnes, konstrukcijas, lūku vāki, caurules ✓ Betonēšanas veidņi: Kolonnu, sienu, pamatu betonēšanas veidņi, veidņu noma ✓ Ceļa, tilta, jumta segumi: hidroizolācijas materiāli, poliestera apakškārta, virskārta, bitumena un epoksīda gruntis, bitumena šindeļi ✓ Profesionālie degļi: Gāzes degļi, sildelementi, rezerves daļas ✓ Vārsti: drošības vārsti, spiediena kontroles vārsti, ķīļveida vārsti, lodveida vārsti, puspagrieziena vārsti, kontroles vārsti ✓ Zāliena režģi: režģi zālājiem, piebraucamajiem ceļiem un stāvvietām

Brasta Latvia, SIA, Dušas kabīnes, celtniecības plēves, WC kabīnes

Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
Produkti:: ✓ apdares materiāli – vairumtirdzniecība ✓ būvmateriālu, būvkonstrukciju vairumtirdzniecība ✓ santehnikas vairumtirdzniecība ✓ duškabīņu montāža ✓ ģeotekstils, celtniecības plēves u.c. Par uzņēmumu:

SIA Brasta Latvia" dibināts 1996.gadā kā "Eltete Group" meitas uzņēmums. "Brasta Latvia" ir stabils uzņēmums. Uzņēmums savus pakalpojumus sniedz klientiem visā Latvijā. Strādājot vairāk nekā 20 gadus Latvijas tirgū, SIA "Eltete Rīga" ieņēmusi stabilas līdera pozīcijas celtniecības plēvju , kā arī tualešu un dušas starpsienu vairumtirdzniecības sfērā. Šādus rezultātus mēs esam sasnieguši pateicoties atbildīgam, godīgam un stabilam darbam ar saviem partneriem un klientiem.

Krāsošanas iekārtas, LDE LINING, tirdzniecība, noma, remonts

Krasta 103, Rīga, LV-1019
Pakalpojumi:: ✓ Destilēšanas iekārtas ✓ Industriālās iekārtas ✓ Industriālā ventilācija ✓ Poliuretāna putas un poliurea Specializācija:: Industriālo iekārtu Graco un citu krāsošanas iekārtu tirdzniecība un serviss. Jau 7 gadus esam Latvijas tirgū, kompānijā strādā pieredzējuši speciālisti ar vairāk kā 12 gadu pieredzi. Krāsošanas iekārtas SIA ir viens no līderiem savā nozarē. Speciālisti arī piedāvā sniegt apmacības un konsultācijas.
ZL.LV iesaka

ADM Solutions, SIA, Tehniskie, industriālie gumijas un plastmasas materiāli

Slokas 52h, Rīga, LV-1007
Mūsu produkti un pakalpojumi: ✓ Metālapstrāde ✓ Virpošana ✓ Frēzēšana ✓ Lāzergriešana ✓ Hidroabrazīva griešana ✓ Gumijas izstrādājumi ✓ Ražošana, tirdzniecība, vairumtirdzniecība ✓ Plastmasas izstrādājumi ✓ Plastmasas izstrādājumu izgatavošana ✓ Konveijeru, transportieru lentas un aprīkojums ✓ Grīdas segumi, grīdu segumi sporta zālēm, daudzfunkcionālie grīdu segumi, zāles imitācija. Ražošana, vairumtirdzniecība ✓ Šļūtenes ✓ Detaļu izgatavošana pēc individuālā pasūtījuma ✓ Blīvēšanas materiāli ✓ Blīvju izgatavošana

Pārklājums, SIA, LDE LINING

Krasta 103, Rīga, LV-1019
Apraksts: Poliuretāna Hidroizolācijas membrānu un poliuretāna pārklājumu uzklāšana un poliuretāna, akrila, epoksīda grīdas pārklājumu materiālu uzklāšana, materiālu ieklāšana. Hidroizolācijas darbi, uzklāšanas, ieklāšanas serviss. Poliuretāna putu , Poliuretāna materiālu, poliuretāna elastomēra uzklāšana, ieklāšana, bezputekļu abrazīvā tīrīšana, metāla, metālizstrādājumu. Smilšu strūkla, slapjā smilšu strūkla, bezputekļu smilšu strūkla. Smilšu strūklas tīrīšana, notīrīšana. Tiešais LDE LINING oficiālais GRACO dīleris. Latvija.

Kompozītmateriāli, SIA

Trikātas 8, Rīga, LV-1026
Kompozītmateriālu internetveikals Latvijā:: ✓ Epoksīda sveķi ✓ Poliestera sveķi ✓ Stikla šķiedras audumi ✓ Epoksīda sveķu grīdas pārklājumi ✓ Pigmenti ✓ Gelkouti ✓ Topkouti ✓ Sendvičmateriāli ✓ Vakuuma sūkņi, materiāli ✓ Pildījumu pulveri ✓ Formas izgatavošanas materiāli ✓ Instrumenti sveķu uzklāšanai
ZL.LV iesaka

Grodi un vāki, stikla šķiedras (stiklaplasta) grodu un vāku ražošana

Maskavas 430, Rīga, LV-1063
Stikla šķiedras grodus kanalizācijai un dziļurbumiem:

Groda diametrs 120 cm, standarta augstums 120 cm. Ir iespējams pasūtīt grodus dažādā garumā 2, 3, 5 m. Pieiejami grodi ar dibenu un bez. Stikla šķiedras groda priekšrocība ir tādā, ka nav nepieciešama speciālā tehnika tā uzstādīšanā un transportēšanā, kā arī tehnisko caurumu izveide ir daudz vienkāršaka nekā betona grodiem. Piedāvājam aku vākus kanalizācijas grodiem. Izmēri 105, 122 un 175 cm.

Tehnisko materiālu sagāde, SIA

Rāmuļu 23, Rīga, LV-1005
Apraksts: Rezerves daļu ražošanas uzņēmums Latvijā. Plastmasas griešana, zāģēšana. Augstas precizitātes CNC virpošana un frēzēšana. Cinkošana, oksidēšana. Slīpēšana, pulēšana. Lentzāģēšana. Metināšana TIG, MIG, MAG. Melnie metāli, nerūsējošais tērauds, alumīnijs. CAM CAD 2D un 3D projektēšana. Blīvju un blīvējuma izgatavošana no gumijas, parafīna, grafīta, PTFE, plastmasas, auduma, filtra materiāla, termokartona, vermikulīta, keramiskas šķiedru plātnes, papīra, kartona, tehniskā filca. Materiālu griešana ar ploteri. Lāzergriešana un gravēšana. Eksports Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Eiropa.

Latvijas sertifikācijas centrs , SIA

Lāčplēša 87i, Rīga, LV-1011
Apraksts: Latvijas sertifikācijas centrs (LATSERT) ir vadošā nacionālā produktu atbilstības novērtēšanas institūcija Latvijā. Galvenie stūrakmeņi LATSERT sadarbībai ar klientiem ir: vērtējums, kas balstīts uz objektīviem faktiem, zināšanām un tiesisko regulējumu respektēšanu, godīgums un atklātums, ētisko principu respektēšana un ievērošana, konfidencialitātes nodrošināšana. CE sertifikācija, testēšana, kvalitātes pārbaudes, atbilstības novērtēšana, kvalifikācijas celšana, laboratorija, sertifikāti Latvijā, Rīgā.

Koka Kubliņš

"Gnauzāti" , Saldus pagasts, Saldus nov., LV-3862
Apraksts:

Koka Kubliņš piedāvā plaša servisa pakalpojumus: stiklašķiedras-koka kublu izgatavošanu, 2 veidu kublu nomu, apaļās / taisnstūra / ovālās termokoka mucveida un kvadrāta pirtis! Ražošanā izmantojam augstākās kvalitātes materiālus, kas nodrošina gan lielisku izskatu, gan ilgu kalpošanas laiku! Mūsu meistariem būs pa spēkam izpildīt praktiski jebkuru pasūtījumu. Atrodamies Saldus novadā, iespējams saskaņot piegādi visā Latvijā.

ZL.LV iesaka

AG Industrial, Industriālie riteņi

Visa veida industriālie riteņi un rullīši™👍
Brīvības gatve 403, Rīga, LV-1024
Kvalificēts personāls:

Uzņēmuma "AG Industrial" mērķis ir kļūt par ceļvedi Baltijas uzņēmumiem plašajā industriālo izstrādājumu pasaulē. Mums ir profesionāla un kvalificēta konsultantu komanda, kas pārzina produktu un ieteiks izstrādājumus, kas nodrošinās precīzi jums nepieciešamo funkciju, līdz ar to arī perfekti un ilgstoši kalpos.

Valmieras stikla šķiedra, AS

Cempu 13, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Stikla šķiedras izstrādājumi

Stikla nams, SIA

"Namiķi 1" , Mārupes pagasts, Mārupes nov., LV-2167
Stikla šķiedras izstrādājumi

Kubls-CL, SIA

Skolas 19-14, Brocēni, Saldus nov., LV-3851
Stikla šķiedras izstrādājumi

Padtex Insulation, SIA, Ražotne

Šķieneri , Stradu pagasts, Gulbenes nov., LV-4417
Stikla šķiedras izstrādājumi

Ausmas, SIA

"Purjāņi" , Gailīšu pagasts, Bauskas nov., LV-3931
Stikla šķiedras izstrādājumi

Crazy Tuning Factory, SIA

Kandavas 14, Rīga, LV-1083
Stikla šķiedras izstrādājumi

Nordius, SIA

Austuves 1b, Rīga, LV-1063
Stikla šķiedras izstrādājumi