Stiklinieku darbi, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

Vilords GM, SIA, Stikla studija, darbnīca

D.Brantkalna 3a, Rīga, LV-1082
Stiklinieku darbnīca. Stikla vitrīnas. Stiklinieku darbi . Stikla starpsienas., Stiklinieku darbi . Stiklinieku darbnīca. Stikla apstrāde. Stiklošana uz vietas. Logu maiņa.
  • 1 Stiklinieku darbi
2

VL Montage, Stiklu darbnīca

Ieriķu 23, Rīga, LV-1084
Stiklinieku darbnīca pie VEF, VEF rajonā. Stiklinieku darbnīca. Stikla darbi . Stikla apstrāde., Iestiklošanas darbi objektā.
  • 2 Stiklinieku darbi
3

Skaistuma smēde, SIA, Stiklinieka darbnīca

Vaidelotes 13, Rīga, LV-1055
Par uzņēmumu:

www.skaistumasmede.lv. Stiklinieku darbi, darbnīca stikla Rīgā. Rūdīts, rūdītais stikls. Stikla konstrukcijas. Vitrīnas izstrādājumi. Stikla piegriešana. Auto spoguļi. Spoguļu izgatavošana. Pārdaugava, Imanta, Zolitūde, Babīte, Mārupe, Iļģuciems, Bolderāja, Jūrmala.

  • 3 Stiklinieku darbi
4

Glāzeri BT, SIA

Matīsa 92, Rīga, LV-1009
Stikla produkti:: ✓ Rūdīts stikls ✓ Digitāli printēts stikls ✓ Krāsots stikls ✓ Laminēts stikls ✓ Ugunsdrošais stikls ✓ Stikla paketes ✓ Stiklotās konstrukcijas Stikla apstrādes uzņēmums:

Kompānija "Glāzeri BT" veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū jau kopš 1998. gada. Aktīvi sekojam tendencēm stikla apstrādes jomā un spējam nodrošināt augstu ražošanas un apkalpošanas līmeni. Specializējamies sekojošās darbības jomās: lokšņu stikla un spoguļu tirdzniecība; rūdītā stikla konstrukciju ražošana un montāža; stikla interjera elementu izgatavošana un montāža; stikla un spoguļu apstrāde; stikla mēbeļu izstrāde un ražošana. Izgatavosim visu, sākot no sadzīves stikla priekšmetiem līdz pat sarežģītām stikla konstrukcijām. Mūsu rīcībā esošais aprīkojums ļauj realizēt vissarežģītākās darbības ar stiklu, tostarp faseti, maliņu apstrādi, gravēšanu, tripleksa izgatavošanu un apstrādi, caurumu urbšanu, rūdīšanu, matēšanu, stikla krāsošanu.

5

Septima LV, SIA

Jaunmārupe, Ozolu 28-1, Mārupes pagasts, Mārupes nov., LV-2166
Apraksts:

Stikla griešanas darbnīcā materiāls rosināja veidot no tā ko vairāk. Tā dzima ideja par stikla mēbeļu un dažādu stikla konstrukciju izgatavošanu. Daudz strādājam ar virtuves paneļu izgatavošanu, veidojam stikla konstrukcijas.  

ZL.LV iesaka

Rīgas stikls, SIA, stiklinieku darbnīca

Valmieras 39, Rīga, LV-1009
Apraksts: ''Rīgas Stikls'' ir 1992. gadā dibināta kompānija, kas darbojas stikla apstrādes jomā, ražojot izstrādājumus no stikla, rūdīta stikla, dekoratīvās plēves un spoguļiem. Uzņēmums ir kļuvis par atpazīstamu un uzticamu partneri stikla apstrādes tirgū, strādājot kā ar individuāliem pasūtītājiem, tā mēbeļu ražotājiem, arhitektūras un dizaina kompānijām. Bez stikla ražošanas un apstrādes, ''Rīgas Stikls'' piedāvā arī stiklotas konstrukcijas, drošības stiklus, dekoratīvos stiklus un stikla paketes.

Glāzeri BT, SIA, Darbnīca

Jelgavas 74, Rīga, LV-1004
Stikla produkti:: ✓ Rūdīts stikls; ✓ Digitāli printēts stikls; ✓ Krāsots stikls; ✓ Laminēts stikls; ✓ Ugunsdrošais stikls; ✓ Stikla paketes; ✓ Stikla vairumtirdzniecība; ✓ Stiklotas konstrukcijas. Stikla apstrādes uzņēmums:

SIA, "Glāzeri BT" Viena no lielākajām stikla apstrādes rūpnīcām Latvijā. Sekojot tendencēm stikla apstrādes jomā, mūsu kompānija kļuvusi par stabilu uzņēmumu ar augstu ražošanas kapacitāti un apkalpošanas līmeni. Esam ieguvuši atpazīstamību un reputāciju gan Latvijā, gan ārzemju klientu vidū, jo lielu daļu no saražotā apjoma mēs eksportējam.

Master Glass, SIA, Stiklinieku darbnīca

Maskavas 116, Rīga, LV-1003
Stiklinieku darbi:

Spoguļu un stikla izgatavošana pēc pasūtījuma.

✓ Izgatavošana, piegāde, uzstādīšana, montāža ✓ Griešana, pulēšana, slīpēšana, urbšana, metināšana ✓ Facete, plēvju, aizsargplēvju līmēšana, rāmēšana ✓ Zīmējumi uz spoguļa vai stikla ar smilšu strūklu ✓ Stikla paketes

Darts, SIA

Artilērijas 29, Rīga, LV-1009
Apraksts:

Uzņēmums "DARTS" piedāvā aizsargplēves stikliem. Mūsu piedāvājumā ir: daudzslāņu stikls, bruņu stikls. Stikla konstrukcijas. Piedāvājam arī stikla durvis un margas, kā arī aizsargplēves stikliem.

Logu plēves, SIA

Patversmes 10, Rīga, LV-1005
Kā mēs strādājam?:

Mūsu speciālisti ir profesionāļi savā jomā, veiks darbu kvalitatīvi, akurāti un precīzi, netraucējot Jūsu darbu un neradot problēmas. Veiks mērījumus, konsultācijas un cenu piedāvājumu bez maksas. Aptuvenais plēves uzstādīšanas apjoms vienā dienā ir no 20 – 50 m2, atkarībā no plēves veida un darba apstākļiem.

Master Glass, SIA, Darbnīca

Medemciems, Pastermuižas 7, Olaines pagasts, Olaines nov., LV-2127
Spoguļu, stikla izgatavošana. Spoguļu, stikla tirdzniecība. Spoguļu montāža, uzstādīšana, griešana, slīpēšana, urbšana, pulēšana. Stikla griešana, urbšana, matēšana. Plēvju, aizsargplēvju līmēšana un rāmēšana. Facete. Stiegrots, rūdīts stikls. Virtuves paneļu stikla izgatavošana, uzstādīšana. Kamīnu stikli, stikla paketes,

Darts Serviss, SIA, PVC, stikla, alumīnija konstrukcijas

PVC stikla alumīnija konstrukcijas
Stabu 56, Rīga, LV-1011
Apraksts: SIA „Darts Serviss” daudzus gadus specializējas daudzveidīgu konstrukciju ražošanā un uzstādīšanā, izmantojot stiklu – gan kā paredzēts lietot, gan arī pa materiālu veidiem, ko izmanto kopā ar stiklu. Lielā pieredze, kas uzkrāta firmas „Darts Serviss” pastāvēšanas laikā, ļauj mūsu ražošanas iecirknim un speciālistiem, kas nodarbojas ar montāžas darbiem, risināt pasūtītāja uzstādītos uzdevumus ieplānotajos termiņos un augstā kvalitātē. Turklāt vienmēr tiek lietoti pazīstamu ražotāju droši sertificēti materiāli.

Framo, SIA

Lēdurgas 3, Rīga, LV-1034
Apraksts:

Būvfirma SIA "Framo" piedāvā plašu remonta un celtniecības darbu klāstu. Profesionāli speciālisti, jaunākie materiāli. 

Celtniecība no pamatiem līdz jumtam.

Realwindows, SIA

Biksēres 2, Rīga, LV-1073
Logi, PVC logi, Rehau, alumīnija logi, Ponzio, koka logi, logu aksesuāri, durvis, stikla durvis, virpuļveida stikla durvis, durvis "garmoška", rādiusu stikla durvis, bīdāmās stikla durvis, automātiskās stikla durvis, svārsta stikla durvis, veramās stikla durvis, starpsienas, bezrāmju iestiklošana, stikla margas, biroja starpsienas, biroja

Latgāze, SIA

Bukmuižas 5a, Rēzekne, LV-4601
Apraksts: Uzņēmums ar stabilu reputāciju un pieredzi kopš 1991. gada. Betona aku grodi. Stiklinieku darbi.
ZL.LV iesaka

GLASMET, SIA, Stikla konstrukcijas

Katlakalna 9, Rīga, LV-1073
RŪDĪTĀ STIKLA KONSTRUKCIJAS, RAŽOŠANA, MONTĀŽA:: ✓ STIKLA DURVIS ✓ STIKLA STARPSIENAS BEZ RĀMJIEM ✓ STIKLA DUŠAS KABĪNES UN SIENAS ✓ STIKLA JUMTIŅI UN NOJUMES ✓ STIKLA LIFTU ŠAHTAS ✓ STIKLA PAKĀPIENI UN GRĪDAS ✓ IZSTRĀDĀJUMI NO RŪDĪTĀ STIKLA UN SPOGUĻIEM:

- Virtuves stikla paneļi

- Plaukti, galdiņi, apjomīgie boksi

✓ STIKLA UN METĀLA BARJERAS:

- Margas ar metāla balsta statņiem

- Margas ar apakšējo nesošo profilu

- Margas ar atsevišķiem stiprinājumiem

- Vēja barjeras

✓ UGUNSDZĒSĪBAS KĀPNES:

- Nerūsējošā tērauda kāpnes

- Melnā metāla ar pretkorozijas apstrādes kāpnes

✓ PLĒVES:

- Dekoratīvās plēves

- Tonējošās plēves

- Bruņots, triecienizturīgs stikls

- Triecienizturīga plēve

- Plēve pret UV iedarbību

- Smart plēves

- Plēves stikliem

Glāzeri BT, SIA, Ražotne

Piņķi, Priedaines 6, Babītes pagasts, Mārupes nov., LV-2107
Stikla produkti:: ✓ Rūdīts stikls ✓ Digitāli printēts stikls ✓ Krāsots stikls ✓ Laminēts stikls ✓ Ugunsdrošais stikls ✓ Stikla paketes ✓ Stiklotās konstrukcijas Pakalpojumi:: ✓ Stikla griešana ✓ Stikla apstrāde ✓ Stikla digitālā printēšana ✓ Stikla krāsošana ✓ Stikla rūdīšana ✓ Stikla laminēšana ✓ Ugunsdrošā stikla griešana

Autospoguļu serviss, SIA

Dārgie klienti!Šajā laikā mēs strādājam tikai pēc iepriekšēja pieraksta!Gaidīsim Jūs!
Krustpils 33, Rīga, LV-1073
Apraksts: Autospoguļu darbnīca visu veidu automašīnām; Vieglajiem, smagajiem automobiļiem. Lukturu pulēšana. Darba pieredze kopš 2005. gada. Visiem darbiem dodam garantiju.

Stiklinieku darbnīca

Avotu 4, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Stiklinieku darbi