Stiklinieku darbi, visā Latvijā

Drukāt
1

"Vilords GM", SIA, Stikla studija, darbnīca

D.Brantkalna 3a, Rīga, LV-1082
Stiklinieku darbnīca. Stikla vitrīnas.Stiklinieku darbi . Stikla starpsienas. Starpsienas no stikla. Stiklinieku darbi . Stiklinieku darbnīca.Stikla apstrāde. Stiklošana uz vietas. Logu maiņa.
  • 1 Stiklinieku darbi
2

"VL Montage", Stiklu darbnīca

Ieriķu 23, Rīga, LV-1084
Stiklinieku darbnīca pie VEF, VEF rajonā. Stiklinieku darbnīca. Stikla darbi . Stikla apstrāde. Iestiklošanas darbi objektā.
  • 2 Stiklinieku darbi
ZL.LV iesaka
3

"Skaistuma smēde", SIA, Stiklinieka darbnīca

Vaidelotes 13, Rīga, LV-1055
Apraksts: www.skaistumasmede.lv . Stiklinieku darbi, darbnīca stikla Rīgā. Rūdīts, rūdītais stikls. Stikla konstrukcijas. Vitrīnas izstrādājumi. Stikla piegriešana. Auto spoguļi. Spoguļu izgatavošana. Pārdaugava, Imanta, Zolitūde, Babīte, Mārupe, Iļģuciems, Bolderāja, Jūrmala.
  • 3 Stiklinieku darbi
4

"Glāzeri BT", SIA

Matīsa 92, Rīga, LV-1009
Stikls, Stikls un stikla izstrādājumu tirdzniecība, Stikla printēšana, Spoguļi, Stiklinieku darbi
5

"Master Glass", SIA, Stiklinieku darbnīca

Maskavas 116, Rīga, LV-1003
Apraksts: „Master Glass” strādā jau no 2005.gada. Veiksmīgi realizēti projekti ne tikai Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts robežām. Augsti novērtējam sadarbību ar SIA "ADMIRĀĻU KLUBS", SIA "JOKER LTD", SIA "ALFOR", SIA "DZINTARKALNI 21", SIA "VISUAL STUDIO", SIA” KD Stripes”, SIA”Rauko”, somu uzņēmumu "ERTY".

"Rīgas stikls", SIA, stiklinieku darbnīca

Valmieras 39, Rīga, LV-1009
Apraksts: ''Rīgas Stikls'' ir 1992. gadā dibināta kompānija, kas darbojas stikla apstrādes jomā, ražojot izstrādājumus no stikla, rūdīta stikla, dekoratīvās plēves un spoguļiem. Uzņēmums ir kļuvis par atpazīstamu un uzticamu partneri stikla apstrādes tirgū, strādājot kā ar individuāliem pasūtītājiem, tā mēbeļu ražotājiem, arhitektūras un dizaina kompānijām. Bez stikla ražošanas un apstrādes, ''Rīgas Stikls'' piedāvā arī stiklotas konstrukcijas, drošības stiklus, dekoratīvos stiklus un stikla paketes.

"Darts", SIA

Artilērijas 29, Rīga, LV-1009
Apraksts: Daudzslāņu stikls. Bruņu stikls. Stikla konstrukcijas. Stikla durvis un margas, aizsargplēves stikliem.

"Septima LV", SIA

Jaunmārupe, Ozolu 28-1, Mārupes p., Mārupes n., LV-2166
Stiklinieku darbi . Stiklinieku darbnīca. virtuves stikla paneļi, virtuves sienu paneļi, virtuves sienu aizsargpaneļi, dekoratīvie

"Darts Serviss", SIA, PVC, stikla, alumīnija konstrukcijas

PVC stikla alumīnija konstrukcijas
Stabu 56, Rīga, LV-1011
Apraksts: SIA „Darts Serviss” daudzus gadus specializējas daudzveidīgu konstrukciju ražošanā un uzstādīšanā, izmantojot stiklu – gan kā paredzēts lietot, gan arī pa materiālu veidiem, ko izmanto kopā ar stiklu. Lielā pieredze, kas uzkrāta firmas „Darts Serviss” pastāvēšanas laikā, ļauj mūsu ražošanas iecirknim un speciālistiem, kas nodarbojas ar montāžas darbiem, risināt pasūtītāja uzstādītos uzdevumus ieplānotajos termiņos un augstā kvalitātē. Turklāt vienmēr tiek lietoti pazīstamu ražotāju droši sertificēti materiāli.

"Realwindows", SIA

Biksēres 2, Rīga, LV-1073
Logi, PVC logi, Rehau, alumīnija logi, Ponzio, koka logi, logu aksesuāri, durvis, stikla durvis, virpuļveida stikla durvis, durvis "garmoška", rādiusu stikla durvis, bīdāmās stikla durvis, automātiskās stikla durvis, svārsta stikla durvis, veramās stikla durvis, starpsienas, bezrāmju iestiklošana, stikla margas, biroja starpsienas, biroja

"Latgāze", SIA

Bukmuižas 5a, Rēzekne, LV-4601
Apraksts: Uzņēmums ar stabilu reputāciju un pieredzi kopš 1991. gada. Betona aku grodi. Stiklinieku darbi.

"Glāzeri BT", SIA, Darbnīca

Jelgavas 74, Rīga, LV-1004
Stikla montāža, stikla uzstādīšana, stikla apstrāde, stiklinieka darbi , stikla piegāde un uzstādīšana

"Master Glass", SIA

Medemciems, "VEF-Baloži 451", Olaines p., Olaines n., LV-2127
Apraksts: „Master Glass” strādā jau no 2005.gada. Veiksmīgi realizēti projekti ne tikai Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts robežām. Augsti novērtējam sadarbību ar SIA "ADMIRĀĻU KLUBS", SIA "JOKER LTD", SIA "ALFOR", SIA "DZINTARKALNI 21", SIA "VISUAL STUDIO", SIA” KD Stripes”, SIA”Rauko”, somu uzņēmumu "ERTY".

"Autospoguļu serviss", SIA

Dārgie klienti!Šajā laikā mēs strādājam tikai pēc iepriekšēja pieraksta!Gaidīsim Jūs!
Krustpils 33, Rīga, LV-1073
Apraksts: Autospoguļu darbnīca visu veidu automašīnām; Vieglajiem, smagajiem automobiļiem. Lukturu pulēšana. Darba pieredze kopš 2005. gada. Visiem darbiem dodam garantiju.

"Cēsu stikli"

J. Poruka 2c, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Cēsu stikli ir Sia Kreichman atsevišķa nodarbošanās. Tā ir stikla mazumtirdzniecība un stikla aptrāde pēc klienta vēlmēm. Veicam arī logu iestiklošanu. Piedāvājam stiklu griešanu, rūdīto stiklu izgatavošanu un daudzus citus stikla apstrādes pakalpojumus.

"Spoguļu pasaule", veikals

Viršu 3, Rīga, LV-1035
Apraksts: Spoguļi, stikli, stiklinieku un spoguļu darbnīca Rīgā.

"Stiklinieku darbnīca"

Avotu 4, Saldus, Saldus n., LV-3801
Stiklinieku darbi