Stiklinieku darbi, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80
1

Vilords GM, SIA, Stikla studija, darbnīca

D.Brantkalna 3a, Rīga LV-1082
Stiklinieku darbnīca. Stikla vitrīnas. Stiklinieku darbi . Stikla starpsienas. Stiklinieku darbi . Stiklinieku darbnīca. Stikla apstrāde. Stiklošana uz vietas. Logu maiņa.
  • 1 Stiklinieku darbi
ZL.LV iesaka
2

VL Montage, Stiklu darbnīca

Ieriķu 23, Rīga LV-1084
Stiklinieku darbnīca pie VEF, VEF rajonā. Stiklinieku darbnīca. Stikla darbi . Stikla apstrāde. Iestiklošanas darbi objektā.
  • 2 Stiklinieku darbi
3

Skaistuma smēde, SIA, Stiklinieka darbnīca

Vaidelotes 13, Rīga, LV-1055
Apraksts: www.skaistumasmede.lv . Stiklinieku darbi, darbnīca stikla Rīgā. Rūdīts, rūdītais stikls. Stikla konstrukcijas. Vitrīnas izstrādājumi. Stikla piegriešana. Auto spoguļi. Spoguļu izgatavošana. Pārdaugava, Imanta, Zolitūde, Babīte, Mārupe, Iļģuciems, Bolderāja, Jūrmala.
  • 3 Stiklinieku darbi
4

Glāzeri BT, SIA

Matīsa 92, Rīga, LV-1009
Stikls, Stikls un stikla izstrādājumu tirdzniecība, Stikla printēšana, Spoguļi, Stiklinieku darbi

Rīgas stikls, SIA, stiklinieku darbnīca

Valmieras 39, Rīga, LV-1009
Apraksts: ''Rīgas Stikls'' ir 1992. gadā dibināta kompānija, kas darbojas stikla apstrādes jomā, ražojot izstrādājumus no stikla, rūdīta stikla, dekoratīvās plēves un spoguļiem. Uzņēmums ir kļuvis par atpazīstamu un uzticamu partneri stikla apstrādes tirgū, strādājot kā ar individuāliem pasūtītājiem, tā mēbeļu ražotājiem, arhitektūras un dizaina kompānijām. Bez stikla ražošanas un apstrādes, ''Rīgas Stikls'' piedāvā arī stiklotas konstrukcijas, drošības stiklus, dekoratīvos stiklus un stikla paketes.

Septima LV, SIA

Jaunmārupe, Ozolu 28-1, Mārupes p., Mārupes n., LV-2166
Stiklinieku darbi . Stiklinieku darbnīca. virtuves stikla paneļi, virtuves sienu paneļi, virtuves sienu aizsargpaneļi, dekoratīvie

Darts, SIA

Artilērijas 29, Rīga, LV-1009
Apraksts: Daudzslāņu stikls. Bruņu stikls. Stikla konstrukcijas. Stikla durvis un margas, aizsargplēves stikliem.

Logu plēves, SIA

Patversmes 10, Rīga LV-1005
Kā mēs strādājam?:

Mūsu speciālisti ir profesionāļi savā jomā, veiks darbu kvalitatīvi, akurāti un precīzi, netraucējot Jūsu darbu un neradot problēmas. Veiks mērījumus, konsultācijas un cenu piedāvājumu bez maksas. Aptuvenais plēves uzstādīšanas apjoms vienā dienā ir no 20 – 50 m2, atkarībā no plēves veida un darba apstākļiem.

Stikla konstrukcijas - superstikls.lv

Rušonu 28, Rīga LV-1057
Apraksts:

Vairāk nekā 15 gadus "Superstikls.lv" ir specializējies luksusa starpsienu sistēmās komerciālam interjeram. Tieši tāpēc, kad runa ir par stikla sienām un durvju sistēmām, mēs esam pieredzējis arhitektūras stiklojuma ražotājs un sniedzam augstāko izvēli arhitektiem un interjera dizaineriem visā Latvijā. Izgatavosim, uzstādīsim un novadīsim pilnu darba procesu. Visu veidu pilnstikla bezrāmju konstrukcijas. Izdrukāsim, izgriezīsim un uzlīmēsim plēvi. Mūsu komanda sniedz padomus un norādījumus par dizainu. Uzzīmēs jums vizualizāciju un tehnisko projektu. Mēs palīdzēsim izdomāt, izplānot, novadīt un uzbūvēt jūsu stikla konstrukciju.

Darts Serviss, SIA, PVC, stikla, alumīnija konstrukcijas

PVC stikla alumīnija konstrukcijas
Stabu 56-604, Rīga LV-1011
Apraksts: SIA „Darts Serviss” daudzus gadus specializējas daudzveidīgu konstrukciju ražošanā un uzstādīšanā, izmantojot stiklu – gan kā paredzēts lietot, gan arī pa materiālu veidiem, ko izmanto kopā ar stiklu. Lielā pieredze, kas uzkrāta firmas „Darts Serviss” pastāvēšanas laikā, ļauj mūsu ražošanas iecirknim un speciālistiem, kas nodarbojas ar montāžas darbiem, risināt pasūtītāja uzstādītos uzdevumus ieplānotajos termiņos un augstā kvalitātē. Turklāt vienmēr tiek lietoti pazīstamu ražotāju droši sertificēti materiāli.

Framo, SIA

Lēdurgas 3, Rīga LV-1034
Apraksts:

Būvfirma SIA "Framo" piedāvā plašu remonta un celtniecības darbu klāstu. Profesionāli speciālisti, jaunākie materiāli. 

Celtniecība no pamatiem līdz jumtam.

Realwindows, SIA

Biksēres 2, Rīga, LV-1073
Logi, PVC logi, Rehau, alumīnija logi, Ponzio, koka logi, logu aksesuāri, durvis, stikla durvis, virpuļveida stikla durvis, durvis "garmoška", rādiusu stikla durvis, bīdāmās stikla durvis, automātiskās stikla durvis, svārsta stikla durvis, veramās stikla durvis, starpsienas, bezrāmju iestiklošana, stikla margas, biroja starpsienas, biroja

LABAPLĒVE

Rušonu 28, Rīga LV-1057
Apraksts:

Mēs līmējam starpsienas, logus, durvis, vitrīnas, jumtus un visu veidu stikla konstrukcijas ar visu veidu plēvēm. Esam lieliski klausītāji un mīlam runāt par līmplēvēm. Strādājam ar arhitektiem, dizaineriem, ēku pārvaldniekiem, uzņēmumu īpašniekiem un darbuzņēmējiem. Katrs projekts ir unikāls un prasa dažādus resursus, tāpēc esam šeit, lai palīdzētu!

Latgāze, SIA

Bukmuižas 5a, Rēzekne LV-4601
Apraksts: Uzņēmums ar stabilu reputāciju un pieredzi kopš 1991. gada. Betona aku grodi. Stiklinieku darbi.

Glāzeri BT, SIA, Darbnīca

Jelgavas 74, Rīga, LV-1004
Stikla montāža, stikla uzstādīšana, stikla apstrāde, stiklinieka darbi , stikla piegāde un uzstādīšana

Autospoguļu serviss, SIA

Dārgie klienti!Šajā laikā mēs strādājam tikai pēc iepriekšēja pieraksta!Gaidīsim Jūs!
Krustpils 33, Rīga, LV-1073
Apraksts: Autospoguļu darbnīca visu veidu automašīnām; Vieglajiem, smagajiem automobiļiem. Lukturu pulēšana. Darba pieredze kopš 2005. gada. Visiem darbiem dodam garantiju.

Stiklinieku darbnīca

Avotu 4, Saldus, Saldus n., LV-3801
Stiklinieku darbi