Stomatoloģiskās iekārtas, visā Latvijā

Drukāt
1

"Andžejs un partneri", SIA

Puķu 9-1, Rīga, LV-1048
Pakalpojumi:: ✓ Zobārstniecības instrumenti un aprīkojums ✓ Zobārstniecības tehnika ✓ Zobārstniecības tehnikas remonts ✓ Apģērbs un apavi medicīnas un SPA speciālistiem Specializācija:: SIA “Andžejs un partneri” piedāvā zobārstniecības aprīkojumu – zobārstniecības iekārtas gan jaunas, gan renovētas (lietotas), sterilizācijas ierīces, atsūkšanas sistēmas, kompresorus, ierīces zobu veselības profilaksei, endodontijai, ķirurģijai u.c. manipulācijām; sniedz zobārstniecības tehnikas servisa pakalpojumus - uzstādīšanu, apkopi un remontu; kā arī piedāvā apģērbu un apavus medicīnas un skaistumkopšanas jomas speciālistiem.

"ARDE Dental", SIA

F.Sadovņikova 20, Rīga, LV-1003
.. tehnika, zobārstniecības instrumenti, medicīnas tehnikas un instrumentu tirdzniecība un serviss. Zobārstniecības iekārtas . Zobārstniecības tehnika un instrumenti. Zobārstniecības iekārtu uzstādīšana, apkope, remonts, konsultācijas. Dentālā rentgendiagnostika. Zobu veselības stāvokļa diagnostika. Stomatoloģiskās iekārtas .

"KMIK", SIA

Ropažu 60a, Rīga, LV-1006
.. tehnikas un instrumentu tirdzniecība un serviss. Zobārstniecības iekārtas . Zobārstniecības tehnika un instrumenti. Zobārstniecības.. uzstādīšana, apkope, remonts, konsultācijas. Stomatoloģiskās iekārtas . Materiāli endodontijai, zobu kanālu ārstēšanai, skābes, kodināšanas gēls zobārstniecībai. Laboratorijas tehnika.

"RoLa", SIA

Ventspils 63b, Rīga, LV-1046
.. iekārtas testēšana, Kombinētās fizikālās terapijas iekārtas testēšana, Termoiekārtas testēšana, Aukstumiekārtas testēšana, Centrifūgas testēšana, Termometra kalibrēšana, Manometra verificēšana, Manometra kalibrēšana, Zīdaiņu svaru verificēšana vai kalibrēšana, Medicīnisko vai grīdas svaru verificēšana vai kalibrēšana,