Stomatoloģiskās iekārtas, visā Latvijā

 

 • 4 firmas
  1. "Andžejs un partneri", SIA

   stomatoloģiskās iekārtas
   www.andzejsunpartneri.lv

   Puķu 9-1, Rīga, LV-1048

   29537221

   SIA “Andžejs un partneri” piedāvā zobārstniecības aprīkojumu- zobārstniecības iekārtas gan jaunas, gan renovētas (lietotas), sterilizācijas ierīces, atsūkšanas sistēmas, kompresorus, ierīces zobu veselības profilaksei, endodontijai, ķirurģijai u.c. manipulācijām; sniedz zobārstniecības tehnikas servisa pakalpojumus - uzstādīšanu, apkopi un remontu; kā arī piedāvā apģērbu un apavus medicīnas un skaistumkopšanas jomas speciālistiem.
  2. "ARDE Dental", SIA

   www.arde.lv

   F.Sadovņikova 20, Rīga, LV-1003

   26695492

   .. tehnika, zobārstniecības instrumenti, medicīnas tehnikas un instrumentu tirdzniecība un serviss. Zobārstniecības iekārtas . Zobārstniecības tehnika un instrumenti. Zobārstniecības iekārtu uzstādīšana, apkope, remonts, konsultācijas. Dentālā rentgendiagnostika. Zobu veselības stāvokļa diagnostika. Stomatoloģiskās iekārtas .
  3. "KMIK", SIA

   www.baltizobi.lv

   Čiekurkalna 1.līnija 84-101, Rīga, LV-1026

   26365956

   .. tehnikas un instrumentu tirdzniecība un serviss. Zobārstniecības iekārtas . Zobārstniecības tehnika un instrumenti. Zobārstniecības.. uzstādīšana, apkope, remonts, konsultācijas. Stomatoloģiskās iekārtas . Materiāli endodontijai, zobu kanālu ārstēšanai, skābes, kodināšanas gēls zobārstniecībai. Laboratorijas tehnika.
  4. "RoLa", SIA

   www.rola.lv

   Ventspils 63b, Rīga, LV-1046

   67617093

   .. iekārtas testēšana, Kombinētās fizikālās terapijas iekārtas testēšana, Termoiekārtas testēšana, Aukstumiekārtas testēšana, Centrifūgas testēšana, Termometra kalibrēšana, Manometra verificēšana, Manometra kalibrēšana, Zīdaiņu svaru verificēšana vai kalibrēšana, Medicīnisko vai grīdas svaru verificēšana vai kalibrēšana,