Topogrāfija, adresē Āgenskalns

Drukāt
1

EGVERS, SIA, bezpilota lidaparātu pakalpojumi, fotogrammetrija, kartogrāfija, mērījumi, ĢIS

Fotogrammetrija, Ortofoto izgatavošana, kartogrāfija, ĢIS analīze, 3D fotogrāfija, apjoma mērījumi, aero foto, video pakalpojumi, fotofiksācija, pakalpojumi būvniekiem, apsekojumi, termogrāfija ar dronu un citi pakalpojumi. Aerofoto, aerovideo, bezpilota lidaparāti, lidaparātu pakalpojumi, mērījumi, drons, drona pakalpojumi, 3D
  • 1 Mērniecība, ģeodēzija, kartogrāfija, topogrāfija
ZL.LV iesaka

Latvijasmernieks.lv, SIA

E.Smiļģa 2a, Rīga LV-1048
Pakalpojumi::
    ✓ Zemes kadastrālā uzmērīšana; ✓ Zemes ierīcība; ✓ Topogrāfija; ✓ Inženierģeodēziskie darbi; ✓ Ceļu projektēšana; ✓ Ģeoloģija; ✓ Aerofotogrammetrija; ✓ 3D lāzerskenēšana.
Jums interesē mūsu pakalpojumi? Mēs esam šeit, lai palīdzētu!:

Pilna mērniecības pakalpojumu pakete no būvniecības uzsākšanas līdz nodošanai ekspluatācijā.

GeoStar, SIA, Celtniecības mērinstrumenti, Ģeodēziskie instrumenti

Mārupes 20, Rīga, LV-1002
Apraksts: No 1997. gada firma GeoStar SIA veic dažāda veida instrumentu tirdzniecību, servisu, remontu, nomu, izīrē celtniecības mērinstrumentus, sniedz konsultācijas mērniecības instrumentu un tehnoloģiju jomā. Kompānija piedāvā profesionālus TRIMBLE GPS uztvērējus kartogrāfijai, ĢIS, meža platību uzmērīšanai un mērniecībai. Piedāvājumā modernākie RTK GPS komplekti ar kontrolieri un reālā laika korekcijām – VRS savietojamas tehnoloģijas. Kadastrālai uzmērīšanai un būvniecības nodrošināšanai piedāvājumā klasiskie un robotizētie TRIMBLE tahimetri. Celtniecības darbiem geo-FENNEL optiskie un lāzeru nivelieri, digitālie teodolīti, mērriteņi, tālmēri un citi mērinstrumenti. Piedāvājumā Vivax Metrotech un Seba KMT instrumenti apakšzemes komunikāciju atrašanai, diagnostikai un noplūžu meklēšanai. Celtniecībā kritiski mērinstrumenti - Šmita āmuri betona cietības noteikšanai un grunts blīvuma noteikšanai, Beldornii penetrometri un modernākie krītošā svara deflektometri.

Latvijas Ģeotehniskā Laboratorija Gruntseksperts

Margrietas 7, Rīga, LV-1046
Apraksts: Latvijas Ģeotehniskā Laboratorija “Gruntseksperts” ir dibināta 2014. gadā. 2015. gada maijā laboratorija ir akreditēta atbilstoši LVS EN ISO/IEC 17025:2005 grunts un minerālmateriālu fizikālā un mehāniskā testēšanā (Latvijas Nacionālajā akreditācijas biroja reģistrācijas numurs LATAK-T-510), no 2018. gada laboratorija ir akreditēta ūdens un grunts fizikālā un ķīmiskā testēšanā.

Laboratorijai ir plašākais grunts fizikāli mehāniskās testēšanas piedāvājums Latvijā. LĢL “Gruntseksperts” veic grunts un gruntsūdens agresivitātes noteikšanu pret betonu un tēraudu.

Paraugu testēšanu veic augsti profesionāls personāls ar vairāk nekā 30 gadu darba pieredzi, izmantojot mūsdienīgas testēšanas metodes un iekārtas.

Meto Pro Group, SIA

Mārupes 20, Rīga, LV-1002
Zemes mērniecība, topogrāfija , topogrāfiskā uzmērīšana, zemes robežu uzmērīšana, kadastrālā uzmērīšana mērniecība, mērnieki, mērnieku cenas, nekustamais īpašums, zemes mērnieki, topogrāfiskā uzmērīšana cenas, topogrāfija

Geo Pro, SIA

Rīga
Mērniecība, ģeodēzija, kartogrāfija, topogrāfija

A.Lapsas mērniecības birojs, SIA

Rīga
Mērniecība, ģeodēzija, kartogrāfija, topogrāfija

TopoHaus, SIA

Ernestīnes 12, Rīga, LV-1046
atjaunošana, sarkanās līnijas nospraušana, sertificēti mērnieki, shēmu izgatavošana, tilpuma aprēķināšana, topogrāfija

Lipsbergs, SIA

Balasta dambis 1 k.2, Rīga, LV-1048
mērniecība, zemes mērnieki, zemes robežu uzmērīšana, zemes transformācija, zemes ierīcības darbi, topogrāfs, topogrāfija

Ģeodēzists, SIA, Rīgas birojs

Nometņu 54, Rīga, LV-1002
Mērniecība, ģeodēzija, kartogrāfija, topogrāfija

PRO sistēmas, SIA

Mārupes 20, Rīga, LV-1002
Mērniecība, ģeodēzija, kartogrāfija, topogrāfija

Latvijasmernieks.lv, SIA, Rīgas reģiona biroja klientu apkalpošanas centrs Rīgā

E.Smiļģa 2a, Rīga, LV-1048
Mērniecība, ģeodēzija, kartogrāfija, topogrāfija

TopoHaus grupa, SIA

Mazā Nometņu 31-406, Rīga, LV-1002
nospraušana, sertificēti mērnieki, sertificēts mērnieks, shēmu izgatavošana, tilpuma aprēķināšana, topogrāfija