Translate, visā Latvijā

Drukāt
1

A & S, SIA, Tulkošanas birojs Rīgā

Merķeļa 10-23, Rīga LV-1050
Tulkošana. Profesionālu tulku pakalpojumi ar/bez notariālu apstiprinājumu maksimāli ātrā laikā. Rakstiskie un mutiskie tulkojumi, ar zvērināta tulka parakstu un zīmogu; ar notāra apstiprinājumu no/uz krievu, angļu, vācu, igauņu, lietuviešu, poļu, čehu, ukraiņu, baltkrievu, franču, itāļu, spāņu, portugāļu, zviedru, dāņu, somu, holandiešu,
2

DS TRANSLATE, Tulkošanas birojs

Profesionāla tulku komanda💯 🤵🤝
Mārupes 4-42, Rīga LV-1002
Kurjers:
  ✓ Klientu ērtībām - jauns pakalpojums – Kurjers. ✓ Jums vairs nav nepieciešams braukt uz tulkojumu biroju, to izdarīs profesionāls kurjers Jūsu vietā! ✓ Tiklīdz Jums ir nepieciešams veikt pasūtījumu, zvaniet un piesakiet pakalpojumu.
Dokumentu legalizācija: Dokumentu īstuma apliecināšana APOSTILLE nozīmē paraksta un zīmoga īstuma apliecināšanu, ko veic konsulārā amatpersona. Līdz ar to vienā valstī sastādīti dokumenti iegūst juridisku spēku citā valstī.
 • 2 Tulkošana
3

Jurlingva, Tulkojumu un valodu centrs

Raiņa 101-2.st., Jūrmala LV-2016
Apraksts: Valodu zināšanas - bagātība, kas vienmēr tev ir līdzās! Tulks, tulkošana, tulkojumi, tulkošanas, tulku birojs Jūrmalā.
 • 3 Tulkošana
4

Inlex Agency, Zvērinātu tulku birojs

K.Barona 25-3, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi:
  ✓ Mutiskā tulkošana ✓ Rakstiskā tulkošana ✓ Tulkošanas joms ✓ Vārdnīcas ✓ Sinhronā tulkošana ✓ Secīgā/konsekutīvā tulkošana
Laipni lūdzam!: Mēs ceram, ka tā jums palīdzēs labāk iepazīties ar tulkošanas nozari un izdarīt pareizo izvēli, kad būs nepieciešams izvēlēties tulkošanas kompāniju, kas paliks par jūsu turpmāko sadarbības partneri. SIA Inlex Agency jau vairāk nekā 20 gadus veiksmīgi darbojas Latvijā. Galvenais firmas darbības lauks ir juridiskās, finanšu, grāmatvedības un tehniskās dokumentācijas tulkošana. Kompānijas tulki piedalās arī dažādu semināru, konferenču un pārrunu mutiskās tulkošanas nodrošināšanā. No 2004. gada firmas speciālisti sadarbībā ar ETC –Brussels NV (no 2007. gada ETC Europe scrl.) aktīvi piedalās dažādu normatīvo aktu tulkošana ES institūciju vajadzībām no visām ES dalībvalstu valodām latviešu valodā. Šajā īsajā periodā tika pārtulkots vairāk par 55000 lpp.
 • 4 Tulkošana

Skrivanek Baltic, SIA, Tulkojumu birojs

Lāčplēša 87c, Rīga LV-1011
Rakstiskās tulkošanas pakalpojumi::
  ✓ vispārīgi un specializēti rakstiskie tulkojumi ✓ notariāli apliecināti tulkojumi ✓ tekstu gramatiskā un stilistiskā uzlabošana (korektūra) ✓ tekstu adaptācija un radošu tekstu sagatavošana (copywriting) ✓ mājaslapu tulkošana ✓ programmatūras lokalizācija ✓ audio un video failu lokalizācija ✓ GoogleAds un SEO tulkojumi ✓ digitālā mārketinga satura lokalizācija ✓ e-mācību satura un risinājumu lokalizācija ✓ neironu mašīntulkošana ✓ tekstu grafiskā apstrāde – DTP

Tulk4you, tulkošanas birojs

Braslas 20-210.kabinets, Rīga LV-1084
Tulkojumi:
  ✓ Vietņu tulkojums; ✓ Tehniskais tulkojums; ✓ Medicīniskie teksti; ✓ Finansiāli ekonomisko dokumentu tulkojums; ✓ Rakstiskais personīgu dokumentu tulkojums; ✓ Notariālais apliecinājums; ✓ Juridisko dokumentu tulkojums
Komanda: Lielākā daļa mūsu tulku ir universitāšu lingvistikas fakultāšu absolventi un runā vismaz divās valodās. Mūsu tulku kvalifikācija un specializētās zināšanas nodrošina to, ka birojs var piedāvāt kompetentu un kvalitatīvu materiālu tulkošanu juridiskajā, tehniskajā, medicīnas un citās jomās.

Baltic Media Ltd., SIA, Tulkošanas birojs

Elizabetes 11-1.st., Rīga LV-1010
Mūsu piedāvātie tulkošanas pakalpojumi::
  ✓ Mediju un mārketinga, reklāmas tekstu tulkošana ✓ Subtitrēšana, dublēšana un ierunāšana ✓ Mājaslapu un interneta veikalu SEO tulkošana ✓ Notariāli tulkojumi un zvērināta tulka apliecinājumi ✓ Dokumentu tulkošana ✓ Tekstu lokalizācija ✓ Tehnisko tekstu tulkošana ✓ Medicīnisko tekstu tulkošana ✓ Informācijas tehnoloģiju (IT) tulkošana ✓ Terminoloģijas tulkošana ✓ Automātiskā mašīntulkošana ar rediģēšanu ✓ Mutiskā tulkošana
  ✓ Valodu kursi

Tempora, IK

Lāčplēša 36/38-1, Daugavpils LV-5401
Par uzņēmumu: Uzņēmums Tempora nodarbojas ar tulkošanas pakalpojumu sniegšanu Daugavpilī. Tiek piedāvāti rakstiski un mutiski tulkojumi no un uz dažādām valodām: latviešu, krievu, angļu, vācu, lietuviešu. Iespējams saņemt notariālu vai tulkojumu biroja apliecinājums. Dokumentu tulkojumi Krievijas Federācijas un Baltkrievijas konsulātiem.

RTTranslations OU, Latvijas filiāle RT TULKOJUMI

Lāčplēša 31, Rīga LV-1011
Tulkošanas pakalpojumi RT TULKOJUMI:
  ✓ Rakstiskie tulkojumi ✓ Tulkojumi ar notariālo apliecinājumu ✓ Tulkojumi ar biroja apliecinājumu ✓ Dokumentu legalizāciju un Apostille ✓ Mutiskie tulkojumi ✓ Tekstu koriģēšana ✓ Mājas lapu tulkošana
ZL.LV iesaka

A & A Translations, SIA

Strādājam pēc iepriekšējas vienošanās!
Arhitektu 1-100, Rīga LV-1050
Pakalpojumi:

Tehniski, juridiski, ekonomiski, medicīniski tulkojumi, mutiska, secīga, sinhrona tulkošana, konsultācijas dokumentu noformēšanas un legalizācijas un citos jautājumos, notariāls tulkojumu apstiprinājums – mēs piedāvājam visu veidu tulkošanas pakalpojumus arī jums. Turklāt mēs piedāvājam ne tikai visizplatītākos tulkojumus no angļu uz latviešu vai krievu valodu, bet arī tulkojumus no/uz čehu, dāņu, grieķu, holandiešu, igauņu, itāļu, japāņu, lietuviešu, portugāļu, ukraiņu, vācu, zviedru u.c. valodām. Veicot dokumentu tulkošanu, nepieciešamības gadījumā piedāvājam jums arī notariālu tulkojumu apliecinājumu un zvērināta tulka apliecinājumu.

ABICOM PRO tulkojumi, SIA

Dzirciema 1-18, Rīga, LV-1083
Apraksts: Uzņēmums specializējies vācu valodas tulkošanā.

RĪGA TULKO JUMS, SIA, Tulkošanas birojs

Brīvības 73-2.st., Rīga, LV-1010
Apraksts: TULKOJUMI 96 VALODĀS! STEIDZAMI UN KVALITATĪVI TULKOJUMI RĪGAS CENTRĀ. APKALPOJAM KLIENTUS ĀRZEMĒS. STEIDZAMI, NOTARIĀLI APSTIPRINĀTI TULKOJUMI. APOSTILIZĒTI UN LEGALIZĒTI TULKOJUMI. TULKOJUMU PIEGĀDE LATVIJĀ UN ĀRZEMĒS. GARANTĒTA KONFIDENCIALITĀTE SADARBĪBAS PARTNERIEM.

DZG Serviss & J, SIA, Tulkošanas birojs

Jūras 3, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Tulkošana, tulkojumi, tulkošanas pakalpojumi, vīzu noformēšana.

OTPE, SIA, Tulkojumu birojs

Skolas 21-506, Rīga, LV-1010
Apraksts: Ātri un kvalitatīvi tulkojumi vairāk nekā 100 valodu kombinācijās. Notariālais vai tulka apliecinājums, kā arī dokumentu legalizācija (Apostille) (pēc pieprasījuma). Pasūtījumus brīvdienās un ārpus darba laika pieņemam pa tālruni 28362806 vai e-pastu: tulkojumi@otpe.lv! Lūdzu, rakstiet e-pastu vai vērsieties pie mums birojā Skolas ielā 21–506 Rīgā un noteikti spēsim vienoties gan par izpildes termiņu, gan izmaksām.

tulki.lv, tulkošanas birojs

Rīgas 14-1, Ikšķile, Ikšķiles n., LV-5052
Apraksts: Ātri un kvalitatīvi tulkojumi vairāk nekā 100 valodu kombinācijās. Notariālais vai tulka apliecinājums, kā arī dokumentu legalizācija (Apostille) (pēc pieprasījuma). Pasūtījumus brīvdienās un ārpus darba laika pieņemam pa tālruni 28362806 vai e-pastu: info@tulki.lv! Lūdzu, rakstiet e-pastu vai vērsieties pie mums birojā Skolas ielā 21–506 Rīgā un noteikti spēsim vienoties gan par izpildes termiņu, gan izmaksām.

Jurlingva, IK, Valodu centrs

Pērses 16-303, Rīga, LV-1011
Apraksts: Tulkošana, tulkojumi, tulks, tulku, tulkošanas birojs Rīgā, Rīgas centrā.

BHC Consulting, SIA

Kungu 21, Liepāja, LV-3401
Apraksts: Devīze - panākumus gūst tie, kas vienmēr palīdz citiem... Mēs palīdzēsim un nodrošināsim ar uzticamu grāmatvedi, audita un tulkojuma pakalpojumiem no/uz 70 valodām. Laipni gaidīti!

Inlex Agency, Zvērinātu tulku birojs

A.Čaka 55-525, Rīga, LV-1011
Apraksts: Tulkošana 48 valodās. Profesionālu tulku pakalpojumi ar/bez notariāla apstiprinājuma, maksimāli ātrā laikā. ISO 9001:2008 kvalitātes sertifikāts. Madrides Grand Prix to the Best Service and Quality (1997) un Mehiko Grand America for Quality and Sevice Award laureāts. Vairāk nekā 200 Inlex pieredzējušu un profesionālu tulku/tulkotāju, redaktoru un konsultantu aktīva darbība nodrošina mūsu klientus ar tulkošanu visās nepieciešamajās valodās un nozarēs.

Translats, SIA

Eglaines 1, Rīga, LV-1057
Kravu pārvadājumi: dzelzceļa