Zobu tehniskā laboratorija, visā Latvijā

Drukāt
ZL.LV iesaka

"Mady Dental lab", zobu tehniskā laboratorija

Apguldes 5, Rīga, LV-1004
Zobu tehnika, zobu tehniķis, zobu tehniķa vakances, zobu tehniskā laboratorija , zobu tehniskā laboratorija Rīgā, zobu implanti, implanti, zobu implantēšana, zobu protezēšana, zobu protezēšanas cenas, cirkonija Apraksts: Zobārstniecības centrs Mady Dental lab specializējas zobu protēžu izgatavošanā. Mums ir svarīga augsta kvalitāte un savstarpēja uzticēšanās, kuras rezultātā katram klientam tiks nodrošināta individuāla pieeja un rasti vislabākie risinājumi dzīves kvalitātes uzlabošanai. Izgatavojam arī izņemamās, uz teleskopiem balstītas protēzes, kā balstu izmantojot gan pacienta esošos zobus, gan uz implantiem balstītu teleskopa protēzi, kā arī kombinējot abus. Izgatavojam teleskopus no metāla, cirkonija, zelta, BioHPP.

"DentaLab", SIA, zobu tehniskā laboratorija

Bērzaunes 7, Rīga, LV-1039
Mūsu pakalpojumi::
    ✓ Augstas kvalitātes tehnoloģija. CAD/CAM; ✓ Cirkonija keramika; ✓ Venīri; ✓ Metāla un metālkeramikas produkti; ✓ Implanti; ✓ Inlejas, onlejas; ✓ Presētā keramika; ✓ 3D drukāti produkti.
Piedāvājums: Zobu tehniskā laboratorija DENTALAB specializējas uz cirkonija pilnas formas anatomiju, vajadzības gadījumā ir iespēja izgatavot arī metālkeramiku. Mēs esam zobu tehniskā laboratorija, kur katram pasūtījumam ir individuāla pieeja!

"VV Centrs", SIA, Zobu tehniskā laboratorija

Brīvības 103-23a, Rīga, LV-1001
Apraksts: SIA “VV Centrs” - medicīnas kompānija, kuru 1994. gada maijā nodibināja brāļi Leonīds un Mihails Veļkoviči. Tā ir zobu tehniskā laboratorija. Izgatavojam augstākās kvalitātes visa veida zobu protēzes pēc zobārstu pasūtījumiem. Kods Ārstniecības iestāžu reģistrā - 019169615.

"Vidar", SIA, zobārstniecība, zobu tehniskā laboratorija

Krāslavas 7, Rīga, LV-1003
Apraksts:

Zobārstniecības klīnika Vidar piedāvā dažādus zobārstniecības un protezēšanas pakalpojumus Rīgā, Latgales priekšpilsētā. Pieejami arī zobu higienista pakalpojumi. Zobu tehniskā laboratorija. Pie mums iespējama kvalitatīva zobu ārstniecība, ķirurģija un protezēšana pie kvalificētiem un pretimnākošiem speciālistiem.

"Heliks DS", SIA, Zobu tehniskā laboratorija

Krimuldas 6, Rīga, LV-1039
Apraksts: Zobu tehniskā laboratorija – zobu protēžu izgatavošana un remonts.

"Sky Dream Clinic", SIA, Zobārstniecības un estētiskās medicīnas klīnika

Bērzaunes 7, Rīga, LV-1039
Zobārstniecības un estētiskās medicīnas klīnika SKY DREAM CLINIC izmanto izcilu aprīkojumu un pārdomātu ārstēšanas metodi. Mēs sadarbojamies ar jaunāko un inovatīvo zobārstniecības laboratoriju DentaLab, pasūtot pie viņiem savus darbus, lai mūsu pacientu smaids būtu vesels, skaists un apburošs! Mēs saviem pacientiem nodrošinām::
    ✓ individuālu pieeju ārstēšanā; ✓ komfortablu un mājīgu atmosfēru; ✓ personīgā laika ekonomiju; ✓ visu specialitāšu zobārstu – ✓ ķirurgu, implantologu, ortodontu, entodontu (zobu kanālu ārstēšana zem jaunākās paaudzes mikroskopa), bērnu zobārstu un higiēnistu, – pakalpojumus; ✓ pārdomātu cenu politiku.

SIA "BF ESSE" STOMATOLOĢIJAS CENTRS

Brīvības gatve 369 k.2, Rīga, LV-1024
Pakalpojumi: SIA "BF-ESSE" specializējas un sniedz palīdzību: zobu ārstēšanā, protezēšanā, zobu higiēnā, kā arī implantācijā. Mūsu draudzīgs kolektīvs ar īpašām rūpēm parūpēsies par Jūsu smaidu. Stomatoloģijas centra priekšrocības: Augsti kvalitatīvi materiāli zobārstniecībai un protezēšanai, kas balstīti uz zinātniskajām inovācijām nozarē, pieredzējuši ārsti, moderna ārstniecības un diagnostika aparatūra un laipna apkalpošana nodrošina kvalitatīvus pakalpojumus pieaugušajiem un bērniem.

"Aurabalt Ltd", SIA, Zobārstniecības preces, instrumenti

Dzirnavu 119-48, Rīga, LV-1050
Medicīnas preču vairumtirdzniecība:
    ✓ ENAMEL PLUS daudzfunkcionālā zobu pasta ✓ “CRYSTAL FRESH” (Japāna) zobu birstes – lietošanai bez zobu pastas ✓ “Smile Line” (Šveice) – produkti zobu tehniskajām laboratorijām ✓ “FIOMEX” Be Great (Polija) – cimdi, maskas ✓ ASTRA TECH implantu sistēma ✓ ENAMEL HRi kompozīta materiāli ✓ OMNIA ķirurģiskie materiāli ✓ FAVODENT dezinfekcija ✓ NBF GINGIVAL GEL ✓ HU-FRIEDY ķirurģiskie instrumenti ✓ ENA MATRIX matricu sistēma

Šmitu zobārstniecība, SIA

Priežu 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts: Šmitu Zobārstniecība ir klīnika, kas sniedz plašu zobārstniecības un mutes higēnas pakalpojumu klāstu Ogrē. Pie mums iespējama zobu implantēšana, ārstēšana, protezēšana, ķirurģija un citi pakalpojumi. Mūsu klīnika ir atvērta gan pieaugušajiem, gan bērniem.
ZL.LV iesaka

"Daces Ločmeles zobārstniecības privātprakse", SIA

Raiņa 5, Lielvārde, Ogres n., LV-5070
Zobu tehniskā laboratorija Lielvārdē. Zobārsts, zobārsti Lielvārde. ārstēšana, protezēšana, labošana, zobu raušana, plombēšana, balināšana, zobu rentgens, ķirurģija.

Zobu tehniķa Ildzes Rimicānes zobu protēžu laboratorija, "I.V. zobu dizains", SIA

Pasta 5, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Apraksts: Ildze Rimicāne zobu tehniķe Jēkabpilī. Zobu protēžu tehniskā laboratorija Jēkabpilī piedāvā zobu protezēšanas pakalpojumus, zobu protēžu izgatavošanu un remontu.
ZL.LV iesaka

"Dental Guru", zobārstniecība, SIA "Zobu serviss"

Mazā Nometņu 57, Rīga, LV-1002
Apraksts:

Dental Guru ir moderna zobārstniecības klīnika, kas ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām un augsti kvalificētu un pieredzējušu personālu. Mūsu klīnika ir pieejama cilvēkiem ar speciālām vajadzībām, kā arī automašīnu mūsu klienti var novietot pie klīnikas durvīm bez maksas. Klīnikā Dental Guru jūs varēsiet iegūt žilbinošu smaidu par saprātīgām cenām. Mūsu klīnika sadarbojas ar zobu tehnisko laboratoriju Dentālā Studija, kas ir aprīkota ar modernākajām CAD/CAM tehnoloģijām, kas ļauj nodrošināt mūsu pacientus ar visaugstāko kvalitāti. Klīnika strādā katru dienu pēc pieraksta. Klīnika "Dental Guru" atrodas Āgenskalnā, netālu no Āgenskalna tirgus. Pie klīnikas durvīm vienmēr bez maksas var novietot automašīnu, un tuvākā sabiedriskā transporta pietura ir 30 m attālumā no klīnikas. Būsiet laipni gaidīti mūsu klīnikā.

ZL.LV iesaka

"Zobu serviss", SIA, "Dental Guru" Zobārstniecība

Mazā Nometņu 57-1.st., Rīga, LV-1002
Zobu balināšana, zobu ārstēšana, zobu tehnika, zobi, zobu tehniskā laboratorija , zobu aizsargkapes, bokseru šinas, hokeja zobu aizsargkapes, (aizsarg kapes) zobu protēzes, protēzes, zobu sāpes, zobu tīrīšana,

"JUNKORS FILTRI", SIA, "Eirofiltri"

Filtri💎kārtridži pieejama veikalos💯 tīrs ūdens👌
Vestienas 2, Rīga, LV-1035
Apraksts: Ūdens filtri, kas ražoti ar preču zīmi “Junkors filtri”, ir SIA Eirofiltri produkcija. Jau 20 gadus šie filtri tiek ražoti Latvijā. Filtri ir pārbaudīti Reģionālās Vides Pārvaldes Ekoloģiskajā laboratorijā un testēti Nacionālajā Vides un Veselības aizsardzības centrā.

"VALIS", SIA, Izstāžu zāle-tirdzniecības vieta

Brīvības 167, Rīga, LV-1012
Priekšrocības: Uzņēmums piedāvā medicīniskās un laboratorijas iekārtas, kas pilnībā atbilst visām starptautiskajām prasībām. Tāpat dažādu valstu labākie speciālisti no Vācijas, Itālijas un Krievijas pastāvīgi viesojas klīnikas telpās, sniedzot praktiskas sava darba demonstrācijas. Par uzņēmumu: Mūsu kompānija pārstāv zīmolu MedProfLine un nodarbojas ar medicīnas profesionālo mēbeļu un aprīkojuma tirdzniecību. Mēbeles ražotas no augstākās kvalitātes materiāliem ar inovatīvām metodēm un atbilst Eiropas kvalitātes standartiem. Preces raksturo augsta nolietošanās un vispārēja izturība, kas ļauj tām kalpot ilgi.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža

Vidus prospekts 38, Jūrmala, LV-2010
Studiju programmas:
    ✓ Māszinības, sadarbībā ar LU ✓ Ārstniecība ✓ Estētiskā kosmetoloģija ✓ Ārstnieciskā masāža ✓ Biomedicīnas laborants ✓ Radiologa asistents ✓ Sociālā aprūpe ✓ Sociālā rehabilitācija ✓ Podoloģija
Darbības apraksts: Īsteno tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmas veselības un sociālās aprūpes speciālistu kvalifikāciju uzturēšanai. Rēzeknes filiālē tiek realizētas studiju programmas – „Māszinības”, „Ārstniecība”, „Ārstnieciskā masāža”, „Sociālā aprūpe”.

"Zobu tehniskā laboratorija", individuālais darbs

Rīgas 163, Jēkabpils, LV-5202
Zobārstniecība un mutes higiēna

"Zobu tehniskā laboratorija-D.H.I.", SIA

A.Deglava 8-5, Rīga, LV-1009
Zobārstniecība un mutes higiēna

"AurumDent", SIA, Zobu tehniskā laboratorija

Vecā Biķernieku 15-11, Rīga, LV-1079
Zobārstniecība un mutes higiēna

"Zobu tehniskā laboratorija", individuālais darbs

Raudas 8, Tukums, Tukuma n., LV-3101
Zobārstniecība un mutes higiēna