Advokāti

Drukāt
Banner 1050x80
1

Mg. iur., Mg. philol Ilze Jeļinska, zvērināta advokāte

Pope, Vienības 24, Popes pagasts, Ventspils nov., LV-3614
Advokāti , advokāts, advokāte, zvērināts advokāts, zvērināta advokāte, zvērināti advokāti , MG. iur.
  • 1 Advokāti
2

Austris Lošaks, zvērināts advokāts, zvērināts advokāta palīgs Gvido Lošaks

Brīvības 85-21, 3.st., Rīga, LV-1001
Juridiskie pakalpojumi : ✓ Maksātnespējas process ✓ Administratīvās tiesības ✓ Darba tiesības ✓ Komerctiesības ✓ Krimināltiesības ✓ Starptautiskās attiecības ✓ Civiltiesības

 

Darba pieredze: ✓ no 1999. gada - maksātnespējas procesa administrators (Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācija) ✓ no 1994. gada - zvērināts advokāts (Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija) ✓ no 1987. gada līdz 1994. gadam - sevišķi svarīgu lietu izmeklētājs.
3

Vineta Ķine, zvērināta advokāte

Nomales 2, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Advokāti , Juridiskie pakalpojumi, Advokātu birojs, juristu konsultācijas, juridiskie biroji, juristi,, kontakti, juridiskie, advokāts kriminālprocesā, juristi Rīgā, advokāti , advokāts, advokat, advokātu,
  • 3 Advokāti
4

Failas Abbasovas Zvērināta advokāta birojs

Graudu 27/29-4.st., Liepāja, LV-3401
Zvērināts advokāts, advokāti , maksātnespējas, maksātnespēju procesi, maksātnespējas konsultācijas, juridiskā, izlīgums, pārrobežu lietas, sūdzības, pieteikumi, prasības, iesniegumi, Zvērināta advokāte, advokāts, advokāti
  • 4 Advokāti

Zvērinātu advokātu birojs Centrs, Ulmanis Valdis, zvērināts advokāts

Lāčplēša 43/45-4b, Rīga, LV-1011
Juridiskie pakalpojumi:: Sniedzam labas juridiskās konsultācijas klientiem, fiziskām un juridiskām personām, pārstāvam klienta intereses tiesās, sagatavojam juridiskos dokumentus. ✓ Komerctiesības ✓ Civiltiesības ✓ Maksātnespējas procesi (fiziskās un juridiskās personas, TAP, ĀTAP) ✓ Sūdzības iepirkumu uzraudzības birojam ✓ Patērētāju aizsardzības tiesības ✓ Dzīvokļu tiesības. Dzīvojamo telpu īres tiesības ✓ Administratīvo pārkāpumu tiesības ✓ Administratīvās tiesības un administratīvais process ✓ Krimināltiesības un kriminālprocess ✓ Konstitucionālās tiesības un cilvēktiesības ✓ Darba tiesības ✓ Banku tiesības

Zvērināta advokāta Ilonas Bulgakovas birojs

Lokomotīves 22-2, Rīga, LV-1057
Zvērināts advokāts, juridiskā palīdzība, aizstāvība, pārstāvība tiesā, juridiskie dokumenti. Krimināllietas, civillietas, administratīvas lietas, kriminālsodu izpilde. Pārrobežu lietas. Sūdzības, pieteikumi, prasības, iesniegumi. Pakalpojuma sniegšanas vieta. Ķengarags, Maskavas iela, Krasta masīvs. Rīga,dokumentu sagatavošana

Sandra Sprūde, individuāli praktizējoša zvērināta advokāte

Avotu 4, Liepāja, LV-3401
Pakalpojumi::

Pakalpojumi:

✓ Krimināltiesībās ✓ ģimenes tiesībās ✓ darba tiesībās

Konsultācijas:

✓ Juridiskos jautājumos ✓ aizstāvībā un pārstāvība krimināllietās ✓ pārstāvība civillietās Par advokāti:: Sandra Sprūde, individuāli praktizējoša zvērināta advokāte jau vairāk kā 12 gadus. Individuāla un rūpīga pieeja klientiem. Krimināltiesības, ģimenes un darba tiesības. Juridiskie pakalpojumi. Konsultācijas. Aizstāvība un pārstāvība krimināllietās un civillietās. Juridisko personu pārstāvība krimināllietās un juridiskās palīdzības sniegšana, un pārstāvība krimināllietās cietušajiem kā fiziskām personām.

Andis Auza, zvērināts advokāts

Ģertrūdes 20-2, 2.st., Rīga, LV-1011
Pakalpojumi:: ✓ Laulības šķiršana un mantas sadale; ✓ Mantojuma pieņemšana un dalīšana; ✓ Kopīpašuma dalīšana; ✓ Nekustamā īpašuma pārdošana un pirkšana; ✓ Nodokļu lietas; ✓ Pārstāvība civillietās un aizstāvība krimināllietās; ✓ Tiesvedība; ✓ Konsultācijas juridiskām un fiziskām personām.
ZL.LV iesaka

Rode un Partneri, Zvērinātu advokātu birojs

Ģertrūdes 12-7.st., Rīga, LV-1010
Pakalpojumi juridiskām un fiziskām personām:: ✓ Aizstāvība un juridiskās palīdzības sniegšana kriminālprocesos ✓ Pārstāvība Eiropas cilvēktiesību tiesā ✓ Pārstāvība civilprocesos tiesās un šķīrējtiesās ✓ Pārstāvība administratīvajos procesos iestādēs un tiesās ✓ Visa veida darījumu ar nekustamo īpašumu juridiskā apkalpošana ✓ Parādu piedziņa ✓ Ģimenes tiesības ✓ Mantojuma tiesības ✓ Darba tiesības

Ilgvars Samiņš, zvērināts advokāts

Pils 12-2.st., Tukums, Tukuma nov., LV-3101
Pārstāvība krimināllietās, civillietās, administratīvās lietās, darījumi ar nekustamo īpašumu, mantojuma lietas, darba tiesiskās attiecības, laulības šķiršana. Zvērināts advokāts Tukumā.

Petrovs un Partneri, zvērinātu advokātu birojs

Audēju 15-4, Rīga, LV-1050
Apraksts: Advokātu birojs "Petrovs un partneri" sniedz juridisko palīdzību Latvijas un ārvalstu klientiem.

Normunds Pētersons, zvērināts advokāts Vidzemē

Rīgas 7-7, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Apraksts:

Advokāts, jurists Valmierā Normunds Pētersons piedāvā plašu juridisko pakalpojumu klāstu: Juridiskās konsultācijas, krimināllietas, civillietas, administratīvās lietas, maksātnespēja un citi. Pakalpojumi pieejami šajos reģionos: Cēsis, Limbaži, Valka, Smiltene, Gulbene, Madona, Vidzeme, Rīga.

 

Raudiņš A., individuāli praktizējošs zvērināts advokāts

Lāčplēša 27-4, Rīga, LV-1011
Zvērināts advokāts:

Andis Raudiņš - zvērināts advokāts. Juridiskie pakalpojumi, krimināllietas, civillietas, tieslietas, administratīvās lietas, laulību šķiršana, kopīpašuma dalīšana, mantojuma tiesības, mantojuma lietas, dzīvokļu tiesības, pārstāvniecība tiesās, izlīguma sarunu vešana un parādu piedziņa, uzturlīdzekļi, sadarbības ar VDK fakta konstatēšana, ceļu satiksmes negadījumi. 

Kurzemes Apgabaltiesas Kurzemes rajona tiesas individuāli praktizējoša advokāte Viktorija Borina

K.Ukstiņa 5a-17N, Liepāja, LV-3401

Kurzemes Apagabaltiesas Kurzemes rajona tiesas individuāli praktizējoša advokāte Viktorija Borina sniedz visa veida konsultācijas, pārstāvniecību tiesā, valsts un pašvaldības iestādēs. Krimināllietas, civillietas, darījumi ar nekustamiem īpašumiem, uzturlīdzekļu lietas. Fizisko personu maksātnespējas lietas.

 

Timermane I., individuāli praktizējoša zvērināta advokāte

Dzirnavu 31-1, Rīga, LV-1010
Par Ievu Timermani:

Aizstāvība kriminālprocesā un pārstāvība administratīvajā un civilprocesā, konsultācijas tiesību jautājumos, kā arī par procesu riskiem un iespējām.

LUMOS, zvērinātu advokātu birojs

Elizabetes 31-7, Rīga, LV-1010
Juridiskie pakalpojumi: ✓ Strīdu risināšana ✓ Komersantu pārvalde ✓ Saistību un lietu tiesības ✓ Publiskās tiesības ✓ Intelektuālais īpašums ✓ Finanšu tiesības un AML Pilna servisa juridiskā apkalpošana:

"LUMOS" nodrošina pilna servisa (one-stop) juridisko apkalpošanu privātpersonām un komersantiem - Latvijas un ārvalstu rezidentiem. Mūsu biroja veiksmes pamatā ir uz rezultātu orientētas un klienta biznesa izpratnē balstītas stratēģijas izvēle, katrā situācijā nodrošinot efektīvākā risinājuma sasniegšanu.

ZL.LV iesaka

Zvērinātu advokātu birojs Kantsons, SIA

Antonijas 22-3, Rīga, LV-1010
Galvenie mūsu prakses virzieni ir:: ✓ Pārstāvība tiesās ✓ Darījumi ar nekustāmo īpašumu ✓ Juridisks atbalsts būvniecības dalībniekiem ✓ Juridiska palīdzība nekustāmo īpašumu attīstīšanas projektu realizācijā ✓ Pārstāvība būvniecības strīdos ✓ Komerctiesības un uzņēmumu dibināšana ✓ Administratīvās tiesības un iestāžu lēmumu pārsūdzēšana ✓ Juridiska palīdzība publisko iepirkumu strīdos ✓ Naudas legālas izcelsmes, sankciju un patiesā labuma guvēja jautājumi ✓ Apdrošināšanas strīdi ✓ Darba tiesību strīdi ✓ Uzņēmumu juridiska apkalpošana

Mirga Priedīte, zvērināta advokāte

K.Valdemāra 5-4, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Apraksts: Konsultācijas un dokumentu sagatavošana, laulības un ģimenes, bērnu tiesību, nekustamo īpašumu, mantojuma, maksātnespējas u.c. civiltiesiskos jautājumos. Pārstāvība tiesās, civillietās, krimināllietās un administratīvajās lietās visā Latvijas Republikas teritorijā.

Gunta Laizāne, zvērināts advokāts

Pilsētas laukums 2-309, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301
Apraksts: Zvērināta advokāte Gunta Laizāne ar prakses vietu Kuldīgā sniedz advokāta pakalpojumus un juridisko palīdzību Kuldīgā, Kurzemē un citviet Latvijā. Sniedz juridiskas konsultācijas, gatavo juridiskus dokumentus, aizstāv un pārstāv tiesā personu likumīgās intereses, risina personām nepieciešamos jautājumus valsts un pašvaldību institūcijās, veic citas juridiskas darbības. Piekrīt tam, ko teicis Latvijas pirmās brīvvalsts tieslietu ministrs Hermanis Apsītis: “Kur ir tiesības, tur ir kārtība, kur kārtība, tur drošība, bet kur drošība, tur miers un saticība.”
Advokāti nodrošina personas vai uzņēmuma aizstāvēšanu un pārstāvēšanu tiesā, to likumīgās intereses administratīvajās, civillietās un krimināllietās. Sniedz juridiskas konsultācijas, gatavo dokumentus uzņēmumiem un komersantiem, tajā skaitā - sarežģītu nodokļu strīdu un komerctiesību jautājumu risināšanā, komplicētu līgumu izstrādē un tiesvedībā, kā arī valsts un pašvaldību iestāžu lēmumu pārsūdzēšanā un apstrīdēšanā.