Aizkari

Drukāt
ZL.LV iesaka
1

Una Textils, IK

Svētes 8, Jelgava, LV-3001
Audumu un aizkaru tirdzniecība
  • 1 Audumu un aizkaru tirdzniecība
2

Relāde, SIA

Lāčplēša 83a, Rīga LV-1011
Audums. Audumu tirdzniecība. Vilnas audumi, pusvilnas audumi, trikotāža. Atlaides audumiem. Auduma atlaides. Atlaides drēbes audumiem. Sezonas izpārdošana. Audumi pēc pasūtījuma. Kleitu audumi. Blūžu audumi. Oderes. Mēteļu audumu, uzvalku audumu, blūžu audumu tirdzniecība, mazumtirdzniecība. Gaismu atstarojošs audums, izšūšanas
  • 2 Audumu un aizkaru tirdzniecība

ALANDEKO, veikals, T/C SPICE, žalūzijas, aizkari, markīzes

Jaunmoku 13, TC "Spice Home", Rīga, LV-1046
Par uzņēmumu: ALANDEKO jeb ALAN LTD darbojas interjera noformēšanas jomā kopš 1991.gada. Uzņēmuma galvenās kompetences ir žalūziju, aizkaru un mēbeļu ražošana kā arī interjera priekšmetu mazumtirdzniecība Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā. Izveidots arī ērts interjera lietu interneta veikals alandeko.com.

DZ, SIA, AUDUMU, AIZKARU UN ŠŪŠANAS SALONS

Pētera 1, Jelgava, LV-3001
Piedāvājums:
    ✓ Audumi; ✓ Aizkari; ✓ Šūšanas ateljē
Šūšana: Piedāvājumā sieviešu un vīriešu apģērbu šūšana, rāvējslēdzēju un to kursoru maiņa, spiedpogu maiņa, kniežu un glītievērtņu (ļuversu) iestrādāšana, gultu pārklāju un dekoratīvo spilvenu šūšana, galdautu un salvešu šūšana, visa veida apģērbu labošana, džinsu pogu maiņa.

Aizkaru Pasaule

Turpinām strādāt klātienē!
Katoļu 7, Jelgava, LV-3001
Audumu un aizkaru tirdzniecība, Aizkari Jelgava, Aizkaru salons Jelgava, Aizkaru dizains, Aizkari, Žalūzijas, Aizkaru audumi, Aizkaru stangas
ZL.LV iesaka

Lite, SIA

Krūzes 3, Rīga, LV-1046
Apraksts: Ražojam gan individuāli, gan sadarbības partneriem visa veida iekšējās interjera žalūzijas un ārējās aizsargžalūzijas. Piedāvājam arī markīzes un citas ārējās ēnošanas sistēmas. Interjera papildināšanai piedāvājam risinājumus aizkariem,aizkaru sistēmām, aizkaru stangām un profiliem. Veidojot individuālu interjeru logiem, vadāmies pēc katra klienta vēlmēm un interjera aktualitātēm.
ZL.LV iesaka

Aizkaru salons Paradīze

Svētes 8, Jelgava, LV-3001
Pakalpojumi:
    ✓ Aizkaru audumi; ✓ Aizkaru šūšana; ✓ Aizkaru dekorāciju šūšana; ✓ Žalūziju tirdzniecība; ✓ Aizkaru stangu tirdzniecība; ✓ Aizkaru dizaina izstrāde; ✓ Gultas pārklāju, dekoratīvo spilvenu un galdautu šūšana; ✓ Logu noformēšana;

Larelini, veikals

Meiju ceļš 2, Jelgava, LV-3007
Apraksts: Uzņēmums piedāvā lina audumus un izstrādājumus. Tie ir ekoloģiski, izturīgi, ērti un pircēju pieprasīti. Tiek garantēta laba produkcijas kvalitāte. Produkcija tiek piedāvāta par ražotāja cenām. Veikalā tiek sniegta konsultācija produkcijas izvēles jautājumos, kā arī šūšanas pakalpojumi. Vairumpircējiem uzņēmumā tiek piedāvātas atlaides. Lai veiktu pasūtījumu, rakstiet uz elektroniskā pasta adresi: larelini@apollo.lv.

NK Studio, SIA

Katoļu 7, Jelgava LV-3001
Audumu un aizkaru tirdzniecība

Kanclers, SIA

Katoļu 7, Jelgava LV-3001
Piedāvājumā::
    ✓ velosipēdi ✓ mēbeles ✓ kancelejas preces ✓ hobijlietas ✓ attīstošās rotaļlietas ✓ grāmatas ✓ skolas piederumi un somas ✓ apģērbi (visai ģimenei) ✓ saimniecības preces ✓ mazā sadzīves tehnika
Par mums: SIA "Kanclers" Jelgavā ir trīs tirdzniecības vietas un interneta veikals (www.kanclers.lv), kur tiek piedāvāts ļoti plašs preču klāsts.

Kruno, SIA, garāžu vārtu izgatavošana un uzstādīšana

Ganību 62-21, Jelgava, LV-3007
Apraksts: SIA ''Kruno" nodarbojas ar privātmāju garāžu vārtu ražošanu pēc individuāla pasūtījuma, kā arī veic to uzstādīšanu, remontu, garantijas un pēcgarantijas apkopi. Tiek piedāvāti arī uzņēmumiem paredzēti vārti un automātika.

Šūšanas darbnīca Adelīna, IK

Turpinām strādāt klātienē!
Pasta 47-315 kab., Jelgava LV-3001
Par mums: Vajadzīgs apģērbu remonts? Bikses par garu? Svārki par platu? Salabosim, sakopsim, atjaunosim! Mīļākā plīša rotaļlieta saplīsusi? Pāršūsim!

veicis.lv, internetveikals, SIA INK 99

Jelgavas 42, Rīga LV-1004
Piedāvājumā::
    ✓ Auto riepas, preces automašīnām ✓ Mājsaimniecības preces ✓ Apkure, kondicionieri, klimatiskā tehnika ✓ Sadzīves tehnika, elektronika ✓ Mobilie telefoni/Sakaru tehnika ✓ Santehnika ✓ Atpūtai un sportam ✓ Datortehnika ✓ Dārzam, mājai un mežam ✓ Preces bērniem ✓ Žogi un vārtu automātika u.c. preces

Tvaikonis, SIA, Ķīmiskā tīrīšana Jelgavā

Katoļu 1, Jelgava, LV-3001
Apraksts: Apģērbu tīrītava un veļas mazgātava, kas apvienojuši augstu izpildes un apkalpošanas servisu ar saprātīgām cenām. Iespēja izsaukt kurjeru uz mājām vai biroju. Nestandarta lietu tīrīšana. Aizkaru, pufu, žalūziju, paklāju ķīmiskā tīrīšana, veļas mazgāšana, ekspress 24 stundu laikā.

Ardeko.LV, SIA

Pasta 33, Jelgava, LV-3001
aksesuāri, šņores, auklas, jostas, lentes, lentas, paceļamie aizkari , markīzes, garāžu vārti. Žalūzijas Jelgava, aizkaru dizains Jelgava, skatuves aizkari Jelgava, aizkari iestādēm Jelgava, moskītu

Lote, SIA, Veikals

Jelgavas 1, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Apakšveļa, apakšveļas tirdzniecība, šūšanas piederumi, dzijas, aizkari , aizkaru tirdzniecība, veļa, veļas Kokvilna, lins, aizkari , oderaudums, šūšanas materiāli. Triumph, Lauma Lingeri.

Aizkaru paradīze, veikals

Jelgavas 74, Rīga, LV-1004
Audumu un aizkaru tirdzniecība

Eva Deko, SIA

Jelgavas 74, Rīga, LV-1004
Aizkari un dizaina elementi kafejnīcām, viesnīcām, bāriem, bērnudārziem, iestādēm. Dienas un nakts aizkari . Šujam aizkarus. Pledi. Impregnēti audumi.

IK Dali aizkari

Saldus nov., Saldus, Jelgavas iela 1, LV-3801
Juridiskā informācija

Skaistums, veikals

Pasta 24, Jelgava, LV-3001
Audumu un aizkaru tirdzniecība
Ikvienai telpai noskaņu piešķir izvēlētie aizkari. Vai izvēlēties gaisīgus un krokotus, vai - paneļaizkarus, romiešu šalūzijas? Aizkaru speciālisti ieteiks labāko risinājumu atkarībā no jūsu telpas novietojuma, funkcionalitātes un stiklojuma. Plašā audumu izvēle ļaus telpu noformēt atbilstoši katra gaumei. Aptumšojošie un ugunsdrošie aizkari parūpēsies par jūsu mieru un miegu. Arī aizkaru stiprinājumus, sliedes, karnīzes, āķīšus un krokojamās lentes ieteicams izvēlēties saskaņā ar izvēlēto audumu un telpas stilu.