Aizkari

Drukāt
1

Relāde, SIA

Lāčplēša 83a, Rīga LV-1011
Audums. Audumu tirdzniecība. Vilnas audumi, pusvilnas audumi, trikotāža. Atlaides audumiem. Auduma atlaides. Atlaides drēbes audumiem. Sezonas izpārdošana. Audumi pēc pasūtījuma. Kleitu audumi. Blūžu audumi. Oderes. Mēteļu audumu, uzvalku audumu, blūžu audumu tirdzniecība, mazumtirdzniecība. Gaismu atstarojošs audums, izšūšanas
 • 1 Audumu un aizkaru tirdzniecība

ALANDEKO, veikals, T/C SPICE, žalūzijas, aizkari, markīzes

Jaunmoku 13, TC "Spice Home", Rīga, LV-1046
Par uzņēmumu: ALANDEKO jeb ALAN LTD darbojas interjera noformēšanas jomā kopš 1991.gada. Uzņēmuma galvenās kompetences ir žalūziju, aizkaru un mēbeļu ražošana kā arī interjera priekšmetu mazumtirdzniecība Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā. Izveidots arī ērts interjera lietu interneta veikals alandeko.com.
ZL.LV iesaka

Motiva Latvija, SIA

Mūkusalas 15a, Rīga LV-1004
Apraksts: SIA "MOTIVA LATVIJA" – RENSON autorizētais dīleris. Veidojam veselīgu dzīves telpu: fasādes un interjera žalūzijas, premium pergolas un terases dzīves stilam, markīzes un verandas, dabīgā un mehāniskā ventilācija iekštelpām un fasādei, fasādes apdares sistēmas.

SND, SIA

Mūkusalas 72b, Rīga, LV-1004
Pie mums ir iespējas iegādāties::
  ✓ Podesti ✓ Deju grīda ✓ Konstrukcijas ✓ Audumi un drapērijas ✓ Skatuves ✓ Krēsli ✓ Uguns drošie materiāli ✓ Vēja tīkli un baneri ✓ Dekorācijas uz pārdošanu ✓ Norobežojošās barjeras ✓ Projekcijas ekrāni

VTS Latvia, SIA

Bieķensalas 21-218b, Rīga, LV-1004
Produkti:
  ✓ Gaisa apstrādes iekārtas VENTUS; ✓ Gaisa apkures agregātus VOLCANO; ✓ Gaisa aizkarus WING
Piedāvājumā arī citu pasaulē zināmu ražotāju iekārtas::
  ✓ Asami – kondicionieri, VRF sistēmas;
Par uzņēmumu: Gaisa apstrādes iekārtu ražotājs Nr. 1 pasaulē. VTS GROUP ir progresīvu tehnoloģiju iekārtu ražošanas uzņēmums apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas nozarē, piedāvājot visaugstākā standarta iekārtas un pakalpojumus, zemas cenas un visīsākos piegādes termiņus tirgū. Daudzpakāpju kvalitātes kontroles sistēma garantē aprīkojuma uzticamību. Sērijveidā izgatavojamu iekārtu masveida ražošana ļauj tās piedāvāt par ļoti konkurētspējīgu cenu. Unikālais biznesa modelis garantē visīsākos piegādes termiņus tirgū. VTS Latvia piedāvā VTS GROUP gaisa apstrādes iekārtas VENTUS, gausa apkures agregātus VOLCANO, gaisa aizkarus WING.

Orac Decor karnīzes, līstes, grīdlīstes, interjersalons

Mūkusalas 49 k.2, Rīga, LV-1004
LATVIJĀ KOPŠ 1993. GADA: Latvijā kopš 1993. gada ir zināmas augstākās klases interjera apdares materiālu ORAC DECOR (Beļģija) kolekcijas - karnīzes, līstes, aizkaru karnīzes, grīdlīstes, LED apgaismojuma profili, 3D paneļi. Jau vairākus gadu desmitus ORAC DECOR ® ir pasaules mēroga līderis profesionālas iekšējās apdares materiālu ražošanā. Orac Decor kolekciju materiāli ir izturīgi, ērti, viegli uzstādāmi un praktiski lietojami.

Orac Decor karnīzes, līstes, LED apgaismojums, interjera salons

Mūkusalas 49 k.2, Rīga, LV-1004
LATVIJĀ KOPŠ 1993. GADA: Latvijā kopš 1993. gada ir zināmas augstākās klases interjera apdares materiālu ORAC DECOR (Beļģija) kolekcijas - karnīzes, līstes, aizkaru karnīzes, grīdlīstes, LED apgaismojuma profili, 3D paneļi. Jau vairākus gadu desmitus ORAC DECOR ® ir pasaules mēroga līderis profesionālas iekšējās apdares materiālu ražošanā. Orac Decor kolekciju materiāli ir izturīgi, ērti, viegli uzstādāmi un praktiski lietojami.

Ryterna Latvija, SIA, garāžu vārtu ražošana, vairumtirdzniecība

Bieķensalas 14, Rīga, LV-1004
Privātmāju garāžu vārti:
  ✓ Toprib vārti ✓ Rievoti vārti ✓ Divrievu vārti ✓ Gludie vārti ✓ Filings ✓ Koka rievoti vārti ✓ Koka divrievu vārti ✓ Koka filings ✓ Mikrorievas vārti ✓ Makrorievas vārti ✓ Slick vārti ✓ TLT - ventilācijas vārti ✓ Panorāmas vārti ✓ TL - SP pilnā polikarbonāta vārti ✓ Bīdāmie vārti ✓ Retro vārti

veicis.lv, internetveikals, SIA INK 99

Jelgavas 42, Rīga LV-1004
Piedāvājumā::
  ✓ Auto riepas, preces automašīnām ✓ Mājsaimniecības preces ✓ Apkure, kondicionieri, klimatiskā tehnika ✓ Sadzīves tehnika, elektronika ✓ Mobilie telefoni/Sakaru tehnika ✓ Santehnika ✓ Atpūtai un sportam ✓ Datortehnika ✓ Dārzam, mājai un mežam ✓ Preces bērniem ✓ Žogi un vārtu automātika u.c. preces

Tvaikonis, SIA, Ķīmiskā tīrītava Rīgā

Buru 16, Rīga, LV-1004
Apraksts: Apģērbu tīrītava un veļas mazgātava, kas apvienojuši augstu izpildes un apkalpošanas servisu ar saprātīgām cenām. Iespēja izsaukt kurjeru uz mājām vai biroju. Nestandarta lietu tīrīšana. Kažoku tīrīšana. Aizkaru, pufu, žalūziju, paklāju ķīmiskā tīrīšana, veļas mazgāšana, ekspress 24 stundu laikā.

Aizkaru paradīze, veikals

Jelgavas 74, Rīga, LV-1004
Audumu un aizkaru tirdzniecība

Eva Deko, SIA

Jelgavas 74, Rīga, LV-1004
Aizkari un dizaina elementi kafejnīcām, viesnīcām, bāriem, bērnudārziem, iestādēm. Dienas un nakts aizkari . Šujam aizkarus. Pledi. Impregnēti audumi.

Vinde, SIA

Mūkusalas 42b, Rīga, LV-1004
Žalūzijas, aizkaru stieņi

Alius, SIA

Mūkusalas 25-1.st., Rīga, LV-1004
Žalūzijas, aizkaru stieņi

Noliktavu pasaule, SIA

Mūkusalas 42b, Rīga, LV-1004
skapji, apkopēju skapji, ģērbtuves skapji un skapīši, pakāpieni, dokumentu skapji, PVC slokšņu, vārtu aizkari , aiļu aizkari , PVC aizkari .
Ikvienai telpai noskaņu piešķir izvēlētie aizkari. Vai izvēlēties gaisīgus un krokotus, vai - paneļaizkarus, romiešu šalūzijas? Aizkaru speciālisti ieteiks labāko risinājumu atkarībā no jūsu telpas novietojuma, funkcionalitātes un stiklojuma. Plašā audumu izvēle ļaus telpu noformēt atbilstoši katra gaumei. Aptumšojošie un ugunsdrošie aizkari parūpēsies par jūsu mieru un miegu. Arī aizkaru stiprinājumus, sliedes, karnīzes, āķīšus un krokojamās lentes ieteicams izvēlēties saskaņā ar izvēlēto audumu un telpas stilu.