Aizkari

Drukāt
1

Relāde, SIA

Lāčplēša 83a, Rīga LV-1011
Audums. Audumu tirdzniecība. Vilnas audumi, pusvilnas audumi, trikotāža. Atlaides audumiem. Auduma atlaides. Atlaides drēbes audumiem. Sezonas izpārdošana. Audumi pēc pasūtījuma. Kleitu audumi. Blūžu audumi. Oderes. Mēteļu audumu, uzvalku audumu, blūžu audumu tirdzniecība, mazumtirdzniecība. Gaismu atstarojošs audums, izšūšanas
  • 1 Audumu un aizkaru tirdzniecība

ALANDEKO, veikals, T/C SPICE, žalūzijas, aizkari, markīzes

Jaunmoku 13, TC "Spice Home", Rīga, LV-1046
Par uzņēmumu: ALANDEKO jeb ALAN LTD darbojas interjera noformēšanas jomā kopš 1991.gada. Uzņēmuma galvenās kompetences ir žalūziju, aizkaru un mēbeļu ražošana kā arī interjera priekšmetu mazumtirdzniecība Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā. Izveidots arī ērts interjera lietu interneta veikals alandeko.com.
ZL.LV iesaka

Lite, SIA

Krūzes 3, Rīga, LV-1046
Apraksts: Ražojam gan individuāli, gan sadarbības partneriem visa veida iekšējās interjera žalūzijas un ārējās aizsargžalūzijas. Piedāvājam arī markīzes un citas ārējās ēnošanas sistēmas. Interjera papildināšanai piedāvājam risinājumus aizkariem,aizkaru sistēmām, aizkaru stangām un profiliem. Veidojot individuālu interjeru logiem, vadāmies pēc katra klienta vēlmēm un interjera aktualitātēm.
ZL.LV iesaka

Kameja, audumi, aizkari, mājas tekstils Valmierā

Rīgas 28, Valmiera LV-4201
Apraksts:

Veikals - salons "Kameja" ir viens no lielākajiem auduma un mājas tekstila uzņēmumiem Vidzemē. Salons atrodas Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Valkā, Gulbenē, Alūksnē, Siguldā un Balvos. Veikalos pieejami dažādi aizkaru, mēbeļu un apģērbu audumi, šūšanas piederumi, dzijas, materiāli pērļošanai un rokdarbiem, tekstilizstrādājumi mājai, gatavie aizkari, aizkaru stangas un žalūzijas. Piedāvājam plaša profila dizaina pakalpojumus, aizkaru un citu tekstilmateriālu šūšanu un uzstādīšanu. Šujam mēbeļu pārklājus, baldahīnus, spilvenus, galdautus, gultas veļu, apģērbu u.c. izstrādājumus. Ar dizaina izveidi un šūšanu nodarbojas pieredzējuši profesionāļi, kuri katram darbam pievēršas ar lielu entuziasmu un individuālu pieeju.

ZL.LV iesaka

Baltic Accountancy Solutions, SIA

Rīgas 28, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Audumu un aizkaru tirdzniecība
ZL.LV iesaka

N-Deko, SIA, Aizkaru žalūziju salons Valmierā

Cēsu 2, Valmiera LV-4201
Apraksts:

Mājas tekstils / gultu pārklāji, spilveni; -dāvanas, dāvanu saiņošana ar pārsteidzošiem noformējumiem. Mums rūp Jūsu laiks! Tāpēc esam apvienojuši visu labāko un veicam pilnu darba ciklu ar izbraukumiem uz vietas, nodrošinot kvalitatīvu logu noformējumu tehnisko risinājumu: mērīšanu, dizainu, izgatavošanu, uzstādīšanu, tehnisko apkopi un šūšanu. Izmantojam individuālu pieeju katram klientam. Strādājam pa visu Vidzemi!

Aizkari, aizkaru stangas, žalūzijas, interjera priekšmeti, aizkaru šūšana, šūšana, dizains, fasādes žalūzijas Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Valkā, Limbažos, Vidzemē. 

ZL.LV iesaka

Onninen EXPRESS Valmiera

Mūrmuižas 14, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: ONNINEN EXPRESS ir pašapkalpošanās veikalu tīkls profesionāļiem, maziem, vidējiem un lieliem montāžniekiem. Veikalos uz vietas var nopirkt vairāk kā 5000 preču vienību.

DEPO Mājai Dārzam Remontam, veikals-noliktava

Matīšu šoseja 6, Valmiera LV-4201
Uzmanību!: Saskaņā ar valdības lēmumu par COVID-19 izplatības ierobežošanu, tiek mainīts veikala darba laiks, skat. foto galerijā!
    ✓ No 19.decembra varēs iegādāties: ✓ pārtikas preces ✓ alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus ✓ zoo preces ✓ higiēnas un saimniecības preces ✓ ziedus un Ziemassvētku eglītes ✓ individuālos aizsardzības līdzekļus ✓ citas preces saskaņā ar MK rīkojumu Nr.655
Pārdošanā pieejamo preču grupu saraksts var mainīties saskaņā ar grozījumiem Ministru Kabineta rīkojumā Nr.655.

Gunas aizkaru darbnīca

Garā 7-205, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Gunas aizkaru darbnīca, aizkaru dizains, aizkari Valmierā, aizkaru šūšana Valmierā, aizkaru šūšana, uzstādīšana

Elīze, veikals

Rīgas 32, Valmiera, LV-4201
Audumu un aizkaru tirdzniecība

Elīze, veikals

Rīgas 4, Valmiera, LV-4201
Audumu un aizkaru tirdzniecība

A. Skrastiņas šūšanas salons, SIA Valmierā

Diakonāta 2, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Aizkari . Tautastērpi. Tautastērpu šūšana. Deju tērpi. Šūšana pēc individuāla pasūtījuma.

A. Skrastiņas šūšanas salons, SIA, Filiāle

Rīgas 4-4.st., Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Aizkari . Tautastērpi. Tautastērpu šūšana. Deju tērpi. Šūšana pēc individuāla pasūtījuma.

SCO Centrs, SIA

Mūrmuižas 14, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
segumi, paklāji, mēbeļu materiāli, virtuves mēbeles, sadzīves tehnika, seifi, saimniecības preces, aizkari

Mziuri L, SIA

A.Upīša 17a, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Mežstrādnieku aizsargapģērbs, darba apģērbi, maiznieku cimdi, darba apģērbu ražošana, Gultas veļa. Gultas veļas šūšana, ražošana. apģērbi tirdzniecība, specapģērbu šūšana, darba apavi, cepures, kvalitatīvi darba apģērbi, visu profesiju pārstāvjiem, "Mziuri L", darba apģērbu izgatavošana, darba apģērbu šūšana. Šušanas pakalpojumi –

Latte, SIA

"Jauncimpēni", Kocēnu p., Valmieras n., LV-4220
, čības, dvieļi, blūzes, žaketes, tops, topi, kleita, kleitas, palagi, gultas veļa, vīriešu krekli, aizkari

Valrek, SIA, Vairumtirdzniecības bāze

Mūrmuižas 16c, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Plaukti, Sūkļi, Tualetes birstes un turētāji, Tualetes papīra turētāji, Tualetes podu vāki, Vannas aizkari

Valrek, SIA

Rīgas 33, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Plaukti, Sūkļi, Tualetes birstes un turētāji, Tualetes papīra turētāji, Tualetes podu vāki, Vannas aizkari Plaukti, Sūkļi, Tualetes birstes un turētāji, Tualetes papīra turētāji, Tualetes podu vāki, Vannas aizkari

Valrek, SIA, Veikals

Rīgas 3a, Rūjiena, Valmieras n., LV-4240
Plaukti, Sūkļi, Tualetes birstes un turētāji, Tualetes papīra turētāji, Tualetes podu vāki, Vannas aizkari

Valrek, SIA, Veikals

Rīgas 6, Strenči, Valmieras n., LV-4730
Plaukti, Sūkļi, Tualetes birstes un turētāji, Tualetes papīra turētāji, Tualetes podu vāki, Vannas aizkari
Ikvienai telpai noskaņu piešķir izvēlētie aizkari. Vai izvēlēties gaisīgus un krokotus, vai - paneļaizkarus, romiešu šalūzijas? Aizkaru speciālisti ieteiks labāko risinājumu atkarībā no jūsu telpas novietojuma, funkcionalitātes un stiklojuma. Plašā audumu izvēle ļaus telpu noformēt atbilstoši katra gaumei. Aptumšojošie un ugunsdrošie aizkari parūpēsies par jūsu mieru un miegu. Arī aizkaru stiprinājumus, sliedes, karnīzes, āķīšus un krokojamās lentes ieteicams izvēlēties saskaņā ar izvēlēto audumu un telpas stilu.