Arhitektu birojs, visā Latvijā

Drukāt
Banner 1050x80

Arhitektu birojs, SIA

Artilērijas 24, Rīga, LV-1001
Arhitektūra, projektēšana
ZL.LV iesaka
1

ArchiJazz, SIA

Kuršu 29-2, Liepāja LV-3401
vizualizācijas maketēšana, ēku projekti, māju projekti, dzīvojamo māju projekti, privātmāju projekti, Arhitektu birojs Liepājā.
  • 1 Arhitektūra, projektēšana
2

Sintarh, SIA

Skolas 21, Rīga LV-1010
Arhitektūra, arhitekti, projektēšana, arhitektu birojs , arhitektūras birojs , projektēšanas birojs .
3

EH Arhitekti, SIA

Agroķīmiķu 25, Jelgava, LV-3003
Projekti:: ✓ Dzīvojamās ēkas ✓ Sabiedriskās ēkas ✓ Biroju ēkas Apraksts:

Arhitektu birojs veic sabiedrisko, dzīvojamo, nestandarta un biroja ēku projektēšanu, plānojumu un konsultācijas visā Rīgā un tās apkaimē.

  • 3 Arhitektūra, projektēšana
4

AStudija3D

Maskavas 322-1.st., Rīga LV-1063

 Mēs piedāvājam:

✓ Individuālā ēku projekta izstrādi ✓ Individuāla ēku projekta pasūtīšana ✓ Gatava ēku projekta piesaiste ✓ Gatava projekta piesaiste zemesgabalā un saskaņošana būvvaldē ✓ Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu risinājumus, lietus kanalizācijas risinājumus publiskajām un dzīvojamām ēkām (pieslēgumi pie centrālajiem tīkliem un vietējie risinājumi – spice, hermētiski slēgti izsmeļami rezervuāri, bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ✓ Ēkas iekšējie un ārējie tīkli ✓ Meliorācija / lietus ūdens sistēmas ✓ Gāzes projektu iekšējām un ārējām pievades sistēmām. ✓ Projektējam visu veidu un apjomu iekšējo un ārējo tīklu projektus elektrisko tīklu izbūvei vai pārbūvei. Ēkas ārējie un iekšējie tīkli.

Namejs pluss, SIA

K.Barona 17, Jelgava LV-3001
Apraksts:

"Namejs Pluss" piedāvā būvprojektus dzīvojamām ēkām, kā arī rūpnieciskām, industriālām, publiskām ēkām un sporta būvēm. Veicam arī ēku, būvju renovācijas projektus. Industriālie, rūpnieciskie, individuālie projekti. Būvkonstrukciju projektēšana ar pilnu projekta saskaņošanu. Nodarbojamies arī ar tāmju sastādīšanu. Projektēšana, projektēšanas birojs. Arhitektu birojs Jelgavā.

ENSEN, SIA

Vētras, "Asarīši 3" , Mārupes pagasts, Mārupes nov. LV-2167
Par uzņēmumu:

Mēs esam 2020. gadā dibināts inženierprojektēšanas uzņēmums. Mūsu uzņēmuma sauklis ir "inženierrisinājumi energosistēmam", kas atspoguļo kompānijas ENSEN pieeju. Mūsu uzņēmums specializējas sarežģītu uzdevumu risināšanā enerģijas ražošanas jomā, piedāvājot inženiertehniskas konsultācijas, kā arī izstrādājot ražošanai gatavus rasējumus.

Zaiga Ābele, arhitekte

J.Čakstes 15-7, Dobele LV-3701
Arhitektūras birojs piedāvā:: ✓ Sagatavot būvniecībai nepieciešamo dokumentāciju gan jaunu ēku būvniecībai, gan pārbūvei vai ēkas atjaunošanai ✓ Būvprojekta sastāvu pēc klienta vēlmēm – pilnā apjomā vai tikai arhitektūras daļa ✓ Sagatavojam apliecinājuma kartes vai paskaidrojuma rakstus ✓ Projekti tiek izstrādāti un saskaņoti atbilstoši LR Būvnormatīvu prasībām ✓ Elastīgs darba laiks, saskaņojam ar klienta iespējām ✓ Izbraucam uz objektu, apsekojam ēkas tehnisko stāvokli

3d birojs, SIA

1905.gada 5-7, Kuldīga LV-3301
Apraksts: Arhitektūras un projektēšanas birojs „3d birojs” – uzticams sadarbības partneris dažāda mēroga projektu izstrādē, saskaņošana, vadīšanā un autoruzraudzībā. Sākot no gaumīgām privātmājām līdz pat apjomīgām sabiedriskām ēkām un citiem iespaidīgiem objektiem.

Balts un melns, SIA

Gaujas 5, Rīga LV-1026
Arhitektūras un būvkonstrukciju pakalpojumi: ✓ Ēku siltināšana ✓ Būvkonstrukcijas ✓ Inženiertīkli ✓ Dzīvojamās ēkas ✓ Sabiedriskās ēkas ✓ Ražošanas ēkas ✓ Tehniskā apsekošana ✓ Ēkas uzmērijums ✓ Būvprojektu ekspertīze ✓ Plānojumi

ARG projekts, SIA

Aveņu 1, Koknese LV-5113
Apraksts: Sniedzam arhitektūras un projektēšanas darbu pakalpojumus un veiksmīgi sadarbojamies ar partneriem, nodrošinot pilnu projektēšanas darbu ciklu. Ar lielu pieredzi sporta zāļu, peldbaseinu, ražošanas ēku renovācijas un rekonstrukcijas darbos. Strādājam visā Latvijā.

Arhitekta Imanta Timermaņa birojs, SIA, projektēšanas birojs Cēsīs

Rīgas 23, Cēsis LV-4101
Apraksts: Arhitektūra Cēsīs. Arhitektūra, projektēšana, celtniecība Cēsis. Valmiera. Limbaži. Valka. Smiltene. Rīga. Arhitekts, māju, ēku projektēšana Cēsīs.

Talsu arhitektu birojs, SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Raiņa 17-2.st., Talsi LV-3201
Apraksts: Arhitektūra, būvkonstrukcijas, projektēšana.

AEG Projektu birojs, SIA

Ģimnastikas 44-3, Rīga, LV-1004
Apraksts: Projektēšanas birojs SIA ”AEG projektu birojs” ar praktizējošiem sertificētiem būvspeciālistiem ir iekļauts Latvijas Republikas būvkomersantu reģistrā, un komandā ar sadarbības partneriem sniedz saviem klientiem projektēšanas pakalpojumus būvniecības nozarē. Uzņēmums piedāvā atbildīgi veikt būvprojektu izstrādi un vadību, sākot no priekšizpētes līdz būves nodošanai ekspluatacijā.

Zenico projekts, SIA

Brīvības 80, Rīga, LV-1001
Arhitektūra, projektēšana, projekti, skiču projekts, tehniskais projekts, dzīvojamo ēku projektēšana, ražošanas ēku projektēšana, publisko ēku projektēšana, slimnīcu projektēšana, banku biroju ēku projektēšana, privātmāju projektēšana, labiekārtojumu projektēšana, pilsētbūvniecība, projektu ekspertīze, būvprojektu vadīšana,

Baltex Group, SIA

Leņķa 9, Rīga LV-1006
Apraksts: SIA „Baltex Group” ir 2010. gadā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar projektēšanu un nodrošina pilnas komplektācijas būvprojektu izstrādi - arhitektūras risinājumus, inženiertīklu projektēšanu, topogrāfisko uzmērīšanu, ēku tehnisko apsekošanu un būvprojektu vadību. Uzņēmuma darbības laikā ir tapuši kultūras centri, skolas, bērnudārzi, pašvaldību administratīvās ēkas, noliktavas, stadioni un citas ēkas, kā arī veikti labiekārtošanas darbi.

SKA projekts, SIA

Brīvības 140b-5, Jēkabpils LV-5201
Apraksts: Piedāvājam dažādu infrastruktūras un labiekārtošanas objektu jaunbūves, pārbūves vai atjaunošanas darbu projektēšanu, ievērojot visas nepieciešamās normatīvās prasības.  Kompānijas galvenie darbības virzieni ir būvprojektu izstrāde un būvobjektu būvuzraudzība.

 

ADZ birojs, SIA

Skolas 21-502, Rīga, LV-1010
Arhitekti, Arhitekts, Arhitektūra, Projektēšana, Arhitektu biroji, Būvniecības ieceres, Apbūves priekšlikumi

Arhitektu kompānija Ivara Šļivkas birojs SIA

Stabu 33a, Rīga LV-1011
Apraksts:

Ivara Šļivkas birojs arhitektūras jomā darbojas jau 30 gadus un piedāvā risinājumus arhitektūras projektēšanā,projektu vadībā, būvprojektu izveidē, teritorijas plānošanā un dizainā.

E. Daniševska birojs, SIA

Antonijas 18-1, Rīga LV-1010
Apraksts: Ceļu projektēšana.