Atkritumu šķirošana, visā Latvijā

Drukāt

"Meliorators-J", SIA, Būvgružu šķirošanas-pārstrādes komplekss

Mārupe, Jūrmalas apvedceļš 23. km, Mārupes n., LV-2167
atkritumu pieņemšana. Nolietotās lielgabarīta preces, nolietoto lielgabarīta preču pieņemšana šķirošanai, šķirošana .

"Meliorators-J", SIA, Birojs

Mārupe, Gaujas 17, Mārupes n., LV-2167
atkritumu pieņemšana. Nolietotās lielgabarīta preces, nolietoto lielgabarīta preču pieņemšana šķirošanai, šķirošana .

"INESTA Consulting and Trading", SIA

Piņķi, Bezdelīgu 5, Babītes p., Mārupes n., LV-2107
, Preses, ķīpotāji, Tvertnes, atkritumu šķirošana , kompaktors, atkritumu kompaktors, atkritumu mašīna , stikla šķirošana , stikla šķirošanas konteineri, šķirošana , tekstila konteineri, daļējs pazemes atkritumu

"EkoDeal", SIA, ēku demontāža, būvgružu konteineri, celtniecības tehnika

Emburga, "Aldari", Cieceres p., Saldus n., LV-3851
Būvgruži, būvgružu savākšana, būvgružu izvešana, būvgružu šķirošana , būvgružu konteineri.

"Viduskurzemes AAO", SIA, atkritumu šķirošanas stacija

"Vibsteri", Remtes p., Saldus n., LV-3871
Atkritumu apsaimniekošana, Atkritumu pārstrāde, Atkritumu uzglabāšana, Atkritumu apsaimniekošana, škiroto Atkritumu apsaimniekošana.
ZL.LV iesaka

"Gofre Baltija", SIA

Kartona kastes gofrētais kartons iepakojuma papīrs
Lokomotīves 142, Rīga, LV-1063
Makulatūras, kartona, papīra, polietilēna, plēves, izlietotā iepakojuma, otrreizējo izejvielu, šķiroto atkritumu iepirkšana, savākšana, izvešana, pieņemšana, šķirošana , apsaimniekošana, pārdošana, Konteiners, pašpresējošais

"AJ PRODUKTI", A/S, biroja mēbeles, noliktavu aprīkojums

Kalnciema 197b, Rīga, LV-1046
grozi, pelnu trauki, atkritumu konteineri, velosipēdu statīvi, atkritumu šķirošanas konteineri, pastkastes maisi, atkritumu maisu statīvi, atkritumu šķirošanai, mucu uzglabāšanai, skapji ķīmiskām vielām, uzkopšanas

"Urban M", SIA, Elica, Gutmann, Blanco oficiālais izplatītājs Latvijā

Dārgie klienti!Visas formalitātes var sakārtot attālināti!
Nīcgales 18a, Rīga, LV-1035
Apraksts: SIA Urban M ir Elica, Gutmann, Blanco oficiālais izplatītājs Latvijā. Ekskluzīva un klasiskā virtuves tehnika. Blanco izlietnes, jaucējkrāni, atkritumu šķirošanas sistēmas. InSinkErator pārtikas atkritumu smalcinātāji. Pando vīna skapju oficiālie pārstāvji Baltijā. Sadzīves tehnikas un virtuves aprīkojuma expozāle klientiem un salons Rīgā. Vadošo ražotāju Bosch, Snaige, Restart, Neff, AEG, Electrolux, Gorenje, Liebherr veikals.
ZL.LV iesaka

"KeraMets", SIA, auto katalizatoru un vadu uzpircējs

Braslas 20, Rīga, LV-1084
Apraksts: SIA “Keramets” ir uzņēmums, kurš bāzējas Rīgā, un nodarbojas ar dārgmetālu, krāsaino metālu, katalizatoru un dažādu vadu iepirkšanu un pārstrādi. Pēc klienta vēlmēm piedāvājam pārstrādi uz vietas mūsu pieņemšanas punktā, kā arī materiālu ievākšanu visā Latvijas teritorijā. Šajā sfērā uzņēmums strādā vairāk kā 4 gadus un uzņēmumā nodarbinātie speciālisti vairāk kā 10 gadus. Pārstrādei un analīzei izmantojam jaunākās tehnoloģijas, kas garantē ātru un kvalitatīvu metālu pārstrādi ar minimālu izejvielu zudumu.

"Euro Lom", SIA, Metāllūžņu pieņemšana

Jūrmalas gatve 16b, Rīga, LV-1083
Apraksts: Piedāvājam visu pakalpojumu klāstu: metāllūžņu iepirkšanu, iekraušanu, izkraušanu, savākšanu, šķirošanu un transportēšanu; nolietotu transporta līdzekļu utilizācija CSDD likvidācijas sertifikāta izsniegšana; tranporta pakalpojumi; konteineru noma; iekārtu demontāžas darbi; tilpumu griešana un demontāža.

"Homeoutlet.lv", santehnikas internetveikals

Piedrujas 11-304a, Rīga, LV-1073
Mūsu prioritātes::

 Mūsu iespējas ir nodrošināt saviem klientiem augstākās kvalitātes preces par pieejamām cenām. Mēs uzklausīsim Jūsu vēlmes un piemeklēsim nepieciešamās preces pēc Jūsu kritērijiem.

Apraksts:

Homeoutlet ir jauns interneta veikals ar nepieciešamo preču klāstu Jūsu mājoklim. Preču sortimentā ir tādi ražotāji kā: Aco, AEG, Aquanova, Balteco, Brabantia, Bosch, Danfoss, Devi, Duravit, Franke, Geberit, Gedy, Grohe, Grundfos, H&L, Hansgrohe, Harvia, Ideal Standard, Jika, Laufen, Mediclinics, Nocchi, Nofer, Oase, Oras, PAA, Pipelife, Purmo, Ravak, Reflex, Reginox, Roca, Roltechnik, Stiebel Eltron, Uponor, Viega, Villeroy&Boch, Vispool, Wavin, Zehnder un daudzi citi.

 

"Elektro Vilks", SIA, Rūpniecisko iekārtu automatizācija

Priekuļi, Dārza 13, Priekuļu p., Cēsu n., LV-4126
Apraksts: SIA Elektro Vilks ir dibināts 2008. gadā. Mēs nodarbojamies ar dažādu industriālo iekārtu automatizāciju, programmēšanu, vadības un spēka sadalņu montāžu, zibensaizsardzības un elektroinstalāciju izbūvi. Mūsu klienti ir kokapstrādes uzņēmumi, lauksaimniecības produktu ražotāji, metālapstrādes uzņēmumi, dažādu iekārtu ražotāji un uzņēmumi, kuros izmanto padeves sistēmu, graudu žāvēšanas un glabāšanas iekārtu, atkritumu šķirošanas kompleksu, biokurināmā katlu, kā arī citi ražošanas iekārtu izmantotāji.

"K-Tehnoloģijas", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Bieķensalas 21-207b, Rīga, LV-1004
Pakalpojumi::
    ✓ Konceptuālā inženierija, piegāde ✓ Tehniskais atbalsts un nestandarta risinājumi ✓ Investīciju un ekspluatācijas izdevumu samazināšana ✓ Tehnoloģiski - ekonomiskais risinājumu pamatošana ✓ Izdevīguma aprēķināšana un koncepcijas pamatošana ✓ Montāžas kontrole un nodrošināšana, iekārtu palaišana ✓ Paplašinātā garantija ✓ Serviss un pēcgarantijas apkalpošana

"Lintera Rīga", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Ganību dambis 22c, Rīga, LV-1045
Piedāvājam::
    ✓ Kokapstrādes iekārtas un darbagaldus ✓ Ražošanas plānošanu un modernizāciju, programmatūru mēbeles ražotājiem ✓ Garantijas un pēcgarantijas servisa apkopi ✓ Rezerves daļu piegādi ✓ Dimanta un cietsakausējuma griezējinstrumentus ✓ Dimanta un cietsakausējuma griezējinstrumenta asināšanu un remontu ✓ Komponentes ražošanas automatizācijai ✓ Hidrauliskās komponentes un sistēmas ✓ Dažādas industriālās komponentes un instrumentus

"Tikauto", SIA, Autoserviss

"Darbnīcas", Rumbas p., Kuldīgas n., LV-3301
Pakalpojumi:
    ✓ Diennakts auto un traktortehnikas evakuācija. ✓ Atkritumu apsaimniekošana. ✓ Būvgružu izvešana, šķirošana. Konteineru noma. ✓ Pašizgāzēju pakalpojumi, kravu pārvadājumi. ✓ Auto likvidācija (licencēta norakstīšana) autokapsētā. ✓ Autotransports, kompjūterdiagnostika. ✓ Auto rezerves daļu tirdzniecība (jaunas un lietotas). ✓ Hidrokrāna, autokrāna (līdz 11t), ekskavatora, miniekskavatora pakalpojumi. ✓ Autogāze, autogāzes iekārtu uzstādīšana. ✓ Smilts, grants, šķembu, melnzemes piegāde un pārvadājumi.

"Jēkabpils pakalpojumi", SIA

Zemgales 24 k.1, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Atkritumu savākšana Jēkabpilī, atkritumu pārvadāšana Jēkabpilī, atkritumu apsaimniekošana Jēkabpilī, pieņemšana Jēkabpilī, lielgabarīta atkritumu savākšana Jēkabpilī, būvniecības atkritumu pieņemšana Jēkabpilī

"Firmas.lv", SIA

Strādājam mājās!
Pērses 9/11, Rīga, LV-1011
Apraksts: Firmas.lv dibināts ar mērķi attīstīt informatīvo pakalpojumu jomu, kas piegādā unikāli plašas un ātras satura meklēšanas iespējas konsolidētā juridisko un faktisko uzņēmumu datu bāzē. Sniedzam saviem klientiem detalizētu informāciju par Latvijas uzņēmumiem un iestādēm, to saistītajiem uzņēmumiem un filiālēm, uzņēmumu amatpersonām, vēsturiskajiem datiem u.tml. informāciju, kā arī šo datu segmentācijas iespējas. Firmas.lv piedāvā Latvijas uzņēmumu Gada pārskatus, kas ietver bilanci, peļņas vai zaudējuma aprēķinu, naudas plūsmas pārskatu, vadības ziņojumus, pielikumus pie gada pārskatiem u.c. Saskaņā ar LR Uzņēmumu reģistra licenci par Informācijas atkalizmantošanu, kopš 2011. gada 15. augusta UR iesniegtie gada pārskati pieejami Firmas.lv tiešsaistē.

"Latvijas Zaļais Punkts", AS

Maskavas 240, Rīga, LV-1063
Atkritumu šķirošana . Atkritumu apstrāde. Atkritumu pārstrāde. Otrreizējās izejvielas. Pet pudeles. Šķirošana birojā. Šķirošanas kastes. Plastmasa. Stikls. Baterijas. Elektropreces. Riepas.

"Viduskurzemes AAO", SIA, Atkritumu šķirošanas stacija

"Vibsteri", Remtes p., Saldus n., LV-3871
Atkritumu apsaimniekošana, atkritumu šķirošana , sadzīves tehnikas savākšana, uzglabāšana, izvešana, savākšana Šķirotu atkritumu savākšana. Šķirotu atkritumu pieņemšana.